Opinie o DB Schenker w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Zabrze

tooof

nie no zbytek łaski,jacy oni są opiekuńczy.

norma w POlsce

jak juz przyjmuja pijakow i emerytow gór to perspekrywy super zielona wyspa tylko sie pchac zobaczycie jak emigr beda szturmowac kadry normalnie lepiej niz w raychó

zawiedziony

ja po tel i rozmowie rekrutacyjnej zrobilem badania i 3 trzeci tak 3 miesiac czekam na robote a paniusie z biura nie spytaly sie czy mam urlop L4czy kuroniowke za co zyc mialem odrazu robic a tu psikus taki smieszny dla pani z biura a nie dla mnie ale znalazlem firme co od razu szkoli manewrowego(zaocznie 1 tydzien)i odrazu zatrudnia wiec fckMAKRELA ludzie dobrze to skalkulujcie i zrubcie maly zwiad u pracownikow a sie przekonacie a tak po zatym to mlody maszynista ma 2200brutto(1496 netto) plus 12 % premi tez brutto to 150 na lape i nadgodziny w wolontariacie przez pierwszy rok(jakies dziwne odbiórki)teraz mi zadzwonila chyba ze to nowy kabaret DB Smail XXXxxXXX DdD ddddddddddddd

bylem jest OK teraz PEPIK

sprawdzcie SOBIE bane w czechach maja przyzwoite warunki i gwarancje godziwej emerytury a w koncu to nie tak daleko i nie ma krolika tylko efekt pracy wiec admosfera git a nie wyscig szczurow i DONOSY za pemie tak jak wakat z polecenia(za 2000zł) milosierny roSSa na łące dalej tam robi?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
kandydat

co trza znac dobrze jezyk obcy

dddooo to debil kretyn i imbecyl. Proszę nie odnosić się do jego komentarzy. To uwłacza rozumnym osobom

@ja

wiesz co rozumna istoto,zbuduj robocika z części ze śmietnika.

@ja

no to co gramy va bank co kto nosi do roboty,robociku.

qwerty
@dddooo

Uprasza się o niedokarmianie TROLA dddooo !!!!

@qwerty

Naprawdę,nie trzeba,już jadłem, zanieś swojemu panu a przy okazji dywan wytrzep,żadna praca nie hańbi.Kurę mu możesz też przynieść,nie odżwigasz się zrób dżury w reklamówce na dnie,kura będzie sama szła.

Smiech na sali

A reszta stanowisk naiwnie wierzy w to że im też dzwigną brutta jak maszynistom hahahah....

jast

Na jakim stanowisku Pan byl? Zwrotniczy?jesli tak to stawka jest dobra.

MM
@jast

Nie Byłem maszynistą

byly maszynista db

ta kwota 3700 brutto dla maszynisty to chyba zakladowego bo jezdzacych po calej polsce to moga sobie w (usunięte przez administratora)wsadzic

MM
@byly maszynista db

To ciekawe co piszesz bo Ja jak już wspominałem odchodząc 2015roku miałem 3300 zł brutto a kierownik zapewniał mnie że mam najwyższą stawkę na oddziele a sprawdzić się tego nie ma jak. Odprawa emerytalna to 13000tys złoty

@MM

Po pierwsze chciałeś to usłyszeć i w głębi siebie liczyłeś na tą odpowiedż,po drugie on tęż się tego domyślął i chciał mieć święty spokuj(każdy zaprogramowany robot to tylko odtwarzacz,coś jak ciasteczka z wróżbą,zawsze jest nadzieja na super szczęście),po drugie szczęściu trzeba dopomóc,a ty pewnie byłęś sumiennym pracownikiem i regulaminowym(przykro mi,ale jesteśmy wymierającym gatunkiem,może to i dobrze),no i nie nosiłęś pewnie dla pana, czego?(zapytać,ci wolno,a co) i nie służyłeś bo widzisz świat czarno biało,czyli rozróżniasz dobro od zła,dziś to już prawie jest endemizm,jesteś tym co sobie wypracowałeś i jesteś przerażony,poczekaj na nas to zobaczysz prawdziwą panike.Hitchcock przy tym to przedszkolak,to będzie dziać się na prawdę.I zadowolenia z siebie,teraz już nic cię nie trzyma,powodzenia.

Rewident,Ustawiacz.

15 lat pracy i mam 2900zł brutto a młody chłopek który robi 5 lat i ma maszynistę ma 3700zł brutto.....Maszynistom polecam ale reszcie stanowisk NIE.

zof

No i co z tego, znowu dostanie podwyzke ta od ciasta chociaz kto wie i ja moze dostane, a tak na powaznie to zarobki nie sa takie zle NJ pozdrawia

@zof

Bez urazy ,ale na takich jak ty goda (usunięte przez administratora)

@zof

Bez urazy ,ale na takich jak ty godaj (usunięte przez administratora)

@///

i wysysacz bąków,z żółtym noesm

Dzisiaj są negocjacje o zarobki w Zabrzu .Może żucą jakieś ochłapy.

db

(hi hi ,ha,ha moze to moze tamto,moze ciasto,moze kawka)teraz Pani dyzurna i odrazu stawka za dyz, za posterunki itd...niestety proszę mi wierzyc wszyscy dali sie nabrac aaaaa stawka sobie rosła

trybon

I co da ta propozycja?W cuda wierzysz?haha

maszy

Na jastrzeskich dyz sa solidarni i odsniezali, oprocz jednej bocznicy ale tam to norma nikt nie wyjdzie na z

kier.poc.

Spadlo 5 cm sniegu, wszystko stoi, co nie chce sie odsniezac, jak zwykle na pniowk

bea

Okolo 2800 na rękę czyli netto, chcesz ludzi zniechecic do tej firmy? Pytaj np. na NJ 6?

@bea

,,Zniecęcić''.Tyś się klupnął w łep.

Bobi
@bea

Kto zarabia w tej firmie 2800zł na rękę oprócz maszynistów?No kto???

Jestem z wam

Koledzy wagonowcy potrafią zepsuć nie jedno pożyczyć i nie oddać też nie jedno, a ich Szefo chwali ich że fachowcy . Wózek widłowy to mają opanowany do perfekcji zarówno w obsłudze jak i psuciu wyciąganie wózkiem wagonów z hali to jest standard, tylko czemu wózkiem z magazynu, który nie jest ich własnością. A już wiem przecież za naprawę to zabuli magazyn. Jedno jest zajebiste w wyciąganiu wagonów wózkiem widłowym dym z silnika i smród palonego sprzęgła, ale co tam na chwałę Szefuńciowi Zrobim Wszystko. A gdzie jest Q-NA BHP, oglądają gwiazdy i patrzą komu tu mandacik za brak kasku prz……ć. Tylko czekać na jakiś zajebisty tytuł w prasie BHP np. Wagon porwał wózek widłowy z operatorem , zaje fajny tytuł na napisanie scenariusza. Pozdrowienia dla fizoli z Jęzora jestem z wami.

@Jestem z wam

Przeszli na ciemną stronę mocy,nie no żywcem i mentalnie wyjęci z prl-u,+-lata 60te.Musi być niezły odlot.

leon

słyszałem że puz robi przetoki wózkiem widłowym na kanały z wagonami-widać mądry facet takich należy w tej firmie trzymać

ciekawy

A dalej w db jest tak ze syn kierownika zostaje tez kierownikiem?? Jak za dawnych czasow ztk

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Zabrze

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker