Opinie o Finepharm w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Finepharm. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Finepharm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finepharm w Jelenia góra

Małgorzata Kuc MEDIM Sp. z o.o Nowy wpis

Szanowni Państwo, chciałabym skontaktować się w sprawie oferty preparatów dezynfekcyjnych, ale nie mogę znaleźć telefonu i e-mail. proszę o odwrotny kontakt: malgorzata.kuc@medim.pl z wyrazami szacunku

lok

czy ktoś moze opisac jak to jest z waszym lekiem TFX Lek jest niedostepny od roku czy wam nie zalezy na nim czy bedzie jeszcze w produkcji

anonymous Nowy wpis
@lok

Jest dostepny w kostnicach

rty

@mog a nie pameitasz ilu letnie dosiwadczenie trzeba bylo miec zeby sie do nich dostac do pracy na to stanowisko

anonymous Nowy wpis
@rty

co najmniej 10 lat

Natalia Nowy wpis

@rty, zależy to pewnie od stanowiska, na jakie chcesz aplikować. Może ktoś z obecnych pracowników firmy, jest w stanie napisać, jakie warunki należy spełniać by być zatrudnionym? Doświadczenie jest wymagane na wszystkich stanowiskach?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Finepharm. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
grzzzzzz

człowieku dołącz do nas a zobaczysz ile można wytrzymać obelg i czekania na wypłaty po kilka razy w miesiącu uda się że po parę groszy zaliczki rzucą, ale jak się zwolnisz to o kasie zapomnij może po dwóch a nawet kilku latach dostaniesz na raty od komornika tak jak nasi byli koledzy dostają

abc

pozdrawiam wszystkich co slychac w mojej bylej firmie ? doszly mnie sluchy ze ktos juz przejal firme, a stara gwardia juz nie rzadzi. Za niedlugo wracam do jelonki, moze warto do was wrocic ? czy sie polepszylo czy nadal po staremu ?

ciekawski

no i co w związku z tym ????

gal anonim

moj znajomy pracuje w tej firmie i niema kokosow a ponadto za przeproszeniem srajoa po marnym groszu zamiast wyplacac co miesiac chcialem sie w tej firmie zatrudnic ale wiecej zarobie miesiecznie zbierajac surowce wturne tj.puszki zlom makulature.

pracujemy nadal ponieważ czekamy ze w końcu wypłaca i mamy jeszcze inne dochody jakoś nie widzę żeby się ktoś pchał drzwiami i oknami, a jak ktoś nie wierz to zapraszamy do pracy i sami się nowi przekonają na własnej skórze czy jest super i 10-go na konto jest wpływ za pracę

PRACOWNIK (NADAL)

Nikt nikogo przymusem nie trzyma, wolny kraj, wolny wybór. Narzekacie, narzekacie, odstraszacie innych chętnych a sami jednak pracujecie nadal.

PRACOWNIK (jeszcze niestety)

Byli pracownicy mają już odwagę pisać co się w tej firmie dzieję, natomiast ci którzy pracują boją się już nawet oddychać tak są zastraszeni bo wiedzą że na zaległe pensje będą czekać i czekać i czekać miesiącami na nawet latami. Ciekawe dlaczego dziesiątki naszych kolegów odeszło skoro jest tak dobrze i sprawy o pensje toczą się w sądzie. Pozdrawiam byłych kolegów i koleżanki

PRACOWNIK (NADAL)

Nie wierzcie w bzdury które wypisują byli (na szczęście) pracownicy, no bo niby co mieli by teraz napisać ??? zapraszamy do nas.

owszem cieszy się to co napiszą na swojej stronie internetowej a ona jest już 3 rok nieaktualizowana a rządzący nie nadają się do działania na dużą skalę i bez certyfikatów nie polecą

haha

do "jjj" akurat to wcale mnie nie dziwi nie tylko składki zus są nie opłacone również pzu, fiskus i oczywiście pensje. W FINEPHARM to wszystko po staremu nic się nie zmienia jak było przed 3 latami jak pracowałem tak dalej się dzieje to samo jedynie co jakiś czas mądrzejsi pracownicy decydują się na odejście z tego bagna wiedząc że na zaległe pensje dalej czekają. Szkoda mi tych co jeszcze tam siedzą przez zasiedzenie pozdrawiam naiwniaków

jjj

w KRS figuruje informacja że składek na ZUS nie płacą za pracowników

" do prawdziwek" sam nie wierzysz w to co mówisz skoro było tak dobrze w tej firmie to dlaczego dalej tam nie pracujesz nie jesteś już pracownikiem FINEPHARM,w latach 2003-2005 to faktycznie było tam całkiem nieźle finansowo i również ok co do rządzących tą firmą, znam język tej krasomówczej mowy i jest powtarzany od paru lat jak mantra ale działa to tylko na tego co to mówi ponieważ tylko on jest taki naiwny i sam w to wierzy a fakty niestety mówią co innego, okręt buja aż rzygać się chce lecz odwrotu już nie ma i trzeba cudu aby kapitan z tym okrętem nie zatonął,na koniec mogę tylko powiedzieć żal mi tych pracowników że jeszcze tam siedzą pozdrawiam moich byłych kolegów !!!!

prawdziwek

Czytam i nie wierzę, same negatywne opinie, z którymi nie mogę się zgodzić. Pracowałam w tej firmie kilka lat i mogę odpowiedzialnie stwierdzić że atmosfera miła, zarządzający kompetentni i profesjonalni, zarobki na wysokim poziomie (nie licząc małych poślizgów), aż chce się pracować. A jeśli komuś coś się nie podoba i ma inne zdanie, to przecież nikt go nie zmusza, świat stoi otworem, jest mnóstwo innych możliwości. Okręt płynie i będzie płynął dalej, ahoj kapitanie, cała naprzód ku nowej przygodzie !!! Pozdrawiam najwytrwalszych pracowników, prawdziwych twardzieli.

barbituran
@prawdziwek

Co to są "małe poślizgi"?

smiechy

norin to radzę podejmij pracę w tej firmie a potem komentuj życzę ci powodzenia w tym zakładzie i dobrej dużej kasy

smiechy

śmiechu warte i do niczego nie przydatne są te opinie ponieważ........ jeżeli ktoś napisze całą prawdę co się dzieje w tej firmie o kondycji finansowej której nie maja, o wypłatach których nie wypłacają lub cykają raz na dwa tygodnie po 100 lub 200 zł, o tym jak poniżani są pracownicy zaraz zostaje usunięte przez moderatora

mary

podobno mają mieć nowego partnera z wybrzeża , który ma ich uratować , byle nie był to taki sam przekrętas bo się nie pozbieramy i pensji nie ujrzymy

Zostaw merytoryczną opinię o Finepharm - Jelenia góra

Finepharm
1.6/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Wincentego Pola 19A
    58-500 Jelenia góra