Opinie o EuroActiv w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EuroActiv. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EuroActiv na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroActiv w Katowice

zenek

Też tam kiedyś pracowałem, ale nie w cyfrze tylko w tele2 i chciałbym z ciekawości zapytać, czy jeszcze handlują tym badziewem, czy netia zabrała im koncesję?

xxxxxx

Uwaga[usunięte przez moderatora] !!! Szanowni klienci nasza firma padła ofiarą [usunięte przez moderatora] ,który podszywając się pod różne postacie ( tzw. naszych pracowników ) próbuje oczernić naszą firmę w oczach klientów i pracowników . W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie prokuratorskie i sądowe . Ze wstępnych ustaleń wynika że „oszust „ działa na zlecenie innych platform cyfrowych i konkurencji. Pragniemy przypomnieć że Firma Euroactiv Group powstała w 2003 roku, jednakże jej korzenie w działalności handlowo-usługowej sięgają początku lat 90. Obecnie firma zajmuje się dystrybucją telewizji cyfrowej CYFRA+ dla największego operatora w Polce, jakim jest Canal + Cyfrowy spółka z o.o. Począwszy od 2004 roku firma corocznie zdobywa tytuł „Dystrybutora Roku” – prestiżowe wyróżnienie w swoim segmencie sprzedaży, które pozytywnie świadczy o jej profesjonalizmie oraz zadowoleniu klientów korzystających z jej usług. Za sprawą oddziałów rozmieszczonych w większych miastach Polski, Euroactiv Group obejmuje swoim zasięgiem teren 14 województw, co stanowi niemal 85 procent powierzchni kraju. Każdy z oddziałów firmy oferuje swoim klientom miłą i profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu, jak i oferty programowej najlepiej dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Firma na korzystnych warunkach cenowych oferuje także możliwość montażu i podłączenia sprzętu u klienta. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w chwili podpisania umowy, oferujemy wsparcie techniczne i pomoc w trakcie całego okresu obowiązywania umowy, co sprawia, że klienci polecają naszą firmę jako godną zaufania swoim znajomym, a to jest najlepszą formą reklamy i uznania dla naszej pracy. W firmie Euroactiv Group oraz u współpracujących z nią partnerów biznesowych zatrudnienie znalazło kilkaset osób. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doborowej kadrze oraz opracowaniu planu rozwoju i szkoleń dla naszych pracowników, w przeciągu najbliższych kilku lat Euroactiv Group planuje podwoić ilość swoich oddziałów oraz objąć zasięgiem działalności obszar całego kraju. Takie działanie stworzy nowe miejsca pracy oraz da szansę szybkiej kariery i rozwoju zawodowego na stale rozwijającym się rynku telewizji cyfrowej. Euroactiv Group jest obecnie największym dystrybutorem telewizji cyfrowej Cyfra + w swoim segmencie, a prawie połowa klientów w Polsce pozyskiwana jest przez naszą firmę. [usunięte przez moderatora]

Juiceman

Całą prawda!! Firma okłamuje potencjalnych pracowników, że są 3 stanowiska- monter, sprzedawca, biuro. Wszystko się kończy na akwizycji. Umowa jaką Euroactiv Group podpisuje z pracownikami to umowa zlecenie od której nie macie odprowadzanej składek na ubezp.( czyli w przypadku choroby nikt Wam nie wypłaci kasy, nie liczy się okres pracy do emerytury itd.) Co do specyfiki "pracy"- żadna szanująca się firma handlowa nie wysyła swoich pracowników w teren ICH!! samochodami (nie wspominam nawet pokryciu kosztów paliwa. Kto jest Juicemenem z EA ? Zwykle bardzo młodzi mężczyźni na starcie życia, którym po wypraniu mózgu przez pseudo menadżerów (pochwalnie się panie [usunięte przez moderatora] i panie [usunięte przez moderatora] czy macie wykształcenie kierunkowe? ten drugi swego czasu pracował na kopalni)sądzą, że zostaną władcami świata. [usunięte przez moderatora]Tak panowie[usunięte przez moderatora]. Każda umową zawarta poza lokalem przedsiębiorstwa może być rozwiązana przez klienta do 10 dni bez podania przyczyn. Co więcej- przedsiębiorca MA OBOWIĄZEK POINFORMOWAĆ KLIENTA O TYM PRAWIE!! Jak jest u WAS ? Odpowiedzcie sobie sami. [usunięte przez moderatora] Dla obecnych Juicemanów- czy Wam też dają do podpisu in blanco rozliczenia z wynagrodzenia. Jeżeli tak (a jest tak na pewno) to otrzymując dokumenty PIT zauważycie, że wg firmy zarobiliście kilka razy mniej niż było w rzeczywistości (tu macie odpowiedź dlaczego nie ma przelewów na konto)[usunięte przez moderatora] Mam nadzieję ,że US zajmie się WAMI w sposób należyty (czyli karę $$ zapłacicie wysoką). Jeżeli chodzi o pracę to NIE POLECAM!! Klienci!! Byłem ich akwizytorem...ich promocje w przeciągu całego okresu umowy są takie same jak w punktach sprzedaży. Natomiast koszta instalacji są co najmniej o 200zł większe!! Syf, kiła i mogiła!! Życzę szybkiego upadku!!

Wyjątkowo cierpliwy i niestety już Klient

Ciągłe różnice pomiędzy tym co oferuje konsultant, a rzeczywistością. O Oddziale w Kielcach decyduje nie kierownik tylko monter anten, który jest nastawiony na [usunięte przez moderatora] pieniędzy od Klientów, a nie na jakość usługi. Monter przychodzi do domu bez narzędzi. Trzeba mu je udostępnić. Kpina, a nie firma. Dzwoniąc do EuroActiv w Katowicach na nr 32 352 62 50 sekretarka odbierająca telefon przedstawia się "firma" - nadal nikt nie wie jaka to firma, natomiast dopytuje się o nazwisko dzwoniącego. Kto ją tak wyszkolił? Niespotykanie niski poziom na etapie kontaktów z firmą. Przeciwieństwem są konsultanci, którzy w grzeczny, spokojny sposób i wyczerpująco przedstawiają potencjalnym Klientom zlecone przez EuroActiv usługi. Tylko kosultanci nic nie mają do powiedzenia. Tragedia, a nie firma.

Czy po rozmowie w EuroActiv rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
zlew22

Euro activ to jedna wielka bzdura,młodzi szukający pracy nie dajcie się im wkrecic bo bedziecie zasuwac od rana do wieczora po mieszkaniach za marne pieniądze jako AKWIZYTOR(umowa zlecenie) i będa wam wkręcac jak to szybko mozesz awansować na menadżera .. Wczoraj zwolniolem sie z EA w Łodzi po 2 dniach w tym jeden dzień to szkolenie,lipa straszna,nie polecam nikomu! [usunięte przez moderatora] Wejdzcie na Euroactiv Lodz i tam sie wypowiedzcie,bo tam u nas moło ludzi się wypowiada na ten temat...

Zostaw merytoryczną opinię o EuroActiv - Katowice

EuroActiv