Opinie o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. w Toruń

damian

slyszalem ze wszyscy juz dostali wyplaty.???

myśli

Moje przemyślenia: kadrowa wypełniła niezgodne z prawdą PITy dla pracowników za 2012 rok i nie chcąc za to odpowiadać złożyła wypowiedzenie. Jak ludzie wypełnią każdy sobie swój PIT prawidłowo, a Urząd Skarbowy porówna z tymi przesłanymi przez fabrykę, to się zastanowi-o co kamon i zrobi w firmie kontrolę. A kadrowa gdzie wtedy będzie? Już nie na stanie fabryki. Tylko smród po niej pozostał.

alex

co nic nie piszecie? pomarliscie z glodu?

kadry

Przyszłam do V-C wypisać sobie zwolnienie z pracy z art.55.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
M.G

A gdzie są wypłaty sie pytam!!!!!!

podchody

ja - 2013-03-08 11:25:59 nie wiem co wy chcecie od T[usunięte przez moderatora] przeciez gorsi u nas pracują np: cala smieszna ekipa z rogowa hahahaTo są podchody pod następne zwolnienia !!!! jeden na drugiego teraz bendzie pisał aż go zwolnią !!!! Maj już niedługo !!!!

tulipan

a jak ci się nie podoba, to się możesz zwolnić, nikt cię tu nie trzyma!

to ja żonkil

mini - 2013-03-09 10:39:28 10 juz jest mini ratke trzrba wziasc i poplacic krechy w sklepach . Dawaj kase D[usunięte przez moderatora] !!!!tak, jak pracujesz, tak dostajesz pensję!

mini

były

Osobiście nikt nie działał mi tak na uzębienie jak on, fachowiec od gniazdek buhahaha.

brrr

kiler - 2013-03-07 19:44:31 M.G - 2013-03-07 18:06:58 moge napisac książke o tych fikcyjnych delegacjach ,o chotelach , wycieczkach do Lodzi i Warszawy , albo nakrecimy dobrą komedie !! ha ha ha !!Pierwszoplanową rolę zagra t[usunięte przez moderatora] z. który będzie operatorem młotka z podziałką.Proponuje tytuł ksiażki: "Plus and Minus - In the energy industry networks". Tłumaczenie dla P. inzyniera. "Plus i minus - W sieciach przemysłu energetycznego".

kiler

M.G - 2013-03-07 18:06:58 moge napisac książke o tych fikcyjnych delegacjach ,o chotelach , wycieczkach do Lodzi i Warszawy , albo nakrecimy dobrą komedie !! ha ha ha !!Pierwszoplanową rolę zagra t[usunięte przez moderatora]z. który będzie operatorem młotka z podziałką.

M.G

Tomek - 2013-03-07 12:06:50 wczoraj bylem w lodzi kolo budynku pana prezesa i zlomiarze kazali podziekowac panu d[usunięte przez moderatora] za wyslanie w tamtym roku delegacji do lodzi aby wstawiala blachy w okna ( w deszczu i mrozie na wysokosci 12 metrów) do zabytkowej fabryki ossera przy kilinskiego...z 35 blach ktore zamontowalismy zostala tylko jedna ale nie da sie po nią wejsc bo schody tez wycieli. prezesie szykuj nowa delegacje. złomiarze proszą. (a przy okazji, a ja prosze o zwrot pieniedzy za ta delegacje)T[usunięte przez moderatora] o dziurawym dachu zapomnialeś po kturym chodziliśmy !!! A byla ochrona napisala tam na drzwiach prawdziwe slowa ; Uciekamy stąd bo tu psy z glodu zdychają !!! ;

brrr

Kiler - 2013-03-07 08:02:03 Z[usunięte przez moderatora]zamykaj bramę na mozaice za sobą !!!!!Droga dyrekcjo mam pytanie czy w czasie godzin pracy pracownik może przez 8 godzin robić sobie prywatkę tzn. szykować sobie płytki by je sprzedać a jeśli pójdzie się do ów pana ponieważ jest awaria mówi ze nie ma czasu (gdyż jest zajęty segregacją - może nie mam studiów inżynierskich ale mnie zawsze uczono że takie prywatki są po godzinach pracy!!) Natomiast w biegu drukuje złe kody a uczciwi pracownicy muszą zostać nadgodziny by poprawiać błędy [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]. zróbcie z tym porządek!!!! [usunięte przez moderatora]i pracownicy mozaiki magazynu. Pozdrawiam pana kilera ;-)

fabryka

staliśmy się firmą sprzedającą detalicznie płytki byłym i obecnym pracownikom jako kompensaty za niewypłacone wynagrodzenie:)

wczoraj bylem w lodzi kolo budynku pana prezesa i zlomiarze kazali podziekowac panu d[usunięte przez moderatora]za wyslanie w tamtym roku delegacji do lodzi aby wstawiala blachy w okna ( w deszczu i mrozie na wysokosci 12 metrów) do zabytkowej fabryki ossera przy kilinskiego...z 35 blach ktore zamontowalismy zostala tylko jedna ale nie da sie po nią wejsc bo schody tez wycieli. prezesie szykuj nowa delegacje. złomiarze proszą. (a przy okazji, a ja prosze o zwrot pieniedzy za ta delegacje)

Kiler

Z[usunięte przez moderatora] zamykaj bramę na mozaice za sobą !!!!!

wieści

Pani Kadrowa jest dzisiaj w pracy w fabryce płytek ceramicznych w Stąporkowie.

Zostaw merytoryczną opinię o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. - Toruń

VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.