Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

związki a negocjacje

jak tam ZZ zapatrują się na propozycje płacowe ? Jakieś pomysły czy od 01.04. strajk ? A co z tymi którzy są skłonni przystać na warunki firmy ?

@związki a negocjacje

Nie ma skłonnych i tych niesklonnych. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, i będziemy razem solidarnie walczyć o lepszą przyszłość. Za ciężką pracę, uczciwa zapłata. Wszytko podrożało dookoła, więc jest o co walczyć. Solidarnie stoimy murem

Członek
@związki a negocjacje

stanął mi podczas analizowania warunków firmy!!!

@związki a negocjacje

Ja nie zamierzam sapać. Wezmę co będą dawać. Rynek pracy jest trudny, nie stać mnie na bezrobocie. Tyle w temacie.

@Juhuu

Hahaha... To czy będziesz sapać czy nie, nic nie zmieni. Będą chcieli to i tak Cię zwolnią. Jedno jest pewne, że nie będziesz sapać ale będziesz chapać za marne grosze

Prawidłowa uczciwa postawa.

Gumny
@Juhuu

To może wnioskuj o obniżenie stawki. Podejrzewam że nadal byś był zadowolony że masz pracę. Albo jesteś jakimś nieudacznikiem i do niczego się nie nadajesz, a praca w B to jakbyś złapał Pana Boga za nogi, bo wg mnie pracy jest dużo na rynku

@Gumny

Jak będzie trzeba to zawnioskuje o obniżkę bo wolę zarobić kilka stów mniej niż nie zarobić nic

gosc
@Gumny

chcesz powiedzieć, że też jesteś nieudacznikiem bo ciągle tu pracujesz ? odpowiem ci, innych byś pouczał co maja robić, a sam nie masz jaj żeby stad odejść ? cienki jesteś, chłopaku .....

Wacek

Jesteś z PJA?

Broda
@Juhuu

Wzór, takich ludzi nam trzeba. Oddanych firmie wiernych żołnierzy. Jakbyś tak robił jeszcze ponad normę, to w ogóle byłoby super

Gumny
@Wacek

Skąd wiesz że pracuje? Może pracowałem...

Popieram wolę pracodawcy

TheEnd

Myślę że zasadność istnienia ZZ w tej firmie już nie jest potrzebna. Można te ZZ już rozwiązać, a może same upadną...

Nie popieram ZZ
@TheEnd

I jak po dzisiejszym spotkaniu? Mam nadzieję, że podpisali porozumienie.

Chapacz

Rozwiązać ZZ! Bridgestone to wspaniałe miejsce pracy!

Nie popieram ZZ

Nie podpisali porozumienia więc powinni zostać powieszeni za(usunięte przez administratora)!!! To były dobre warunki a oni(usunięte przez administratora) po całości! Wygląda na to, że nie reprezentują interesów pracowników, won! Jeszcze się zdziwią ile osób odejdzie z Za!

Członek
@Nie popieram ZZ

A ciebie nie ma za co powiesić

ZZ

Czy możesz nas nie obrażać trochę kultury

ZZ
@TheEnd

Ja też zastanawiam się nad zasadnością Twojego istnienia.pozdrawiam

@związki a negocjacje

Powinniście się cieszyć że nic nie dostaniemy , przez to produkcja naszej opony będzie tańsza i będziemy bardziej konkurencyjni na rynku.

Pan
@Członek

Tak ciebie za członka????

@Rumcajs

To prawidłowa i uczciwa postawa

@związki a negocjacje

Związki walczą dalej a parowy co chcą to (usunięte przez administratora) podpisać niech idą pod biorko Zenka i podpisują aneks

Wyciągnij

KoSiMaZaKi
@związki a negocjacje

Widzę, że koło kręci się cały czas. Non stop to samo. Tyłki Was nie bolą, bo (usunięte przez administratora) w tej firmie szergowych pracowników od lat, a co niektórzy to wyroki mieć powinni za (usunięte przez administratora)

ktoś
@Hate

gamoniu, naucz się ortografii i słowa"biurko", koński łbie. Po drugie, "(usunięte przez administratora)" to ty i te inne barany co nawet nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi, ale kozacza żeby kozaczyć... banda nierobów, ale wiadomo skąd mają wzór, z samej góry od tego nieroba piotra d. z solidarnosci. A to prawda, że że Zbigniew A. też brał udział w negocjacjach? ktoś wie jaką pełnił rolę ? I na koniec, najwięcej krzyczą największe nieroby, którzy ze względu na to ,że i tak mają wszystko w (usunięte przez administratora) to im wisi co tracą inni. Zobaczymy w maju po wypłacie, jak taki matoł z ZZ przyniesie parę stów mniej, to go stara (usunięte przez administratora) z chaty. (ale co tam, noclegi zapewniają ZZ :-))

ktoś
@Członek

z takim nickiem, się nie dziwie.

@ktoś

Moja krew

@ktoś

Baranie pracowałeś tu jak nie było ZZ?

Jupik
@związki a negocjacje

Panie Zenku gdzie jest ta kolacja na 20 lecie. Laurkę pan dał wszystko. Dziwi się pan że nikt tu nie chce pracować jak Pan nie ma szacunku

Aria

Witam. Czy w bridgestone są jakieś dodatki na święta lub wakacje?

@Aria

Daj se spokój,nie pakuj się tam,pracy jest dużo...

Aria
@Daj se spokój

Nigdzie nie napisałam, że się tam "pakuje". Pytanie jest o te benefity

Tak są

@Daj se spokój

Jak jest pracy dużo to chyba dobrze gorzej jakby było mało i by ludzi musieli zwalniać????

@Jo

Chodziło mi o rynek pracy,nie o Bridgestone

Jeden miot
@Daj se spokój

Te kobra nie cwaniakuj, praca w meblach się skonczyla , Przestań (usunięte przez administratora) po kątach bo będziesz szukał nie tylko pracy ale i resztek zębów

Zniesmaczony
@Aria

Oficjalnie są.....ale od kilku lat w przedzdzień wypłaty dodatku okazuję się że mamy duże straty itd na łeb spadają wszelakie wskaźniki od których zależna jest nasza wypłata. I tym samym w miesiącu wypłaty dodatku w najlepszym razie dostajemy zwykłą wypłatę. Genialne.

Operator

Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że nie My się liczymy tylko wynik. Są bez sumienia i radykalni, a Ty co zrobisz oprócz złości, rozczarowania i lamentu? Nic, i tak będziesz pracował dalej

Ja1

Ciesz się ze była ulewa bo mogłeś się umyć a nie speplany jak orangutan zapieprzales z roboty

Małpa dance
@Ja1

Orangutan jeździ za 2 zł do pracusi i robi kariere

AndD
@Aria

Tak, jak jest dłuższa przerwa to czujesz się lepiej, stawy nie bolą od podnoszenia ciężarów i nawet nie kaszlesz...

Witam chciałem startować do tej firmy ale po wpisach i ocenach dziękuję !!!

Roman
@Andrzej

Andrzej zawsze warto spróbować. Jak jesteś dobry, to nigdzie nie ma takiej kariery jak tu

Gole
@Roman

Kariera hahaha. Być robolem do emerytury bo szansę na awans są żadne. Ewentualnie możesz zostać po 10 latach leaderem z 200 zł podwyżka i milionami telefonów dziennie przy uchu.

Tomek Mikser
@Gole

Ja mam poziom EO5 i mam wszystko co chce super auto i wakacje all inclusive w bułgarii. Co roku sobie odloze juz jest fajnie na lokacie. Kto ma troche oleju w glowie wie ze tu jest najlepiej. Zapaszam do nas na walcownie tu jest dobra atmosfera i dobrze placa

@Tomek Mikser

Haha, chyba zatrudnili jakąś ekipę propagandową... Ile płacą za wpis? Może Zenek uruchomił jakiś nową komórkę od propagandy..

Tadek
@Oper

A powiedz z której brygady jesteś i jaka maszyna? Jestem ciekawy gdzie masz tak zle

@Tomek Mikser

Powiedz ludziom o postawie liderów, o tym, jak szybko ludzie tracą zdrowie i o innych zabawach. Tam gdzie są tylko pozytywne recenzje, można śmiało powiedzieć, że to kłamstwo ... ?????????

Pola

Dzień dobry. Jestem zainteresowana pracą jako operator maszyn .Proszę o info jakie zarobki netto są na tym stanowisku ?Jaka atmosfera pracy?może wypowie się jakaś Pani która tam pracuje jako operator bo słyszałam że kobiety pracują na stanowisku OM

Słaby Operator
@Pola

Wpadaj do nas każda para rąk na pokładzie jest bezcenna ;)

Nuugus
@Słaby Operator

Czemu taka rotacja na stanowisku operatorka?

Facet z jajami
@Nuugus

Bo nygusom robić się nie chce tylko kasiore brać. ..

@Nuugus

Bo wolą operatorów od operatorek haaaa

Lider
@Pola

Cześć, u Nas zarobki dużo ponad średnia krajowa. Panie tez u Nas pracują. Co prawda jest to praca fizyczna, ale pensja wynagradza.

Nie polecam
@Lider

Co za bzdura. Pensje są stanowczo za małe za taką pracę. Na dodatek kroją premie za wszystko.

@Nie polecam

No przecież widać, że te ostatnie "pozytywne" wpisy są sztuczne jak uśmiech brody. Te nick'ki tych pseudo osób... Haha Propaganda gorsza niż w PRL... Chociaż w PRL nie było takiego wyzysku

Hala vmi
@Oper

U Nas ludzie pracują po 10 lat. Jak się nie podoba można się zwolnić, albo przenieść. Nikt nikogo na sile nie trzyma

Janusz
@Lider

Czy ta pensja wystarczy, żeby kupić sobie nowe zdrowie? Wątpię, zdrowia nie kupisz, ale tylko pieniądzem potraficie, szczuć, wprowadzać wyścig szczurów i mydlić oczy prostym robolom

BanaśPrzyglup
@Pola

Praca na konfekcji - tragedia Maszyny(usunięte przez administratora) Jak całe kierownictwo, jest gorąco jak w piecu a wiatraki przy maszynach nic nie pomagają. Wieczne ciśnienie o wyniki, premie opierdalaja za byle (usunięte przez administratora) a jak już zgłaszasz problem do przełożonych to olewają temat. Ogólnie całe kierownictwo ma w 4 literach ludzi ba hali. A jeżeli już chcesz awansować to musisz z językiem w (usunięte przez administratora) prezesa chodzić z resztą jak kierownik konfekcji ( nieudacznik jeden).

Cyrk
@BanaśPrzyglup

Z ta temperatura jak w piecu to przesada. Teraz może jest trochę cieplej, ale zima jak na reszcie fabryki chodzą w polarach to my tu mamy Majorkę. A tak głupio piszesz bo Ci się robić nie chce. Idź na budowę i niech Ci deszcz na łeb pada.

KsenKx
@Cyrk

Ooo widzę że kolega zadowolony z pracy w tym (usunięte przez administratora).

Stas
@Cyrk

Co ty (usunięte przez administratora) chyba że nic nie robią zima i jadą lole mistrza i liderom dobry jesteś takich firma potrzebuje tukow

Operejtor
@Cyrk

Pracowalem tam a obecnie jestem na budowie, 13k zl siada na konto miesiecznie w Sverige ,4 miesiace i w zasadzie reszte roku moge spedzic w domu,nie musze szarpac 12,nocek 4 brygadowek,sasiednia kommun Umëa ma najczystsze powietrze w europie,przyjemne 20 stopni posrod lasow,aa i nie musze pajacow ogladac ktorzy udaja ze mnie szkola a siedza 8h z telefonem w łapie,w sierpniu ogladac zdjec januszy ktorzy sie jaraja jakims klifem w grecji,jak cha to im wysle mmaem zorze polarna

Martin
@Nuugus

Bo takie jest podejście do pracowników..

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Corpse

Byłem, pracowałem i podziękowałem. Na dziale jeszcze jesteś doceniany, w dziale hr jesteś zwykłym numerkiem. Pani M z działu HR to zwykła (usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracować.

JA

Witam ile zarobi nowy pracownik są przyjęcia na produkcji system IV brygady rozumiem Pozdrawiam.

On1

Tą minimalną muszą dać

Michał z miksera
@JA

Cześć po dwóch latach razem z premiami możesz zarobić ponad 5000.

Tojota
@On1

Dla konserwatora więcej aby miał na budowę willi

Słaby Operator
@Michał z miksera

Dobre ????????????

@Słaby Operator

To żaden Michał tylko jakiś BOT firmowy

Piwosz
@Michał z miksera

A ile kaleko zarobie na próbnym?

Stary
@JA

Robota spoko można połazić luzik jest czas na podrapanie się na dubanie w nosie i stawka jak za odpoczynek 3000 brutto warto

M

Jak wyglada system zmianowy równoważny 12/12 ? Tzn jak pracujemy , kiedy przysługuje nam dzień wolny ?

Globus

No i to mi się podoba , system dla prymitywów

Woj
@M

ktoś odpowie ? Też jestem ciekaw, dla przykładu idąc pon,wt,śr na 6-18 czy mamy wolne czw,pt,sob i w nd idziemy na nockę ? Czy na nockę idzie się już w sobotę ?

@Woj

Uj cie obchodzi jak nie robisz

Jan

Chciałem zapytać dlaczego nie ma kieszeni w spodniach roboczych?

Janusz
@Jan

Bo to są spodnie do roboty, a nie do trzymania rąk w kieszeniach

@Jan

Żeby nie grać w pinponga kieszinkowego

@Rumcajs

Żebyś nie jechał uca chyba że nic nie robisz obiboku

Operator maszyn produkcyjnych , ktoś się wypowie jak jest ? ;)

@Marcin

Gorąco jak w hucie, brudno jak w kopalni... Jeśli to Ci nie przeszkadza i jesteś kumaty to obsługa prosta, do tego musi być pełne zaangażowanie, sumienności i odporność na stres, presja itd..

@Operator

Aktualnie pracuje w dywanikach samochodowych także do syfu i temperatury jestem przyzwyczajony Trochę lepsze pieniądze dlatego myśle nad zmianą ;)

Ciekawski

Cześć, jak wygląda praca process leadów (PL), czy też Inżynierów produkcji, jak to piszą na pracuj.pl? Czy zarobki to rzeczywiście powyżej 5000 netto i pełno świadczeń socjalnych? I dlaczego jest taka rotacja na konfekcji i wulkanie? Będę wdzięczny za odpowiedź

Składałem
@Ciekawski

Składałem CV na inzyniera procesu. Dostałem telefon z zapytaniem ile chce zarabiać (powiedziałem 4,5). Pani zapytała czy dnia następnego mogę być. Niestety nie mogłem, potem było już bez odzewu.

@kuba

Jedyna nadzieja dla tej fabryki to zwolnienie i.... y dyrektora., tej opasłej świni Banasia i wszystkich kretynów z biurowca.

W jakim terminie macie postój w tym roku?

Uj cię interesuje jak nie robisz

Obchodzi bo jestem po rozmowie i czekam na telefon.

Bbb

4-5 sierpnia zależy od dzialu

Jo

My będziemy mieli przestój a ty jakbyś się dostał to będziesz dymał z dziennymi przez ten okres. (usunięte przez administratora)

Mistrz
@Jo

Skąd pomysł, ze praca będzie z technikami? Jak ktoś się zatrudnił na prasie to nie pracuje wtedy.

Operator

Jest źle w Bridgestone ,owszem, stabilne zatrudnienie ,podatek i składka emerytalna od dochodów a nie od najniższej krajowej, prywatna opieka medyczna ,wszędzie lepiej gdzie nas nie ma ....

@Operator

Ty jednak ale durny... Na Bridgestone świat się nie kończy, myślisz że to jedyna firma co świadczy takie warunki? Jak ktoś zmienia, to wiadomo żeby sobie polepszyć, a nie zmarnować życie

Mam pytanie jak to wygląda u was z przerwami w tym systemie 12 godzinnym ile jest przerw ? Ile trwają ? I co jaki czas są, pozdawiam

Kawa
@Nowy

Ustalamy sobie między nami !!! Między min w ciągu 12 h- hamow i chyba to pasuje

@Kawa

Nic nie zrozumiałem z tej wypowiedzi

Ktoś

Dorośli ludzie a teksty jak z przedszkola. Troche empati Panowie. Pozdrawiam

facet z lodzi

Jak atmosfera i praca na stanowisku operatora i czy rotacja duza?

Pytajnik

Czy to prawda że od nowego roku system 12 godzinny będzie na wszystkich działach?

Cola
@Pytajnik

Jeśli tak to bardzo dobrze

@Cola

Dla dojezdnych zwłaszcza z odleglejszych miejscowości nie za bardzo

@Pytajnik

Do dojezdnych tym bardziej jest ok bo 3 dni w pracy i 3 dni w domu a tak jak jest teraz 7 dni w pracy i 1,5 dnia w domu. Poza tym ok 14 dni będzie dojeżdżał a nie ok 21. Więcej w domu i mniej na paliwo pójdzie.

@Zeniu

Większość dojeżdża autobusem. W tej chwili pracując 8 godzin jestem poza domem jakieś 12 godzin, tak będę 8 godzin w domu 16 w pracy lub rozjazdach.

@Pytajnik

Większość proszę cię ile przyjeżdża ludzi autobusem na zmianę a ile jest ludzi na całej zmianie. O jakiej garstce ty piszesz?

@Zeniu

Większość dojezdnych z dalszych miejscowości dojeżdża autobusami, a nie większość osób na zmianie.

@Pytajnik

Chłopie to my chyba robimy w dwóch różnych firmach! Piszesz o tym z połową zajętych miejsc z Jarocina 1 z Gniezna i 2 busikach? To ty z matematyką na bakier miałeś. Z samych okolic Gniezna więcej ludzi dojeżdża samochodami. Wejdź sobie na parking podziemny i zobacz ile tam aut stoi. Albo popytaj kolegów ze swojego działu ilu jest dojezdnych co dojeżdża autobusem a ile co własnymi autami.

@Pytajnik

I gitara jak ludzie się zgodzą to tak będzie będą im kazać wiadro na łeb założyć to też założą i będą chodzić jak debile

Ta średnia płaca brutto miesięczna 5400zł o której mowa podczas rekrutacji to jest liczona razem z wszystkimi dodatkami z całego roku czy tylko miesięcznie a dodatki osobno?

Nie polecam

Skusiła Cię reklama aby zatrudnić się w Bridgestone, oto kilka dodatkowych benefitów, o których nie usłyszysz i nie zobaczysz w reklamie. Dodatkowe benefity : - praca zmianowa praz 7 dni potem całe 1,5 dnia wolnego - jeden weekend wolny w miesiącu - masz wykształcenie wyższe zapomnij o szkoleniach mimo zgłoszenia chęci (potencjalna konkurencja dla liderów) - ludzie przyjęci później niż ty, mają wyższe wypłaty mimo, że robią to samo - dofinansowanie w kantynie to całe 2zł. - zachorujesz = brak premii - pierwsza umowa 3msc, druga na rok, trzecia też na czas określony( według fantazji mistrza i lidera ) jak zachorujesz w czasie 1 -rocznej, następną już musisz dostać na stałe. - masz znajomych i życie towarzyskie, zatrudnij się i z czasem będziesz miał spokój, bo cały czas jesteś w pracy - bolący kręgosłup - po 8 godzinach na nogach nie czujesz stóp w ich wygodnych butach roboczych - presja na wynik (zwłaszcza konfekcja) - brak szacunku do pracowników - intensywny smród gumy, którym przechodzi nawet ubranie codzienne w szatni - ponadnormatywne zapylenie w niektórych obszarach fabryki - nieludzka temperatura pracy na wulkanizacji w lecie nawet do 60 st.C, na innych halach koło 40 w miesiącach letnich - toksyczne opary gorących opon, których nie stabilizują (dotyczy kontrolerów na FI) - urlopy planujesz na rok do przodu !!! potem jak chcesz przenieść to zazwyczaj nie ma takiej możliwości - ZZ to mrzonka, niby coś tam walczą, ale koniec końców i tak podpisują (usunięte przez administratora) na korzyść pracodawcy - jak za tak ciężką pracę wynagrodzenie jest niskie i za wszystko kroją premie Podsumowując szkoda zdrowia, nie polecam. Praca tylko dla ludzi, którzy stoją pod ścianą i muszą gdzieś pracować bo siedzą na kredytach.

ExWorker
@Nie polecam

Dlatego już tam nie pracuję. Uwierzcie mi...Istnieje życie poza Bridgestone, i na Bridgestone świat się nie kończy. Jestem szczęśliwy

lol
@Nie polecam

Bridgestone w pigułce, wszystko się zgadza jak napisałeś

olo
@Nie polecam

No i jeszcze (usunięte przez administratora)oszczędności dosłownie na wszystkim (no może oprócz aut managerów)

Zenek
@olo

zazdrość?

olo
@Zenek

A chcesz gonga?

@Nie polecam

Wszystko się zgadza, ale jeśli chodzi o ZZ to się mylisz.

Eliza

Dzień dobry, Czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat pracy jako Financial Analyst? Czy są tam perspektywy rozwoju? Jak atmosfera?

hahahahah

perspektywa na garba i płatnosci 60 dni

Eliza

Jest luz i 7000 netto

Brawo
@Eliza

Za takie grosze nie ma co się pchać.

Rekrut

Cześć. Czy dostanę jakąś informację z działu rekrutacji odnośnie decyzji w sprawie przyjęcia, ew. odmowy przyjęcia czy można tak czekać w nieskończoność? Aplikowałem miesiąc temu i na razie cisza.

Rekrut
@Rekrut

To możesz czekać do (usunięte przez administratora) smierci

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE