Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Wypalona

Nawet mnie nie denerwuj!!!! Fakt że urlopy wstrzymano to już człowieka denerwuje ale sezon ok. Praca po 12 godzin można dać radę, piwa pić nie można to normalne. Nigdzie tego nie tolerują ale kraść też nie wolno. Ale jak tłumaczyć fakt taki że wczoraj pod laboratorium koniec zmiany do pani kierownik B.K podjeżdża mąż srebrnym audi i pakują piwo do bagażnika i nie kilka a całe zgrzewki. Skandal!!! . Nikt na portierni ich nie kontroluje. Panie prezesie to są równi i równiejsi. Są kamery niech pan sprawdzi.

Piwniczny
@Wypalona

Tacy kiedyś już pracowali tak samo kombinowali jak Sylwestrzaki

Kufel

A co to za święto że piwo rozdają .

Mikrus

Browar Namysłów jak widziałem potrzebuje kierowników sprzedaży. Czy ktoś się orientuje dlaczego tak wiele osób potrzebują? Czy to jakieś nowe projekty czy inny powód? Mam chęć aplikować ale potrzebuje info.

ktoś tam
@Mikrus

Na jaki teren planujesz aplikować i na jakie stanowisko ?

Mądrala

Czy wiecie coś więcej na temat tej nowej oczyszczalni? Jakich ludzi tam poszukują i ewentualnie od kiedy byłaby praca? Chciałbym się załapać i proszę o kilka info.

Samkosz

Pić nie gadać!

sdsadsad

A jakie warunki mają mistrzowie, warto złożyć podanie? I widziałem że szukają ludzi do oczyszczalni co powstaje, wiadomo coś o warunkach tam?

sdsadsad

Masłowy

Browar Namysłów to dobra firma, pracuję tu już dość długo. Rotacja w firmach jest teraz rzeczą prawie normalną. Ludzie szukają lepszych zarobków czy z innych powodów. Może warto lepiej pracować niż siedzieć na forum i wypisywać jakie strasznie źle sie tu pracuje!!.

nathan

Ok ale ten mistrz już dawno poleciał, i jeszcze nikogo nie znaleźli?

Qwerty
@nathan

Tak dawno .

nathan

Koledzy, co tam się dzieje u was? czemu tylu ludzi się zwalnia? Widzę że są ogłoszenia, mistrza to chyba poł roku szukają, nikogo nie znaleźli czy ktoś był i się zwolnił po krótkim czasie czy też jego zwolnili?

Qwerty
@nathan

No tyłu ludzi odchodzi bo kasa mała . Co do mistrza hmm..to zwolnili go sami bo palił fajki . Przecież to jest głupota żeby nie było palarni w tych czasach .

Józek
@Qwerty

Qwerty skoro w zakładzie produkującym art. spożywcze jest zakaz palenia to podpisując umowę każdy wie i jest uprzedzany czym grozi łamanie zasad. Albo palący nie podpisuje umowy albo liczy się z tym że jak zostanie złapany to poleci. Pretensje do siebie....dzieciaki

Haha

2 w piątek odeszło , kto jeszcze?

podobno z produkcji trzech nastepnych odchodzi..

Maniek

Myślę, że kto pracuje długo w takiej firmie z tradycjami to docenia że jest właśnie tu. Nowi pracownicy przychodzą żeby podbić swoją pensję i mieć wpis w cv. Na takich pracownikach firma nie może polegać.

od dziś w Namysłowie pracuje kilka osób z Braniewa bo podobno miejscowi się zbuntowali i zapowiedzieli ze w niedziele robić nie będą...brawo panowie

Browar
@ja

A przychodzą nowi ludzie do Browaru N ?

@Browar

przychodzą i odchodzą.....

Papcio chmiel

Od tego weekendu w browarze praca na okrąglo, co o tym myślec, ludkom wydaje sie że to wstęp do 4brygat. Jest szansa aby wynegocjowac lepsze warunki, do boju!

Bombardier

Browar ma dobrze, nie narzeka na braki w załodze co widać po nowej ofercie pracy, czarny pijar bez efektów.

Szarak

Brawo za przywrócenie piwowarów do Braniewa :) Tylko co trzeba mieć w głowie żeby być głównym sponsorem imprezy a wysłać swoich pracowników do pracy w dni piwowarów.. Nawet takie obozy pracy jak Okmed czy Chemicals mieli wolne.. Dno i żenada.. Bony żywnościowe i talony na piwo, tylko po co? Tak się chwalicie, że jesteście fenomenem na rynku piwowarskim, a ludzi Wam zaczyna brakować.. Nawet w takim Braniewie jak ludzie zaczną kalkulować to zaczną zauważać że coś jest nie tak.. Przecież Browar w Elblągu ma niższy wzrost sprzedazowy, a płaci 2x więcej.. Jeszcze raz brawo za ściągnięcie pracowników w dni Braniewa do pracy.

Masłowy

W najnowszej ofercie jest praca dla przedstawiciela handlowego w rejonie Koszalin, czy jest aktualna?

Weronika

@braniewiak co masz na myśli? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Browar Namysłów Sp. z o.o.? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności? Uargumentuj swoją wypowiedź.

braniewiak

Precz z czerwonym oszustem

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.