Opinie o Paris Optique w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paris Optique. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Paris Optique o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paris Optique w Łódź

Czy w Paris Optique jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Paris Optique - Łódź Nowy wpis

Nie polecam, okulary sprzedawane do badziewie, które się po dwóch dniach użytkowania rozlatuje (pękła oprawka), a gwarancja w tym sklepie to mit, wg sklepu popsuły się z winy użytkownika bo je nosił na głowie, z tego wynika, że wg sprzedawcy można je używać i będą cale pod warunkiem że leża w opakowaniu nie na nosie właściciela.

odpowiedz Nowy wpis
@Paris Optique - Łódź

co to ma do Paris Optique jako pracodawcy?

Czy w Paris Optique odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jak się pracuje z ludźmi z Paris Optique?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Paris Optique? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Magda

Należy to miejce omijać z daleka.Jakość okularów bardzo kiepska a obsługa nieuprzejma wręcz chamska (nie wszyscy ale duża część pracowników).Zamówione okulary otrzymałam totalnie krzywe.Osoba,która mi je poprawiała zaczęła je ręcznie wyginać a ponieważ ciągle były krzywe stwierdziła,że nie będzie już nic robić i może mi je tylko połamać.Powiedziała,że nie da się już nic zrobić i to wina mojej asymetrycznej twarzy.Każdy z nas jest asymetryczny a okulary dostosowuje się do konkretnej osoby. Wracałam w to miejsce jeszcze 3 razy i za każdym razem to samo,wyginanie okularów ręcznie (gdzie są jakieś narzędzia???) i odpowiedz ,że tak ma być.Dodatkowo traktowano mnie nieuprzejmie.Dopiero ostatnia wizyta zakończyła się sukcesem bo stałam się nieustępliwa i poprosiłam aby obsłużyła mnie inna osoba.Oczywiście na początku inny pracownik także próbował mnie zbyć ale ponieważ byłam uparta wreszcie zrobił mi okulary.Wszystko miało miejsce 29 września 2021 r. a osoba,która nie umiała mi zrobić okularów to Pani w krótkich,brązowych włosach.Przez pierwsze 3 wizyty nic nie mówiłam dopiero podczas ostatniej zwróciłam uwagę na brak umiejętności pracowników,nieuprzejme traktowanie czego efektem było jeszcze paskudniejsze mnie potraktowanie-nakrzyczano na mnie (wszyscy pracownicy a szczególnie Pani w krótkich włosach),zarzucono kłamstwo (byłam z osobą towarzyszącą,która może zaświadczyć jak to wyglądało).Nikt nie wykazał skruchy a wręcz przeciwnie zaczęto mnie atakować.Pani,w krótkich włosach stwierdziła,że nikt jej niczego mówić nie będzie i widocznie ona nie umiała tego zrobić.Potrakowano mnie jak “łosia “,ktory ma zapłacić i się wynosić.Proponuję przeszkolić pracowników względem obsługi klienta oraz umiejętności dopasowywania okularów.Mam receptę na kolejne okulary ale zrealizuję ja w innym miejscu.Ostrzegam wszystkich przed wydawaniem pieniedzy w tym miejscu.

@Magda

Moje uwagi dotycza salonu w Manufakturze.

@Magda

Faktycznie robiłam u nich trzy pary okularów ramki które brałam zawsze był jakiś problem szkło się szybko bardzo ścierały nie polecam Paris Optyk :( Wyrzucone pieniądze

Mecenas

Każdy klient który tutaj wypowiada się na temat produktów, procesów reklamacji itp. już na samym początku pokazują swoją niewiedzę oraz dowód na to, że ich roszczenia są niezasadne, PONIEWAŻ TO PORTAL O PARIS OPTIQUE JAKO PRACODAWCY a nie sprzedawcy.

@Mecenas

To jest portal także dla klientów.Proszę spojrzeć wyżej.Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat jakości usług oraz jakości obsługi. Niestety Twoja odpowiedz Mecenasie pokazuje jak niska jest kultura osobista pracowników tego miejsca (wiem,widzę,że jesteś byłym pracownikiem).

Zamówiłem w tej firmie okulary do pracy przy komputerze z antyrefleksem, jakież było moje zdziwienie gdy po odbiorze zobaczyłem wklęsły monitor i ostry obraz dopiero z 15 cm (trudno jest tak pracować przy 28 calowym monitorze), złożyłem reklamację i otrzymałem odpowiedź, że nie uznają jej, ale mogą mi wymienić szkła ze zniżką 30%, to o co tu chodzi? czyli szkła są do (usunięte przez administratora) ale nie zrobią tego za darmo? Nie zostawię tego tak.

@anonymous

A co to ma wspólnego z pracą? To portal o pracodawcy. A tak już przy okazji jeśli korekta wzroku ( moc soczewek) jest na odległość do typowej bliży to położenie specjalnej powłoki do komputera nie oznacza, że zaczniemy w nich widzieć na odległości pośrednie ( jak komputer) .Inny przykład, jak na okulary do czytania położysz specjalną powłokę do prowadzenia samochodu to nadal będziesz tylko z bliska w nich widzieć.

@Mecenas

Edyta

NIE POLECAM KUPOWAC TU OKULAROW !!!! W lutym kupiłam okulary marki Point za 99 zł. Użytkowałam je zaledwie 2 miesiące, a w sumie tylko godzinę dziennie w samochodzie. Wczoraj przy zdejmowaniu pękła mi rączka. Nigdy mi nie upadły i były przechowywane w etui... Cudna jakos!!!! dziś o godzinie 17.15 poszłam do Manufaktury (Łódź) aby pokazać jaką to mają wspaniałą jakość produktów. Nie liczyłam nawet na reklamacje, bo to uszkodzenie mechaniczne, reklamacji za takie cos nikt nie przyjmie. Liczylam natomiast na przeprosiny, wymianę raczki, lub rabat na nowe okulary. Klientów obsługiwała jedna kobieta, blondynka po 30stce. Pokazałam jej okulary, powiedziałam że nie spodziewałam się tak marnej jakości. Prychnęła, zaśmiała się ironicznie i z miną rozśmieszonej ma maksa królowej zaprosiła mnie do stolika reklamacji. Usiadłam, wzięła do ręki mój paragon, nadal z miną ironiczno-prześmiewczą. Kiedy zapytałam czy to ją śmieszy, odpowiedziała śmiejąc mi się w twarz "nie, nie skądże". Wyszłam. Nie mam zamiaru znosić takiego zachowania w stosunku do mnie! całkowity brak szacunku do klienta. Mega kompeteni sprzedawcy!!! piękna obsługa klienta! mogą być pewni, że już nigdy tam nie wrócę, ani ja ani moja rodzina, ani nikt z moich znajomych, bo mam zamiar opowiedzieć o tym wszystkim kogo spotkam i napisać wszystkim i wszędzie.

Klientka
@Edyta

Popieram obsługa w tym sklepie to dramat!! Dzisiaj byłam zareklamować swoje okulary za 240 zł w manufakturze pani sprzedawczyni -"specjalistka"arogancka, nieuprzejma z głupim uśmiechem na twarzy , nigdy nie spotkałam sie z czym takim! Beznadziejna obsługa i firma oszust!!! Nie polecam omijać z daleka!!!!!

xxx
@Edyta

Jak pękła Pani rączka to trzeba iść na ostry dyżur, a nie do optyka. :(

ON
@Edyta

Tylko krytykując kogoś nie popełniaj błędów bo to troszkę śmierdzi wieśniactwem

@Edyta

A co to ma wspólnego z pracą? To portal o pracodawcy. A PNT nie jest to super produkt ale na pewno same nie pękają.

zuza 15

DRAMAT!! jakość okularów TRAGEDIA! omijacie z daleka

@zuza 15

Czy przekazałaś swoją opinię bezpośrednio do firmy? A może skorzystałaś z prawa rękojmi? Na forum GoWork.pl rozmawiamy o kwestiach dotyczących warunków zatrudnienia w danym miejscu. Niewiele osób będzie w stanie udzielić Ci rad związanych z usługami, ponieważ to opinie o pracy, a nie o produktach są tutaj głównym tematem do dyskusji.

@zuza 15

Co to ma wspólnego z pracą? To portal o pracodawcy

okularnik

kupiłem ładne okulary w Paris Optique. Zdziwiłem sie , że oprawki PNT mają tylko 1 rok gwarancji. Niestety po 1,5 roku oprawki zaczęły się odbarwiać (szarzeć w okolicach kontaktu ze skórą) a na mojej skórze pojawiały się zaczerwienienia i łuszczenie skóry. Musiałem kupić nowe okulary. Pierwszy raz spotkałem się z takim zjawiskiem, a noszę okulary już ponad 30 lat.

@okularnik

A co to ma wspólnego z pracą? To portal o pracodawcy,

Czy długo zajmuje proces wdrożenia się do tej firmy ?

Tatatay

Jakie zarobki w Paris i jak z premiami?? Asortyment do "ogarnięcia"??

Bartek

To nie jest forum dla klientów firmy tylko dla pracowników!

Majki

Nie polecam okularów PNT, oprawki pękły bez przyczyny słaba jakość produktu za cenę 200zł można znaleźć lepsze okulary. Jak dla mnie cena/jakość nie idą w parze.

Ilona

Pomagają w doborze okularów. Polecam.

Agata

@anonymous Rozumiem Twoje niezadowolenie spowodowane sytuacją, którą opisałeś. Ten wątek dotyczy jednak opinii dotyczących firmy paris optique ze strony pracownika, nie ze strony konsumenta. Dlatego zachęcam głównie pracowników do wypowiedzi na temat tego jakim firma jest pracodawcą? Co oferuje swoim pracownikom? @Niki @Zainteresowana Nie widziałam żadnych aktualnych ofert pracy w tej firmie. Jednak jeśli zależy Wam na pracy w tym miejscu może warto się bezpośrednio skontaktować z firmą? Dajcie znać jeśli znajdziecie coś dla siebie.

Niki

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje? Czy warto starać się?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Agata

Witam, Widziałam, że firma poszukuje teraz osób na stanowisko pracownika biurowego, oferują dobre warunki bo umowa o pracę, szkolenia oraz atrakcyjną stawkę, ktoś już aplikował i był może na rozmowie?

Niezadowolony

Nie polecam, okulary słabej jakości, osoby pracujące w sklepie mimo zapewnienia mnie o słuszności reklamacji nie mają żadnego wpływu na przyjęcie/odrzucenie takiej reklamacji. Jakość wyrobu dramatyczna. Jeszcze raz nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Paris Optique - Łódź

• Jak się pracuje w Paris Optique?

Zobacz opinie na temat firmy Paris Optique tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paris Optique