Opinie o Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna w Urszulin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna w Urszulin

Maksiu Nowy wpis

Znalazłem ofertę pracy dla magazyniera. Praca dwuzmianowa, wymagane uprawnienia na wózki (wysokie składowanie). Oprócz stałego wynagrodzenia obowiązuje też podobno system premiowy. Co przez to ostatnie rozumiec?

Mira Nowy wpis

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli? Chłopak dzisiaj wyśle cv do firmy, bo ma doświadczenie na magazynie. Czy ktoś zna konkretną kwotę podstawy pensji? No i dajcie znać jak faktycznie z tym rozwojem to wygląda, co jaki czas odbywa się jakieś szkolenia.

Życzliwy Nowy wpis

Zaczynając od początku, w firmie nie ma zasad rekrutacji, ostatnimi czasy, zatrudniani są pracownicy z Ukrainy, przez agencję, natomiast segregacja jest totalnie zerowa. Duże braki w kadrze sprawiają, że ludzie, którzy nie nadają się do tej pracy, po prostu w niej pracują, tworząc straty dla firmy. Oczywiście straty ponoszone są z kieszeni każdego pracownika. Nieustanne uzupełnianie braków, że tak powiem na pałę. Daje się albo kilka stanowisk jednemu pracownikowi, albo stanowisko 2 osobowe jednej osobie, przy takim nakładzie pracy, kontrola towaru jest kiepska, więc cały czasy robimy sobie pod górę. Mała płaca, dużo obowiązków i mnóstwo niekompetentnych pracowników, między którymi ciągle trwa wojna, bo ten ma lżej a tamten ciężej (nawet mimo tego, że stanowiska zmieniają się codziennie). Rozmowa z wyższym szczeblem została tu wyeliminowana, szefostwo w ogóle nie ma zamiaru rozmawiać z pracownikami o zarobkach, każdy bezcenny pracownik jest traktowany jak śmieć, więc ludzie po prostu odchodzą a potem znowu jak wyzej, uzupełnianie braków. Serwis maszyn na poziomie poniżej krytyki z powodu właśnie tych braków. Problemy z bałaganem są na każdym szczeblu, bo po prostu brakuje ludzi do utrzymania takowego, a wszystko prostowane jest z premii pracowników. Ciągłe ucinanie premii bez konkretnych wytłumaczeń, z urlopami to samo, trzeba zapowiadać daleko na zaś. Poza tym, że materiały pomocnicze, ciuchy i tego typu sprawy są dobrze zapewniane, to ani atmosfera, ani porządek, ani zarobki nie są tu korzystne. 4 brygadówka, gdzie kręgosłup masz w rozsypce po niedługim czasie, a słowo pracowników jest niczym obierki. Jak ktoś lubi się narobić za marne pieniądze to polecam. Natomiast godne polecenia są wieczne obietnice, które nigdy się nie spełniają. Cwaniackie podwyżki typu dam 150 zł ale w zamian za to zabiorę premię za część asortymentu, co wychodzi finalnie na zero. Kiedyś była to firma w miłej atmosferze, ale od kiedy zaprzestano szanować pracowników, najlepsza część kadry odeszła i zrobił się (usunięte przez administratora) Odpowiadając na przewijające się pytania. W firmie można zacząć pracę bez doświadczenia, nie ma tu żadnej specjalnej rekrutacji, pracę można zacząć niemalże z marszu, nie ma tu staży dla studentów, a pracownicy dogadują się kiepsko, zależnie od grupy i zmiany. Wszechobecna ukraina sprawia, że w firmie nie ma przyszłosci, bo zawsze przyjdzie ktoś ze wschodu i popracuję chwilę za te grosze, dopóki nie zrozumie, że nie warto, chyba, że nie ma wyboru i tu tkwi.

........ Nowy wpis
@Życzliwy

Brak kadry technicznej nie ma nic wspólnego z produkcją. Mechanicy i Dyrektor nie mają pojęcia o ustawianiu produkcji na termach. Jedynie coś potrafi automatyk Damian. Póki nie zatrudnią fachowca to nic się nie zmieni w tej firmie

ASK

Praca -Na pewno nie marzen Ludzie -???? Brygadzisci są ok zawsze można iść o pomoc . Kontrola jakości stara się jak może,często pomaga i mówi co można czego nie można pakować. Wypłata jest ok gdyż jest to 4 brygadowka , pracujesz kiedy Ci wypada zmiana nie ma to że niedziela .(na to się godzisz ) Większość na produkcji to ludzie z Ukrainy . Szef -nie widzi potrzeb na wyższe pensje . A więc jeśli chcesz jeść miskę ryżu +jakieś mięso to polecam firmę.

@ASK

Prawda a nawet ostatnio obniżki pensji.

Gabriela
@123

Serio obniżki? A o ile niby? I skoro tak to jak aktualnie wynagrodzenie się tutaj prezentuje?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna?

Tak.

Gabriela
@123

Czy to oznacza, że staży dla studentów tutaj nie ma?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI FOLII?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna dogadują się między sobą?

Jak w każdej pracy. To zależy od ludzi

Wiktoria

Ostatnio pojawiają się tutaj same pytania, a odpowiedzi brak. Szkoda, że nie ma chętnych, by podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna. A może jednak znajdzie ktoś z obecnie zatrudnionych osób i napisze, jakie obecnie wynagrodzenie można otrzymać oraz na jaką umowę można liczyć w tej firmie?

@Wiktoria

Umowa o pracę. Wynagrodzenie uzależnione jest od stanowiska

ASK
@Wiktoria

Wystarczy zadzwonić do kadr wszystko powiedzą

Krzysztof

@Oliw Możesz jakoś uzasadnić taki wpis? Mam zupełnie inne zdanie

Wiecie czy Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Migotka

Zależy na jakim stanowisku, jednak nie preferuje się pracy zdalnej. Niektórzy mają dostęp do firmy z 'domu, jednak nie po to by pracować zdalnie a w firmie pojawiać się w razie wu.

Stach

Myślę, że trzeba być dobrym pracownikiem i nikt nie miałby powodu do skarżenia się!

Problem firmy-kierownictwo nie zwraca uwagi na to co się dzieje w środku firmy. Jak tu trafiasz-wkracasz do innego świata.Za jakiś czas odczujesz tu frustacje.załamanie.nienawiść do siebię źe jestes w sytuacji bez wyjścia ... Rotacja ogromna.nawet sezonowe pracownicy z Ukrainy nie mają ochoty tu wracać. (usunięte przez administratora) Atmosfera jest słaba i chora.bo nie które się uwarzają wyżej postawieni od kierownictwa. "Starsie"pracownicy i członkowie rodziny zbierają profity za kablowanie i zmyślanie historyjek na twój temat.bo na produkcji mają za dużo czasu. I zamiast spokojnie i efektywnie pracowac-musisz pilnować śwego" tyłka" źeby ci go nie obrobili lub cię psychicznie nie załamali.a poddasz się-to cię zniszczą. (usunięte przez administratora)źeby pokazać z siebię najlepszego-zmusza do ponad normowej pracy.co się nie egzekuje od członków rodziny. A sprawy o pracownikach.jak z nimi postępować-obgadują się z wybranymi osobami w domu po poleceniu żony. Ludzię ktore i sprobują przeciwko stac temu systemu.wyjasnic-zostaną ukarane i nienaleznie traktowane.Tszeba tu być wtedy-głupim.głuchym.ślepym bez emocji. Co do mnie..nie jestem osobą która myśli że kasa sama wpadnie do portfela.Były dotrzymane i wykonane wszystkie zasady.wymogi.normy .na zasadzie wspołpracy.pomagania sobię.Ale takie poświęcenie pracy tu nie docenia się. (usunięte przez administratora)to co bylo stosowane wobec mnie i zostało uciszone i pozostawione bez prostego-"pszepraszam". Jedyny "plus"w tym że tu pracuje sporo dobrych.miłych ludzi.Te ktore mimo wszystko próbują się tszymac.To akurat oni i są "wzórzec"firmy.najlepsze pracownicy.Mam nadzieję że zostaną jednak docenieni przez kierownictwo.ktore zrobi wszystko dla tego żeby nie było "fali"zwolnien i faworyzowania innych osób. Lubię was i tszymam za was kciuki! Pozdrawiam

nic k

Musze przyznać racje.Pracowałam na tej zmianie i wiem jak jest .Nierówne traktowanie operatorów,aż rzuca się z daleka w oczy.Rodzina jest faworyzowana na każdym kroku.(usunięte przez administratora)

Radzio

W swoich wypowiedziach zaznaczcie że, chodzi o dział wtryskarek i termoformingu. Na folii jest ok. Tam kierownik dba o swoich pracowników .

Kisiel
@Radzio

Idź spać człowieku bo na 8 do pracy w poniedziałek

@Kisiel

Chciałbym , niestety dzisiaj na 22 mam do pracy

Witam pracowałem w tej firmie 18miesięcy temu to co tam się wyrabia.to karygodne.ludzie w jakich warunkach tam pracują to jest nuedopuszczalne temperatura na produkcji w lato wynosi ponad 36stopni .najlepsze jest to że pracując tam spadła koledze folia na maszynę na termoformingu to zamiast wyjść z hali to kazdy pracuje jest wtedy taki smród dymi się z każdej strony maszyny że nie ma jak oddychać a operatorzy stoją i dłubią ten plastik .ludzie tylko to nagrać i na (usunięte przez administratora) puścić a co do zarobków to najnizsza krajowa...wolę sprzątać ulicę jak mam iść do tego syfu

Dobromir

A może za mało było pracy w pracy i dlatego nie było dobrych opinii o pracownikach?

Wanda

@Radzio, wspomniałeś, że w ostatnim czasie kierownik w firmie Stark Partner wprowadził dużo dobrych zmian. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać o tych pozytywnych zmianach coś więcej? Jakiego aspekty pracy one dotyczą? Czy wpłynęły bezpośrednio na warunki pracy w tej firmie?

Radzio

(usunięte przez administratora)Aktualny kierownik wprowadził dużo dobrych zmian i myśli o swoich pracownikach a nie tylko o sobie. Ogłoszenie wisi w sieci o pracę, zapraszamy .

Wanda

@Robert, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum zabronione jest podawanie danych osobowych pracowników firmy. Na forum zagląda wielu potencjalnych kandydatów do pracy, którzy szukają informacji o warunkach pracy, wynagrodzeniu, atmosferze, możliwościach rozwoju w firmie Stark Partner. Może warto o tym porozmawiać?

Witam wszystkich opiniotwórców. Interesuje mnie poziom wykształcenia kadry kierowniczej niższego szczebla mówiąc wprost Kierowników poszczególnych działów w firmie. Ze strony internetowej otrzymałem informację, że przedsiębiorstwo pozyskało środki unijne na rozwój firmy. Wynika z tego, że zakład stawia na rozwój i wprowadza modernizację parku maszynowego. Kto w zakładzie szkoli osoby nowo zatrudniane, pokazuje jak działa stanowisko pracy, nowa maszyna, uczy rzetelnej pracy nawet najprostszej "jak ktoś napisał małpiej". Jak zorganizowana jest grupa ludzi w zakładzie. Pytam dlatego bo słyszałem i czytałem o zakładzie różne opinie m.in. że brygadziści tam zatrudnieni są osobami z wykształceniem zawodowym i stanowią zamkniętą grupę na kształt układu zamkniętego dodatkowo powiązanego rodzinnie. Za informację z góry dziękuję.

X!!!!!!!

Praca mało rozwojowa,prosta,stojąca,śmierdząca,bo (przy plastiku)Mówiąc prościej-małpia robota!!! Ludzie wulgarni,chamscy bez szacunku dla drugiego człowieka.Szefostwo niby Ok.aczkolwiek raczej rządzą tam pracownicy,którzy uważają, że pozjadali wszystkim rozumy i mogą pozostać i wykorzystywać drugiego człowieka! a w większości słoma z butów wystaje! Raczej praca nie dla ludzi szanujących własną osobę,uczciwych i szczerych,którzy mogą się tam tylko popsuć!Czasem honor jest ważniejszy od pieniędzy :) pozdrawiam,-mam nadzieję,że pomogłem

XY!!!!!!
@X!!!!!!!

Robota prosta tzw małpia robota a i tak 90 % nowych pracowników nie potrafi nawet wykonywać prostych czynnosci,liczenie też sprawia wielkie problemy. Co masz na myśli przez prace rozwojową? awans?podwyżka?samochód służbowy? Pewnie w każdej firmie której pracowałeś po miesiącu był awans i podwyzka tylko niestety nie w Starku.Praca śmierdząca,przy plastiku,a czego sie spodziewałeś,zapachu kwiatków?Taka technologia więc to chyba oczywiste.A co do ludzi to tak jak w każdej firmie , znajdą sie i dobrzy i ''źli''.Co do wykorzystywania to szczerze sie z tym nie spotkałem .Pozdrawiam , mam nadzieje że pomogłem

Ja tam pracuje już od dawna i jestem zadowolony i mam nadzieje nadal pracować.Zarobki są super.

W porównaniu z innymi firmami - dobra, uczciwa firma. Płaca i socjal rynkowe, właściciele OK, a pracować trzeba jak wszędzie. Polecam.

Zgredzik

Złota robota

Zostaw merytoryczną opinię o Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna - Urszulin

• Jak się pracuje w Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna?

Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.

Stark Partner Sp. z o.o. Spółka Komandytwo-Akcyjna