Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

BB

Bardzo chciał bym podziękować grupie żywiec za tak wspaniały prezent na święta. Nie ma to jak zwolnic część pracowników przed świętami. Brawo wy jakie piwo taki pracodawca

To ja
@BB

To przykre. Odprawy jakieś Wam dali?

Kacjusz
@To ja

Tutaj się chociaż postarali, 25 tys na głowę odprawy łącznej zadośćuczynienia oraz ustawy, dodatkowo dopłatę do zakupu mieszkania w postaci wkładu własnego wartości mieszkania do wartości 400 tys oraz możemy wykupić auta poleasingowe diesel 1.6 fordy po 5tys no i dodatkowo dostaliśmy broszurki jak sobie teraz poradzić w życiu bez pracy, ale jestem zadowolony z tej odprawy no i nie zapomnijmy że możemy od stycznia co czwartek przychodzić na śnidaniowy meeting z Mike, w ramach tego że wypracowaliśmy pozycję tej marki, a teraz na pozycję tej marki możemy patrzeć w spożywczaku :)

Maria

To był by prawdziwy cud... Ale czasem cuda się zdarzają..

nie znam gościa osobiście..ale pamiętajcie----NIE narzekajcie na przełożonego swego bo możecie dostać gorszego...Dostaniecie nadgorliwego karierowicza i dopiero będziecie narzekać....

Sprecyzuj BB czy BN

Majki
@Azor

A ja wymienię was. Tylko namierze wasze ajpi. Następcy z Warki chętnie przyjadą na Dolny Śląsk

Ty zazdrośniku

Nie dam Ci łapki w górę. Widać ze mało miałeś kierowników i krótko żyjesz. Dla mnie i moich współpracowników to najlepszy kierownik. Wymagający bo tak musi i dobry kierownik dla pracownika. Dostałeś zrypkę za coś niedobrego i się wyżywasz na forum. Ludzie nie dajcie sie omamić wpisami tutaj.

Rozlew

Gdybym miał takiego kierownika jak macie na warzelni to nigdy bym nie zmienił pracy. Człowiek normalny i rozumiejący ludzkie problemy nie to co na innych działach

Zenek
@Rozlew

Tak całymi dniami nie ma nic innego tylko czy na weekend ma jechać w góry czy nad morze, a jak się już zdecyduje to gdzie jest taniej. A jak przyjedzie to wszyscy uciekają bo ile można słuchać przechwałek i ogadać zdjęcia z wycieczki. Pozdrawiam mistrzów i współczuję.

Nie azor
@Zenek

Hehe. Rajanowe wziete to czemu nie jezdzicie nad morze lub góry co weekend gdzie taniej ? Zazdrość ludzka nie zna granic

Muszka

Przed praca robić testy na trzeźwość i narkotestery dla pracowników produkcji jakże i biurowych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy szóstego browar staje byśmy mogli się nadoić w Limbie ? Nikt nie potrafi odpowiedzieć.

Od sierpnia nie są wypłacane wczasy pod grusza, chociaż było obiecane że będzie regularnie, nikt nie dostał. Pytanie kiedy to nastąpi?

Nikt

Jak wypłacą z dodatkiem świątecznym to będzie regularnie.

Szakira

Niestety to już standard w browarze jak co roku, jak ktoś wrucił z urlopu pod koniec sierpnia to kasa w listopadzie. Smutne to ale prawdziwe, inne zakłady mają kasę wypłacaną zanim pracownicy pójdą na urlop a tu taki wstyd. Miejmy nadzieję że Żywiec po zmienia te stare głupie przyzwyczajenia władź browaru.

Krawaciasz

Ktoś tam już wam pisał tutaj ze to zgodne z regulaminem.

Nie azor

Przecież jest regularnie wypłacane tj około dwa razy w ciągu roku. O co wam chodzi ?

To ja

Rajanowe wziete i maja czelność szarpać te parę pln.

Stivi
@To ja

Nie o to chodzi ze szarpać, ale skoro połowa pracowników dostała to dlaczego druga połowa nie dostała? A poza tym pracownicy mają swoje obowiązki ale też i prawa, które egzekwuja. A co ma rajanowka do wczasów pod grusza, nic.

BBS

Niestety wczasy będą na święta, a kasa na święta po. Tak jak na Wielkanoc. Bo biedna komisja dowie się dzień przed, że jednak jutro zaczynają się święta.

Jarek

Już po browarze dyrektor na czele z azorem i kierownikami (usunięte przez administratora) przylizali i oni zachwają stołki a browar zamkną. Od nas już monoblok i całą linie zabierają. Lepiej szukajcie roboty.

Wrzód
@Jarek

Przykro nam koledzy i koleżanki z Braniewa... Niestety nie od nas zależała decyzja o sprzedaży obu browarów, jak i teraz wygaszenie częściowo produkcji. Mimo że nie mieliśmy wógole udziału w podjętych decyzjach, to i tak jest przykro bo byliśmy mała rodziną. Która od czasu przejęcia się rozpierdzieliła. Niestety taka już polityka tej i innych podobnych wielkich firm. Liczą się słupki, ilość, pieniądze przy okazji pomijając człowieka jego uczucia i oddanie w pracy, i jakość która nie była najgorsza, a przy tak napiętych założeniach produkcyjnych nie może utrzymać się na dotychczasowym poziomie. Jedyne to czego Wam życzę i oczywiście Nam, to tego aby jednak była ta praca i oby praktyka która niegdyś była stosowana w tym wypadku nie zadziałała, i Byście dalej produkowali dobre braniewskie piwko. Trzymajcie się ciepło, bo chłodny okres nadchodzi...

In
@Jarek

Jak wyglada sprawa m9nobloku ? Czy zainstalowany ? Jestem zainteresowany aplikowaniem do was. Czy macie benefit sport ? Czy mogę liczyć na dzień dobry na 4 brutto? Czy zapewniacie dojazdy do pracy ? Czy sa dofinansowania do przedszkoli i wyprawki do szkoły ? Słyszałem ze was żywiec przejął i czy pensje poszły wam do góry. Czy sa trzecie zmiany ?

@In

Tak tak tak.....wszystko na tak...zapraszamy

Zainteresowany praca

Hej. Czy to prawda ze w browarze na wszystkich działach mają wprowadzić 4 brygadowke ? Bo chodzą takie słuchy na miescie

azor
@Zainteresowany praca

Zależy w którym . w Bwo to bd likwidować 4 brygady

Zainteresowany praca
@azor

Chodziło mi o namyslow

Pracownik_BB

Właśnie przyjechał do Browaru w Braniewie jeden z dyrektorów z Namyslowa wraz z ekipą od transportów (linkier) I szykują ofertę do przenoszenia nowej linii butelkowej. Koniec coraz bliżej.

Rozlew

Tu informacja dla Krawaciasz. Spotkaj się ze mną na rynku u Stefanka na piwku, jestem pracownikiem rozlewu, jeśli masz jaja i odwagę? Ja zawsze będę bronił ludzi którzy ciężko pracują na produkcji, poświęcają swój czas w pracy zamiast spędzać go ze swoja rodziną, ze swoimi dziećmi. I nie pozwolę sobie , żeby ktoś ich obrażał. Weekendy płatne z dodatkami, i co z tego , każdy chce w końcu odpocząć. Nie daj Boże że krawaciarzem okażę się mistrz z produkcji bo prędzej czy później to wyjdzie na jaw, a myślę ze nie. Nie wiem kto cię nasłał żebyś buntował ludzi przeciwko sobie? Ja po spotkaniu ujawnię swoją tożsamość bo niby czego mógłbym się bać, na pewno nie Ciebie. Ty jeśli spękasz . :) potwierdzisz tylko że jesteś facetem z małym ptaszkiem bez jaj. :D Krawaciasz, czekam na szybką odpowiedź, tylko się nie wymiguj .

@Rozlew

Pisze o tym co widzę. Patologią jest pijaństwo w zakładzie. Ten co to pisze wystawia sobie świadectwo I CO GORSZE CO MNIE BOLI zakładowi w którym pracuje. I jak tu żyć jak taki z produkcji śmieje się w twarz z tego ze bierze kasę za nierobienie. I do tego inni to widzą i nie reagują. Poza produkcja nie ma takich przypadków! Krew mnie zalewa jak widzę takie coś takie znieważenie zakładu kierownictwa i wspolpracownikow. To mnie wkurza ze taki porządny zakład ma takich ludzi. Jeśli Ciebie w jakiś sposób obraziłem (bo nie wszyscy ludzie z produkcji są be ) to oczywiście przepraszam.

Ktos
@Krawaciasz

Krawaciarz skoro wiesz to dlaczego nie zgłaszasz droga służbową że przy maszynie pracuje osoba nietrzeźwa ? To poważne naruszenie zasad BHP i procedury w tym przypadku nie mają litości. Kierownik ma obowiązek nie dopuszczać takiej osoby do pracy tj wezwać policję. To że obowiązuje RODO to nie znaczy że nietrzeźwy jest chroniony.

Ona i on
@Krawaciasz

Porządny zakład organizuje ludziom imprezę po sezonie jak diehl czy velux, tym czasem tradycyjnie jak co roku pracownicy organizują ją sobie sami. W tą sobotę bawią się ludzie z rozlewu i mają wolne. Czy twoja jedna szara komórka która myśli za Ciebie i ma dzisiaj dyżur, jest w stanie to ogarnąć? Czy cię krew jasna nie zaleję? Ludzie z rozlewu tak jak twierdzisz piją w pracy a do tego będą też pili w sobotę. :D Ty chyba na serce wykitujesz jak tak dalej będzie. :D A kto bogatemu zabroni, kto pracuje , ten się bawi. Ale Ty nie idź ta droga bo sobie nogi połamiesz, nie dla psa kiełbasa. A ty co robisz w ten weekend, lecisz do Dubaju. :D gdzie do Dubaju z takim małym ptaszkiem. Pisząc na kogoś z rozlewu, tak na prawdę obrażasz wszystkich. Przyjdź popatrzeć jak się fajnie potrafią bawić ludzie, nikt się nie wywyższa , wszyscy są równi.

PBB

No i mamy "Dobrą Zmianę" w Braniewie. 11 osób rozlewa, 7 warzelnia i fermentownia, 2 dział utrzymania ruchu jeszcze w tym roku otrzyma wypowiedzenia. To chyba ta impreza zapowiadana w środę przez Mika... GŻ poraz kolejny utopi browar w Braniewie

@PBB

A mówili na zebraniu, że wszyscy otrzymają wypowiedzenia.

@Azor

Tak czy siak nareszcie porządek

@Krawaciasz

no co ja mogę ci napisać...że jesteś zerem??obraziłbym zera

@ja

Bo krawaciasz to zwykły szmaciasz. Nie wiązałbym tej osoby z browarem, w biurach nie trzymaliby takiego jełopa. To raczej jakiś zwolniony pracownik, który wylewa swoje gorzkie żale i próbuje skłócić produkcję z biurami, nie dajmy się sprowokować. To jakaś sierota nie radząca sobie w życiu. Za komputerem odważny a w życiu codziennym nierób i niedorobiony patol.

@Rozlew

Nie wierzę to co widzę i czytam. Alkoholizm bumelanctwo imprezowanie mowie nie i cieszę się ze tym się zajeto. Mam się dobrze i nawet ostatnio byłem na produkcji.

troll
@Krawaciasz

masz jakieś uprzedzenia do pracowników fizycznych...czyżbyś miał syndrom małego fiutka??

@troll

Krawaciasz ma małego, nie wiem jak sobie radzi z tym problemem w życiu . Ale jednak w swoim domu jest kimś. :D Śpiewa tańczy resetuje, daje (usunięte przez administratora) i gotuje. Krawaciasz, ty koło produkcji to nawet nie stałeś , strach by ci nie pozwolił.

@Rozlew

Będziesz cwaniakowal jak się zatrudnisz w Velux. Dowiesz się wtedy na czym polega rzetelna ciężka praca. Co do pracy produkcji większość tematów ogarniają maszyny i kierownicy. Także stad zapewne macie czas na pijaństwo. Powiem krótko do roboty nierobie!

Pozdrowienia dla kierownika rozlewu, wiem, sledzisz wpisy na bieżąco. Może zamiast zabraniac czytac goworka lepiej zorganizować zebranie i porozmawiać?

NBR

Chłopaki z Namysłowa, a u was jak tam. Monoblok butelkowy z Braniewa jedzie do was nowa wirówka poszła do żywca. Powoli wycinają browar i pewnie znowu będzie powtórka z rozrywki i Żywiec po raz kolejny zamknie browar w Braniewie. Dziwi trochę, że UOKIK wyraził zgodę na zakup browaru komuś kto go już kiedyś zlikwidował.

Bob

Browar zwalnia 20 osob z pracy i powoli wygasza produkcję

Krawaciasz

Panie Prezesie majku. Proszę przeczytać co ludzie z produkcji poniżej wypisują. (usunięte przez administratora) Proszę coś z nimi zrobić. My w biurach mamy docisniete wskaźniki normy procedury. Jedziemy na 150% a patologia kwitnie na produkcji - alkoholizm odbijanie się itp. Kiedy oni wezmą się do porządnej roboty.

@Krawaciasz

a miałem nadzieje że już ci podziękowali i wywalili na zbity pysk...

Staś i Nel
@Krawaciasz

Ten tekst to Ci jakieś dziecko pisało, czy ty po prostu już taki jesteś nie pełno sprytny. Ty masz zasuwać na 200 a nie na 150%. Skończyło się siedzenie w pracy przed internetem i zbijanie bąków. Krawaciasz jak widać od dłuższego czasu chcesz usilnie skłócić produkcję z biurami, ale wiesz , w biurach też są fajni i normalni ludzie. Więc nie wszystkich można wrzucać do twojego worka z patologią taką jak Ty. Wszystko zależy od człowieka a nie od stanowiska, jak ktoś jest (usunięte przez administratora) to będzie nim zawsze, i nie ważne czy z biura czy z produkcji. Zresztą w biurze by takiego pustaka jak Ty nie trzymali. Widać że Cię w nocy robili, boś taki niedorobiony. Rozdro z produkcji.

Azor

Stało sie . Zatrudni ktos chłopaków z Braniewa ?

Śmieszny zakład pracy, gdy dwie osoby są na nocce. Jedna śpi, a drugą pracuje i tak na zmianę. Jaka praca taka płaca. Co się dziwić, że zarobki są żenująco niskie. Jak się nie podoba zmienić pracę i zobaczycie co to praca. Tak jak w Browarze nie ma nigdzie.

nie rozumiem do kogo pijesz (usunięte przez administratora) niedoceniony pracowniku...żal Ci d..pe ściska że ktoś tam śpi czy przykro że ty nie możesz??

Jakub

Nie bardzo rozumiem Twój wpis, że jedna z osób śpi kiedy jest w pracy. Czy nie jest to w jakiś sposób weryfikowane przez pracodawcę? Wytłumacz to proszę.

Bbb

Witam, czy posiadasz ktos więcej informacji na temat organizowanych zawodów wędkarskich w Grudziądzu 4-5.10? Na jakim akwenie będą organizowane zawody? Jaki będzie system rozgrywek? Po ile osób może być z jednego zakładu ? O której godzinie zaczynaja się zawody? Pozdrawiam

@Bbb

Monobloku tam pilnuj a nie zawody w głowie

Krzys

Witam. Na jaką stawkę można liczyć jako operator zatrudniając się w Firmie?

Jacenty
@Krzys

Na dzień Dobry masz 3.500 brutto plus 20% premii. Jak się sprawdzisz to podwyżka podstawy 15% plus benefit sport. Grusza 600 zł, święta 500 zł. Do tego premie kwartalne około 25%, premia roczna od wyników firmy. Dodatki: stażowe (1 rok w firmie to 100 zł), szkodliwe, wyprawka dla dziecka do szkoły, dowóz do pracy za 1 zł

@Jacenty

puknij się w dyńkę głąbie....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.