Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Ja pils

Czy jesteś pracownikiem fizycznym czy biurowym musisz wiedzieć ze jeden i drugi jest tak samo potrzebny i razem tworzymy Browar Namysłow. Natomiast Pan Krawaciarz i inni z nim polemizujący wystawiają sobie jedynie wizytówke (usunięte przez administratora)

Ja pils
@Ja pils

Prymitywów

Hahaha

Pracuje na produkcji to wiem, piją w czasie pracy lub zaraz po przyjściu, tak aby na koniec wychodząc z pracy iść prosto. Piwo też kradną, bo przecież zaprzyjaźniony ochroniarz nie sprawdzi kolegi. Wiedza kto jest na ochronie i kiedy można wynosić. Ot to... produkcja i działy podlegające pod produkcję.

niezadowolony

Kierownictwo pewnie przymyka oko, bo ludzi do pracy brak. Ale to prawda na 2 i 3 zm. piją na potęgę. Nie zależnie od stanowiska, czy działu.

Dyzma
@niezadowolony

Siedzą takie trole za komputerami i tylko kombinują jak dogryźć ludziom z produkcji, bo piją , bo źle pracują a mają tak dobrze. Trole weźcie się w końcu do roboty. Niech dyrektor w końcu zarządzi dmuchane w biurach, zobaczymy co tam się dzieje.

Karamba

Tylko nie do Veluxa bo Cie zajada. TERROR!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Dziwie się, ze jeszcze nikt do tej pory nie zrobił porządku z pijaństwem na 2 i 3 zmianach.

Wrzód

Ja wam powiem tylko tyle... Biesiady całonocne na warzelni i piwnicy przeszły już do historii... Nie ma co się czepiać rozlewu, który takiego luzu nie ma i mieć nie będzie... Kasę mają najgorsza ze wszystkich dzialów. To że nadrabiają weekendami to jedno, ale to zeby mieć pensję porównywalną z innymi działami... Obecnie największy nacisk kładzie się na rozlew odnośnie ilości rozlanego piwa, ciągłości rozlewu, jakości wyrobu gotowego, jak i czystości na miejscu pracy... Wiec wrzućcie na luz i cieście się że macie jak macie, bo jak wiadomo na inne działy są przejścia, ale na rozlew nikt przejść z innego działu już nie chce. Wiec miłej kontemplacji życzę i zanim napiszę jakaś mondrala ugryźć się w jezyk, a nie pisać pierdoły o kasie...

@Wrzód

No jaki pech w pracy trzeba pracować i to porządnie. No ludzie kogoś tutaj pierd.... Coś w łeb

@Krawaciasz

Mówi ktoś kto pierdzi przez 8h i śpi przy biurku. Pokaż że potrafisz przenieś się na rozlew i zobaczymy jaki to pracownik jesteś... Podejrzewam że po umowie próbnej by ci nie przedłużyli miernoto... Albo po 3 dniach byś już nie przyszedł...

@Wrzód

Nieprawda . Pracuje 4h a pozostałą część czasu pracy przeznaczam na bezsensowne pierdoly typu projekty ważne raporty spotkania itp. Rozlew dobrze się ma przecież tam maszyny pracują i rozpadają. Ludzie tylko naciskaja przyciski.

@Krawaciasz

Miało być "maszyny pracują i rozlewają"

Bula i spóła
@Krawaciasz

Krawiaciasz, po pierwsze to ty synku nie wiesz co to ciężka praca bo nigdy nie zaznałeś takowej. Przyjdź na rozlew na 8 godzin gdzie ludzie na prawdę pracują a pot spływa po plecach , zwłaszcza że nie ma przewiewu i nie ma czym oddychać , bo klimy brak a jakiś baran wymyślił żeby nie otwierać drzwi, bo bakterie takie jak ty lecą na chale. Po drugie, nie wiem po co Żywiec trzyma takiego nieroba ja Ty, czyli nieudacznika życiowego, który w pracy jest niby kimś a w życiu nie dałby sobie rady. Bo mamusia wszystko pod gębę podsunęła. I co z tego że się uczyłeś skoro całe życie będziesz sierotą. Dla produkcji nic nie znaczysz :) Nic nie potrafisz i nie masz jaj. Pogódź się w końcu z faktem biurowcu, ze browar trzyma cię tylko po to że na razie nie ma nikogo na twoje miejsce, ale to kwestia czasu, jak odlecisz stąd niczym nie potrzebny śmieć. :D Krawaciasz , prędzej czy później twoja anonimowość się skończy, wtedy spojrzysz w twarz ludziom z produkcji i obrobisz się ze strachu. :D

Szef

Jak się sprawdzisz to możesz dostać 4800 brutto podstawy plus 20% premii plus dodatku w postaci premii za nocne plus za czterobrygadowke. Na każde święta po 500 pln na konto. Plus gruszka około 800 pln.

Ciekawski
@Szef

Chciałbym zobaczyć na przelewie 500zł na święta i 800zł gruszki...

Ile na produkcji można zarobić miesięcznie jakie benefity?

Teofil

I na browarze znowu niesprawiedliwosc 4brygadówka dostanie po 300 zloty dodatku przeciez wczesniej mieli dodatek skoro teraz dostali to reszta pracowników też powinni dostac jak to jest ze solidarnosc wywalczyla kase dla polowy pracowników a reszte ma w tyłku cwaniaczki pasą swoje tyłki a na resztę sie wypieli

@Teofil

Do roboty nieroby i tyle Wam powiem. Wiecznie jeczycie jak to produkcja ma w zwyczaju. Nie podobają wam się rządy żywca? Kiedyś było lepiej co? O rajanowym zapomnieliście ?

Teofil
@Krawaciasz

Co ma darowizna do Żywca zastanow sie co piszesz to ze tobie nie trzeba kasy bo sie nachapales za Rayana teraz daj zarobic ty co naprawdę na to zasługują dowalili roboty piweczko zchodzi tylko kasiorki nie widac pozdrawiam wszystkich zwyklych pracowników

@Teofil

Ano darowizna do Żywca ma się tak jak Twoje skamlenie że piwo schodzi to Ci się należy dodatkowe wynagrodzenia. A ja się pytam a z jakiej paki? W umowie o pracę masz napisane ile Ci się należy i to podpisałeś, na to się zgodziłeś więc pretensje miej do siebie. |Czytasz w ogóle co podpisujesz? A kasiurkę z większej sprzedaży dostają Ci co tę sprzedaż tak na prawdę wygenerowali, w pocie czoła, ciężko pracując.

Anon
@Teofil

Ten dodatek im się po prostu należy. Produkcja idzie w weekend do pracy za setki i jakiś jeszcze dodatek, a ludzie pracujacy na 4 brygady mieli jeden weekend wolny w miesiacu za marne 100 pln dodatku. Wszystkim ciągle mało..

Azor
@Teofil

Może dlatego ze ze w miesiącu jest tylko jedna niedziela wolna ? Nie ma normalnego weekendu? A już o długim weekendzie nie wspominając . Majówka ? a co to takiego? świeta nie świeta siedzisz w pracy! Nawet jak nie ma produkcji i tak siedzisz w pracy . Taki mądry to popracuj w tym systemie troche zobaczysz jak to fajnie jest . Zwróć uwage ze w 4brygadówce nie ma opcji nadgodzin . A co żle nierobie na rozlewie ? Źle jak za weekendy płacą ?

@Azor

Nic nie rozumiem. Jak wypada dzień pracy w sobotę to wolne macie w tygodniu . Czas pracy sie zgadza! Do tego stowka dodatku ekstra wpada. Robota ta sama kesz większy. Nie każdy tak ma dobrze jak produkcja.

Azor

No tak nie do końca.

karamba

panie prezesie proszę się przyjrzeć pracy konserwatorów na piwnicy bo śniadania nie mogę zjeść jak widzę jak podczas pracy śpią i chrapią i w tyłku mają robotę a jest jej masa a najleprze w tym że mistrz Tomek wie o tym i ich faworyzuje i pozwala na to a po zatym sam na nockach śpi albo na alegro opon szuka porażka

Czesław
@karamba

Ok zajmę się tym.

Majki
@Czesław

(usunięte przez administratora). Nie mam żadnego info.

karamba

To to nic że konserwator śpi ten mistrzu na nockach lata z karnistrem i dolewa chemię do kadzi bo niedoszły i każe nam to mieszać czy ktoś ma nad tym kontrole co on wogle tam leje pewnie oxoniejeszcze ludzi potruje co on wyprzwia zgroza

troll

na produkcji się zwalniają.....jadą już nadgodziny.....a jak się urlopy zaczną to mistrzowie na maszyny....

Niski Zorro
@troll

Już widzę jak najwyżsi rozcinają palety na depalu... Heheh

troll
@Niski Zorro

nie nie...tam ich nie zobaczymy

Jakub
@troll

Mógłbyś jaśniej napisać co masz na myśli, bo piszesz o zwolnieniach i pracy w nadgodzinach. Dlaczego pracownicy pracujący na produkcji mieliby się zwalniać? Nie znalazłem aktualnych ofert rekrutacyjnych, wiec wygląda na to, że nie ma przyjęć. Czy ktoś może wypowiedzieć się na ten temat?

Głodnym
@Jakub

Jeśli byś naprawdę szukał ofert to byś znalazł. A poza tym na produkcji i tak nikt nie chce pracować bo każdy wie jak tu jest .... Pozdrawiam z zapierdzielajacej produkcji prZy schabowym i rosole na wynos....

@troll

tylko na produkcji są nadgodziny dużo pracy i urlopy w wakacje. Oczywiście sprzedaż nie robi rekordów tylko produkcja. I jak takim dogodzić

Orson
@Krawaciasz

Panie Krawaciarzu. Jeszeli pANU tak zle w browasze, to ja schenciom pszyjmne pANA na etata. Mosze nie zarobi pAN tyle co w broważe ale za to moje swinie sie ucieszom. pS. Chciał żem podzienkowac Panu Rayananowi za pienioszki. Srutownik bzyczy jak pszczułka

@Orson

Panie orsonie1. Mi nie pasuje wieczne marudzenie produkcji na kierownika dyrektora sprzedaż sezon. Dla produkcji przeszkadza to ze inni maja multisporta i większy zfss ale juz nie to ze dali rajanowe Dodam ze rajanowe to jest 100x wiecej niż ten multisporty . Nie ogarniam tych ludzi

Stasiu
@Krawaciasz

Krawaciasz, nie ogarniasz bo tak mają patole w biurach. Liznusie kierownika ,przecież też wziąłeś Ryanowe. Widzisz denerwuje Cie produkcja bo narzeka, a ty denerwujsz produkcję, bo nic nie robisz nierobie i jeszcze ci za to płacą. Wiesz jak czytam twoje teksty to widzę że masz głowę tylko po to żeby Ci się deszcz do środka nie lał.

Mistrz

Mi juz wpłynęły pieniążki na konto 500 plus za świnki ???? jednak warto mieć ich stado , wszystko razy 10 sztuk Noo , teraz mogę odejść z pracy , zona zarabia 4 tysiące wiec mnie utrzyma , można sie ustawić . Dziekuje za pyszne konserwy i słoiki , fasolka bokiem wychodzi pryk pryk , szkoda ze cały browar tego nie dostaje , tak mi przykro ... Kolega nie miał kolacji musiałem sie z nim podzielić pulpetem , chociaz jednemu mogłem pomoc .... Jestem z siebie dumny .... Oby wiecej was bylo do pomocy innym. Żyć że wam milej Nocki

Zofia
@Mistrz

Nie wiem, na ile Twoja wypowiedź była poważna, a na ile sarkastyczna. Pamiętaj jednak, że tutaj cenimy sobie wartościowe wpisy, które w jakiś sposób mogą pomóc osobom zainteresowanym pracą w Browarze Namysłów. Może chociaż powiesz nam, czy firma ta oferuje nowym pracownikom od razu stabilny rodzaj umowy? Będziemy Ci niezmiernie wdzięczni.

Aga

Co się dzieje z piwem Zamkowe?

@Aga

A co jest nie tak?

wafel

Nigdzie go nie ma.Czy pokaże się jeszcze w sklepach.Czy to już koniec tej lini.

@wafel

Cały czas jest w produkcji, aczkolwiek zostało ono zdominowane przez Pilsa na którego zapotrzebowanie jest ogromne...

Aga

Brakuje w sklepach

@Aga

wiemy...I w tym tygodniu się to nie zmieni....pils.pils i tylko pils w tym tygodniu

Profesor Ciekawski

Czy w tym roku będzie rownież impreza zakładowa?

@Profesor Ciekawski

A kiedy była ostatnia??

@ja

Nie było, ale to nie znaczy że nie będzie. Nie ma na szczęście już prezesika który produkcję miał gdzieś. Dobrze że się spakował i już go więcej nie zobaczymy. Do widzenia, żegnaj i nie wracaj, nie byleś dobrym prezesem, nigdy nic nie zrobiłeś dla produkcji i nigdy nie będziemy cię dobrze wspominać. Wyniki w produkcji osiągnąłeś tylko dzięki ciężkiej pracy ludzi którzy poświęcali swój czas chodząc do pracy w weekendy. Impreza obiecana z wielką łaską która miała być w tamtym roku, nie odbyła się, wstyd. Tak jak by ktoś pracownikom z produkcji napluł w twarz. No ale ludzie z biur weekendy mieli wolne. Jak na razie dla produkcji nic się nie zmieniło na gorsze, więc nie ma co narzekać, róbmy dalej swoje i miejmy nadzieje ze bardziej nas docenią niż poprzednicy. I jeszcze jedno, krawaciasz, nawet się nie odzywaj bo nie masz tu już nic do powiedzenia, płyń stąd :D

krawaciasz

a co ja mam nie pisać, skoro krew mnie zalewa jak tylko i wyłącznie ciągle coś wam nie pasuje. Rajanowe wzięte, to narzekanie że imprezy brakuje, jak impreza będzie, to pewnie będzie narzekanie że biurowe dostali lepsze jedzenie, albo że schabowych zabrakło. nigdy takim nie dogodzisz. ciekawe że nie widać związku z poprzednim prezesem a rajanowym, przecież to się w tym samym czasie wydarzyło~!

produkcja
@krawaciasz

Co Rayanowe ma do biur ? Oni by tego nie załatwili. Dla nich problem jest zaspokojenie podstawowych potrzeb ludzkich. Zorganizowanie imprezy w celach integracji Browaru raz w roku to szczyt możliwości az przykro patrzeć jak inne zakłady typu Velux czy Diehl potrafią się tak zorganizować. Mimo to niektórzy pracownicy BN na własną ręke zebrali sie na impreze zakładową i to juz dwa razy. Co do browarkow juz nawet z talonami biura mają problem nikt nie ma ochoty się tym zająć. Czy wymagania pracowników są tak wielkie ze nawet załatwienie kart multisport to problem gdy to juz jest standardem. Wiele mogą się nauczyc teraz od Żywca pytanie czy zdążą. Byle do grudnia.... PS. Ta reklama kręcona na browarze dno i pół metra mułu jakie biura takie realia.Czepianie sie pracownikow bijących rekordy produkcji piwa to słaba linia obrony.

Czerwony obudź sie
@produkcja

Biuro to jedna wielka kpina ! jak można wypłacać wakacje pod gruszą 3mc po urlopie ? Skoro ta kasa ma isc własnie na urlop . W BB juz widac zmiany na rozlewie juz na weekendy praktycznie z produkcją nie nachodzimy. Ciekawe kiedy przyjdzie czas na inne działy. Chłopaki z warzelni/fermentowni zasuwają na czterobrygadówce za śmieszny dodatek 100zł gdzie normalny człowiek ma święta czy niedzielne wolne oni robią.

Mirosław
@Czerwony obudź sie

Wypłaty dodatku wakacyjnego są uruchamiane w każdej firmie inaczej. W niektórych już wniosek urlopowy upoważnia do wypłat, a w innych są przekazywane dopiero po powrocie z wypoczynku. Regulują to na pewno przepisy firmowe, które powinieneś sprawdzić. Pracujesz na produkcji w systemie czterobrygadowym, czy na trzy zmiany. Możesz się starać o płatne nadgodziny lub pracę na akord, żeby podwyższyć pensję? Dodaj kilka słów od siebie.

Orson

Ja hconc skozystac z okazyji. Pragnem podzienkowac Panu Ranaowy za pienioszki. Srótownik został zrepererowany, a jusz mialem pisac lista do Jaworowicz. Moje swinie majo peune bzuski. Dzienkuiem.

:).....
@Orson

Orson zatrudnij krawaciarza od nowego roku. Będzie ci przy świnach robił.

rOBOL
@:).....

krawaciasz to specyalista jakich mało , nie wiem czy będzie stać na taką pensyję

Iaąęł
@rOBOL

Do obsługi śrutownika się nada, bo tam nie trzeba mądrego. :D

Ołówek

Pytam kiedy w końcu węzmiecie się za tych próżnych konserwatorów z piwnicy. Siedzą i pija kaw 10 i śpią. kierownik o wszystkim wie i ich kryje bo remont mu w domu robili . Przyjrzyjcie się proszę kierownikowi z warzelni ponoć wszyscy u niego na działach piją , a on na wszystko przymyka oko ciekawe co zrobi jak będzie wypadek.

wow......ostro

@Ołówek

Rayanówki wzięte i dalej plują na zakład. Ciekawe co trzeba by takim dogodzić. Wstyd i hańba. Widać jak pracuje produkcja

Robol
@krawaciasz

Krawaciasz, każdy wziął Ryanowe jak obiecał były właściciel, że wypłaci nagrodę każdemu, i dziękuję mu za to. Ludzie z produkcji nie są gorsi od was, Ty pewnie też wziąłeś, nie wstyd Ci? Przecież dobrze zarabiasz i stać cię na wszystko. Po za tym powtarzasz się znowu, że ludzie plują na zakład. Do tego służy to forum żeby pisać co się komuś nie podoba albo co jest fajne w naszej pracy. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat pracy w Browarze Namysłów. Za każdym razem kiedy będziesz pisał coś o produkcji, że są gorsi od Ciebie, albo że mają robole pracować, będę Ci udowadniał że nie masz racji i że sam jesteś wart tyle co nic. Więc napisze Ci, żegnaj i szukaj nowej pracy, obyś znalazł taką jaką miałeś, siedzieć nic nie robić i brać duże pieniądze. :)

@Ołówek

Jak bedzie wypadek to klopot bedzie miał kierownik i bhpowiec a donosic na innych nie ładnie

dzik

Walić fałszywe ryje co opowiadają bajeczki szkoda ze nie rudy jeden z drugim... pajace no i szybka odpowiedź kierownika na post dmuchanie działów wynik znany 0.00

@dzik

Na nocce spróbujmy podmuchac????

Wyjce

nie bądź taki kozak

@Wyjce

A będę bo nie mam nic z kolegami do ukrycia, są działy gdzie się zapiepsza i wymagają od nich dużo, i dużo od nich zależy. Nie ma wolnego czasu zbyt wiele... A na innych widzę że na prawdę high live. Że też takie głupoty się Was trzymają...

@Robol

Robol. Obiecane były rajanówki, nie było w kwietniu wypłaty produkcja jenczała, dostaliście rajanówki to chlejecie na zakładzie, jedni widzą nie powiedzą dyrekcji a napiszą w necie, nie dość że konfidentny to jeszcze maniane odpitalacie. Inne działy nie mają takich problemuw, tylko produkcja, co jest z wami do k.nędzy. A ty Robol weź się w końcu do uczciwej do roboty bo patologią zajezdza

Robol
@krawaciasz

Krawaciasz, większej patologii jak ty, to nie ma w tej firmie. Ciekawe gdzie takiego nie roba do pracy przyjmą.

Gumka

No to się WYSMYKNEŁO. Rajanówke się dostało. Ale nie stać go było i w browarze urodziny się zrobiło. Co za (usunięte przez administratora) Nas się nie zaprosiło. I do Końca się nie wytrwało. Ja cię lubię a TY śpisz!!!!

dzik
@Gumka

Skoro byliście świadkami picia w pracy a tego nie zgłosiliście w takim razie sami uczestniczyliscie w tym procederze. A propo zaproszenia takich gnid jak Wy nikt by nie zaprosił i nie zaprosi (usunięte przez administratora) bedzie frajerem prujcie sie dalej na necie śmiecie.

@Gumka

Hehe przynajmniej urodziny były udane , takiego dnia sie nie zapomni na długo , skoro piwo za darmo , lało sie do bólu , niech żałują ci co nie były

Nocny marek

Niech w końcu po wypieprzają tych kierowniczków. Jeden kryje alkoholików, drugi niemota trzęsie się o swoj tyłek i gania podwładnych żeby ganiali ludzi. Pierwszy klapki na oczach bo niby kumpel z pracownikiem, drugi ze strachem w oczach i głosie wyciska 7 poty z maszyn (które są w rozsypce) i ludzi. Ehhh nadzieję mieć trzeba że coś się zmieni...

Ewelina

Wasze posty zdecydowanie odbiegły od najważniejszych tu rzeczy. Przypominam ponadto, że na forum wypowiadamy się zawsze, używając kulturalnego słownictwa. @wujo, jeśli pracujesz w firmie Browar Namysłów to bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni, jakbyś powiedział coś na temat ogólnych warunków pracy w niej. Wyczytałam na ich stronie, że dla nowych pracowników przygotowują proces adaptacyjny oraz wyposażają ich miejsce pracy. Może powiesz nam, na czym właściwie polega ów proces adaptacyjny?

Lena

Koledzy takie pytanie, nie macie dwóch biletów na męskie granie do od sprzedania? Taka potrzeba????

Azor hau

Koledzy z namysłowa czy u was też sprzątaczki muszą sprzątać hale produkcyjne ?? :D

@Azor hau

W życiu tylko klatki schodowe stołówkę sanitariaty, takie socjalne pomieszczenia. A u Was jest inaczej? Czyżby czerwonemu się poprzestawialy do reszty klepki... Żeby kazać sprzątaczce hale ogarniać... O stołek się boi?

wzburzony
@Azor hau

Co za społeczne (usunięte przez administratora) Rajanowe będzie i dalej plują na Zakład.

Azor hau
@Wrzód

Nie wiem czy to jednorazowa akcja związana z przyjazdem prezesa ale ostatnio własnie sprzątały :D

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.