Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Adi l4

Nie życzę nikomu

L5
@Adi l4

Kolejny na sumieniu? No problem bandi

Mati

Jak wyglądają obecnie testy o śrubach i nakładkach wiem a czytanie ze zrozumieniem (?) Jakie są np pytania?

Aarni
@Mati

Nie ma żadnych testów tylko przed ekipa jedziesz kuca albo na golaja chodzisz i przechodzisz dalej gitara co?

Lechu

Witam , pracujecie tylko po 12h czy są też działy z czterobrygadowka po 8h?

Mechanik akrobata

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tam praca na utrzymaniu ruchu maszyn jaka stawka jakie zmiany?

Nowy przed rozmowa
@Mechanik akrobata

Chciałbym wiedzieć ile pieniędzy mogę liczyć w utrzymaniu ruchu?.

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Mati

Mam pytanie, ile osób jest na spotkaniu rekrutacyjnym... I jak to wygląda

Janek

Jak to jest z premią? licona jest od podstawy z ilu procent?

lol
@Janek

~20%

Młody

Witam, jak wygląda u was z pracą na magazynie ? Potrzebują kogoś ? Ile płacą ? Czy polecacie tą robotę ?

Krystian

Witam wszystkich Mam pytanie do obecnych pracowników.Jak wygląda u was praca? Czy jest ciężka,czy może skomplikowana? Jak wygląda test na rozmowie kwalifikacyjnej? Co trzeba na tym teście robić? Z góry dziękuję za odpowiedzi

@Krystian

Praca jak praca, dla jednych prosta i przyjemna, a dla innych szczyt ich umiejętności. Nikt Tobie nie napisze jakie były pytania i testy, bo chyba nikt nie pamięta. Przyjdź, i sam zobacz. Jak zdasz to znaczy że się nadajesz, i jeśli będzie się Tobie dobrze pracować to zostaniesz, a jeśli nie to co za problem szukać innej pracy i się zwolnić. Nic nie masz do stracenia

nikt

a co do zyskania?

Krystian

No to tym bardziej jestem zainteresowany pracą w tej firmie :)

Logistyka

Dzień dobry, Jaka atmosfera jest w dziale logistyki? Jacy są przełożeni?

KoSiMaZaKi
@Logistyka

Jeśli się nie zmienił to jeden z największych buraków w tej firmie, członek kliki nie do ruszenia, u kogoś drzazgę zobaczy a u siebie belki nie widzi. Trochę taki piesek na posyłki, ale na charakter karierowicza to się dobrze tam odnalazł i zapewne ma się dobrze

Krzysztof

Witam natrafiłem na reklamę że zarabia się u was 5400 brutto a jakie są realia ???

Jo
@Krzysztof

5000,6000,7000,8000…….

Anonimowy

Witam, praca w trybie 7 dni pod rząd po 8h lub 3 dni pod rząd po 12h (wówczas urlop przeliczany jest na godziny). Firma uznaje kilka dni świątecznych jako wolne (Wielkanoc, 1 oraz drugi dzień świąt, Nowy Rok) resztę pracownik normalnie pracuje. W przypadku zwolnienia lekarskiego pracownik traci procentowo z premii kwartalnej, jeśli zwolnienie pokrywa się na przełomie miesięcy wówczas odejmowana jest premia dwóch miesięcy. Firma równiez nie uznaje urlopu na żądanie, taki dzień należy zgłosić najpóźniej 24h przed zmianą w przeciwnym przypadku traktowane jest to jako incydent i wiąże się to z konsekwencja finansową. latem praca odbywa się w ciężkich warunkach, w upalne dni temperatura na hali osiąga ponad 40 stopni, na hali nie ma klimatyzacji. Ogólnie warunki finansowe zadowalające jednakże w pozostałych aspektach praca tam pozostawia wiele do życzenia.

Dobresobie
@Anonimowy

Warunki finansowe zadowalające...? Ludzie ja w poprzedniej pracy zarabiałem tyle na 3 zamiany bez weekendów, przestańcie szczuć warunkami finansowymi bo to jest totalne (usunięte przez administratora) Praca świątek piątek czy niedziela po 12h a na przelewie do 4 brakuje, podwyżka 186 zł brutto mnie nie zatrzyma z pewnością przed zmianą pracy

????
@Dobresobie

Ja dostałem 90.zl podwyżki ????

@Dobresobie

Serio taka lipa? Ile robisz w firmie? Jestem po rozmowie i czekam na telefon w sprawie podjęcia pracy ale w tej sytuacji chyba podziekuje.

Dobresobie

Kilka miesięcy, premii najniższej nie mam ok 25% a zarobki poniżej 4000

@Dobresobie

Dzięki. Teraz mam 3500 na jednej zmianie od poniedziałku do piątku. Musimy mnie obiecywane wysokie stawki. Widzę że bujda. Nie pcham się tam już.

@Lol

Pracujesz od pon do pt? To idealnie. Chyba że chcesz sobie zmarnować życie, to przyjdź do tu

@Operator

Chciałem przyjść bo liczyłem na jakieś 4300 na łapę na start a po roku/dwóch na piątkę ale widać że nie wyciągnę wiec nie pcham się dłużej.

ceo

na 5k liczył :D Ja po 15 latach mam 4,6k

Ktos
@ceo

Dajecie sobą pomiatać, to tak macie... Ale rozumiem, każdy utopiony w kredytach, to musicie (usunięte przez administratora) podwiniętymi ogonami... Oni to wiedzą, że strach Wam nie pozwoli i będziecie tańczyć jak zagrają.

Beka

A ile dostałeś?

Ktostam
@ceo

Myślę że staży operatorzy są dla nich mało opłacalni. Powoli mogą się ich pozbywać, naturalnie sam się wykruszy, lata już nie młode, brak sił, mała wydajność itd... Tym bardziej że robotów, automatyzacji będzie przybywać na każdym dziale

Nieznajomy

Cześć mam pytanie jest opcja żeby dowiedzieć się jakos czy jakaś osoba pracuje nadal w bridghstrone?? Bo to ważne bardzo

Petent

Jakie są działy w fabryce Bridgestone? Jaki dział sobie wybrać jako nowy pracownik firmy?

@Petent

Nie wiem czy możesz sobie wybrać, dadzą Cię na taki na jaki aktualnie potrzeba.. W późniejszym czasie, jeśli nie będzie Tobie pasować na danym dziale, możesz starać się o przeniesienie, ale nie daję gwara ki ze się uda

Petent
@Oper

Na jakim jesteś dziale? Sa jakieś, które lepiej unikać jak ognia?

Operatorek
@Petent

Cześć, według mnie obecnie najlepsza jest wulkanizacja i obszar walcowni. Najwiecej roboty jest jest na nowej hali vmi. W transporcie to polowe czasu siedzisz tylko na telefonie.

Masi
@Petent

Dział kantyna jest spoko loko

mamma mia 2
@Petent

najlepsze dzialy sa: siedzenia za biurkiem

Dorota
@Masi

A sa dopłaty do dojazdów?

@Operatorek

Najwiecej roboty jak to piszesz kolego jest na konfekcji a na hali vmi jaka masz robote stoisz przy maszynie ktora sama opony robi jaka to wielka robota a konfekcja???:)

Operator

Kiedy druga pikieta? Potem strajk? Czas wywieźć Zenka i Brodę na taczce poza bramę tej firmy

Ceo
@Operator

Podobno komórki dostały podwyżkę stawki. Ktoś potwierdza?

Jak wygląda praca technika utrzymania maszyn produkcji? Ile dają. Jaka kolejność trwania umów itd. Ktoś pomoże?

Pablo

Widziałem ogłoszenie przez work serwice i chciałbym spróbować jak tam się pracuje. Dlatego mam takie pytanie czy przez work serwice trzeba przechodzić przez te testy i rozmowy

Joł
@Pablo

Teraz to my urlopujemy. Wróć później.

onan
@Joł

Opłaca się do was przyjsc jak aktualnie w innej fabryce zarabiam 3,5 tys ?

@onan

A weekend masz wolny, czy tak jak tu, 4 bryg?

onan
@Oper

Nie aktualnie robie w systemie 4 brygadowym po 8h i taka wypłatę mam za 176 godzin

@onan

To tu, na początek z umową bezpośrednią, te 4000-4400 powinieneś mieć. W jakiej branży aktualnie pracujesz?

Onaan
@Oper

Jak na początek taka kasa to spoko ale czy robota w miarę lekka czy jest ciężki zapierdol?

Patrykuś
@Onaan

Nie ma łatwej pracy tam.... Ciągłe wykorzystanie pracowników, strasznie dużo kurzu, brud, bardzo śmierdzi, słaba wentylacja. Wszystko będzie śmierdziało gumą, lepiej zapomnieć o płucach... za takie pieniądze lepiej przejść do innej firmy kierownicy zmian są okropni... Na początku może wydawać się ok, ale pszepracujesz jakiś czas i sam wszystko zrozumiesz...

Gor
@Pablo

Spoko jest luzik odpoczywasz nie tak jak w innych firmach wypłata nie najwyższa 3000 brutto na początek ale warto

Bartek
@Oper

Chyba brutto prawda jest taka ,że obiecują kokosy a dostaje się ochłapy pracowałem rok i żałuje na rozmowie 5200 brutto tylko zapomnieli dodać że z wszystkimi dodatkami a umowę podstawową dostajesz 3700 brutto .. ta firma to (usunięte przez administratora) dna ..

Ernest

Zenek ogarnie.

Pytajnik

Mam pytanie do kolegów którzy od dłuższego czasu pracują na zmianach po 12 godzin - ile średnio w kwartale macie R do wybrania? Ja tak pracuje od niedzieli dopiero i chciałbym wiedzieć jak będzie wyglądać w dłuższej perspektywie.

Tom

Mam pytanie, czy kobiety też pracują na produkcji. Ile może kobieta tam zarobić na początek

Zatrudniona
@Tom

Pracują???? nie mam pojęcia jakie są stawki na początku ,ale są takie same czy to kobieta czy mężczyzna . Musisz prześledzić posty pyt o zarobki na starcie pojawiało się już nie raz

Dominik

Ile się zarabia

Jo
@Dominik

Dużo!!!!!

Grzesiek
@Jo

Wiem ,że nie zarabia się tu na (usunięte przez administratora) tylko dużo więcej, ale ile? Ile w tym podstawy ile premii czy są bonusy roczne ,na święta itp. No i jakie warunki pracy czy jest dużo dźwigania, jak ciężka praca.

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE