Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

id

Widać jak juz ktoś ma lepiej to drugiego trzeba zgnoic tak bronisz tej lali jak była tu kim? Ludzie troszkę szacunku do tych ludzi co tu ciężary dzwigaja i są tu też kobiety które są tez modne i piekne!!!! Jakimi kategoriami tu myślicie ? WSTYD JAK TE KOBIETY SIĘ MAJA CZUĆ?

AMKDikenson

Złożyłem CV w ID Logistic i zostałem przyjęty jako jedyny z 8 pod firmę na okres próbny 3 miesiące. Przepracowałem cały ten wymiar i jedyne co mogę powiedzieć to to że ten kto trafi pod opiekę do Pana (usunięte przez administratora) to ma życiowego pecha bo jest wiecznie na kacu przez co wyżywa się nad innymi mimo że robią co do nich należy ( normę ). Ofen mi powiedział (usunięte przez administratora) że jak chcę mieć przedłużenie umowy to ( z uśmiechem na ryju) powinienem postawić mu wódkę. Ja powiedziałem że nie piję i nikt nie będzie pił za moje ciężko zarobione grosze bo nie można tego nazwać wypłatą. Skończyło się tak jak się skończyło był z jakimś przydupasem na wódce i sam mu załatwił etat pod firmą mimo że był on zaklepany dla mnie. Jak przybyłem po papiery to wszyscy się na niego rzucili i klneli po nim jak tak można że dobrego człowieka i pracownika wywala za daje robotę obibokowi. Na szczęście znalazłem pracę i teraz mam dobrze a jego jak kiedyś dorwę w nocy w ciemnej ulicy to mu mordę obiję.

dzolo

1000 lat przed naszą era juz tu pracowala i nalezy jej sie cos od życia a ciebie zazdrość z zera ze ona siedzi a ty w picingu napierdalasz jak popracujesz 1000 lat to tez będziesz siedzialp

oj

Tu taj się pracuje a prywatne sprawy to zostawia się w domu czy to ty czy lala ma przejścia to co to nas to obchodzi każdy ma jakieś kłopoty A skąd wiesz jaka ludzie maja wiedzę czy nie lepsza od tej lali tu nie ma sprawiedliwości a ile ona tu pracuje?

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
pozytywnie myślący

tak czytam te wasze komentarze to śmiać mi się chce....dobrze,że chociaż tutaj się możecie pożalić bo podczas rozmowy z dyrektorem nikt nie miał jaj by nawet zaproponować jakieś zmiany, tylko by to zrobić potrzebujecie anonimowych kartek....co do wypowiedzi na temat "lali" to powiem Ci człowieku tyle: strzel sobie w ten zakuty łeb....nie znasz Jej ale Twoja wiedza na Jej temat jest widzę przeogromna, zastanów się nad tym co piszesz bo nie masz pojęcia co piszesz, przeżyjesz choć trochę tego co Ona a ugryziesz się w ten ostry język który jak widać jest ostry tylko wirtualnie bo w oczy Jej przecież tego nie powiesz:) strach??:)

dzolo

jak sie wypnie to zajdzie daleko

gym9000
@dzolo

A jak tam wysyłka sobie radzi dalej taki burdel jaki był

robo

Po znajomości to chyba ty pracujesz.A że jest ładna to chyba nie znaczy , że nie ma wiedzy. A ona jeszcze daleko zajdzie w IDLu, Zobaczycie !!!

dzolo

jaką ona ma wiedze, ludzie, jest asystenką po znajomosci, a nie dlatego ze ma wiedze

moon

jeżeli chodzi o związki zawodowe to próbują was tylko zniechęcić..prawda jest taka że boją się ich jak diabeł święconej wody...PAMIĘTAJ RAZEM ZAWSZE MOŻESZ WIĘCEJ !!!

sur6htdrtxf

wiedze??? chyba buzie i tyleczek. nic wiecej

robo

Odwal się od niej. Gdybyś miał taka wiedzę jak Ona tp trz był byś asystentem a nie pickerem! A co Ona robi w nocy z RM to jej prywatna sprawa.

zbik

dokładnie nic nie wie lala jedna tylko papieroski, a ciekawe gdzie oni tak znikaja na nockach na długie minuty? aż tyle zajmuje im palenie? czy moze cos innego sie dzieje ? bo dosc dlugo ich zwłaszcza na nockach nie ma hmm ciekawe

dzolo

poczytajcie sobie co dały związki zawodowe w Castoramie sosnowiec (usunięte przez administratora)szybko ich sie pozbył dyrektor :D angażujcie się w działalność związku zawodowego w IDL a szybko zostaniecie zwolnieni

były freshmen

ADA takie info tylko na tym forum na którym dziale dają NN za brak nadgodzin :) nie pracuję tam już od jakiegoś czasu, ale to ciekawe, ha, ha gdzie to ? Na fresh ? tam pracowałem kila lat temu i było swietnie gdzie takie numery ? :):)

zbik

sztaplarz

porusza sie... z tym okularnikiem z krosa na papieroska co godzinke lalunia

oj

To jest taka lala co nic........tylko stoi a poruszała by się lala........

ferajna z idla

a co powiecie o tej nowej asystence na stocku, jak dlamnie to sprawia wrazenie ze nie wiele wie co wogole sie tam dzieje

Podwyżki ale nie dla wszystkich tylko dla 60% Załogi a gdzie reszta

zula

W (usunięte przez administratora)mają pracownikkow. Wczorajsza "Wigilia " w Odrzywołku, niby miły gest od firmy.... Nikogo, żadnej osoby z kadry kierowniczej aby złożyć ludziom z nocnej zmiany życzenia. Wyszedł bidny lider i wystękał kilka miłych słów, żeby ludziom nie było przykro w sumie nikt się nie kwapił do tego.Szkoda mi go było, bo przewracal oczami za swoich przełożonych.... Na stole końcówki jedzenia, samavWigilia na czas żeby nie zadługo..... Miało być miło a totalna kompromitacja, żenada i Brak szacunku dla ludzi....

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic