Opinie o dobroplast.pl - Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. w Zambrów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. w Stary Laskowiec

dola

ja tam pracuje i teraz jest podstawa wyplata ale od kwietnia do sierpnia można było zarobić nawet do dwóch tysięcy ponad dwa wiem to po swoich rahunkach ale teraz za podstawową stawkę nie opłaca się pracować

lobo - 2010-10-07 00:15:47 a ktoto jest grze s bo ja pracuje w laskowcu i jako s nie zdążyłsam go poznaćjeszczer to jest jakiś kierownik czy ktoś odp (usunięte przez administratora) były dyspozytor już nie pracuje . A jak strajk. Coś z tego wyszło. Kierowcy nie mogli nauczyć porządku to może produkcja nauczy

lobo

(usunięte przez administratora) ja pracuje w laskowcu i jako s nie zdążyłsam go poznaćjeszczer to jest jakiś kierownik czy ktoś odp

tesko
@lobo

niestety mówi się (dyrekcja)robimy powoli a dobrze , a prawda jest taka zasuwaj jak wiatrak albo jak popularnie się mówi maszyna kasowa TESKO -dawaj .Polacy zapier... a co do ukrainy czy nikt tego nie widzi liczy się tylko głowa. A co do wypłaty to dużo jest niesprawiedliwości porobili grupy płacowe ale jak ten z 3 czy z 4 grupy (na okuciu i składaniu się nie wyrabia bo się obija idą z 5 grupy najniżej płaconej do pomocy i nikt im za to nie zapłaci ,a 5 grupa to osoby co najbardziej ciężką pracę mają I GZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ DYREKTORZE KAMILU

lobo

z tego co wiem bo tam pracuje to na zespoleniu można po 2 tysiące wyćiągnąć ale teraz to nic nieda bo wszystkim poobniżąli stawki przez to wszystko

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
anonim 001

Na rozkroju szkła jak i na linii zespolenia zarobki były różne zależnie od kierownika i umieetniści pracownika,ale teraz nikt na to nie patrzy i każdy ma tzw. podstawę. Na dodatek teraz jeszcze afera z długiem(usunięte przez administratora)a teraz każą spłacać pracownikom. Dziobią u szefa (który nic nie widzi albo udaje) zostawiają mu pieniądze które zarobili zwykli pracownicy, a potem (usunięte przez administratora) każą pracować za podstawę. A ludzie pracują bo muszą!

float4

czy ktoś z Pracowników orientuje się jakie są zarobki na linii zespalania i na rozkroju szkła? Z góry dziękuje za info

ZAINTERESOWANY

JAK jesteś taki mądry,to powiedz gdzie przyjmują do roboty,to i ja chętnie zmienię tą robotę,i głupio nie kpij z kogoś,że tam pracuje, bo dobrze wiesz,jak teraz jest z pracą ,podaj namiary na coś innego,ą zobaczysz ilu chętnie by tą robotę zmieniło,tylko że jej nie ma (usunięte przez administratora)Czekam na choć jedną poważną ofertę , P.S...a i ja nie zostawiam miesięcznie ani grosza w barach,bo nie zarabiam takich pieniędzy(usunięte przez administratora)

ktoś

kierowca - 2010-08-15 21:23:40 Nie wierz w cuda,ja tam mam kolegę pracuje 2 lata,a 2.000 zł zarobił przez ten czas 3 razy!!!!!Nie znam takiego,który tam wydusił 3.000 zł,opowiadają bajki o zarobkach,żeby zachęcić,a z zarobkiem jest tak,że podlizuchy mają dobre traski,a ty będziesz naginał te,których oni nie chcą,oni zarobią 2.000 zł,a ty 1500.zł,zastanów się więc................ Jezeli kolega pracuje tam 2 lata i jest tak zle to czemu nie zmieni roboty tylko jezdzi dalej(usunięte przez administratora). Chyba ze ten twoj kolega jest takim kierowca od 7 bolesci ze tylko tu go chcieli zatrudnic. Niech ci powie ile zostawil w barze i na maszynach to wtedy pogadamy

szofer

anonim - 2010-08-02 21:59:45 Ludzie proponuja mi prace w Dobroplascie nie jestem do niej przekonany Przezdziecki twierdzi ze kierowcy u nich zarabiaja 3000-4000 brutto oczywiscie umowa zlecenie Jak ich najlepiej podejsc nie chcem robic badan lekarskich przed tym jak zobaczÄ� umowÄ� ! Niech da ci pogadać z osobą,która tyle tam zarobiła,bo takiej nie ma!!!!!!!!!!!!!!!Mój znajomy rzadko kiedy przekracza 2000 zł,więc niech nie opowiada bajek,bo jeszcze ktoś w to uwierzy(usunięte przez administratora)

szofer

A z tymi wolnymi sobotami,to też nie tak,bo często wracasz w sobotę po południu,i często wyjeżdżasz w niedzielę,więc też nie wierz w to,co gadają.......

Driver

Widzialem kierowce zwalniajacego sie z dobroplastu (ta nazwa powinna oznaczac dobrobyt hehe) na podstawie mial 2000 tys zl brutto a do wyplaty 1450 netto .Widzialem to na wlasne oczy !!!Wygladał takze na troche nie kumatego wiec nie wiem jak to jest czy oni tak do wszystkich czy tylko do tych wolniej myslacych?Jak proponuja ci umowe zlecenie to powied ze chcesz ja najpierw zobaczyc i podpisac bo jest to umowa cywilno prawna od ktorej mozesz odstapic w dowolnym momencie ,a nie skieruja cie na badania na twoj koszt a pozniej na umowie zobaczysz 2000 brutto !!!

2500 zarobisz jak bedziesz jezdzil codziennie po min 500 km * 0,25 =125zl minus obiad 100 dziennie.100*5dni=500zl A jak beda to blizsze trasy to zapomnij.

byłem u nich niedawno zarobki o.25gr za kilometr na kierowce kat. C , czyli od 2 do 3 tyś. na ręke powinno wyjść. a kierowców to potrzebują od zaraz, trasy 2-3 dniowe wekendy wolne, ale jak się naczytałym to się zaczne zastanawiać czy naprawde warto.

Ludzie proponuja mi prace w Dobroplascie nie jestem do niej przekonany (usunięte przez administratora) kierowcy u nich zarabiaja 3000-4000 brutto oczywiscie umowa zlecenie Jak ich najlepiej podejsc nie chcem robic badan lekarskich przed tym jak zobaczÄ� umowÄ� !

Zostaw merytoryczną opinię o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. - Stary Laskowiec

• Jak się pracuje w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.