Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

kolo

którym obecnym??????? bo po nim nie ma nikogo

asd

to co z obecnym kiero ??

kolo

nie ma , nie ma... bo już dłuższy czas poszukują zmiennika na jego miejsce i nic . Chętnych brak,ale vending się kręci , to może znaczy , że nikt takowy nie jest tam potrzebny

asd

Ale co ze wspołczesnym ? odnajduje się w swojej roli, powoli, nie ma ludzi niezastąpionych :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
kolo

ale nie wiem czy wiesz jasmina że on plecie , ale już nie w Plohu!

kolo

ale dałeś zagwozdkę ???, bo oprócz nich... , chyba że któryś z nowych ?

Poe
@kolo

S.Woj....:)

kolo

a o kim myślisz... o R.B. , D.B. , S.W. , J.S. czy jakiś inny inicjał?????????

@kolo

inne

Rtg

A podobno KAPITAN schodzi z okrętu ostatni! Tylko nie w plohu

ZDR

znam osobę która sobie chwali tę pracę.

Sm
@ZDR

Tak wiem o kim mówisz. Dyrektor S.... już tutaj nie pracuje

@Sm

to nie ta osoba :)

człowiek

Jest fajnie została garstka ludzi która nie wie co robić i jak robić po prostu masakra jak to ktoś napisał jest kapitał zagraniczny i firma ciągnie do przodu byle jak ale zawsze myślą ze będzie dobrze.

PI

Jest coraz gorzej, wszyscy odchodzą, kierownictwo odchodzi, kierownictwo z Włoch o czymś zapomniało i traci całą kadrę. 3-4 lata temu jeszcze bym polecił, teraz nie polecam, odszedłem i nie żałuję.

były

Chciałbym aby się to sprawdziło o czym piszecie,ale to jest za duży zachodni kapitał , żeby upadł i zawsze znajdą się ludzie co podejmą "ciekawą pracę w młodym zespole" jak jest w ogłoszeniach i będą czekać na spełnienie tych obiecanek bez pokrycia przez parę lat. Wiem bo trochę tam przepracowałem i też głupi czekałem na spełnienie tych i wiele innych obietnic.

Q

Ludzie z doswiadczeniem sa, ale nie chca pracowac w plohu bo sa niedocenieni, malo placa a wykorzystuja ludzi ponad norme, jako pracownik ktory niedawno odszedl powiem, ze zle sie dzieje i ludzie w branzy o tym mowia, nowi wlasciciele dziwne podejscie maja do prowadzenie firmy skoro pozwalaja odejsc najbardziej doswiadczonym pracownikom i nie mowie tu o sobie.

Gggg
@Q

Kiedy ploh upadnie? Ja obstawiam drugą połowę roku 2017 a wy?

były
@Gggg

Obstawiam podobnie

Maciej

Znalazłem na innym portalu ogłoszenie o pracę w Katowicach . Nie jest podana nazwa firmy, ale idąc śladem treści i wielu podobieństw tego ogłoszenia mam podstawy myśleć, że o te przedsiębiorstwo chodzi :) Nie jestem związany w żaden sposób z tą branżą i po przeczytaniu wypowiedzi ciężko jest mi ocenić pracodawcę :) Mogę ocenić jedynie poziom przeczytanych postów, jednak ocenę zostawię dla siebie. Interesuje mnie jednak fakt czy bez doświadczenia w tej branży są przyjmowani nowi pracownicy?

Człowiek
@Maciej

Tak przyjmują jak tylko masz chęć pracy bo ludzi z doświadczeniem już niema

Ludzie wam się chyba naprawdę nudzi. Kto chce i komu Praca w Ploh nie odpowiada to niech szuka szczęście gdzieś indziej. A Ci co już odeszli lub zostali zwolnieni niech się ciesza z swojego nowego miejsca pracy i niech się zajma swim nowym szczęśliwym życiem bez Ploh-a a nie wylewaniem dziwnych flustracji. Takie wzajemne nakręcanie się, ktòre nic sobà nie wnosi, komu to potrzebne lepiej zajac sié czymś bardziej pożytecznym i interesujacym np. szukaniem pracy -:) Zgadzam się z Piekarskim nie ta to inna załoga będzie na tym statku a z tymi wypowiedziami o tonięciu czy upadłości to jeszcze poczekajcie. Zmiany ekipy w firmie tak jak w polityce sà i będà. A tym co chca aplikować do Ploh-a to niech pròbuja - zawsze jak ich zatrudnia a im się nie spodoba to przecież moga się zwolnić.

MARIAN

AUTOMAT SPEC WAS ZMIECIE. JUZ NIE DŁUGO PLOH PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE PRZEJDZIE W STAN UPADŁOSCI, NASTEMPNIE W STAN LIKWIDACJI A JEGO ZALOSNE RESZTKI ODKUPI ZA GROSZE INNA FIRMA. O TYM SIE MOWI ALE TYLKO NIE OFICJALNIE HE HE.

pokazujecie swoją prawdziwą twarz

Żenująca kłótnia, jeden bardziej chamski niż drugi. Klienci czytają i wystawiają złe opinie -zresztą widać słusznie.

zzz
@pokazujecie swoją prawdziwą twarz

kolego,skoro nie podoba się tobie to co czytasz i "PIS" nie zmusza Ciebie do tego to po jaką cho....re tu włazisz i się udzielasz.I nie wyzywaj nikogo od cha...w "inteligencie" zas.......ny.

zzz

meniek , cały czas się udzielasz na forum i co chwila każdego pouczasz.Kto ty k...wa jesteś????...kaznodzieja!!!

siur

Cały czas szukają ludzi , bo "połowa" starych już odeszła,a następna "ćwiartka" już jest na mecie.A ostatnia "ćwiartka" zostanie , bo to są Ci ,którzy z każdego szydzą a sami chcą na siłę wszystkich przekonać,że są najlepsi i oni zostaną na zawsze tzw. "gumowe UCHA".

Szukają :)

a

Aplikuj a wszystkiego się dowiesz, ja mogę tylko powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony,

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 126 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.