Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Przestańcie się już reklamować na eska bo się robi już nudne . Ludzi nie ma do pracy po wpisach nic dziwnego !

Były op

Jest tyle fajnych firm, taki wybór pracy w woj wlkp.. Nie wiem co Was trzyma w tym (usunięte przez administratora) Wydaję mi się że zostali same gamonie bez umiejętności oprócz przerzucania gumy

@Były op

Dokładnie masz rację niedorozwojem i ci co mają chyba żółte albo podstawówkę

Andrzej M
@Były op

Wydaję mi się ze pracują tam z samych (usunięte przez administratora)stron ?

Operator

Firma obecnie placi niby 6k brutto, rok temu 5400 brutto,Liczc stosunek euro zlotowka co do roku ubieglego zarabiacie mniej, centrala przelewa do Polskiego oddzialu mniejsze pieniadze, zwiazki tWierd,a ze zalatwily podwyżki, robaki nadal mysla ze boga za nogi złapały

Kto dostaje 6k??!!

@Dziwne

Na pracuj obecnie wisi ogloszenie 5800-6100 brutto,a ile niby obecnie dostajesz? 4800niby?

@Operator

Na pewno nie tyle co w ogłoszeniu.

@Dziwne

już nie ściemniaj że nie masz 5800 brutto, chyba że się w podatkach nie orientujesz w ogóle

@lol

Orientuje się i szału nie ma.

Kontur

On nie rozroznia brutto/netto

iti
@Kontur

Ty za to rozróżniasz capie gumę od gumas

@Dziwne

Pisalem ten wpis niecały rok temu, obecnie kurs euro to okolo 4.75 , w ubiegłym roku wynosił 4.55... oferowana placa to okolo 6100, tyle samo co w ubieglym

@Operator

Czyli chyba jest się z czego jak na razie cieszyć?

@Natalia

Cieszyc?realnie zarobki spadaja na łeb na szyje, sam koszt wynajmu w Poznaniu obecnie to ok 2700zl , w tej pracy mozna zarabiac srednia krajowa i nie miec co jesc

Jaka jest stawka początkowa w BRIDGESTONE? 12 marca na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

Roboo

Stawka nieadekwatna do wykonywanej pracy

@Roboo

Dlaczego nie adekwatna? Jedna z firm najlepiej płacących w okolicy...

@Roboo

Hahah a ile byś chciał? Wiecznie mało...

Roboo
@Roboo

Najpierw się zorientuj a potem pisz bzdury

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Równoważny system pracy 12h

Witam, co to znaczy równoważny system pracy 12h? Pon wt 12h rano , sr czw wolne potem 2 dni nocki i tak w kolko? Ktoś wytłumaczy przykładowym grafikiem?

Pyra
@Równoważny system pracy 12h

3 dni nocki 18-6, później trzy dni wolnego. Później 3 ranki 6-18 i trzy dni wolnego. Później znowu nocki i tak w kółko.

@Pyra

Czyli w niedzielę jak wypada grafik, to też się tutaj pracuje ?

Bronisław

I weekendy są lepiej płatne?

Kacper

Jakiś transport macie w tej firmie

Zenek is our hope

Osobiście cieszy mnie to, że odebrano dodatki za dojazdy. Przynajmniej parobki z wiosek, co pół dnia siedzą w autobusach by tu dojechać mają w końcu sprawiedliwie, jak reszta (usunięte przez administratora) ;) Idzie lato, jak przepracujecie 12 godzin, to można spać w namiocie, po co wracać do domu by się wyspać?

Miastowy

Zgadzam się z Tobą bro

Oper

Mądra decyzja... Trafny komentarz. Brawo zarząd

Normalny
@Miastowy

Jezdem z Jarocina i niezgadzam się z wami

Szef
@Normalny

Nie musisz się zgadzać. Na Twoje miejsce jest dwóch, też z Jarocina i też bez dodatków

Leon
@Szef

na szefa trzeba miec jaja ! samozwańczy szef????????????????????????????????

neutralny
@Zenek is our hope

a powiedz mi: urodzileś się taki(usunięte przez administratora)czy cięzko pracowałeś żeby nim zostać? wieśniaku z poznania. coś ci nie pasi to słowo parobek, pewnie twój stary był całe życie parobko-robolem i ci z tym źle. żal ci (usunięte przez administratora) ściska że nie dostaejsz dodatku za dojazd ? na prawdę , dumny Poznań a takie wiśniaki i buraki tam mieszkają. wstyd. (usunięte przez administratora)

@neutralny

Naprawdę. Co to za zwyczaje żeby pracodawca płacił za dojazdy. Chcesz pracować to znajdź sposób na opłacenie dojazdu do pracy. Nikogo nie obchodzi czy masz kilometr, 5 czy 50. Te dodatki od dawna dzieliły wszystkich. Dobrze że ich nie ma bo być nie powinno.

Łun
@Brawo

Taki mądry jesteś a ppe PZU wakacyjne soboty też cię dzielą aby poświęcić dla swojej zazdrości resztę dodatków?

Nie inaczej.

@Łun

I to nie zazdrość tylko sprawiedliwość dziejowa.

@Brawo

Z matematyką to ci chyba nie po drodze było????

@Braun

Skąd wniosek?

Też cię lubię????

Malkolm
@Zenek is our hope

(usunięte przez administratora) zazdrość to by (usunięte przez administratora) zjadł swoje. zazdrosci pare złoty chłopakom za dojazdy.no obys musial 80 km dojezdzac do roboty to zrozumiesz zazdrosny (usunięte przez administratora)

Taka prawda
@Malkolm

Nikt nikogo do dojazdu nie zmusza. Pracuj u siebie. Pójdziesz z buta albo rowerkiem dojedziesz. Całkiem za free a jeszcze +1000 do zdrowia.

@Taka prawda

Wszystko co piszesz się zgadza masz racje nikt nikogo nie zmusza. Tylko dlaczego miejscowi mają żal o to że firma płaci im więcej niż miejscowym. Czy te 150 brutto to jest aż tak dużo aby pluć na dojeżdżających . Jak na razie to żalą się miejscowi a nie dojeżdżający.

Nygus
@Taka prawda

Rowerkiem mam tyle km dojeżdżać?

Kowboj
@Zenek is our hope

trzeba być totalnym (usunięte przez administratora)zazdrosnym (usunięte przez administratora) żeby zazdrościć 150 zł brutto dodatku za dojazd . zenek ty za 5 zl brutto zjadlbys(usunięte przez administratora)spod siebie!!!!!!!!

Lider
@Zenek is our hope

Zenek,ale Ciebie od pługa wcale niedawno oderwano,bo kultury to Ty do końca swoich dni już nie przyswoisz nawet jak za płotem fabryki będziesz mieszkał i podsłuchiwał kolegów jak powinno się zachowywać.

Dr. Drewno
@Braun

Jak obrona dyplomu łamago?

Szef szefów
@Szef

Akurat w Jarocinie nie ma nikogo chętnego do waszego (usunięte przez administratora) Tu zarabiamy kilkaset złoty mniej ale za to w lepszej atmosferze ;)

NO i co z tego
@Łun

Tylko pamietaj że : - PPE - PZU - dodatek za soboty, nocki czy święta to każdy z nas dostaje po RÓWNO i to jest SPRAWIEDLIWE !!! Dlaczego ktoś kto wsiada do autobusu i jedzie 1h do domu, może się zdrzemnąć, jedzie wygodnie i ma wszystko w czterech literach a gość, który mieszka kawałeczek od Poznania ale na drugim końcu i jedzie autem sam 45 min domu dostaje 100 zł a ten pierwszy 350 ??? TAK OTO TAKA TUTAJ JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ I TO DZIELI I BĘDZIE DZIELIĆ Powinni pozabierać te dodatki dojazdowe każdemu ale KAŻDEMU DAĆ TYLE SAMO ! np. 200zł dla każdego !! Sorry ale każdy z nas jak się zatrudniał to wiedział gdzie będzie robić i że będzie musiał dojeżdżać. A płacenie komuś 350 a 100 to faworyzowanie.

@Zenek is our hope

Rzeźnia, w porównaniu do pracy na budowie to jako budowlaniec też pracujesz ciężko ale nauczysz się wielu czynności w Bridgestone to produkcja bez perspektyw. Praca dla sportowców bez medali.

Darek
@Zenek is our hope

CHamska prostacka, obraźliwa wypowiedź, dyskryminująca mieszkańców wsi.

Operejtor
@NO i co z tego

Chcesz pogadac o sprawiedliwosci? Spytaj czemu praca na tych samych maszynach produkujac ten sam produkt sprzedajac za ta sama cene jest wyceniana 3 razy nizej nizeli 300 km na zachod?

Camaro
@Normalny

Powtórz podstawówkę i jak się pisze "nie" z czasownikami...

Equipment Owner

Panie Zenek, wprowadzaj pan następne stepy, żebym mógł sam naprawić sobie maszynę, bo mnt się zwalnia a ja nie mam czasu, żeby czekać. Po ostatniej podwyżce robota pali mi się w rękach, maszyna nie nadąża za mną... Biegnę robić wynik

Kolega
@Equipment Owner

To u Was nie ma operatorów-techników? Są operatorzy osobno i mechanik odobno? Co za zacofanie! Większość firm szkoli zatrudnia operator-technik. Sami naprawiają drobne awarie, regulacje itp...Szkoda kasy na rozbudowany dział utrzymania ruchu

@Kolega

Są ale ludzie z przypadku fachowca nie dostaniesz za te siano włącz myślenie pustaku

Abazur

Jesteś (usunięte przez administratora) za szczekaj przed szefostwem takich potrzeba glebie

Rolas

Ale agresywny (usunięte przez administratora) pewnie bez dyplomu i bez zębów

Rolax

To Ty masz podstawówkę? Chyba na bazarze kupiłeś jojo

@Rolax

No właśnie na to wychodzi nikt normalny tam nie będzie (usunięte przez administratora) tylko taki ktoś niedorozwoju jak ty

@Rolax

Podstawówkę to mają ci co tam robią i żółte mają i niedorozwojem nie ma się co dziwić ze normalni ludzie odchodzą a zostają przygłupy tacy jak ty

Abazur

Czubek to jesteś właśnie ty bo tam robisz chyba że jesteś przydupasmistrza i lidera i jedziesz pole co zmiane by ci kazali na ten (usunięte przez administratora) łeb wiadro założyć to byś łaził końska (usunięte przez administratora) i byś robil

Rafi
@Abazur

Ale bełkot :) siara robi swoje :)

masi

masz mordę jak czołg tylko ci lufę dorobić ,chapaj dzidę wieprzowi i tak robi na Ciebie piss

Abazur

To ty bo robisz i będziesz (usunięte przez administratora) będą ci kazać na łeb wiadro założyć przyjdzie mistrz czy nie mówić kieras to będziesz przy nim szczekal takich (usunięte przez administratora) jak ty potrzebują nie dziwne ze ludzi potrzebują bo normalni odeszli a zostali (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) mistrzów i liderów lub rodzina więc się (usunięte przez administratora) nie wypowiadaj tylko ciągnij lachę podwladnym

Murtibing

Firma jak firma. Osobiście nie lubię takich molochów. W tej firmie panuje klimat kolektywu rady rzemieślniczej i produkcji. Spotkałem kilka osób świeżo oderwanych od pługa. Produkcja i magazyn coś pielonego -majstersztyk jak zrujnować zdrowie psychiczne.

Czy ktoś może wie dlaczego nagle autobus odjeżdża o 6:45??

Lol

Żebyś nie mial kiedy odespać nocki

Ha ha

Żebyś mógł się ogarnąć po pracy i nie zajeżdżał z metra guma kumasz???? A nie przepraszam lepiej śmierdzieć i być 5 minut wcześniej jak wolą niektórzy wieśniacy pozdro

Ilona

a wczesniej o ktorej bylo ? tuz po 6 ze sie tyle nie czekalo ?

Gole

Podobno gość z magazynu nie może się wyrobić. 40 chłopa czeka na niego pod główną bramą bo gość musi jajka umyć Palmolivem. Niedługo tym zakładowym nikt nie będzie jeździł bo większość woli iść na 173 i być 30 min wcześniej w domu.

@Gole

Coś Ci nie pasuje brudasku, to się zwolnij... Trzymają nas do 15po, to weź mi wytłumacz jak się wyrobić na autobus biorąc prysznic? Dobra decyzja, już dawno powinni to zmienić. Kiedyś jeszcze było można wymknąc się z biura i spokojnie się umyć. Dobra decyzja

Jolanta
@Gole

Chodzi ci o to że ten jeden pracownik się myje a reszta nie? Skoro 40 czeka na 1 to może niech ktoś ustali z szefem aby to on jechał tym 173 a nie wy?

Clown rm

Przestań się już ośmieszać pajacu. Nudny jesteś

@Operator

Powiedz mi, czy ten transport opłaca firma? :)

Operator

Dlaczego nie mamy dodatkowej przerwy, z powodu wysokich temperatur? Czekacie aż ktoś padnie na tych 12h pracy?

@Operator

Zawsze możesz wrócić na 8. xD albo zmienić pracę lub też klimat na bardziej umiarkowany.

Lidia
@Lol

A to można sobie wybrać w jakim wymiarze godzin chce się pracować czy o co chodzi?

Sequ
@Lol

Znienilem na Szwecje, polecam, ceny 20% wyzsze a wyplaty 13-14k netto

Pierwszą wypłata 4700 na rękę

@Adam

Przestań głupoty pisać chyba że chodzles na golaja albo szefostwu lole waliles

Mason
@Abazur

Moze nielatek bez pitu

Lidia
@Mason

Czemu uważacie że to niemożliwe? Ciekawe jakie stanowisko ma ten pan, może to jest klucz do rozwiązania zagadki?

Roiy

Chleba 3900

Chyba brutto

Hej

Witam, mam pytanie czy aplikując do bridgestone na operatora maszyn jest szansa by zmienić to na magazyniera ?

@Hej

jak cie zaproszą na rozmowę to wtedy to zgłoś nie powinno być problemu

@Hej

Możesz nawet na śmieciarza albo lole jebac mistrzowi i nie tylko

slejer

(usunięte przez administratora) w szkoleniach nikt nic ni wie pańcie z personalnego to wsibskie ksiezniczki które przyszly chyba tylko spijac kawki bo jak maja ruszyc (usunięte przez administratora) to nie bo im korona z glowy spadnie, zenada!

Murtibing

Monotonia i długotrwałe przeciążanie mięśni jeśli ktoś lubi ból / zakwasy to polecam. Trzeba uważać, urazy układu szkieletowo-mieśniowego nieuniknione. Praca ciężka fizyczna i monotonna. Jeśli chodzi o promowanie kariery to tylko slogan marketingowy.

Stringi
@Murtibing

To zmień pozycje i pokaz co masz hahah

Pytajnik

Wiadomo co ze zmianami będzie dalej? Zostaniemy przy 12 czy zmienia znowu na 8?

@Pytajnik

Zostajemy przy 12 godz pracy bo nikt w obozie nie chce pracować :)

@Andrzej

Jak to nikt, skoro wy jesteście? ;) A w sumie odpowiadają Ci 12 czy wolałbyś jednak 8?

Nie polecam tej firmy kompletne dno !!!

Pytajnik

W jakim terminie jest postój w tym roku? Mam zacząć pracę od czerwca. Co będę robił w czasie postoju skoro mnie nie będzie dotyczył ze względu na mała ilość dni urlopowych?

@Pytajnik

przyjdziesz sobie na kulturce od poniedziałku do piątku na jedną zmianę i pewnie prace porządkowe

@lol

Wiesz może czy zmiany będą po 8 czy 12 godzin? I w jakim terminie będzie postój?

Sebastian
@Pytajnik

Postój jest dla wszystkich pracowników i w tym czasie firma stoi czy ktoś jednak pracuje? Ludzie idą na urlopy czy po prostu firma nie płaci za ten czas? Powiesz?

@Sebastian

Ja niestety nie wiem. Sam próbuje się dowiedzieć jaki jest termin i warunki postoju. Może ktoś jeszcze wyjaśni. Pozdrowienia

@Pytajnik

6-15 sierpnia. Zdecydowana większość pracowników ma wtedy urlop, ale jak ktoś się uprze to przychodzi

Bardzo dziekuje.

Lolok

Dramat goni dramat załadunek czekanie czekanie i jeszcze raz czekanie odbędzie się w końcu po zniej dalej czekanie w nieskończoność bo wyjść auto sprawdzić i założyć plobe to przecież trzeba 10 aut że by raz wyjść nie interesuje ich nic czas innych procedury ja by to była fabryka amunicji pancernej broni. Nie wiadomo po jaki czort te reklamy przyjdź do Bridgestone pracuj jak tam bałagan i nieróbstwo

Witam. Planuję się przyjąć na konfekcję. Możecie mi opisać jak tam wygląda praca? Na jaki typ maszyn kandydować?

Goly
@Tomek

Masz (usunięte przez administratora) a nie stanowiska wybierać orac za 2 lub 3 a nie się pytać jak ci się nie podoba na ra pa glabie

Nasri

Kogo obchodzi zdanie takiego śmieciA jak Ty? Dzieciaku

Qtas
@Tomek

Ja tez planuje zatrudnic sie tam , ale mam malego Qtasa i nie wiem czy mam szanse

@Qtas

Masz przyjmują jak leci bez testów jebiesz jak beduin odradzam

zapraszamy

teraz juz wszystkich przyjmuja

@zapraszamy

Niedługo z kicia będą przyjmować i rencistów

Romi
@zapraszamy

Stanął mi na wieść że mam szanse na zatrudnienie

Wor
@Romi

Mi też przy tablicy bme

Zeniuk
@Goly

W ogóle ktoś wyszedł do Was zapytać się, skąd przybywacie i po co przyszliście pod ich płot?

Rm

Dobra, dobra tylko pytałem Taka mam prace

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE