Opinie o Fundacja Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu w Poznań

Misia Nowy wpis

A co się dzieje w Sapowicach ? Wiecie stara panna niszczy dodro państwowe nie pozwalając ogrzewać obiektu i tym samym skazywać go na wilgoć i grzyb. Obiekt stoi pusty a mógłby zarabiać chociażby wynajmem pokoi.Czy ktoś się tym zainteresuje ,może konserwator lub ktoś ponad tą babą. Kto dał jej takie prawo i kto za to zapłaci.

fatamorganaa Nowy wpis

Kiepska praca za kiepskie pieniądze. Masz się szkolić i podnosić kompetencje (podyplomowki), ale nie dostaniesz za to żadnej podwyżki. Na kierownicze stanowiska są zatrudniani sami znajomi dyrektor, czyli osoby bez kompetencji. Atmosfera jest straszna, (usunięte przez administratora) i zastraszanie pracowników na porządku dziennym. Bardzo dużo osób się zwalnia, bo nie chce pracować w takich warunkach, więc nie jest prawdą co opowiada dyrekcja, że są to osoby przechodzące na emeryturę.

Barbara Nowy wpis
@fatamorganaa

Współczuję... A czy poza podyplomówkami oczekują, że przyjdziesz do pracy już z doświadczeniem i znajomością katalogowania, skontrum itp.?

Alicja Nowy wpis
@fatamorganaa

Czy jest jakaś możliwość finansowania podyplomówek lub innych form podnoszenia kompetencji przez placówkę? Kto za to płaci?

jurek

Nie jestem pracownikiem BR natomiast bywam tam od lat dość często z racji bliskości miejsca pracy jak i charakteru zawodu. Od pewnego czasu, może od roku czy dwóch lat, obserwuję dość dziwne zachowania i emocje wśród pracowników BR dające się zauważyć w nerwowych spojrzeniach, urywanych zdaniach, szeptach na boku, poddenerwowaniem w głosie, brakiem uśmiechu w oczach, chęcią do pogawędki z czytelnikami przy wypożyczeniach, czasami nawet wręcz zdenerwowaniem w głosie. Pewnego razu nawet zauważyłem łzy w oczach jednej z pracownic, która na moje pytanie o powód śpiesznie odpowiedziała, że to nic takiego, po czym z miejsca się odwróciła. Zaczepiłem kiedyś znajomą dalszą, która w BR pracuje i podzieliłem się z nią swoimi uwagami o mych obserwacjach i jedyne co mi powiedziała to to, że przez pewien czas wszyscy chodzili poddenerwowani bo jakaś kontrola miała być. Coś mi się wydało, że starała się mnie zbyć ale nie dociekałem. Czy ktoś nie wie co się tam w BR dzieje, że ci wszyscy pracownicy jacyś tacy przygaszeni są?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu - Poznań

• Jak się pracuje w Fundacja Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu
  • Plac Wolności 19