Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Czwartek

Renata
@Ff

To wy 10 nie macie jak wszyscy? Czy tak Wam na wyrywki płacą? Ja to wszędzie miałam wypłaty jednego dnia, gdzie bym nie pracowała.

Globus
@Renata

No ja to już pod koniec miesiąca to mi zostaje z 10,40zł

@Renata

Pensja jest z reguły między 3 a 5 dniem roboczym.

Dlaczego

Dlaczego Ikea nie przedłuża umów z pracownikami a trzyma nierobów co tylko siedzą na tel.. 8h i jacy to oni ciężko spracowani są czy te informacje z tygodnika Szczytno są prawdziwe o Ikei czy za jakiś czas znowu rekrutacja na czas określony aby znowu jakiś tam cel uzyskać by później nie przedłużać umów???

X
@Dlaczego

Ile osób u was teraz zwolniono i z jakiego powodu?

Dlaczego
@X

Zwolniono może nie tylko że jak gadali że przedłuża umowy a co do czego wyszło inaczej i takim ludziom co naprawdę pracowali Anię tylko przychodzili i więcej w telefonie niż pracy

Ciekawy

Było dziś zebranie z panem dyrektorem więc każdy mógł się wypowiedzieć co mu nie odpowiada.

Jurek
@Ciekawy

Masakra te zebranie skąd oni wzięli ! Chłopczyk chyba sie zagubił…. Słaba ta nasza firma brak nie ma z kogoś wybierać wiec dali nam jakiegoś …..

M
@Jurek

Była rekrutacja, trzeba było startować jak jesteś taki kozak.

Gruby

Jaki by nie był ale 14% podwyżki jednak dostaniesz nie 6% czy 4,5%

Alan
@Jurek

Ktoś wie skąd on ? Z jakieś innej fabryki ?

@Gruby

14 % bo minimalna od przyszłego roku idzie ostro do góry tylko i wyłącznie dlatego tyle można będzie dostać a nie że zakład taki dobroduszny i Ci dał

Wypłata
@Ciekawy

Tylko zastanów o ile przez rok poszła inflacja bedziesz na plusie jak dostaniesz te 14 procenet czy na minusie ?

@Odpowiedz

Czyli jak ktoś ma teraz 19,80 brutto to od Stycznia bęndzie miał 22,50 ????

Sztos
@Wypłata

Raczej na minusie bo nie odczuje się tych 14 % . A zwłaszcza że podwyżkę oprócz najniższej krajowej to tylko wybrani dostaną . Ci co najwięcej się opierdzielają , dobrze donoszą , robią z siebie pokrzywdzoną i dobrze liderowi się podlizują .

Mrówka
@Odpowiedz

Najniższą krajowa od Stycznia ma być 22, 80 nie 22, 50 zł . Czyli Ikea i tak nas okrada na 0,30 gr . A to na miesiąc jest 50 zł z groszami.

Fajna
@Sztos

Podwyżki powinni dostać te osoby co pracują,i się starają ,a nie sznurek jeden za drugim na palarnie zm.b ,sort...albo leżeć łokciami ma stole ,,,,Jeden zapierdziela i nie chodzi na zwolnienia a drugi uśmiechnie się do lidera że 2 godziny maślane oczy przy stole i ma tyle samo,,,,Przyszłem zarabiać tu kasę a nie do przedszkola ,patrzą w oczy i napieprzają jeden do drugiego

Soköł
@Fajna

Ktoś napisał prawdę w końcu . Na Wszystkich zmianach to samo . Maślane oczy i ciasteczko dla zastępcy na ferie upieczone...

Cyk
@Soköł

Tak jest w każdej większej firmie, trzeba robić swoje i się nie patrzeć na cymbałow

Prawda
@Mrówka

To prawda, najniższa idzie do góry więc i tak czy siak muszą podnieść, a jak to zrobić żeby przy okazji wykupić się łaski pracowników? Zrobić zebranie i powiedzieć że świetnie się dogadali z związkami i jakie to wielkie podwyżki nas czekają które i tak muszą dać, ale co jak duża część osób nie potrafi liczyć i ta ich podwyżka 14% będzie wynosić z 19.70zl na 22.50zl.

No

A o co chodzi?

Ola

Zostaje przeniesiony na inną zmianę na naprawy.

ktoś

Pracowałem w Ikei przez kilka ładnych lat (teraz twierdzę, że to były lata stracone), wg mnie ludzie w tym zakładzie tylko narzekają a nic nie robią aby zmienić pracę, zero ambicji, jakby pogodzeni z własnym losem i tak do emerytury będą ciągnąć, obudźcie się, nie tylko Ikea istnieje, stać was na więcej!!!!

Ktos 1
@ktoś

To teraz pochwal się na co lepszego zmieniłeś pracę, kierownik ? Zastepca kierownika? Biurowiec? Czy dalej przerzucasz dechy, tylko gdzie indziej?

Odpowiedź na pytanko

Bo na związkowca potrzeba młodej i ambitnej osoby, co będzie stała twardo za ludźmi i negocjowała warunki, a nie podpisywała wszystko jak leci i co jakiś czas da kołderkę czy inne badziewie żeby nei bylo że nic nie robią.

Operator

Dziękujemy za zaangażowanie oraz wysiłek włożony w przygotowanie wyjazdu do sklepu Ikea .Firma która podjęła się transportu nawet nie przyjechała a kierowca nie raczył odebrać telefonu . Ludzie stali i czekali na mrozie na próżno . Takie atrakcje tylko w tym zakładzie.Polecam serdecznie na przyszłość

Miki
@Operator

Żenada ! Jak można było do tego dopuść . Zlecić to nieodpowiedzialnym ludziom . Szanujmy siebie a nie robić z ludzi idiotów !

Maria
@Miki

moge dopytac po co był ten wyjazd? to jakis wyjazd integracyjny z firmy ?

Ikea
@Maria

Chyab do tego sklepu ikea ale mogę się mylić

Ciekawy

Halo...a o co chodzi z tymi urlopami ? Jak można zaplanować na cały rok urlop? Przecież ja mam 2 dzieci . Skąd mam wiedzieć kiedy mi się dzieci po chorują lub kiedy trzeba będzie z tatą ( lat 73 ) pojechać do lekarza.

ZiGi
@Ciekawy

Jeśli zmienią się Tobie plany to nie pójdziesz na urlop w zaplanowanym dniu/tygodniu tylko w innym. Ten papier to chyba tylko podkładka dla inspekcji pracy po ostatnich nieprawidłowościach z urlopami pracowników.

Kasting

To kto teraz będzie nowym Szefem wielbarka ? Kogo obstawiacie ? Przysłali nam tymczasowo tego w okularkach ale opinie i loty ma słabe jak mówią koleżanki i koledzy z Pomoża.

Szefo
@Kasting

Może awansują kogoś z zarządu kto jeszcze został

Obserwatorka
@Szefo

Oby nie te dwie choragiewki z GB i FF. Reszta jest Ok maja w czym wybierać.

Waldi
@Obserwatorka

No ciekawe kiedy będą decyzje

Ralf
@Obserwatorka

Pewnie na koniec lutego coś będzie wiadomo , chyba że jakieś przecieki będą to może wcześniej coś nieoficjalnie

Egon
@Ralf

Jakie podwyżki ? Zapomnijcie jeszcze wam obetną te wypłaty

Koniu
@Egon

Podwyżki będą ale metrów i obowiązków

Byk
@Koniu

A Gargamel sobie lata szuka metrów gdzieś na kwiatach tu pan Bolek w tulipanie czeka sobie na kazanie ale smerfów je przymalo trzeba ruszyć bystro ciało

Sylwia88
@Obserwatorka

Oby nie oni bo oni to dostosowują się do panującego wiatru niczym latawce na łące. Tu potrzebna jest osoba która podejmuje decyzje i ma świadomość ich konsekwencji. Myśle ze z obecnych osób które zostały jest tylko jedna taka ale poczekamy zobaczymy. Możemy tez zapytac naszego związkowca on wie przecież wszystko….

Pati
@Sylwia88

Kogo masz na myśli ? Może warto podzielić się tak pozytywną opinią

Ruda
@Pati

Tam się tylko jeden nadaje ten opalony :) dobra prezencja i konkrety w gadce ma. Mało go widać z naszym grubaskiem wiec nie jest po układzie i na kawe tez bym go porwala zreszta cała nasz zmiana na pakowni by go chciała poznac. Potrzebujemy zmiany na lepsze ktoś kto by dbał o pracowników i szanował kobiety! Te 3.5 procent to jest dla nas polyczek w tych czasach! Mamy rodziny i dzieci na utrzymaniu !

Kuba
@Sylwia88

Dobrze myślicie , to by był dobry wybór ale ciekawe jakie ma szanse .

Kazik
@Kuba

A od czego to jest dyrektor o którym piszecie , ten młody ?

Lilka
@Ruda

Wiem i którym piszecie , wydaje się konkretny .A co do kawy to chyba żonę ma i nic z tego. .

@Lilka

a Wy szukacie kandydata na Dyrektora czy na coś innego :) ?

Oksi
@bysio

A co w tym złego że przy okazji jest Ok

@Oksi

nic w tym złego, ale dobrze żeby to było tak jak piszesz "przy okazji" a nie główna cecha

Rysiek
@bysio

On jest konkretny , nie gada bzdur i może faktycznie to by był dobry kandydat

Wnusia
@Rysiek

Czy to prawda że może zabraknąć okuć do mebli? Możliwy jest przestój podobno

Kalamytka
@Kasting

No co z tym Michałem S. ?? przejdzie on dalej ?

Matka stulecia
@Ruda

Nie podszywaj się pod pracownika z produkcji, bo nim nie jesteś

Bart
@Kalamytka

Nie bez jaj wstyd jakich malo

Pomorzanin

Głupoty wypisujesz

pytanie

pytanie dlaczego ludzi nie zastopionych przykład lakiernia podawanie lub odbieranie nogi nie przedłuża sie umowy jak takich ludzi moze co 2 lub trzy lata sie trafiają czy chodzi oto co w tygodniku szczytno pisza cz waznieszy jest nierob siedzacy 8 godz w tel ... ??

Szto
@pytanie

Składnia zdania na wysokim poziomie.

@Szto

Składnia składnią widzę politologa z ikei zagadka tylko dlaczego robi jako robol

@pytanie

A może ktoś ktoś z góry obserwuje i chwali albo takie tam ........... nikt nigdy nie wie kto za drugą stroną stoi ale jeśli się szuka składni a nie czyta ogułu to mozna twierdzic ze osoba ta jest pupilem zakładowym lider.... kierownik ... czy huk go tam ta strona powinna ustrzec nowych pracowników przed tą firmą ale jeśli ktoś jest innego zdania to powodzenia zycze jako jeden z na umowe na czas nie okreś(usunięte przez administratora). zycze zdrowia

politolog
@pytanie

Powiedz mi, czy żeby poprawnie pisać trzeba być politologiem czy wystarczy skończyć podstawówkę ? Wydaje mi się, że to drugie, wiięc Twoja zagadka została rozwiązana.

pupil
@pytanie

Człowieku co Ty wypisujesz, co ma wspólnego poprawne pisanie w naszym ojczystym jeżyku, a bycie pupilem, taki z Ciebie Polak ? A powiem Ci dlaczego, poprawne pisanie jest bardzo ważne, bo jak ktoś zacznie to czytać i będzie musiał się domyślać, co tam jest napisane to po prostu tego nie przeczyta i to oleje, pozdrawiam politolog haha

pozytywny

zauważylem jesli cos chce sie zle napisac na zaklad to zraz usuwaja sorry za grame.. ale jesli tak jest to fajnie kopie textow co mialy byc dodane pojda widac gowork nie jest taki obojetny co sie pisze o zakładzie w ktoryms momeciecie wystarczy wszystko posklejać

Ff

Mam pytanko. Może ktoś korzystal. Czy karnety na siłownię w Szczytnie które można otrzymać z zakładu są bezplatne? Czy można je prezentować innemu członkowi z rodziny?

Sztos

To chodzi o tego co go w zeszły czwartek albo piątek na zm b na nocnej zmianie grzecznie odprowadził lider do wyjścia bo był pewny swojego stanu ....

Nie

A czego tu się bać, masz na stałe to pracujesz i tyle,

Anonimus

Co z tym przestojem świątecznym? Tylko dla tartaku czy jeszcze ktoś będzie mieć?

Tatarak
@Anonimus

Tylko tatarak

Gb

Wiecie coś na temat przestoju między świętami ?

Ciolo

Dołączam do pytania.

Plotek
@Gb

Same plotki narazie nic potwierdzonego

Mrówka
@Ciolo

Są już pierwsze zwolnienia . Wystarczy kupić gazetkę Tygodnik Szczytno i tam są odpowiedzi na wasze wszystkie pytania odnoście sytuacji w firmie. Módlcie się żeby praca była anie wam po głowie przedruk chodzi.

Xd
@Mrówka

A co tam jest napisane?

Tak , przestoju nie będzie tak mówią związkowcy. Ale pożyjemy zobaczymy :⁠-⁠P

Związkowcy
@Ola

To będzie w końcu czy nie

Aaa
@Związkowcy

Mógłby byc ????

Ccc
@Gb

Prawdopodobnie będzie ale tylko dla FF

Tak
@Ccc

No to jakieś jaja chyba

@Ccc

A tylko dla l tartaku haha

Kiedy wypłata

Pytająca
@1234

Dziś

Kelner

Nasza kuchnia zachwyca czy dzisiejszy brak papieru toaletowego ma coś z tym wspólnego ????????

Jadzia
@Kelner

Drugi dzień z rzędu nie ma w toalecie papieru. To chyba lekka przesada jak ludzie mają pracować w takich warunkach?

Xcc
@Jadzia

Pracownicy obsługi toalet zgłosili że papier zostaje kradziony i nie będzie. Ciekawe jaki oni mają papier w swoich domach?. Zostawią jedna rolkę papieru na 3 zmiany. Śmiech na sali.

Jadzia
@Xcc

Często po wizycie pan sprzątających w toaletach nawet nie ma mydła w dozownikach. Ciekawe gdzie ono się podziewa bo powinno być uzupełniane

Obiektywna
@Xcc

Firma sprzątająca do zmiany ciagle tylko siedzą i jedzą nic nie robią kawka herbatka itp. Osoba która nimi zarządza do zwolnienia w trybie natychmiastowym zero pojęcia o kontrolingu. Niestety tak to bywa jak nikt z góry nie patrzy!

Clar
@Obiektywna

Powinien ktoś kontrolować to co robią od kiedy pracuje nie było problemu z toaletami zdarzało się ze ktoś zapomniał ze to nie wychodek nic nie poradzimy ale trochę szacunku dla pracowników

Clearrr
@Clar

Najczęściej siedzą po szatniach, od jednej do drugiej i stołówka. Posądzają ludzi o kradzież papieru, a jak same jabłka, banany, śliwki, gruszki wynoszą, i to pełne torby, a później papieru nie ma. Czekają jak harpie rano co przywiozą. Papieru ludziom żałować. Do czego to doszło żeby swój papier przynosić.

mero
@Clearrr

PRAWDA TAK ROBIA OD ZAWSZE

Łoś
@mero

Szkoda że nie widzicie tego że te panie sprzątają po was brudy które nie którzy zostawiają w toalecie.!!!! Brudne deski klozetowe, nie zawinięte w papier brudne podpaski , wkładki itp. Od razu trzeba cisnąć po paniach , sprzątających jak by to , ich winna była że osoba odpowiedzialna za dostawę nie zamówiła na czas środków czystości. Pójdzie do szefowej z firmy sprzątającej i jej to powiedzcie prosto w oczy anie na forum bohaterzy wypisujcie swoje żale oczerniając panie które niczemu nie są winne ..

Edyta
@Łoś

Chyba nie najlepsza atmosfera tutaj panuje. Czy ten toaletowy problem jest aż tak ważny czy to wierzchołek góry lodowej?

Prawda
@Łoś

Akurat to prawda, ludzie narzekają na stan toalet i brak papieru, a nie raz jak się wejdzie to papier porozwalany wszędzie, deski obsikane, często podłoga też, gorzej jak zwierzęta.

Hela
@Obiektywna

Zazdrościsz ? To może idź do firmy sprzątającej i zobacz czy rzeczywiście jest tak słodko jak piszesz. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Grażka
@Clearrr

A to tylko one wynoszą ? Często widać też naszych kolegów czy koleżanki jak ładują w torebki czy plecaki. Po co komuś żałować ? Lepiej jakby te owoce się psuły ? A co do papieru, słyszałam że było opóźnienie w dostawie. To dlaczego czepiacie się pań sprzątających ? Czy to ich wina ?

Arek
@Prawda

Dokładnie tak. Zacznijmy wymagać od siebie a dopiero później od innych.

@Grażka

Potwierdzam firma sprzątając poniżej krytyki wystarczy się im przyjrzeć nic nie robią tylko czekają aż czas im zleci! Widać brak kontroli nad nimi!

@Grażka

Nikt nikomu nie żałuję, ale Panie nie jednokrotnie komentowały kradzież papieru. Skoro było opóźnienie wystarczyło napisać kartke z informacją i afery by nie było. A skoro im tak źle przy sprzątaniu to niech one zmienią pracę. Nie ma co wszystkich wrzucać do jednego worka, przy takiej ilości pracowników zawsze znajdzie się ktoś niewychowany, ale to nie powód wyzywać wszystkich od brudasów. Panie nawet nie hamują się przy ludziach. Przy takiej ilości ludzi toaleta wymaga większej ilości sprzątania niz raz na dobę.

Żabka
@Ola

Racja posprzątanie raz dziennie toalety to zdecydowanie za mało. Ale przecież to nie jest winna pań które sprzątają tylko pani która zarządza firmą sprzątającą. Może trzeba porobić zdjęcia jak wygląda toaleta o godzinie 16:00 i pokazać kierownice wtedy może coś by się zmieniło .

@Żabka

Najlepiej byłoby gdyby każdy sprzątał po sobie i by nie było problemu. Firma sprzątająca tylko do umycia podług, dezynfekcji toalet oraz uzupełnienia papieru i mydła w dozowniku. A karane kible niech każdy po sobie sprząta a nie jak swinie zostawiają i niech inni się mecza.TYLE W TEMACIE.

Hela
@Żabka

Myślę, że kierowniczka nic nie może zmienic. Podpisali kontrakt z Ikea i mają jakiś zakres obowiązków z którego muszą się wywiązać. Zapewne nie ma tam zapisu o sprzątaniu toalet kilka razy dziennie skoro tego nie robią.

Xxx
@Ff

Jestem tego samego zdania najlepiej patrzeć na siebie nie potraficie zawinąć w papier brudnej podpaski, podnieść po sobie kawałek papieru jak spadnie a czepiacie się kobiet .A co do brania owoców to bardzo dobrze niech biorą pewnie piszę ten co też by wziął tylko się wstydzi niech się zepsuje wyrzucić ale komuś żałować masakra pleciuchy jedne ,,damy ''

@Hela

Jaka kierowniczka nadzór to powinien być kogoś kto z nimi ta umowę podpisał! Zapraszam po 17 zerknąć co się dzieje w kuchniach gdzie zamiast sprzątania jest uczta wigilijna. Fajna robota taka nie za ciężka i można sobie pojeść

Wacek
@Marcin

Wieczorna imprezka , wbijamy wszyscy !

Jakość

Może firma zrobi zakup pampersow dla pracownikow,będzie oszczędność wody,i czasu mniej na przechadzki. Teraz w modzie zbiórki charytatywne, jakaś organizacja by się przydała.

Metrus
@Jakość

A co szefie za, mało metrów ludzie robią?

ojciec dyrektor

jak tam gotowi na przyjazd ojca dyrektora, maszyny na błysk, wszyscy na baczność i słuchać się rozkazów ha

Soköł
@ojciec dyrektor

Maszyny , podłogi , rolki wylizane. Jeszcze z piątku na sobotę nocka robiła ostatnie lizanka żeby ojciec mógł przeprowadzić test białej rękawiczki. Lakiernia i ESL to były 5 dni pod rząd lizane po 5x . Aż dziewczynom się słabo robiło od tego rozpuszczalnika. Nie ważne , ważne że zakład ma przejść test białej rękawiczki. A liderzy z Lakierni i ESL zebrać pochwały , może nawet premie że ludzie im bardzo dobrze wysprzątali wszytko. A Tatuś przeleci po chalach jak jastrząb i zasiądzie na górze w papierach.

Bolek
@ojciec dyrektor

Ciekawe jakie decyzje podejmie ten dyrektor.

@Bolek

Mądre pytanie... Tartak ma podobno piątki wolne. A wy przecież nie możecie codziennie przychodzić do pracy i sprzątać.

@Bolek

czyżby jakaś zmiana , nowy dyrektor nastał ?

Gb
@Ciekawy

i co z tego UW lub bezpłatny ale zajefajnie

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.