Opinie o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. w Toruń

DO DZIONKA

KIEDY mamy sie spodziewać naszych wynagrodzen [wyplat, za delegacje,itp.]ODPISZ ale tym razem napisz prawde !!!!!

M.G

odpowiedź - 2013-02-25 20:34:18 a nas nie interesuje co ty robisz! jak masz pretensje to idź do sądu, z nakazem zapłaty wynagrodzenia zgłoś się do komornika i odbierze ci twoją pensję od prezesa!Zobaczymy czy wy pujdziecie ? !! jak was zwolnią .Narazie siedzicie cicho i wyplaty dostajecie w ratach .Ale to sie zmieni na wiosne ,juz nie bendziecie mieli na paliwo i maryske bo nierobów tez zwolnią jak zobaczą co wy umiecie , bo gadać napewno umiecie !!!

odpowiedź

MG

pracownik - 2013-02-25 11:21:09 fakty - 2013-02-24 16:09:26 na cieciówce to liczy barany: [usunięte przez moderatora] a [usunięte przez moderatora] to zaiwania, pracuje za siebie i niepracującego już Pana[usunięte przez moderatora]/div>lepiej liczyc ludzi na cieciowce niz tak jak[usunięte przez moderatora] i typowac kogo zwolnic i komu umowy nie przedluzyc, komu premie zabrac,i po trupach na stanowiska sie pchac itdA co to mnie obchodzi co robi obecna zaloga zakladu !!!!! Mnie to tylko obchodzą moje niewyplacone wynagrodzenie !!! i delegacja !!!! A na zakladzie to niech robią co chcą , mogą sie nawet po jojach drapać to mnie juz nie interesuje ,ten zaklad jux i tak nie istnieje !!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
obecny pracownik

dokladnie masz racje. Ale to juz taki czlowiek.

fakty - 2013-02-24 16:09:26 na cieciówce to liczy barany:[usunięte przez moderatora] a[usunięte przez moderatora] to zaiwania, pracuje za siebie i niepracującego już Pana [usunięte przez moderatora]lepiej liczyc ludzi na cieciowce niz tak jak[usunięte przez moderatora] i typowac kogo zwolnic i komu umowy nie przedluzyc, komu premie zabrac,i po trupach na stanowiska sie pchac itd

fakty

Przemysław M

ja kocham naszego prezesa! dzieki niemu mam co miesiac 500zl na "maryske" i paliwo. wiecej mi nie potrzeba

kalina

ooo - 2013-02-23 19:32:02 to dobrze dzieki bogu to my poczekamy hip hip huraaA w maju to bendzie oficjalne zamkniecie zakladu , bedzie grala i spiewala Kalina [ dokladnie 13 maja ]

;)

niech żyje prezes naszego klubu (zakładu) !!!!!!!!!!!!!!!! hip hip hura !!!!!!!!!!!!!

ooo

to dobrze dzieki bogu to my poczekamy hip hip huraa

fdfd

Do konca tego roku zaplaci moze w grudniu bedzie ostatnia mini ratka !!!!

ta

jak to nie?? Oddaj pieniądze [usunięte przez moderatora]

Damian

Predko juz nie bedzie kasy....

A wyplaty kiedy ?

Awyplaty kiedy bendą bo 500 już sie skonczylo ?

kom

Mądry czlowiek - 2013-02-20 16:46:24 sąd pracy - 2013-02-19 18:37:52 jeszcze nikt nie dostał czekamy aż komornik zajmie mienie zakładu . śmieszne ze [usunięte przez moderatora] takich smiesznych pieniędzy nie potrafił wypłacić a teraz sie usra bo i komornik swoje wezmnie .. i widzisz panie [usunięte przez moderatora] i na pana znalazł się sposób. Ludzie nie czekajcie dłużej składajcie wnioski to nic nie kosztuje !!!!! symboliczne 50 zł płacicie radcy prawnemu i on zajmuje sie cała sprawą.A ja myslalem że Pan [usunięte przez moderatora] to czlowiek który zna sie troche na prawie , umie prowadzić firme i nią zarządzać . No cóż troche sie pomylilem .Komornik na zakladzie , nie wyplacone pensje dla pracowników ,noi upadek nowego zakladu pracy ,,Valdi Ceramica ,, Kiedyś byl w setce najbogatszych w Polsce a teraz ?A teraz komornik go śćiga . jak komornik przyjechal i go pusćila ochrona zakladu to w telefonie glośnik sie spalil a ci co odebrali telefon do dziś nie slyszą tak sie darl [usunięte przez moderatora]

Mądry czlowiek

sąd pracy - 2013-02-19 18:37:52 jeszcze nikt nie dostał czekamy aż komornik zajmie mienie zakładu . śmieszne ze [usunięte przez moderatora] takich smiesznych pieniędzy nie potrafił wypłacić a teraz [usunięte przez moderatora] i komornik swoje wezmnie .. i widzisz [usunięte przez moderatora] i na pana znalazł się sposób. Ludzie nie czekajcie dłużej składajcie wnioski to nic nie kosztuje !!!!! symboliczne 50 zł płacicie radcy prawnemu i on zajmuje sie cała sprawą.A ja myslalem że Pan [usunięte przez moderatora] to czlowiek który zna sie troche na prawie , umie prowadzić firme i nią zarządzać . No cóż troche sie pomylilem .Komornik na zakladzie , nie wyplacone pensje dla pracowników ,noi upadek nowego zakladu pracy ,,Valdi Ceramica ,, Kiedyś byl w setce najbogatszych w Polsce a teraz ?

ciekawy

podobno mini ratki były? dostał ktoś z byłych pracowników????

PR

mnie dziwi jedna rzecz: kiedyś było 9 stron na go worku, po wycięciu zostałao 3 strony teraz jest już 29 stron i żel nic z tym nie robi gdzie prezes ma oczy, że takiego darmozjada trzyma?

sąd pracy

Zostaw merytoryczną opinię o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. - Toruń

VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.