Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

@ciekawa

Jaka placa na wtryskarkach?Jaka atmosfera w pracy? Czy są się pracować w miarę spokojnie?

Aga
@@ciekawa

To miejsce nie jest normalne. Szukaj pracy na montażu, tam są lepsze warunki pracy, a płace takie same.

Cargoto

Pracowalam na wtryskarkach, gorąco latem , wrzechobecny smród spalonego tworzywa ktory przechodzi ubrania. Kierownictwo to ludzie bez wychowania, traktujacy pracownikow jak (usunięte przez administratora). Dziękuję, wolę montaż.

Dzisiaj w tyco organizowaliśmy Orange day widać że nasz zakład idzie w dół świętują to chyba ci w biurach bo dla ludzi było po marnej czekoladzie Milka za 3 zł oraz konkursy w stołówce dla plebsu za marne fanty długopisy breloczki i torby lniane

Tylko plebs cieszy się ochłapami takimi jak czekolada góra spija śmietankę

Po tych czekoladach stwierdzasz,że zakład idzie w dół? Wcześniej mogliście jako pracownicy liczyć na lepsze dodatki? A pracownicy biurowi co otrzymali?

Wcześniej były torty , kanapki i fajne upominki t-shirty z krótkim i długim rękawkiem ,plecaki , czapki , skarpetki z roku na rok coraz słabiej myślę że w przyszłym roku będzie figa z makiem

BGH

Jak zwykle co roku - koperty.

Bjólowy

Pracownicy biurowiec dostali dokładnie ten sam fantastyczny niepowtarzalny i wyjątkowy prezent co wszyscy. Jedna tabliczkę czekolady kupiona o 8.00 w Biedronce obok.

A czemu tak się dzieje? Macie w ogóle jakiegoś przedstawiciela który może z górą gadać o takich sprawach? Zastanawia mnie po prostu to w jakim stopniu wyrażaliście swoje niezadowolenie z tego w ostatnim czasie. Tylko poprzez forum?

lola

A może to było spowodowane tym że było mało zleceń i zakład miał kryzys ?

Drozo

Witam! Jakie warunki panują na wytryskarkach ?czy nowych pracowników szanują? Proszę o jak najbardziej szcere opinie

@Drozo

Zależy od Twojego zaangażowania, jak pokażesz, że chcesz pracować to będziesz miał wsparcie. A stanowisko?

@Lupa

Tez właśnie zwątpiłem, bo widziałem, że wystawiona jest oferta dla operatora, brygadzisty czy tez wstawiacza form. W tym ostatnim przypadku jak to wygląda? jak mierzą to zaangażowanie o którym piszesz?

Robol

Obydwa Związki Zawodowe zabrali nam 1000 zł od nowego roku zapomogi na lekarstwa , ludzie na taczki i za bramę , podpisują wszystko co chce pracodawca

bog
@Robol

fundusz socjalny to nie pomoc społeczna ty dostaniesz 1000 na leki kosztem innych pracowników a pozostali 200 mniej z funduszu socjalnego nie pozdrawiam

@Robol

Nowe zasady funduszu socjalnego brzmią całkiem nieźle tak marudziliście że zabrali garstce ludzi po 1000 zł za leki a ja widzę że dołożyli wszystkim pracownikom prawie po 1000 zł

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Nowy Kandydat

Witam. Chciałbym wiedzieć jak wygląda praca na stanowisku *Młodszy Inżynier Jakości*. 1. Czy warto? 2. Jaka stawka brutto/netto na start? 3. Czy ekipa jest normalna (czy da się przeżyć psychicznie z tymi ludźmi)? 4. W jakich godzinach pracuje ten dział lub na ile zmian?

Przyszły.

Witam, dostałem propozycję pracy u was w zakładzie na dziale utrzymania ruchu. Proszę o normalne odpowiedzi dotyczące pracy u was w zakładzie. Pozdrawiam.

B
@Przyszły.

Jeśli nie masz pracy to aplikuj. Jesli masz pracę i chcesz sobie polepszyć, to odradzam bo będzię odwrotnie. Inną opcją jest to, że robia ''backup''. Być może wiedzą, że w przyszłym roku bedzie trzeba kogoś zwolnić i wtedy wylecisz jako najmłodszy stażem.

Jeżeli brygadzista na takie rzeczy pozwala,nic się nie da zrobić.konsekwencje faworyzowania pracowników są poważne i mogą doprowadzić do nieprawidłowego funkcjonowania zespołu i pogorszyć atmosferę w firmie.

Orange day 2023 Jak oceniacie udane święto czy totalna klapa

Hej, widziałem że szukają na magazyn z uprawnieniami. Orientuje się ktoś jaka jest stawka i ile może dostać nowy pracownik a także jaka jest estetyka pracy? Proszę bez plucia jadem i rzetelną odpowiedź .Dziękuję

Roberto
@Kandydat

Plucie jadem to specjalność Tyco a w szczególności wtryskarek więc przygotuj się na dużą dawkę toksyczności. Ogólnie odradzam zakład, więcej tam pseudo inteligentów za biurkiem niż ludzi co faktycznie generują zyski. Prędzej w skarbówce coś załatwisz niż z nimi. Nie warto.

DORSZ

Dziwny zakład. Wyszukują nowe stanowiska dla kierowników. Kierownik to za miało. Zostaje drugim prezesem. A ludzie na produkcji w nagrodę dostają wolne za nadgodziny których nawet i tak nie ma. Prawdziwy (usunięte przez administratora).

Luzik
@DORSZ

Bo prezesy są pilnie potrzebni, a zwlaszcza ci, którzy poszli w świat i szybko wrócili z podkulonymi ogonami, za co dostali wyższy stołek. Przykładem jest mister Dorosz. A ludzi albo zwalniają, albo wywalają na przymusowe urlopy.

Monterka
@DORSZ

Ludziom w nagrodę okna pozamykali w te upały, niech się męczą i padają jak muchy. A koleś chodzi i z nudów sprawdza kilka razy dziennie, czy nie są otwarte za szeroko. Widocznie taka funkcja nowej dyrekcji...

@Monterka

No ale chyba dobrze ze okna są pozamykane jesli klimatyzacja jest włączona na hali.

@Luzik

Zwalniając ludzi, trzymają się chociaż zapisu w umowie i okresu wypowiedzenia? Jeśli chodzi o te przymusowe urlopy, to czy pracownicy mają je wtedy pełni wypłacane? A jeśli ktoś już nie ma tego urlopu, to siedzi wtedy na bezpłatnym, czy może liczyć na parę groszy postojowego? :x

@Anna

A gdzie jest ta klimatyzacja chyba w biurach bo raczej nie ma na halach produkcyjnych

Pani

Czemu ich na hali nie macie? Jaki jest aktualny stosunek co do temperatury w takim razie? Zastanawiam się także jak do w zimie wygląda, zwłaszcza, że jakby nie patrzeć się zbliża. Pracownicy sugerowali zmiany w tym zakresie szefostwu? Jak duża jest ta hala, ilu urządzeń potrzeba, że do dziś w to nie inwestowano?

@Pani

Aktualny stosunek do temperatury jest taki. Pierwsza kwestia jeśli za gorąco włącz sobie wiatrak ( jeśli oczywiście zdążysz bo jest kilka na hali, i jeśli nie ma audytów i innych pizdytów bo przecież nie mogą kable po ziemi się walać). Jeśli zimno to możesz się ubrać ale bluzę oczywiście tylko firmowa (która mało komu się należy) zostaje ewentualnie bluza i fartuch bądź bluza pod koszulka ???? w odpowiedzi na zapytanie o klimatyzację usłyszałyśmy ze nie każdemu pasuje niska temperatura ???? No niestety zbliżają się chłodniejsze dni dziewczyny szykujcie grube skarpetki ????

Ostatnio tajkowe zakupili jako służbowe 2 nowe Volvo. I nie jest w tym nic dziwnego, już się przyzwyczailiśmy do coraz lepszych fur firmowych, gdyby nie fakt. Wyszłam sobie zapalić dzisiaj na palarnię, pełen jak nigdy parking, wszystko zawalone i nasze Volvo stojące centralnie na linii i zajmujące 2 miejsca. Po pierwsze na pojazdy służbowe jest miejsce przy blaszaku. Po drugie nie dawać takiemu gamoniowi za dużego pojazdu, bo jak widać ma problemy z parkowaniem. Myślę, że w tym przypadku Hyundai i10 byłby idealnym rozwiązaniem. Chociaż na gamonia nie ma idealnej recepty. Pozdrawiam mistrza parkowania, daj se chłopie spokój z pojazdami o tak wielkich gabarytach, jeszcze sobie lub innym krzywdę zrobisz.

Interesujacy

Witam, jak wyglada praca jako kontroler jakosci? Jak kierownictwo, atmosfera itp?

Jakość

Zarobki są żałosne, Po podwyżce płacy minimalnej będziemy mieć prawie tyle samo, co najniżej zarabiający, nie dziwie się że wielu szuka innej pracy, dlatego zwalniaja się etaty.

Aldona
@Jakość

Zwalniają się ale jest stały napływ nowych kandydatów? Zastanawia mnie wpływ odejść na oferowane warunki, możliwe ze mogłyby się polepszyć o ile trudno byłoby znaleźć ludzi? I czy od nowego roku jest na cokolwiek perspektywa? Jakieś konkretne zmiany mogą być zaplanowane?

Niesmak

Ehh, wtryskarki... Przełożeni, chyba nie zdajecie sobie sprawy, że rozdawanie podwyżek "po cichu" może odbić się wam dużą czkawką. Zwłaszcza teraz. Jeszcze obrażeni, że nikt nie pragnie chodzić na sparte w weekendy, i nie będzie.

Niesmak

Jak poczuli, że im się pali i ludzie odchodzą, to nagle się coś znalazło. Tu powstaje pytanie, czy pomyślą o każdym? Czy dostaną tylko straszący? Hallo 9 9 8!

Praco pako

Noo postarali się, nie ma to tamto. Dali nam 6cio miesięczny okres rozliczeniowy, parę wycieczek, no i oczywiście dalej nic nie potrafią

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tyco Electronics?

Lol

Atmosfera jest do niczego ludzie są fałszywi .Grają miłych a za chwilę idą cię podkablować.A kultura przełożonych, też daje dużo do myślenia.Oni nigdy nie staną po stronie pracownika za bardzo boją się o swoje stołki.

Maryśka
@Lol

Możesz określić konkretny dział o którym jest mowa? Trochę ogólnie to zabrzmiało i nie wiem na ile się interesować ta opinią. I z innej beczki to podkreślasz wpływ przełożonych a co z zatrudnionymi? Nie chcą sami zadbac o atmosferę miedzy sobą? integracje lub cokolwiek?

Naga prawda

Szczerze odradzam robić na magazynie w tyco. Praca jeszcze w miarę, ale ludzie tam pracujący masakra. Okropna atmosfera. Jedyny zakład do którego bym nie wrócił.

M

Dzień dobry. Jaka jest atmosfera w dziale utrzymania ruchu? Na jakie zarobki może liczyć automatyk? Jak duży jest dział utrzymania ruchu i czy jest przyzwoicie wyposażony w potrzebne narzędzia, sprzęty? Czy raczej jedna wielka improwizacja i wolna amerykanka?

Lupa

Cześć, czy na stanowiskach dyrektorskich, kierowniczych i mistrzowskich nie powinno być kadencyjności?

@Lupa

Czy na stanowiska dyrektorskie, kierownicze, mistrzowskie nie powinno być wymagane doświadczenie piecioletnie na stanowisku zarządzającym produkcją przynajmniej 100 - 150 osób? Przy zatrudnianiu z zewnątrz na powyższe stanowiska, takie oczekiwania firmy byłyby warunkiem obowiązkowym.

Magda
@1234

Może gdyby stosowano tą zasadę, to kierowniiczka zamiast zajmować się czystością na parapetach, częściej byłaby na produkcji z załogą. Nie wiem dlaczego poprzedni wpis tej samej treści zniknął? Taka cenzura na kulturalne wpisy. Aaa, prawda zabolała .

Prawda nie zabolała
@Magda

Jasne może powinna być jeszcze z wami przez 8h ? To mistrzowie i brygadzistki są bezpośrednimi przełożonymi, skoro sami nie potrafią dopilnować aby było sprzątane na wydziale ktoś inny musi im to wytknąć. To oni pracują z tobą bezpośrednio i powinni rozwiązywać problemy jakie występują na ich obszarze, są pierwszym ogniwem a nie zwalać wszystko na kierownictwo zamiast mistrzów i brygadzistów. Gdyby było tak dobrze u ciebie nie potrzebne było by, żeby kierowniczka była u was non stop ale to uderzaj najpierw bezpośrednio do tego kto jest twoim przełożonym.

Kam

Czy sa tu osoby które pracują jako slusarz narzędziowy i chciałyby się wypowiedzieć jak wyglada ta praca? Jaka panuje atmosfera na dziale, jak przełożeni No i jak zarobki?

Ostatnie zmiany organizacyjne to komediodramat.

Ash

Ciekawe ilu ludzi na produkcji zwolnią żeby opłacić sowite wynagrodzenia nowych dyrektorów. A dopiero co mówil, że nie ma pieniędzy i trzeba oszczędza - jak widac nie trzeba.

Pola
@Ash

No i już znamy odpowiedź na to pytanie. Zero nadgodzin załatwi sprawę. Gdzieś przecież muszą zarobić...

@Pola

Gdzie ma ich nie być?

Pola
@Lupa

Wydział kabli na Unii. Nowy dyrektor nowe zasady. Praca w rękawiczkach nawet na małych elementach.

Ggg

Teraz płacimy za te zmiany brakiem podwyżek dla operatorów. Wyższe kompetencje, wymagania a płacą minimalna. Musi wystarczyć dla kierownictwa na wynagrodzenia

Cargo
@Ggg

Coz, koszt kierownika to okolo 5 do 8 operatorow, no ale wiedza kosztuje i jaka wartosc dodana! Przykro tylko, ze niestety są "solą w oku" liderów związkowych.

Ggg
@Cargo

Koszt jednego kierownika to pensja 5-8 operatorów. To jeszcze zobacz jaka jest ilość kierowników, dyrektorów. Średnia płaca w naszej firmie to już chyba ponad 6 000 PLN. Może mamy przerost zatrudnienia na stanowiskach umysłowych ?

@Ggg

Średnia zakładowa w tyco wynosi 7700 brutto

Wiadomo tylko, że 50% załogi ma minimalne wynagrodzenie 3 600 PLN. O pozostałym rozkładzie raczej się nie dowiesz. No ale żeby średnia wyszła 7 700 PLN to pozostałe 50% załogi musi mieć troszkę wysokie wynagrodzenia. I chwała im za to

R

Innymi slowy te 30 do 50 % bierze calą kasę dla siebie, a reszcie płaci najmniej jak może.

E
@R

Płaciliby mniej, ale prawo zakazuje. Stąd wymyślanie pseudo "ambasadorów", czy mnożenie stołków dyrektorskich, aby tylko przytulić więcej kasy. 1 przykład z kilku : nierób-tzw. technolog idzie w(usunięte przez administratora) do innej firmy, po czym powraca z podkulonym ogonem do te na stołek dyrektora.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics