Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Grupa Żywiec S.A.?

Kaczor

Tak, ale muszą też spełniać warunek, być bez szkoły, matura jest wykluczona. Najlepiej po podstawowym wykształceniu wtedy mają pierwszeństwo w awansie na lidera.

@Kaczor

Składając cv w korporacji trzeba się głęboko zastanowić czy to dobry pomysł. Wyżują cię jak gumę, wypiorą mózg z ludzkich zachowań zrobią z ciebie zwierzę, a jak im się im znudzisz, wyplują jak niepotrzebną rzecz. Powodzenia.

Antoni
@Kasia

Nie rozumiem, po co mieliby to robić? Nie lepiej mieć zadowolonego pracownika? Dawałby chyba firmie więcej... To tylko twoje spostrzeżenia, czy inni też mają podobne zdanie?

Kamila

Grudzień to czas na przygotowania do świąt, czas podsumowań mijającego roku, jak również wielkich rozstań kilkunastu pracowników z gż. Jaką to smutna wiadomość dostali nasi koledzy tuż przed świętami. A miało być tak pięknie dalekosiężne plany rozwoju i rozbudowy browaru Namysłów. Dziś plany są, ale na przeniesieniu części produkcji do innego browaru i zwolnień pracowników. Ze smutkiem spoglądam w przyszłość naszego zakładu, a miało być tak pięknie.

Zenek
@Kamila

Jak wypłaty w grudniu chce się żyć

ObiektywnyPracownik

Cześć wszystkim. Ostatnio doszły mnie słuchy że lider jednego z działów w Namysłowie nie przedłużył umowy pracownikowi i poinformował go o tym pierwszego dnia nowego miesiąca o 6 rano kiedy pracownik zszedł przebrany z szatni do pracy. ( Jakby nie patrzeć pracownik przebywał wtedy nielegalnie na zakładzie przekraczając jego próg bez umowy) Argumentem było zbyt dużo pracowników na dziale. Tego samego dnia w grafiku widniał już jego (lidera) koleżka którego świeżo zatrudnił. Czy takie traktowanie jest dozwolone i nikt nie ma zamiaru niczego z tym zrobić? Dodam że zwolniony pracownik ma na utrzymaniu małe dziecko i przypomniał o tym fakcie liderowi na co on odpowiedział z uśmiechem na twarzy " poradzisz sobie" paranoja... Chcę się Ż

Fazi
@ObiektywnyPracownik

To jeszcze nic, na nowej linii butelkowej NRB rządzi (usunięte przez administratora) prawa ręka Pawełka. Robi zdjęcia , piszę meile na kolegów, donosi i jeszcze dostaje pochwały od przełożonych, taki wzorowy służbista. Powoli wszyscy mamy go dosyć, wybrali liderem tumana bez szkoły, browar schodzi (usunięte przez administratora), atmosfera w pracy beznadziejna.

Darek

Jestem bardzo rozczarowany jakością piwa Namysłów w puszce z sieci Dino. To samo piwo kupione w sieci Euro cache jest o niebo lepsze w smaku!!!!!!! O co chodzi ?????? Rozcieńczacie piwo żeby obniżyć cenę???

@Darek

sprawdz gdzie lane...trafiłeś pewnie na piwo lane w Namysłowie lub Leżajsk/Warka

Kochany

Pytanko czy zywiec jeszcze przyjmuje i jak tak to czy warto składać tam podanie ? Proszę o normalne odpowiedzi dziekuje

Ghhgg
@Kochany

Na produkcję przy 4brygadach jeszcze zarobki w miarę. Ale działy pracujące na 3zm np laboratorium,to nędza. Gołej wypłaty bez soboty i nocek to może 2400-2600zl wyciągną. Kasjerka w Biedronce więcej zarabia i tak (usunięte przez administratora) nie musi. Hahhaha

Krawaciasz

No i jak tam leci robota? Miałem rację z podejściem do roboty. Widzę że GŻ ładnie na produkcji porządki zrobiło. Zero narzekania, wszyscy ustawieni do pionu ładnie zasuwają. I o to chodzi. Tak trzymać ;)

Dżiony

Pracuje tam jeszcze taki podstarzały mistrz Rysio? To był asior. I cały czas (usunięte przez administratora).na ustach

Ile jest zmian w Grupa Żywiec S.A.?

Kochany

Z tego co wiem to 4 brygadoowka

Niezadowolony

Jak tam zadowolenie z wypłaty za styczeń. ? Tak niskich wypłat nie było nawet na za byłego właściciela. Porażka

Bez ambicji
@Niezadowolony

W Laboratorium podobno wypłata wachała się od 2300netto do 2650netto przy starszym laborancie. Tam chyba pravuja ludzie bez ambicji, kasjerka w Lidlu zarabia więcej. (usunięte przez administratora)

@Niezadowolony

No ja to przepowiadalem. Za amerykanów to mieliście dobrze. Teraz wiecie co to znaczy rzetelna praca.Nie każdy daje rady

Remik

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Dobrze zrobiona robota jest w firmie dobrze wynagrodzona, ja polecam!

tom

Ciekawe czy wyrobię się z podaniem o przyjęcie przed zamknięciem browau w Namysłowie. Nie ma PINTY, Złotego Denara a ostatnio sie dowiedziałem że Zamkowe znika ... zostaje pils który sikami byka pachnie z daleka. Czy przyjmują do pracy teraz ?

zdegustowany
@tom

Kto pytam się kto zmniejszyl ml moje ukochanej pinty i podniósł cenę ?

Jakość browaru namysłów

Może ktoś się wypowiedzieć jakie zmiany dotąd wprowadził żywiec do browaru w namysłowie? Mam wrażenie że ostatnio jest jakiś inny. Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników Namysłowa :)

Emm
@Jakość browaru namysłów

No tak jest inny... bez klimatu, szkoda browaru, szkoda ludzi... żal i tragedia

@Jakość browaru namysłów

doprowadził do tego ze pracownicy się zwalniają.nawet nie próbują ich zatrzymać.wskazali na bramę mówiąc z droga wolna więc spora grupa wykorzystując 7-mio dniowy okres wypowiedzenia powiedziała pa pa....Ciekawe kiedy pęknie ten balonik bo ,,przymusowymi ochotnikami" z innych browarów daleko się nie pojedzie

zalech
@Jakość browaru namysłów

Dziękuję panowie za odpowiedź, już namysłowa nie kupuje, tak coś czułem że coś gównem zaczęło lecieć i nagle doczytałem że namysłowa zakupił sobie żywiec. Szkoda wielka szkoda cholerne ciotunie w garniakach zawsze muszą wszystko zepsuć :(

@ja

Widać jacy pracownicy się trafili. Nareszcie z tym porządek zrobiono. Poprzedni właściciel cackal się z wami a wyście w podziękowaniu jeździli po nim jak po łysej kobyle. Skończyło się bumelowanie. Bardzo dobrze robi żywiec ze nierobom pokazuje drzwi. Ubiegły rok to było witanie się z gąską. Ten rok to integracja. Przyszły rok będzie prawdziwym rokiem rzetelnej solidnej pracy. Sprawdzianem jacy to jesteście dobrzy .Oj czuje ze Bedzie co po niektórym ciężko . Oj będą żale oj będą.

Rozlew
@Krawaciasz

Zmień płytę bo się ciągle powtarzasz, w naszej ocenie jesteś nie pełnosprawny umysłowo. Rayanowe wzięli wszyscy, a tylko ty mu loda za to zrobiłeś. :D

Karol
@Jakość browaru namysłów

Ciekawe kiedy Żywiec zamknie Browar Namysłów

Kasztan

Fajnie było ale się skończyło pozytywnej energii Żżż rzycze reszcie mojej ekipy na 4 brygadowce buziole ddla was ????????????

Kupiec

Pięknie (Ż)ywiec zajął się PINTĄ. Niepostrzeżenie z 0,568 ml zrobiło się 0,500 ml za tą samą cenę. Brawo, kolejny krok do upadłości przez zniechęcenie klienta... Chce się (Ż)...

Miron

Co tam w braniewie słychać? Zapowiadają się jakieś wolne etaty na produkcji?

Azor
@Miron

Tak , składajcie podania.

Mrówa
@Azor

A ja wam powiem jak liderzy dalej będą traktować ludzi jak śmieci to sami będą (usunięte przez administratora) na wózkach A nie siedzieć po 2 Na zmianie i pierdoly posuwać .

Darek
@Mrówa

To przyjdźcie do nas to jak zachowuje się Leszek to tylko sąd pracy może pomóc. Człowiek wszystkie rozumy pozjadał.

Ksiądz
@Darek

Ktoś się powinien za to wziąść

krawaciasz
@Mrówa

O tak produkcja płacze że musi pracować. Ciekawe że inne działy w tym mój nie narzeka tylko robi swoje. No ale co tam - wreszcie się Żywiec za Was wziął, bo za Rajana to były imprezki, bumelanctwo i do tego rajanowe wzięte.

owca
@Mrówa

mowa o namysłowie czy braniewie?

Dziad Haselbacha
@krawaciasz

(usunięte przez administratora) Obrażasz ludzi którzy na ciebie obiboku pracują ciężko... Bo pracują na tą jakość z której to jest taka sprzedaż. Ty też łajzo czerpiesz z tego korzyść. I pamiętaj że jak dalej będziesz tak pisał, to cie wciągnę za ten głupi ryj na piwnice o zobaczysz jak wyglądają kadzie od dna... Miej się na baczności obesrołku... A wszystkich rzetelnie i uczciwie pracujących kolegów i kolezanki serdecznie pozdrawiam????

jakby ktoś chciał popracować w browarze NAMYSŁÓW to zapraszamy....Wózkowi masowo składają wypowiedzenia....

hania@

Witam, kto pracuje teraz w Namysłowie w laboratorium na poszczególnych stanowiskach ?

gastryczny problem
@hania@

Sami specjaliści. A co ?

hania@
@gastryczny problem

A nic! Pytam bo przez pewne osoby zostałam zwolniona i może te osoby już tam nie pracują i może będzie szansa tam wrócić.

gastryczny problem
@hania@

Nie mogło dojść do pomyłki. Zostałaś słusznie zwolniona

Konrad

Ile tam w firmie jest działów ? Dużo osób pracuje ?

Rysiu

A wiadomo coś co piwem , dostaniemy coś?

krawaciasz
@Rysiu

Rajanowe wzięte i dalej im mało.....

Muszka
@krawaciasz

nie wiesz o tym że apetyt rośnie w trakcie jedzenia

@Rysiu

wygląda ze bedzie w przyszłym tygodniu

Rysiu
@krawaciasz

Krawaciasz , co ty tak z tym Rajanowym,było minęło.

Grizly

Towar od Szymona jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.