Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Witajcie! Jakie są u Was godziny pracy na magazynie?

Koleżanka
@Kandydat

Zmiany są nieludzkie

betzi

Praca w firmie Salus International to zajęcie dla ludzi odbywających pokutę. Skandaliczne traktowanie pracowników,podstawa w dziale sprzedaży aptecznej, którym dowodzi pani Ch., wynosi na pełny etat około 1300 zł (dane za rok 2019)?! Do tego dochodzi prowizja, którą sobie zrobisz najniższą krajową lub lekko nad nią. I to jest twoje wynagrodzenie. Jeśli lubisz wyzwiska, poniżanie, niestosowanie się do ustawy, kolesiostwo, donosicielstwo oraz uznajesz wyższość przyjaciółek pani kier., to praca dla ciebie. Zarobisz nic do godziny 14, dopiero na zmianie do 21 lub 22 twoja pensja będzie oscylowała w granicach 2200 na rękę. No chyba że będziesz wredną mendą i sprzedaż do 14 wszystkie poszukiwane produkty i będziesz miał w poważaniu resztę zespołu(pracuje tam jedna taka pani), to zarobisz 3000-3500. Mobbing, nierówne traktowanie pracowników to chleb powszedni. A jeśli lubisz pracę na magazynie, a Ukraińcy pojadą w styczniu na święta, to twoim obowiązkiem będzie (polecenie służbowe) pójście na magazyn i spakowanie tego, co przed chwilą sprzedałeś. Jest cudownie, firma świętych krów, bojących się o swoje stołki kierowniczek rodem z PRL-u. Ale na osłodę wypłacają wczasy pod gruszą, jakieś premie roczne(jeśli kierowniczka nie rozdysponuje całości dla siebie). No i wigilia dla pracowników. Bo to przecież taka rodzinna firma...:)

PaniCH
@betzi

Cieszę się ,że doszłaś do wniosku ,że nie jest to praca dla Ciebie. Nie ma nic smutniejszego w życiu, niż osoba, która pracuje na stanowisku nie zaspokajającym jej ambicji , wśród ludzi których uważa za gorszych. Ale konkrety : jeżeli już podałaś kwotę podstawy to dobrze byłoby napisać czy pracowałaś na pełen czy na 3/4 etatu(???)a także że wynagrodzenie składa się z dwóch części podstawy i prowizji. I nie " możesz dorobić " prowizją ale masz zagwarantowaną prowizję . I te dwie składowe to pełne wynagrodzenie. Zasady przyznawania premii rocznej - nie będę komentować braku wiedzy na temat przyznawania premii. Dla wyjaśnienia dla czytających te informacje - premie kierowników działów nie są zawarte w puli premii dla pracowników i wynikają z wynagrodzenia pracownika. Uznałam za stosowne odnieść się do dwóch spraw: "wredna (usunięte przez administratora) w twojej nomenklaturze to w zrozumieniu ludzi niezaślepionych własnymi niezaspokojonymi ambicjami, osoba rzetelnie i w kreatywny sposób wykonująca powierzone jej obowiązki Nikt nigdy nikomu nie zabrania pracować w taki sposób. Donosicielstwo - no błagam , ile razy stałaś przy moim biurku, próbując w fałszywym świetle przedstawiać osoby i fakty. A jakoś moją koleżanką nie zostałaś. Chciałbym jeszcze dodać ,ze odkąd odeszłaś z pracy atmosfera w dziale bardzo się poprawiła oraz że życzę ci znalezienia pracy , która zaspokoi twoje bardzo (moim skromnym zdaniem) wygórowane ambicje paniCH

Konkubent
@PaniCH

Atmosfera w dziale poprawi sie dopiero wtedy, jak sama stamtąd odejdziesz.

Nadia
@betzi

Dlaczego na to pozwalacie. Praca za takie grosze w branży która zarabia kokosy

Jagoda
@PaniCH

Ja tu widzę zdecydowanie negatywne opinie na temat pracy w tej firmie. To jakiś dramat. Tylko czemu tam jeszcze ludzie pracują. Pracy jest wszędzie..

Ferdynant K

Jakie trzeba mieć orzeczenie lekarskie żeby dostać się do tej kochanej firmy?

Petra

Mein Name ist Petra, ich komme aus Deutschland, ich bin nach Polen gekommen und da es Covit 19 ist, kann ich nicht nach Deutschland zurückkehren. Ich habe beschlossen, in Polen zu arbeiten. Ich habe beschlossen, in Salus zu arbeiten, aber Frau Kamila von Randstat, die im Büro arbeitet, reagiert nicht auf meine Textnachrichten, ja macht mich schwerhörig.

@Petra

Frau Kamila, sie arbeitet nicht in Salus, sondern in der Arbeitsagentur. Bitte setzen Sie sich direkt mit der Personalabteilung von Salus International in Verbindung, sie haben vielleicht Kontakt mit jemand anderem aus diesem Unternehmen, aber sie werden Ihnen auf jeden Fall helfen.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Jadzia

No tylko pensje głodowe i nieludzkie zmiany

Zielona

Witam! Czy na magazynie pracuja kobiety? Czy to ciężka praca?

Uzuzap
@Zielona

Jak najbardziej pracują tutaj kobiety. A czy to ciężka praca? Zależy co kto przez to rozumie. Jeśli przez ciężka pracę rozumiesz stanie przy komputerze i stukanie w klawiaturę to jest to ciężka praca. Jeśli rozumiemy przez to realizację dokumentów na magazynie która polega na chodzeniu i zbieraniu produktów zgodnie z pozyskanym dokumentem DP to jest to ciężka praca. Kobiety najczęściej są stawiane na sprawdzaniu albo rzucane do realizacji zamówień w lżejszych rejonach. Wiadomo, że nie rzucą dziewczyny ważącej 45kg do dźwigania gabarytów. Od tego są faceci. Chociaż z tego co czasami widzę to niejedna kobieta poradziłaby sobie z tym szybciej i sprawniej niż faceci xD

Zielona
@Uzuzap

Dziękuję za odpowiedź

M

a co to za informacje? gdzie taka okropna atmosfera? ja tu pracuje już kilka lat i lubię pracę, ludzi, właśnie za atmosferę - to naprawdę fajna firma - nie chciałabym pracować gdzie indziej

Threeinfo
@M

A w jakim dziale pracujesz i na jakim stanowisku?

Przerażony

Od chwili kiedy pojawil sie korona wirus firma zadbala o nie kontaktowanie sie zmian oraz odizolowanie suplementow od pozostalych pieter co sie chwali jednak do czasu... W momencie kiedy zwiekszyla sie ilosc wydan kierownik magazynu nocnej zmiany zarządził zeby pracownicy suplementow zeszli na parter i normalnie pakowali!!!! Jestem przerazony gdyz obawiam sie o swoje zdrowie ktore zostalo powaznie narazone. W koncu po cos ktos te izolacje wymyslil. Zastanawiam sie czy nie zglosic calej sytuacji do pip-u oraz do sanepidu, co wiecej uwazam ze kierownik nocnej zmiany pan (usunięte przez administratora) zdecydowanie powinien zostac zwolniony i to dyscyplinarnie!!! Naraza zdrowie wielu osob oraz dobre imie firmy Salus. Zycze zdrowia

Uzuzap
@Przerażony

Zanim zaczniesz dąć w róg sprawiedliwości i wzywać wszelkie możliwe instytucje porozglądaj się dookoła siebie i sprawdź czy coś się nie zmieniło. Czy czegoś przypadkiem nie przybyło i coś nowego się nie pojawiło. A jeśli tak bardzo boisz się o zdrowie to masz do wyboru drzwi wejściowe, rampę na komorze przyjęć oraz rampę na komorze wydań. Chłopaki nawet chętnie drzwi pomogą otworzyć. A z rampy na pociąg krótka droga bo przecież tory zaraz za płotem.

Zainteresowana

Dzień dobry, Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda z pracą na magazynie w tej firmie? Czy wgl warto podejmować tam pracę? Byłam na rozmowie, stawka godzinowa wygląda spoko, nawet zgodzili się na 2 msc pracy, ale nie chciałabym się zdziwić jak np po tygodniu mnie wywalą, albo wyjdą jakieś dziwne rzeczy. Czytając komentarze, powiem szczerze, nie wygląda to za ciekawie i nie wiem co mam o tym myśleć... Z góry dziękuję za odpowiedź.

Anjanka
@Zainteresowana

Nie wygląda ciekawie, to prawda. Ja wytrzymałam tydzień i ani jednego dnia dłużej. Bardzo nie polecam.

Maja
@Anjanka

Pracując na magazynie w Salus International - jak sama powiedziałaś - wytrzymałaś jedynie tydzień. Może zatem przez ten czas nie zdążyłaś odpowiednio poznać tego pracodawcy. Ale żeby móc w jakiś dokładniejszy sposób ocenić Twoja sytuację, potrzebowalibyśmy jednak trochę więcej szczegółów. Dlatego też może zechcesz powiedzieć, dlaczego właściwie nie polecasz nam pracy w tej firmie? Chodzi o podanie konkretów.

Lara-Croft
@Anjanka

Aż tydzień.... Traktują gorzej niż pracowników z Ukrainy. Oni sami już się powoli zwalniają. Nie będą wykorzystywani za marne pieniądze. Omijać tą firmę z daleka. Lepiej Cię traktują w takiej biedronce.

Dominik
@Maja

Jedno i to samo pisze ta sama osoba a nie żadnej Łukasz ani Maja hahahah Śmiech na sali. To pisze jakiś pracownik Salusa.

FafiShy
@Dominik

A ja jestem byłym pracownikiem i potwierdzam, omijać.

Noname
@Anjanka

Praca jest ciężka i wymagająca , dla pracowitych.

@Maja

Praca jest naprawdę ciężka i wymagająca.

@Lara-Croft

No tak jak w Biedronce (usunięte przez administratora) to sobie ktoś ugotuje pomidorówkę zamiast ogórkowej, tu jak się pomylisz to można komuś bardzo zaszkodzić.

@Dominik

Tak to sobie pisze Pracownik, który ma jednak dużo czasu głównie na narzekanie i obserwowanie innych, a praca to taki mały przeszkadzający dodatek w trakcie obijania się w magazynie, pauzach na papierosy albo klepanie przez telefon.

@Anjanka

tydzień... szmat czasu, pewnie kazali jeszcze przyjść w następny poniedziałek i wymagali żeby pracować od rana, a tu po weekendzie człowiek umęczony …..

@Anjanka

Kochani Milenialsi, maminsynki i wszystkie zwyczajne nieroby, żeby zarobić trzeba się narobić! nie ma nic za darmo (poza 500+) ! Dobry Pracodawca to przedewszystkim taki, który w ustalonym terminie przesyła na konto ustaloną kwotę, a tak jest w tej firmie!Piszecie o ścieżkach kariery, awansach itp. a to ma nastąpić po tygodniu pracy ! a to ma być za co ! dla miernot bez zawodu, bez wykształcenia, bez doświadczenia, bez zaangazowania, bez chęci do pracy, nastawionych na nie! pokażcie na co was stać!

Enzo
@Nieważny

wstyd tak pisać, do pracy się idzie po to, żeby zrobić swoje i zarobić... nie ważne kto ma jaki zawód ważne co ma w głowie i jak stara się pomagać w rozwoju firmy a właśnie ten komentarz świadczy o wodogłowiu

Ziomek
@Dominik

A kto ma pisac pracownik biedronki

Byly
@Nieważny

A ty ile tam pracujesz i do czego doszedłeś? To prawda, że w tej firmie nie ma czegoś takiego jak "ścieżka kariery". Pracowałem kilka lat, mając chęci, zaangażowanie, wykształcenie, nastawiony na "tak", nie pobierając 500+. Niestety lepiej było odejść bo i tak tego nikt nie doceniał.

Jakktowie
@Zainteresowana

Nie polecam szkoda nerwów i wgl.. Jak chcesz robić za takie grosze i umowa zlecenie to powodzenia

Jakktowie
@Byly

No właśnie nikt nie docenia...

ruda baba
@Nieważny

Sadze , ze te opinie pisala osoba z biura. Prosze nie obrazac pracownikow i ew nowych pracownikow. To, jak pani okresla innych ludzi, daje obraz kim pani jest. Zapewne stosuje pani mobing wobec innych. Pracownik zle oplacany, to zly pracownik-prosze o tym pamietac! Ciekawe czy pani szef wie jak pani sie wyraza o innych pracownikach, niezaleznie kim sa. Nie polecam pracy w takim gronie-szkoda zycia, czasu i nerwow na takie srodowisko. Omijac szerokim lukiem te firme, dopoki nie zaczna traktowac lepiej ludzi.

Jagoda
@ruda baba

To sytuacja nie zmienia się od dwudziestu lat. Atmosfera nie do wytrzymania

@ruda baba

Prawdę mówisz. Traktują ludzi jak śmieci i jeszcze dają głodowe pensje. Co to jest ???

Andrzej W

Witam. Czy ktoś w tej firmie pracował albo pracuje obecnie jako przewoznik na wlasnej dzialalnosci do 3,5T? Czy moze cos wiecej powiedziec?

Darth Vader

Jak wygląda sytuacja w firmie? Zwalniają/ zatrudniają?

Bjj

Zamiast krytykować, trzeba stworzyć zespół, który będzie podciągal jeden drugiego. Nie ważne wykształcenie , liczy się zespół zawodników, którzy wspierają się wzajemnie. Jesteś słaby pomożemy Ci się podnieść.

Gości :)
@Bjj

Chyba sam człowieku nie wiesz co piszesz o tej firmie ????

Bjj
@Gości :)

Ponioslo mnie.

Mama

Podczas coronawirusa w dniu 28 mają 2020 roku udałam się z dzieckiem na szczepienia. Dwulatka. Jechałam na szczepienia z działki około 100km. Wyszlysmy z córką z samochodu prosto do przychofni. Najpierw żeby zachować odstęp od pani która wychodziła z przychodni musiałam odejść od drzwi na trzy metry (nieważne że rozpadał się deszcz). Kiedy zbesztano mnie za brak maseczki i rękawiczek jednorazowych powiedziano że dziecko nie będzie zaszczepione bo to przez to że się na wizytę nieorzygotowalam i nie mam odpowiedniego wyposażenia. Nie mogli mi sprzedać maseczki bo przychodnia to nie sklep ani dać bo im też nikt nie daje. Pielucha tetrowa na mojej twarzy okazała się wystarczającą ale po o rękawiczki musiałam biec do sklepu z pieczywem. Potem kazano mi odsłonić swoje a potem dziecka czoło bez grzywki żeby pani mogła zmierzyć temperaturę mi i dziecku. Widocznie robią już dużo bez myślenia ot tak dla sztuki. Jak maszyny. Potem wyszedł sam lekarz i powiedział że powinnam wiedzieć że do lekarza przychodzi się w maseczce i rękawiczkach. Zapytałam czy mogę już wejść z dzieckiem bo źle zawiazalam pieluchę na twarzy i nie mogę oddychać. Stwierdził że nie jestem jedną i ostatnia która nie może oddychać. Wszyscy nie mogą a muszą nosić. Po tej akcji zaszczepiłam dziecko szybko i sprawnie. Niesmak pozostał. Ale to był ten sam lekarz ktory moje dziecko siedmiomiesięczne ocenił tak: ona i tak jest chora więc co za różnica czy będzie na sali z rotawirusem czy z zapaleniem płuc. Ale to nie ten super lekarz dyrektor przychodni. To taki krasnoludek dziś nas przyjmował.

@Mama

ale Pani opowiada jakieś historie nie na temat, a to profil hurtowni jest, która nie jest przychodnią, nie przyjmuje nikogo na szczepienia, zwłaszcza dwulatków... chyba Pani się pomyliła

Zofia

A jak atmosfera w Salus na telefonicznej obsłudze klienta? Mają tam lepszych przełożonych? Czy jest to samo?

Kasia - były pracownik
@Zofia

Zofia na telefonicznej obsłudze klienta w dziale stomatologii jedyną w tym pokoju osoba sprawiedliwą,miłą, bardzo uprzejmą, służącą pomocą, dobrą radą, cierpliwą jest Pani Iza. Natomiast o kierowniczce nie można napisać nic dobrego....

Dawno temu
@Zofia

Z ciekawości zaglądam tutaj . Pracowałam w tej firmie lata temu i sytuacja w biurze handlowym była nie do wytrzymania dzięki "pani "kierownik i z tego co czytam jest nadal .... Nic dodać nic ująć. Zmieniają pracowników a powinni siebie

Czy Salus International zatrudnia studentów?

Tak ale w tym momencie jest słaby obrót i jest ograniczona rekrutacja......

Usuwają legalne wpisy! Śmiechu warte. Opinie które nie łamią regulaminu są usuwane tylko dlatego bo są krytyczne i mówią prawdę o tej firmie!

Krzydiek

ale ty chyba o innej firmie piszesz, bo do pracy na magazynie od miesięcy nikogo nie szukali, a jak ci się rekrutująca firma nie podobała to co ma do tego kadrowa? człowieku piszesz jakbyś tu nie wiadomo ile pracował, a nie wiem, byłeś tu w ogóle? jak Ci się tak nie podoba to poszukaj innej roboty, a nie użalasz się nad sobą w necie a może po prostu chciałeś u nas pracować i nie cię nie zatrudnili, bo tak to wygląda

@Krzydiek

Nikt się nie użala nad sobą, tylko pisze prawdę. Zgadzam się z kolegą we wszystkim co napisał. Firma zewnętrzna rekrutuje, ale "szkolenie BHP" robi osoba z kadr. Tzw szkolenie, bo naprawdę jest to tylko podpisanie kartki. I nie zabraniaj nikomu pisać opinii i własnych odczuć, bo po to właśnie jest ta strona!

zbych
@Adam

Do ADAMA: Po pierwsze masz umowę zlecenie czy umowę o pracę bo to duża różnica. Nie pisz hejtu bo jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz. BHP jest przeprowadzane. Życzę powodzenia i życzę umowy o prace.

@zbych

Jakiego hejtu? O czym ty gadasz?! Wiem o czym piszę bo tam pracuję. Co za różnica zlecenie czy umowa o pracę - szkolenie BHP powinno być przeprowadzane, a nie jest. Tzw szkolenie BHP trwa 10- 15 minut, dostajesz kartę do podpisu, podpisujesz odpowiedzialność pieniężną za ubrania robocze, których nie otrzymałeś. Dostajesz klucze do bardzo małej szafki, którą dzielisz z inną osobą (zero higieny i bezpieczeństwa własnych rzeczy prywatnych i dokumentów). Później od razu na magazyn do kompletacji zamówień. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Sergiej

Niezle lizustwo mamy na magazynie w szczególności na lz co poniektórzy sie chwalą jeszcze jakie to maja względy!!

Zbulwersowany

Usuwaja posty bo prawda w oczy kole!!

Nie aplikujcie , nie zgłaszającej swojego CV, jak najdalej od Salusa. Zwłaszcza od działu stomatologii. Kierowniczka na początku wydaje się w porządku. Jest fałszywą osobą !!!! Patrzy tylko za zysk. Ma swoją pupilkę, która fuksem przejęła klientów po kimś i uważa się za super sprzedawcę. Ona i kierowniczka są siebie warte.

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International