Breit-Pol

Bydgoszcz

Opinie o Breit-Pol

anonim 2011-02-17 22:15:19
No jest to firma uczciwa i placa zawsze na czas. atmosfera jest ok. szukaja wlasnie pracownikow. bylem tam na rozmowie moze sie zalapie..
anonim 2011-04-25 14:06:25
atmosfera to była ,do czasu zagrywki z wypłatami.Tak ,że 3 fajnych kolesi musiało odejśc.Szmaciarska firma
szary 2011-04-25 14:10:48
Taa i na najniższej krajowej.Chorobowe około 30 pln za dzień,a dzień urlopu 64 ,Kpina
anonim 2016-02-10 19:47:37
pracowac trzeba wszedzie ale szefowa tylko mila na poczatku lubi doczepiac sie o wszystko i bez powodu pensje na czas ale kiepskie atmosfera nie najlepsza nie polecam tam pracy z umowami ciezko dla niej sie tylko licza pracownicy z ukrainy ....
kolega7 2016-04-23 17:18:31
szef ma prawo wymagać i się czepiać , a takie twoje prawo że masz pracowAć i się do niego dostosować. szczególnie tak powinno być w produkcji wysokiej jakości tapicerowanych mebli luksusowych. liczy się jakość i dyscyplina w tej branży, tu nie mam miejsca na samowolkę kolego
Zostaw swoją opinię o Breit-Pol - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Breit-Pol