Opinie o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

yyy

(usunięte przez administratora) DAJ SOBIE SPOKOJ, czy ty byles kiedys pracownikiem??? ale tak dluzszy czas, zeby poznac te biale koszule, owszem nie wszyscy sa tacy sami, ale jak te biale koszule poznac z bliska, to nie ma sie co litowac, KIEROWNIK Z JAJAMI POWINIEN MIEC SWOJE ZDANIE I BRONIC JE, BEZ WZGLEDU NA TO CZY KTOS COS KAZE CZY NIE, w przeciwnym razie to fajtlapa i sierota a nie kierownik

Sinbad

no troche mnie tutaj na forum i nie było i normalnie szok!!! (usunięte przez administratora)a reszta jak zwykle pracownicy jada po kadrze, kadra pewnie jak kiedyś nie może miec własnego zdania tylko musi wykonywac polecenia centrali lub jakiegos p... dyrektora (tak tak niestety to prawda wiec troche wyrozumiałosci dla "białych koszul") Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

VUZHG

Panie Tomaszu czas najwyzszy sie przebranzowic, szkoda Pana do hipermarketow, naprawde bo wykonywal Pan prace dobrze a inni tego nie docenili, wszyscy do kupy sie usmiechali a gdy Pana wyrzucili to nawet nikt slowem sie nie stawil, i dotyczy to kierownikow dzialow, ochrona, bo oni tak do kupy razem niby wielcy przyjaciele a gdy KOGOS WYRZUCAJA , milcza t (usunięte przez administratora) rze, boja sie, i pokazuja w ten sposob swoj falsz, i zadni z nich przyjaciele tylko SWINIE

BHP

Pracodawco Szukasz Specjalisty ds. BHP Zapraszam inż. Tomasz Kurzydłowski Telefon 604213914 tomasz_kurzydlowski@wp.pl Inowrocław Województwo Kujawsko-Pomorskie Doradztwo BHP Bezpłatnie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
gfzhth

xyz - 2012-06-30 19:24:15 ty NYGUSIE wez się do roboty i od białych się odwallllllll!!!!!!!!!!!!!!!nie jestescie biali. co niektore koszule sa szare bo slabo doprane, najpierw sie dobrze dopierz potem zobaczymy, moze bedziesz biala

vcgfb

biale koszule na niby. tzn kierownicy na papierze a w rzeczywistosci niedobitki. brak praktyki. (usunięte przez administratora)zeby was pogonil. sery i wedliny , mieso, BIALE KOSZULE TO LENIE, tak lepiej???

piii

żal mi ciebie!!! a co do mojej pensji to zdziwił/a byś się,rób zakupy i wynocha,no chyba że po godzinach robisz za tajniaka i cholera cie bierze!!!!!!!

norbi

istotnie... to Twój zarobek te nędzne 1500 zł może właśnie Ciebie wpędzic w kompleksy

bb

chyba Ty matole masz kompleksy

pppp

oj chyba ktoś ma jakieś kompleksy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

top

ci wszyscy krawaciarze to opierdalacze i bez przygotowania do kierowania zespołem ludzi.Powiedziałbym niepełnosprawni co nie potrafia niczego co wiaze z handlem .Ale ktoś zatrudnia takie taborety.Robie zakupy w tym markecie i często widzę te niedojdy oparte o regały i plotkujące wiec wieśniaku sam sie wez do pracy ułomku

xyz

ty NYGUSIE wez się do roboty i od białych się odwallllllll!!!!!!!!!!!!!!!

x

Inowrocław, to miasto, w którym mieszka ponad 80 tysięcy mieszkańców, porównanie do wioski , to może tylko zrobić prostak - to znaczy osoba, która nie rozróżnia miasta od wsi. Pozdrawiam mieszkańców Bydgoszczy i ubolewam ,że wśród nich tyle prostaków.

gzu

z tym to sie zgadzam ,Inowroclaw to wioska, lecz czego sie czepiasz, ja jestem od was, a biale koszule to nygusy i bede to powtarzac, tylko (usunięte przez administratora) , rzadzic chca

fg

Ino to wiocha.wiec won stąd wieśniaki, bo to forum bydgoskie

Gzu

ale chwila, od strony swiezej przychodza kierownicy na niby oczywiscie i przytrzymuja regaly, chocby taka z serow i wedlin, wiesz moze jak sie nazywa?? bo jakos wyszlo z glowy

żaba

stoją między regałami i to tak że skutecznie przeszkadzaja klientom w robieniu zakupów.A gdzie jest ten bystry monitoring????Zapomniałam ..to tez nieroby

hd

biale koszule to banda nygusow , chodza i plotkuja, wszystko w oczy kole, sieja intrygi , wciaz brakuje (usunięte przez administratora) powinien tam jeszcze wrocic i kilku wygonic bez mozliwosci powrotu

Ty Kicia trza się było uczyć....

kicia

A co sądzicie o Agencji Pracy InterKadra? Dwa miesiące temu pracowałam w Carrefour przez tą Agencje i była bardzo niezadowolona, przede wszystkim wynagrodzeniem jeśli można było ogóle tak to nazwać pracowałam na zlecenie i płacili mi marne grosze . Co sądzicie o koordynatorce z Interkadry?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carrefour Polska