Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

zof

wreszcie kazdy oddzial bedzie mial swojego inspektora pracy i skonczy sie kolesiostwo bardzo sie cieszymy

UD
@zof

Naprawdę?????.Acha, swojego.Ale przynajmniej powiedziałeś to wprost, z grubej rury, za to cię lubię,szacun.No kto by pomyślał,no no.

@UD

Patrzę na nazwisko u nas i oczom nie wierzę i muszę Ci przyznac rację

@zof

Nie widze tego,ale swoje wiem,soory doświadczenie .Wesołych świąt.

@do

Ale nie ma się też co dziwić,trafia się taka okazja, to się ją wykorzystuje.Dobra praca i pewna.Skoro się da.

zof

Super placa na karte- zarobek brutto, bo wiekszosc chyba jest w przedziale od 3001-5000 czyli 250

Prawie wszyscy maja powyzej 3000

guuu
@zof

Pozostaje więc chyba swój własny interes,przykre ale prawdziwe.Ale trudno,jak w życiu.

guuu

te 3000 to jest brutto?

Seweryn
@bea

Po co robisz ludzi w konia???U mnie na oddziele jest dużo ludzi którzy mają mniej!!!

@Seweryn

Sory sory to nie te forum nie jestem z db schenker

Święty Mikołaj

Premie świąteczne mają zależeć od stawki, do 3000 brutto - 300 zł, do 3300 -700zł, 3500- 1000 zl, 3500 i więcej - 2000 zł. Nareszcie pomyśleli o pracownikach, w koncu jaka praca taka premia.

@Święty Mikołaj

Jak premia świąteczna?

odbiorca

A Gali Seba SIP dalej doi paliwo i dyma firmę

FILIP z konopi indyjskich
@odbiorca

skoro dajecie się takiemu wydymać,to czemu nie.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Tereska

załóżcie swoje forum lokodebile z DB Cargo no chyba, że to dla was za trudne

Genowefa

Jełopa to masz w domu a jełop dlatego że wytrzymuje z tobą...

@Genowefa

i jest prosty w sterowaniu,jedna wajcha manipulatora pod brzuchem.

Tereska

Jełopy kolejorze wy już jesteście DB Cargo od roku więc dlaczego nam jełopy zaśmiecacie i trolujecie nasze DB Schenker(owskie) forum? Ile można wam to cebulaki tłumaczyć.

Stig
@Tereska

Jak byś doczytała, to forum ma jeszcze nazwę miasta "ZABRZE".

od

Ale klimat.......nigdy więcej.Ale trzeba być elastycznym, żeby przetrwać,po prostu surwiwal elastików fantastików.Nie zazdroszczę wam mentalności.

Ja nie polecam pracy w oddziale w Siedlcach, zostałem oszukany i nie wypłacono mi pieniędzy za pracę.

do

Niemożliwe,no nie wierzę,to jest ostatnia rzecz jaką bym się po nich spodziewał, a są naprawdę pomysłowi.Nie ma takiej opcji,zawsze wypłacali,nie było tego wiele ale zawsze było na czas.Może byłeś na wagarach,.....co?

elokwentny

Nie zdarzyło się aby DB Schenker (teraz DB Cargo) kolejowy, nie wypłacił komukolwiek pensji... Pomyliłeś fora kolego... W transporcie samochodowym to wy macie może dużo ciekawsze umowy :) , ale podobieństwo tych firm wynika jedynie z nazwy, nic więcej.

@elokwentny

Po prostu w biurach,przelewach, potwierdzeniach, księgowaniu i systemie by się nie zgadzało,nie tylko tu, ale też w każdej innej firmie która przyjmuję cię na umowę i prowadzi działalność.

@do

Przestancie narzekac na firme Organizuje oddzialowe spotkania integracyjne, w niedziele sie pracuje i placa dobrze i na czas Pytajcie na Jastrzebskich oddzialach same plusy

@bea

A czy ja powiedziałem słowo ,,narzekam,, bądż ,,narzekałem,, ,ptyśku? No chyba nie.Więc polecam kupić kupić winko za zeta pięć i iść się na maksa zintegrować,bądż zgrilować i nie zadawać takich zbędnych pytań bo szkło lub plastik się grzeje i wstrzymujesz kolejkę.No tak.

@do

A powiem ci jeszcze jedno że ja na spędy nie chodzę,bo z tego póżniej często(ale nie zawsze) są nie raz tarcia,a za piątaka zawsze mogę coś polecić miłośnikowi wesołego spędzania czasu,każdy ma jakieś hobby i trzeba to uszanować.

@do

Moze jak taaaak wszystko wiesz to powiedz jaka jest norma sobot za ktore placi DB???

@bor

nie wiem kolego i nie interesuje mnie to ,bo już na szczęście z wami nie pracuję,zresztą szczęście czy nie, robota to robota,ta czy inna .......niech strace ...lepiej każda inna,nawet skup ślimaków ,byle był cały mój i się kręcił ale nie z wami,nikomu nie trzeba się kłaniać i liczyć że wywinie focha jak barbie,adekwatnie do swojego charakteru ,kochani dobroczyńcy.Jako antidotum na fochy polecam wstawać co rano dwiema prawymi nogami naraz.

Tadek
@bea

Na Jastrzębskich oddziałach same plusy???Ty chyba kierownikiem jesteś albo zapasowym.....

Gazownik

Trzeba umieć się odezwać i walczyć o swoje a nie siedzieć cicho i tylko stękać między szafkami...bohaterzy.

elokwentny

"Szczególnie na Boryni jest super.Zastępca dzieli równo,jednemu pięć baj drugiemu g..no."..... Haaaa... ale ten co zrobił g..no, najpierw był w du..pe całowany i pięć razy odmówił... :)... bądźmy kuźwa obiektywni. A to urodziny, a to wyjazd, a to nie pasuje.... HeeeeLLLLoooouuuuuuuu !!!!!!!! Ale potem frustrat, wskazuje palcem tzw. przydupasów kierownika bo zrobili po pięć baj i głośno krzyczy jaki to on poszkodowany. Nie jest tak ??? Trzech takich z nazwiska nasuwa mi się już.

Heniek
@elokwentny

W tych trzech nazwiskach jest też twoje?

@Gazownik

Spróbuj za obcego,powalczyć o swoje obojętne czy jeżdzisz czy naprawiasz to zobaczysz jak jest od kuchni.Swoje mają tylko swoi i to z automatu,więc stary, nie pitol mi tu,bo sam wiesz jak jest, inaczej by cię tu nie było.Taka prawda.Pracowało mi się tu super,k... plaża,ale ci ludkowie , ich mentalność i zacietrzewienie,drobnostkowość wobec drugiego, zwłaszcza obcego, noszenie panu kiszonej kapuchy na święta w tornistrze , szkoda gadać.Jesteś słabiutki,co zresztą widać po twojej wypowiedzi,myślisz że ktoś się wychyli a ty będziesz miał pole do popisu i złapiesz trochę plusików,nie licz na to.

@Heniek

Dobrze mu powiedziałeś kolego.

bor

Halo halo czy juz byly przetargi na Jastrzebskich oddzialach??????

bor

Halo halo czy juz byly przetargi na Jastrzebskich oddzialach??????

palindrom
@bor

Są w trakcie... pierwszy się dowiesz..

Juhas
@palindrom

Przecież każdy już wie jakie są wyniki......

teleturbiś
@palindrom

Jak tak nieraz tu wpadnę i popatrzę,to wiesz jak się czuję?? Wspaniale, jakbym kupił bilet i poszedł do zoo,albo na jakiś pokaz cyrkowy.Oglądam to wszystko z dystansu,jedząc popkorn , żując gumę i puszczając różowe balony,.....póżniej.... mmmm... wychodzę bo skończyło mi się piwo,olewając róg budynku na do widzenia, a oni się tam wściekle produkują i spalają szarpiąc się za nosy.Pełna olewka i kupa śmiechu z mojej strony.Ciekawe co teraz robią ci co tak nam starali się utrudnić życie,choćby dla śmiechu i swojego niedowartościowanego ego(z tego i byłych zakładów) .Jak znam życie to są szczęśliwi i zadowoleni z siebie(tylko to im pozostaje i wam też),mieszkając na bahama popijając drinki z parasolką.Czy nie można było inaczej,tak bardziej po ludzku. Ale cóż jak ktoś mieszkał na drzewie i rzucał trampkami w samochody to ma to na co zasłużył . Więc dowiedz się pierwszy,jak ci powiedzą do widzenia(a trochę życie znam) , wierz mi ,to jest szczere.Żegnaj ptysiu,uuuu-uuuuu.

teleturbiś
@teleturbiś

A teraz pytanie dnia,kto pyta się w necie o przetargi w firmie która daję mu jeść,no k..... kto? No chyba jakiś trampingowy koleś, taki który jest chyba inny,albo na wcinał się przeterminowanych psychotropów podczas trampingu .Wiesz to wiesz dla siebie i zaufanych.Jak będzie jawne to wtedy ok.

@Juhas

Wiesz co zjesz a i to nie na pewno... Ale możesz spać spokojnie.. Są tacy którzy zadbali o to żebyś dalej musiał wstawać rano i jęczeć wisząc na wagonie, biorąc za to pieniądze adekwatne do wykształcenia i wysiłku jaki z siebie dajesz.... Czyli niewielkie, prawda ?

hjh

Przecież przygarnęliście najlepszą śmietankę z kolpremu złodziei i nierobów jeszcze jeden. Z boru taki bezzębny mały szejk by chciał ale się wstydzi uśmiechnąć i zapytać..

Alojz

trójka bez nadgodzin na łapę

Tak jest

Maszyniści mają miodzio i są doceniani reszta niestety nie i to jest właśnie ten ból....

cosiek

Z dodatkami za km. to mają tylko operatorzy sprzętu toczącego się po torach, premie uznaniowe i inne przywileje mają niektórzy pracownicy z utrzymania z Szczakowej. Co do hasła o kilowaniu wozów to prym wiodą tu w/w operatorzy i maszynioki, a nie Maszyniści z dawnej KP iPTK-ów Ci potrafią jeździć i dbać o maszyny. Z powodowane to jest tym że nie wyssali licencji tylko ciężko na nią pracowali latami. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli. P.S. Dla łosi podczas dniówki szlajam się w ubraniu drelichowym upapranym smarem i nie wstydzę się tego.....

@cosiek

Tak trzymać,żadna praca nie hańbi ,ja też byłem brudny i jeszcze będę nie raz i będę zadowolony.A tym innym czyściochom rozdać miśki,niech się bawią.Za 100 kilosów 1 misiek.AAAAAhaha.

Zdziwiony

Nie p...l bo osoby z prestiżem i wiedzą to już są na okresie wypowiedzenia lub już odeszły. a je....ów nie brakuje.

do

No wiesz z tego co się tutaj dowiedziałem,co to znaczy od kilosa? To tak jakby kierowca autobusu miał płacony dodatek za to że zatrzymuje się na przystankach ,co jest w jego pracy i gestii normalne,bo bez dodatku nigdzie byś nie dojechał,bo by się nie zatrzymał.Powiedzmy wprost, to po co wtedy komu autobus.I tak podejrzewam że z tamtymi jest(moje prywatne zdanie).

deputat pomidorowy
@do

Czyli są ci lepsi(królewicze) i cała reszta tych gorszych poddanych........ychmmmmm....no fajnie.Tylko pozazdrościć,no cóż jak dają, to czemu z tego nie skorzystać.

do

Premia uznaniowa,dodatek nocny,wczasy pod gruszą ewentualnie zyski,dodatek stażowy w danej firmie że jest się związanym z zakładem.Pewnie że tak,ale nie od kilosa,bez jaj.

Zniesmaczony

K.P mieli płacone za kilometry 30groszy a teraz mają 12 groszy BRUTTO...śmiech na sali.

@Zniesmaczony

Śmiech na sali???? Czyli mam rozumieć, że ktoś kto przychodzi do pracy mający umowę o pracę(podkreślam) i pewnie dobrą kasę,dostaje jeszcze za przejechane kilometry(no bajka),bo by pewnie tyłka nie ruszył i nie jeżdził(to po co przychodzi),przecież jest na dniówce, podczas której ma do wykonania pewne obowiązki i płacone za godziny. A inny musi zasuwać i się bać.Może jeszcze jakieś k...chlebowe,albo inne nie wiadomo co, za nic.Acha,... czyli gościu od jazdy musi dostać dodatkowo kasę żeby łaskawie jechał.Won za bramę,przyjdą inni a jak nie, to się wyszkoli,nie ty pierwszy i ostatni.Są rozpuszczeni, nie ma co.Idż do prywaciarza drobnego ,albo na produkcję to byś zobaczył jak to pączusiu wygląda.Może jeszcze dodatek za bycie sobą.Dobre.Ja rozumię premię uznaniową,jakieś wczasy,ale dodatek dla gościa za jazdę który jest przyjęty żeby jeżdzić ,to są jakieś jaja,albo ino u was.Proponuję kanapkowe i dodatek za mycie rąk.

@do

Nie ma żadnej premi ani dodatków,tylko kilometrami jakoś czlowiek sobie wiecej zarobił. Pokaż mi który K.p ma dobrą kasę w tej firmie ???Ja mam na ręke 2100,to jest dla ciebie dobra kasa??? Podejrzewam że nie jestes fizolem tyko jakimś"zapasowym"kierowniczkiem....

@Olek

Myślisz że ja gdzieś miałem premię? Co najwyżej dodatek nocny,zasuwałem na obrabiarkach aż się dymiło,albo zbijałem graty żeby taki jaśnie Pan mógł się przejechać i nie miałem tyle.Obrabiarki mają to do siebie że czasem lubią urwać jakąś część ciała jak im się nie spodobasz,albo nie uważasz. Więc nie mów mi o robocie,bo ty masz ciepły fotelik i nastawnik.Albo zasuwaj w zimę po budynkach,rusztowaniach i konstrukcjach ,spodobało by Ci się marcepanku.Idż pobawić się misiem.Cześć.

@do

Masz rację,zapasowy kolejarzu,to nie jest dobra kasa.

@do

Powodzenia w dalszym ciśnięciu kitu panie zapasowy kierowniku....

@do

Pytanie, pracuje w tej firmie oooo lat kiedy sa te premie uznaniowe no kiedy miesiac godzina mniuta no podaj!!!!!!!

@bor

Ja mówię że takie rzeczy spotkałem i istnieją ,nie powiedziałem ze u ciebie.Pracowałem w 7 zakładach,w których pracowali ludzie,rozumiesz LUDZIE.

@Olek

Pożal się przełożonemu na mnie(praktyka czyni mistrza),ale mnie tu już nie ma(ppfffffff),nie będę zbijał sprzętów jaśnie panu,zrób se sam.Poproś jeszcze o misia i dodatek za zabawę(misiowe).Nie wierzę że nie masz jeszcze jakiś dodatkowych profitów,bez jaj,jakby było żle to by cię tam nie było.I z góry wypraszam sobie wypowiedż że to hobby.Bez kitów.Narobić ciężko się nie musisz.

Zniesmaczony

Zaś zyskali tyko maszyniści i NIKT więcej,tylko oni się liczą w tej firmie a reszta stanowisk to dodatek...? Im dołożyli a reszcie zabrano za kilometry.....Gdzie tu sprawiedliwość?

do

No widzisz chłopie, mimowolnie odpowiedziałeś sobie na pytanie.Nie no, k... dobry jesteś.To co jest tam napisane,to należy się jakiś sprzęt,choćby 10cio letni,jako narzędzie pracy.Jesli ktoś go nie ma,podejrzewam, że jest,,mniej mile widziany(moje prywatne stwierdzenie),, jeśli się daje takie ogłoszenie z tą znajomością języka to firmę stać na sprzęcik, nawet retro, jako narzędzie pracy,no chyba że to jakiś cwaniak typu firma krzak,albo coś innego.Nawet jak zwrócą za paliwo dochodzi jeszcze serwis sprzęcika,a wiadomo nie jest tanio,kilosów pewnie nabijesz, godzin ,zależy od umowy,stawki a wiadomo że sprzęty prywatne chodzące u nas mają +10 lat lub coś podobnie ,więc elektronika, ona siada,a części to wiadomo kosztują , obsługa ,zamiennik?No nie wiem........Systemy CNC też są po polsku,maszyny to maszyny a program to program,tęż da się dopisać,mimo że techniczny , sam takiej używałem, nie było korbek..... a szkoda..Więc o co chodzi? Bananowa kolonia,nie w 21wieku.Od języków jest tłumacz zwłaszcza że są tam nazwy techniczne i DTR.O kasie pewnie nikt nic nie powiedział,tylko pewnie mówił jak jest fajnie,a póżniej że będziesz na wyspie będę,tylko kiedy i za co.Wież w to co widzisz i tego się trzymaj.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker