Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

Najlepszy pracownik

Witam kierownictwo bo to o nich tutaj mowa. Wymagacie od nas pracowników przestrzegania przepisów np noszenia odzieży ochronnej a sami nie potraficie zapewnić nam podstawowych materiałów do pracy tj kartonów worków czy reklamówek. A gdzie jest przepisowy grafik z miesięcznym wyprzedzeniem ja się pytam?!!!! A gdzie konsekwencje dla osób które tak poprostu se nie przychodzą w Nd? A co to za rozdawanie długich zamówień do ręki wybranym osobom? Wszyscy przyszli tu hajs zarabiać A nie tylko wybrani!!!! Czy Oksana z nocek jest lepsza od innych P Halino? I P Sylwio?!!!! Już mnie to zaczyna ostro (usunięte przez administratora) wszystko dlatego jeśli w pn nie będzie kartonów reklamówek i grafiku na miesiąc do przodu to zaproszę oczywiście podczas nocki GIF PIP (usunięte przez administratora) I BHP ale zewnętrzne i zobaczymy jak się to potoczy. Pozdrawiam kierowników i funkcyjnych Anie w kasku P. Olgę krawcowa Halinę (usunięte przez administratora) Sylwię the biła i oczywiście Rafała Darka i Olę od kamer

Życzliwy Kartofel
@Najlepszy pracownik

Tak dla przypomnienia dla osób które układają ten grafik na magazynie (4 osoby, niektóre źródła podają ze jest ich 5) zgodnie z kodeksem pracy rozkład czasu pracy zwany grafikiem czasu może być sporządzony w formie pisemnej lub elektronicznej na okres krótszy niż okres rozliczeniowy, obejmujący co najmniej 1 miesiąc. I teraz ważne... PRACODAWCA PRZEKAZUJE PRACOWNIKOWI GRAFIK CZASU PRACY CO NAJMNIEJ 1 TYDZIEŃ PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY W OKRESIE 1 MIESIĘCZNYM. Najpóźniej 1 TYDZIEŃ PRZED nowym miesiącem, proszę to respektować bo jak nie to...

Pracodawca jest terminowy! Oferuje duże pakiety socjalne ( grusza, premie świąteczne), podwyżki. Jak ktoś chce pracować to nie będzie narzekał. Firma Salus to nie tylko magazyn, ale też różne działy które, jak widać funkcjonują bez zarzutów. Na magazynie też pracują osoby z długim stażem, więc chyba nie jest tak źle. Do Anonimowych Pracowników - łatwo jest wylewać hejt w Internecie! Jeśli nie jesteś zadowolony z pracy to pamiętaj, że zawsze możesz ją zmienić!

No to fajnie, że firma oferuje takie dodatki. Serio, naprawdę dobrze to wygląda. Ale czy to oznacza, że jak ktoś chce podwyżkę, to idzie na rozmowę i zawsze ją dostanie? Jak bym poszła raz na pół roku, to zawsze ileś więcej do pensji dostanę? I te socjale, to są zależna od ilości posiadanych dzieci, czy jak nie mam dzieci to też dostanę np. wczasy pod gruszą?

Kuba Nowy wpis

Dopiero co szukali specjalisty ds. jakości. Wykształcenie kierunkowe np. farmacja jest konieczne na tym stanowisku czy wystarczy mieć doświadczenie na podobnej posadzie i ewentualne doszkolenie nie będzie problemem. U ogóle jak ktoś jest ambitny i chce brać udział w dodatkowych kursach to jest wsparcie przełożonego? Zależałoby mi na takiej opcji.

Anonim Nowy wpis

Smutna firma,(usunięte przez administratora) Brygadzisci zarabiajacy pare zlotych wiecej z wygorowanym ego wyzywajacy sie na pracownikach. Nie ma szans pracy bez agencji na zleceniu jesli nie jestes studentem. Dzwoniac do kadr z zapytaniem w odpowiedzi dostaniesz awanturem i wysmianie. Konczac zmiane o 22 mozesz sie dowiedziec ze na nastepny dzien masz byc na 6 na zupelnie innym dziale i stanowisku. Nie chcesz robic nadgodzin to awantura. Jeżeli chcecie wrocic z pracy do domu w dobrym humorze to zapomnijcie o tym miejscu. Po zwolnieniu sie z tamtąd odpoczywam psychicznie.

Chce dowiedzieć się więcej o pracy fizjoterapeuty w warunkach domowych, gdzie trzeba jeździć do domu pacjenta. Oferują sprzęt do wykonywania tej pracy, ale czy dają też auto, aby ten sprzęt dostarczyć i jeździć między klientami? Bo ja nie mam auta, a spełniam inne wymagania.

NIDGY nie podejmujcie tam pracy! W ciągu trzech lat spędzonych w tej firmie spotkałem się z niedopuszczalnym traktowaniem. Byłem w bardzo obraźliwym stylu oskarżany przez panie A.K., O.K. and S.D. o rzeczy których nigdy nie zrobiłem. Salus oraz jego kierownictwo zostawiły mnie z ubytkiem na zdrowiu psychicznym, byłem ofiarą wyżywania się na mnie bez powodu ze strony wyżej wymienionych osób oraz kilku innych z kadry kierowniczej których nawet nie będę wymieniał ponieważ zajmie to za dużo czasu. Co do współpracowników, w większości są oni w porządku (udało mi się zawrzeć tutaj dobre znajomości) ale niestety również znajdują się tam ludzie którzy chcą ci tylko zrobić na złość. NIE POLECAM tej firmy z całego serca i przestrzegam każdego przed podjęciem w niej pracy! Nie niszczcie sobie zdrowia.

Monitoring Nowy wpis

Bo tam awans dostała słodka (usunięte przez administratora)bez żadnej wiedzy i kultury osobistej,która wybrała sobie zmianę na której chce pracować i nigdy nie pracowała na trzeciej zmianie tak teraz zostaje się kierownikiem zmiany za to w ublizaniu i wyśmiewaniu jest najlepsza niech idzie na noc i trochę popracuje .tak samo s.d tylko jedna zmiana i objawy(usunięte przez administratora)bez żadnej kultury osobistej jak a.k .a innych się degraduje z wiedzą,rotujących,z kulturą osobistą i stażem 20 lat. (usunięte przez administratora)i pierwsza zmiana,która ma przyzwolenie na wszystko.

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Przyglądając się bliżej ogłoszeniu na Specjalistę ds. logistyki transportu dochodzę do wniosku, że posiadam stosowne kwalifikacje, by podjąć się tej (usunięte przez administratora) Ale, jako, że mam aktualnie robotę, to wolałbym wpierw wiedzieć, czy nie zarobię tu mnie, niż mam obecnie, to jest 4000 zł netto podstawy i premie, około 1000 zł netto. Ale są one sporadyczne. Tu natomiast czytam o atrakcyjnym systemie premiowym. Jakie więc kwoty on daje, i co z podstawą, jakby nie udało się zrobić premii w danym miesiącu?

Kaska

Byłam na rozmowie do pracy do działu szpitalnego,kierowniczka w samych dobrych słowach mówiła o pracy tam,a jak jest naprawdę?? Pracuję i nie chciałabym wpaść gdzieś skąd zaraz będę uciekać a twraz pracę mam

@Kaska

A co takiego mówiła kierowniczka, co jest takie ekstra w pracy tutaj? Ile płacą na tym dziale? Czy jako doświadczony pracownik masz jakieś dodatki lub premie? Powiedz jeszcze ilu godzinne są zmiany.

To brzmi, jak zagadka jakaś. Jak rozumieć Twe słowa? Na co zwracać uwagę w przypadku pracy dla tej firmy w dziale szpitalnym?

Faworek

Praca sama w sobie nie jest zła, ale skoro są takie osoby, to warto o tym powiedzieć, a nie zmieniać pracę przez nich :)

@Faworek
@Faworek

Własnie - warto o tym powiedzieć odpowiedniej osobie w Firmie! A nie wylewać żale w Internecie!

Pracujesz a nie wiesz? To jak tutaj jakieś wdrożenie ludzi wygląda? poznajecie mniej więcej działy i to kto za co generalnie odpowiada? Sama teraz jestem tego ciekawa. Wcześniejsze problemy gdzie się zgłaszało?

Pajęczyna

w SaluS jest Pani Halina KIEROWNIK jest bardzo niesprawiedliwa jesli chodzi o WZ-etki,faworyzuje dziedwczyny z Ukrainy dajac im długie WZ-etki,Polki omija,przykre i niestosowne Pani kierownik

Judyta

Widzę, że przez urząd dla bezrobotnych szukają pielęgniarki, bo ogłoszenie jest. Napisali, że dopiero po roku umowa na stałe, a którejś pani się udało taką otrzymać realnie? Czy dużo osób ma podpisywane czy ciężko ich oczekiwania w tym miejscu spełnić? Ja raz to 5 lat czekałam na umowę bezterminową.

Najlepszy pracownik

@Najlepszy pracownik

Tylko Ty masz tu zastrzeżenia, co do grafiku i przydzielania zamówień? Kto o tym decyduje i jak to wpływa na zarobki? No i jaka była reakcja, jak zgłaszałeś komuś wyżej swoje obiekcje?

Życzliwy Kartofel
@Najlepszy pracownik

Dzień dobry, ile trzeba mieć doświadczenia jako pielęgniarka, żeby wzięli pod uwagę kandydaturę? Pracodawca zaznaczył, że mile widziane jest doświadczenie, tam w ogłoszeniu, i tak mnie to zaczęło zastanawiać, bo niestety ja nie wiem ile nie pracowałam jeszcze w życiu. Dopiero jakiś czas temu skończyłam studia i praktyki.

To jest kpina żeby kierownik zmiany pani a.k w taki sposób wypowiadała się o pracownikach z pierwszego piętra że tam pracują (usunięte przez administratora) i ona tam nie pójdzie.kto dał jej władze do tzw.prowadzenia zmiany.3 lata pracy w firmie i osoba jest kierownikiem zmiany.siedzi i nic nie robi, gdzie inni funkcyjni paleciaka z łapy nie wypuszczają, kartony noszą na wózki ze stołów,a ta siedzi pupilki wokół tipsami w klawiaturę stuka i telefonem się bawi.czy kierownik zdaje sobie sprawe co to za osoba.i jak odnosi się do ludzi?co robi albo czego nie robi?Może najwyższa pora przyjrzeć się postawie tej pani zanim pracownicy pójdą z tym wyżej.

Olo

Tak juz jest że jeden może wszystko a inny nic tylko pracować Są tacy którzy piją palą pętają się koło drukarek łażą w te i nazat nic nie robią a kasa ta sama jak u tego który (usunięte przez administratora)Czyja to wina? Kadry kierowniczej która sama na to zezwala no i lenie mają ich przyzwolenie do tego typu działania czyli nic nie robienia Widać firmę stać na luksus zatrudniania pociotków kombinatorów leni itp. Jeśli zarząd nic nie wie proponuję przeglądać zapisy z monitoringu z każdego działu

Gosia

Hmmm, ale o co chodzi? Jak generalnie wygląda praca na magazynie? To jest tak, że na magazynie pracuje się też w weekendy? Albo czy można pracować tylko w weekendy? Czy tylko w tygodniu i to na jednej zmianie? Wiecie?

Sialala

Sam załóż te spodnie i pracuj w nich tyle godzin zobaczymy czy będziesz taki mądry wątpię!!!

Czy w Salus International wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

12ft12

UWAZAĆ, nie podejmować pracy. Chyba, że chcecie być traktowani jak worek ziemniaków, rzucani od jednego piętra do drugiego. Podejmujcie pracę jeśli chcecie żeby nadzór nad wami sprawowała niedoedukowana kadra kierownicza, podnosząca swoja ocenę wyżywając się na pracownikach. Niekompeteni brygadzisci, wybierani na podstawie tego, kto się zgodzi pełnić tak odpowiedzialna funkcje za 2 stówki więcej do wypłaty(najniższa krajowa). Czas pracy? Nienormowany, bo jak inaczej nazwać sytuację gdy z godziny na godzinę zmienia ci się grafik, godziny pracy itd. Przymusowe wysyłanie na nocki, a praca jest od niedzieli do soboty, jeden dzień do wybrania ale wielce szanowny pan kierownik nie zgadza się żeby wybrać ten dzień w piątek i poniedziałek. Oszczędzanie na wszystkim, odzieży roboczej, materiałach, ludziach... Ludzie wykonują pracę, która powinno wykonywac więcej osób. Poniżanie, wyśmiewanie, ciągła krytyka. Człowiek staje się workiem do wyładowywania swoich fustracji przez kadrę kierowniczą. W tym przypadku chodzi mi o Pani S.z którą niestety miałam do czynienia. Dodatkowo kierownikiem magazynu jest człowiek,który został wyrzucony z Farmacolu, głównej konkurencji Salusa xD. Ogólnie o tym człowieku, można napisać referat. Zarządzanie pracownikami, to po prostu tragedia, w pewnym momencie dnia na aptecznym jest więcej pseudo kierowników, brygadzistów niż pracowników. Oczywiście każdy z nich się zdrowo (usunięte przez administratora) Stołówka mała, odbywa się także na niej spotkania z nowymi pracownikami, więc jeśli chcesz sobie iść na przerwę i niechybnie trafisz na przyjęcie nowych to zjesz sobie w szatni albo musisz czekać, niewiadomo ile. Co do kadry kierowniczej, to jest chyba z łapanki, poza nielicznymi nic sobą nie reprezentują. Raczej zostają tam tylko ludzie bez perspektyw. Trochę to smutne, niektórzy pracują tam grube lata. Traktowani jak (usunięte przez administratora) Jednak odkąd przyszedł nowy kierownik staje się tylko gorzej. Jeśli więc nie chceciestracic czasu na bezwartościowych ludzi, niska pensje to trzymajcie się z daleka, chyba już nawet lepszy ten sławetny Amazon. Jedyny plus pracy w tej pseudo firmie to sama praca, która się tam wykonuje, nie jjest ciężka. Ale czy to jest tego warte ? Wątpię.

Niedokonca
@12ft12

Nie jest to kraina mlekiem i miodem płynąca. Masz duże ambicje to znajdziesz wymarzona pracę i będziesz ten epizod wspominać z uśmiechem. Praca nie jest wymagającą, nie potrzeba tutaj geniuszy. Takie realia bądź gorsze spotkasz w wielu miejscach. Po Twojej wypowiedzi można sądzić, że ciężko nie miales/miałaś okazji pracować. Wypisujesz opinie o ludziach, o których nic nie wiesz. Powodzenia w przyszłości.

Law
@12ft12

Co to za poniżanie starszych pracowników i uważanie ich za bezwartościowych.

Ela
@12ft12

bzdura totalna... Pracuję tu wiele lat i zwyczajnie wiem, że to nie jest praca dla leni.

Agnieszka
@12ft12

Dlaczego nic z tym nie robicie? Nie ma co narzekać na forum. Są sądy . Jest prawo. Każdy człowiek ma być szanowany w pracy!!!

@Agnieszka

I każdy jest szanowany w pracy. Tylko na tym forum takie obelgi, podejrzewam, że osób, które same nie potrafią siebie ocenić. Skoro są ludzie, którzy pracują tu ponad dwadzieścia kilka lat, pracują tu małżeństwa, to chyba o czymś świadczy.... Czasem trzeba się nauczyć mniej poważnie traktować takie portale.

Faworek

Jeżeli z Pani R. (Osoby, która nie wie co to praca) zrobią kolejnego brygadzistę, to ta firma naprawdę już upada.

Halina

Ostatnio dużo było zmian jeśli chodzi o kadrę zarządzająca ? Bardzo wpływa to na waszą pracę? Coś konkretnie się zmieniło?

Ziom
@Halina

Tak zmieniło się gorzej już chyba nie może być. Niestety ale dają ludzi na takie stanowiska co nie mają pojęcia i niczym!!!Przykład tej pani co na popołudniu rzadzi na apt smiech na sali!!!

Nie znany

Pani Lucyna chamska niemiła czepia się wszystkiego. Nawet dla pracowników. Trzeba coś z tym zrobić co nie

Honorata
@Nie znany

Jakie stanowisko obejmuje? No i o co chodzi że tak mówisz, czym się to przejawia? Jest w firmie ktoś komu możecie zgłosić jej zachowanie?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Salus International?

Mona

Zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować. Każde jest inne, na każdym są inne wymagania,.

Paulina
@Mona

To zrozumiałe. A czy oferta na konsultanta ds. telefonicznej obsługi klienta jest jeszcze aktualna? Bo znalazłam coś takiego na stronie firmy. I jak z atmosferą u was na ten moment w ogóle, bo z tego co tu czytam to bywało różnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International