Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Jjjj

Weronika to pracownik browaru. Robi ankiety i donosi innym

LUDZIE Z MAGAZYNU nadal odchodzą...w tym roku najpierw mulin teraz rambo i słuchy chodzą ze to nie koniec..a chętnych z jajami brak...a tłumaczenie ze jak się jedna zmiana nie wyrobi zrobi to kolejna to bzdura..jakoś --w dalszej perspektywie czasu-- nie widzi mi się by kierowcy byli zadowoleni ze załadunek mają po północy...a sezon się dopiero na dobre zaczyna.browar zaczyna kolejne inwestycje,wybudował magazyn,dokupił sprzęt.....CZAS ZACZĄĆ INWESTOWAĆ W ZAŁOGĘ By przynajmniej przestali juz odchodzić

Weronika

@..., tak jak wspominałam nie współpracuję z Browar Namysłów Sp. z o.o. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl O moim zadaniu możesz dowiedzieć się więcej klikając w obrazek mikrofonu, przy moim nicku. Jest tam podany również adres mailowy GoWork, gdzie pracownik Browar Namysłów Sp. z o.o. nie miałby możliwości dostępu. Zdarza się oczywiście, że styl pisania może być podobny, ale zapewniam, że nie są to wpisy (tutaj na wątku oraz na fanpagu) jednej osoby. Jako, że nie współpracuję z Browar Namysłów Sp. z o.o. - nie mam dostępu do ich strony na facebook'u. Może przedstawisz swoje doświadczenia z firmą?

Weronika

@Zainteresowanyy, nie udzielam się na fanpagu Browar Namysłów Sp. z o.o., ponieważ w żaden sposób nie współpracuję z powyższą firmą.

...
@Weronika

Pani Weroniko nie oszukujmy sie. Jezeli ktoś obserwuje co sie tutaj dzieje i obserwuje fanpejdż browaru Namysłów ,oraz czasami czyta posty rożnych użytkowników, a zarazem odpowiedzi ze strony osób odpowiedzialnych za prowadzenie fanpejdzu to gołym okiem widac ten styl odpowiedzi. Może i w browarze nie każdy jest inteligentem z wyższym wykształceniem, ale nie w tym rzecz Pani kochana. Jesteśmy ludźmi niższego szczebla ,ale nie jesteśmy głupi. Chcecie odpowiedzi na nurtujące was pytania? Zacznijmy od tego ze musimy być wobec siebie fair. Bo jezeli wy nie będziecie fair wobec nas to my nie będziemy fair wobec was. Także opcja z redaktorem gowork wam nie przejdzie. Próbujcie szczęścia w bardziej honorowy sposób. Pozdrawiam

Weronika

@zainteresowany, jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając w ikonkę mikrofonu zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w Browar Namysłów Sp. z o.o.

Weronika

@specjalista ogłoszenie, na które stanowisko?

zainteresowany
@Weronika

@Weronika co ty za jeden lub jedna.

Zainteresowanyy
@zainteresowany

To jest chyba jedna z Pan odpowiedzialna za porządek opinii o browarze Namysłów ;). Momentami sie gorąco robiło wiec kogoś tu przysłali. Posty Pani Weroniki możemy rownież spotkać na fanpage Browaru Namysłów

Weronika

Dla ciekawych - Browar Namysłów Sp. z o.o. zamieścił oferty pracy. Poszukują między innymi Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Detalu, Przedstawiciel Handlowy - Merchandiser, Magazynier. Oferty znajdziecie na portalach ogłoszeniowych.

ciekawy
@Weronika

czyli co wrócił na przedstawiciela

CIEKAWSKI

CZY KTOŚ MOŻE NAPISAĆ GDZIE PRACUJE A.W. CZY KTOŚ WIE COŚ NA TEN TEMAT

A
@CIEKAWSKI

Marwit sp zoo

Mobil
@A

Czyżby Wielki Ptak rozwijał swoją karierę? Trochę daleko od gniazda.

SNAJPER
@A

Już mówią o nim, że jest dziwny :) Niedługo idzie do odstrzału :)

Sam

@Wesoły Romek odpisuje żeby Ci tylko wyjaśnić, że nie pracowałem, nie pracuje i nie mam zamiaru pracować w Browarze!!! Koniec

Weronika

Wiedzieliście, że w 2016 roku Piwo z Browaru Namysłów zostało po raz kolejny docenione w prestiżowym konkursie piwnym? ;) W ubiegłym roku ruszyła nawet kampania radiowa. Więcej informacji znajdziecie tutaj - http://www.browarnamyslow.com.pl/aktualnosci/a2016/raz-zdobytego-zlota-latwo-nie-oddamy,6.html

Qwerty

Wynagrodzenie od 2000 wzwyż do tego jakaś sobota. Kto robi to robi , ale każdy młody człowiek dąży do tego żeby było więcej tej kasy, nie problem takiemu znaleźć robotę . Mobbing - produkcja ....Jest jedna osoba która za dużo se pozwala....Każdy wie o kogo chodzi . A ta koleżanka lub kolega prowadzący wywiad to pewnie jakiś mistrz . Gdzie macie ludzi do roboty ?

Weronika

@Wesoły Romek to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Podsumowując polecasz prace w Browar Namysłów Sp. z o.o.?

Weronika

@Produkcja dlaczego uważasz, że dziwny? Co jest nie tak?

Produkcja

Trafiłam tu przez przypadek, albo na szczeście. Proszę o opinie o waszym byłym dr A.W. Pracuje u nas w firmie od 2 tyg. Czego możemy sie spodziewać. Na pierwszy rzut oka wydaje się dość dziwny. Proszę o info.

zmartwiony
@Produkcja

A gdzie to nasz wspaniały kolega pracuje,jeżeli można zapytać.

Mars
@Produkcja

Nie tylko na pierwszy rzut oka :)

Technik rolnik

A gdzie pracuje teraz?

rtykop
@Produkcja

Radzę wam abyście zaczęli sobie szukać nowej pracy. Nie znacie dnia ani godziny.

Top
@Produkcja

Człowiek nie mający zielonego pojęcia o zarządzaniu. Zarządzanie autorytarne przez zastrszanie i wykorzystywanie stanowiska. Zero kompetencji. Zero partnerstwa. Zero. Zarządzenie przez zastrszanie. A do jakiej firmy trafił ten Pan?

Dziki Zi
@Produkcja

(usunięte przez administratora) stracił pracę - nie sprawdził się - nie pasował do zespołu :)

Tp1
@Produkcja

Autorytarnych rządów, chamstwa i arogancji.

Weronika

@Pracownik dzięki za komentarz. W każdej pracy są jakieś plusy i minusy :)

Weronika

@Pracownik dziękujemy za informację. Jakie masz zdanie na temat pracy w Browar Namysłów Sp. z o.o.?

@Weronika

Czy ja mam jakieś zdanie? Nie. Praca jest bo jest. Są dobre dni ale są też złe dni. Specjalnie nie udzielam się na tym forum, tylko śledzę. Ale jak widzę co nie które osoby piszą na temat Browaru to boki zrywać. Dlatego staram się nie brać udziału w tych dyskusjach. Pozdrawiam

Wesoły Romek

Też uważam że co niektórzy bzdury piszą. Narzekają głównie młodzi pracownicy. Jak Wam się praca nie podoba to idźcie innej. Starzy pracownicy raczej nie narzekają wiadomo pieniądze są jakie są i mogłoby być lepiej bo widać ze browar ma pieniądze ale zarobki kształtuje rynek pracy. Pracuję tu kilka lat i raczej jestem zadowolony. Wymagania są jak wszędzie, a jeśli przełożony zwróci komuś uwagę albo opie.rzy to na pewno nie za nic. Z mobbingiem na produkcji się jeszcze nie spotkałem. Według mnie dyscyplina luźna a jak ktoś przecina to wiadomo że po to jest przełożony żeby reagować.

@specjalista będziesz aplikował?

@Weronika

Bardziej na butelkownie. Na piwnicy z tego co wiem mają komplet.

specjalista
@Weronika

Widzę, że ogłoszenie już zniknęło z pracuj, nieaktualne?

specjalista

ktoś wie jakie warunki jako zmianowy mistrz produkcji? szukają na butelkownię czy na piwnicę?

Weronika

@Wesoły Romek tak uważasz?

Weronika

@Sam rozumiem. Wybór należy tutaj tylko i wyłącznie do Ciebie :)

Wesoły Romek
@Weronika

Weronika przecież @Sam nie aplikuje o pracę. To jest pracownik browaru który trolluje swoją pracę.:)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.