Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

J..aceSlf FRAJEROW

Jak się nazywa ten nowy dyro??Damy radę dziadowi !!niech się postawi a z nami nie ma żartów!!Nazwisko dyrektora!!

cdsdadxfvsasx

co tam pizdzi na magazynie ale tak jest wszędzie a spróbujcie isc na l4 to nowy dyro wywali praca porzka dno i wodorosty

dzolo

dziadek włączta ogrzewanie, na stocku zrobił się drugi fresh a na crosie to już sybir

komar bez igły

tego barachło nie przenoszą do jaworzna, miasto nie wyraziło zgody aby to dziadostwo trafiło na ich ziemie

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Biznes partner szuka niewolników

Biznes partner ponownie szuka niewolników do przerzucania kartonów na paletę oferując miskę ryżu na godzinę - ostrzegam przed tym magazynem !!WPROST I OTWARCIE NIE WARTO TRACIĆ ZDROWIA I NERWÓW!!

co tam na crosie

to od kiedy was przenosza do jawozna po nowym roku ile tam się w ogóle zarabia

dziadek dawaj telewizor

sytuacja jak zawsze taka sama Dramat dramatów czyli dno dna pomnożone przez kiła mogiła , a tak SERIO TO PODOBNO CAŁA EKIPA Z CROSA JEST NA KWARANTANIE BO WYKRYTO EBOLE NA MAGAZYNIE , PODOBNO UKRYWAŁA SIE NA SKLEPIE 115

hfmnd kej

co tam słychać na krosie na zmianie u bila niech ktoś opisze co się teraz dzieje na krosie witek marcin Krzysiek napiszcie jaka sytuacja jest na crosie

lalalalalalaalalalalal

i co kiedy was przenosza do jawozna zapipszajcie dalej na normy tylko powiem wam tak na każdym magazynie jest podobnie robic trza wyjeżdżajcie wszyscy za granice mada faka i tyle beeeeeeeee

obozowisko i śmieciowisko

Można śmiało zgłaszać anonimowo o sytuacjach mobbingowych w miejscu pracy,podałem ten magazyn do gazety Dziennika zachodniego i zgłosiłem do PIP-u,napewno się zainteresują - po za tym ochrona "ukradła" mi własną rzecz!!http://www.regiopraca.pl/portal/porady/prawa-pracownika/mobbing-w-pracy-co-jest-i-jak-sie-bronic

były więzień CROSSu

w 99 procentach przekonany jestem że kierownictwo W ID logistic(Kierownictwo górnej półki-a nie ta hałastra z dolnej MORDOSZCZAWY i łebusie za komputerem ) popierają mobbing i pewnie jakieś premie obiecują jak załoga będzie wyrabiać normy.Każdy zna przysłowie że ryba psuje się od głowy-w zależności od godzin wypracowanych jak i najmniejszej liczbie pomyłek.Grafik ustalany jest w taki sposób aby każdy niewolnik tyrał w święta lub tam w niedzielę a w zamian oddawane jest np. z rzędu 4 a nawet 5 dni bezpłatnego wolnego które nawet psychicznie mobilizowały by do pracy jako w liczbie nadgodzin...to co wypisuje tom2417 o ID jest w jakimś stopniu prawdą - ochrona bezszczelna i myśląca że jest wojskiem ochrony pogranicza a praca na magazynie jak praca za karę w więzieniu!!Ogólnie dziwię się że mógłby ktoś podjąć się tak idiotycznej roboty,ale właśnie żeruję się najwięcej na bezrobociu i biedzie czym dokładnie jest przykładem w tym magazynie!!

Logicznie To Obóż...ID

Czytam i widzę co wypisuje jakiś frajerek o nicku Andi 135 !!Mogłęś chociaż skierować kto tak wypisuje nieładnie o tym ŚMIECIOWISKU zwanym ID !!Bo z tego co czytałem to wszyscy (w 98%) piszą źle o tym obozie!!!Może z biura jesteś gościu a za niedługo już nikt tam nie będzie chciał pracować a sam zostaniesz zmuszony skoczyć na pieska i (usunięte przez administratora)normy przez 12 godzin??za 10.50 brutto na godzinę???Andi że ciebie starzy nauczyli przerzucać kartony z palety na paletę to nie znaczy że każdy tak lubi robić!!pewnie stary twój liczył ci czas jak kazał ci za lizaka nazbierać 160 jabłek na godzinę (ale ten lizak to brutto oczywiście)Zresztą widać że masz coś z wioski szkoda tylko że mizernie oceniasz pracę a TYRANIE JAK NIEWOLNIK!!PRACA na wsi Jest ciężka ale za to przynosi rezultaty-zbieranie buraków czy jabłek to bardziej efektywne zajęcie ...zresztą nawet tam na Freszu macie coś wspólnego z tymi warzywami czy tam owocami jak to sam nazwałeś ??Nie ośmieszaj się Gościu bo wstyd Polsce przynosisz ,Ludzi o takich poglądach powinno wysyłać się na sybir lub w kosmos aby nikomu życia nie truli-chyba że jesteś SZARYM NIEDOŚWIADCZONYM ŁEBUSIEM To chociaż do szkoły na resocjalizację się zapisz!!Cwaniaczek z ciebie za komputerkiem a na tym poje...ym magazynie mordę wydzierasz na ludzi którzy zmuszeni są ciebie słuchać aby tylko tyrania nie stracili!!!czujesz się ważny ale tak naprawdę jesteś ZEREM!!NIKIM ,MOŻESZ PRZEDE MNĄ TYLKO KLEKNĄĆ MIĘDZY moimi NOGAMI a rozporek rozsunę sobie sam !!Widzisz jakoś twoja władza do mnie nie dotarła!!a teraz leć do starych niech ci obiadek poda ciepły i poczuj się dumny z tego że pracujesz !!!NARA

ID Obóz wyzysku i mobbingu

wolę gruszki i jabłka zbierać niż zapier...ać W ID Logiczny Obóz Pracy !!Przynajmniej świeżutkie owoce będe zbierał sobie !!! A tu jakiś KAPOWATY ANDI 135 wmawia że praca super hahahahahahBUHAHAHAHAHAHA!!!Yow Gościu mada faka więc skocz mi na piesaka!!!BO NORMY się WALą a SKLEPY CZEKAJĄ BUHAhahahahahahahaha!!!!Przerzucać towary za miskę ryżu na godzinę !!!!BUHAHAHAHAHAHAA!!!!Yow niewolnicy z ID!!!160 NA h (Bo ja to H mam w H..u) a kiedyś zrównamy te obozowisko żabojadzkie i zostawimy na pamiątkę pokoleniom a ANDI skończy w procesie 16 !!!!Jak wie łebuś co to znaczy !!

do andi 135

MOŻESZ MI SKOCZYĆ NA ZNAKA ZWIERZAKA !!! A TERAZ DO NORMY PAJACYKU HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

RUSEK

TO BANDA WYZYSKIWACZY. A KIEROWNICY UDAJĄ BOŻKÓW BEZKARNYCH I WYŻYWAJĄ SIĘ NA LUDZIACH. NIEMOCTWO NIE ZNAJĄCE PRZEPISÓW BHP. CZY WY DZIADOSCY ŚCIEMNIACZE WIECIE CO TO JEST PRZERWA. W CHOŁCHOZIE LUDZIE TEŻ MIELI PRZERWY. MAGAZYN I KIEROWNICTWO TO BANDA DZIADOSZCZYZNY DORYWAJĄCA SIĘ DO WŁADY A NIE ZNAJĄCA ZYCIA. WSTYD ZE TAK WAS MATKA WYCHOWAŁA, A MOŻE ULICA. Z KĄD WY JESTEŚCIE A MOZE W TYM ZAKŁADZIE W MAGAZYNIE NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH PRACUJĄ SAME UFOLUDKI? KTO TO WIE? OPAMIĘTAJCIE SIĘ BO CZAS WASZEJ WŁADZY NIEDŁUGO SIĘ SKOŃCZY. UKŁADY NIC WAM NIE POMOGĄ. NIE BĘDZIE KUMOTERSTWA CHAMSTWA I WYZYSKU. PAMIĘTAJCIE, ZE TO WIDZĄ KAMERY A JEST ICH TROCHĘ.

Omijać

Dałem się nabrać DK Partner do tego Wariatkowa dobrze że to szybko Pierdol..em. Nigdy więcej żadnych Agencji a tam współczuje ludziom co pracują , obejrzyjcie się w około jest inna robota , sam zmieniłem jak to zobaczyłem . ......Takie 'Coś" powinni zrównać z ziemią.

krosik

Coraz gorzej, szczególnie na crossie. Nie ma nadgodzin to ciekawe chociaż czy premie będą trochę większe albo czy w ogóle mają zamiar jeszcze je wypłacać. Jak nie to można założyć że z tej trochę bardziej doświadczonej ekipy mało kto zostanie. Robi się znacznie więcej od nowych, czy od tych którym nie chce się już za bardzo robić za takie pensje, a wypłaty takie same czy kilkadziesiąt złotych większe (symboliczna "premia" na odwal się).

Uciekinier z OBOZU ZWANYM ID LOG

andi135 zapytaj się lepiej swoich starych jak się robi głupie dzieci!!!!Pewnie wydzierasz mordę na pracowników bo premię ci obiecali,a że nic więcej nie potrafisz robić to ze łzami w oczach bronisz TEGO ŚMIECIOWISKA W BĘDZINIE - za drugiej wojny światowej mówiło się na takich ludzi KAPO , PO OBOZACH DONOSILI na więźniów aby ratować własną skórę !!w sumie ID to typowy OBÓZ COŚ W STYLU OŚWIĘCIMIA.Ale mają mały problem !!!! teraz na legalu można ucieć z obozu i śmiało opluć takich ludzi do których się zaliczasz!!!HWDP ANDI NA PIESKA I NORMY BO INACZEJ DO PIACHU!!HAHAHAHA

Bart91

ID Lodzistik xD xD xD + paleciaki na produkcji xD hehe jakie nimce :D

Robol bIDuLA

Pracując w ID czułem się jak więzień pracując za karę za przysłowiową miskę ryżu,szkoda tylko że przepustki do kibla nie wypisują...po za tym nie dość że dają ci stawkę godzinową to jeszcze NORMY NA GODZINĘ,czyli podwójne niewolnictwo-tu za miskę ryżu i ciesz się że masz pracę a na magazynku normy które musisz wyrabiać bo inaczej wylecisz:)-drugi wariant jest przynajmniej lepszy bo można znaleźć inną pracę - w końcu kto lubi pracować w obozie??Krótko pracowałem i nie polecam nikomu tego obozowiska!!Przez 8 godzin nie widziałem jak jest na dworze czy słonce czy pada deszcz , nie zapaliłem ani nie zjadłem bo nie wolno było !! tam nawet kibla nie ma dla pracowników , po za tym podwójna ochrona ,uznany jesteś na starcie za ZŁODZIEJA lub Pijaczka.Jakby się media o tym dowiedziały mógłby zrobić się dość nie miły SZUM o tym jak naprawdę traktuję się ludzi w tym ŚMIECIOWISKU - OBOZOWISKU!!a 8 godzin tylko dla początkujących niewolników bo później przydziały na 12-13 godzin a jak nie to jakaś czarna lista (można wylecieć za odmowę nadgodzin)W sumie dyskryminacja a nie praca,jedna wielka POMYŁKA wybudowana przez ŻABOJADÓW w Będzinie!!I te agencje wszystkie to PARTNER ... SZKODA SŁÓW!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic