Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Kaktus

Jakie macie opinie o pracy jako technik kontroli jakości? Jakiś czas temunwidziałem ogłoszenie na pracuj. Ktoś coś, jak wygląda praca, jakie zarobki?

Kontur

Jak bardzo zukrainzowany obecnie jest zaklad? Dlaczego Polak zarabia mniej niz ukr?

Osil glupi
@zielonko

(usunięte przez administratora) to jesteś tak cie traktują gamoniu w tej firmie brawo brigstone takich gamoni potrzebuje chyba że masz żółte albo podstawówkę takich potrzebują (usunięte przez administratora)jak ty wiara co jest inteligentna to idzie w uj (usunięte przez administratora) w uj w pracy biegasz jak małpa spocony tak właśnie (usunięte przez administratora) jak ty będą ci kazać szczekać będziesz założyć na (usunięte przez administratora) łeb wiadro też (usunięte przez administratora) zlozysz

?

Można po Polsku?

@Osil glupi

po Twojej wypowiedzi widać że masz mały poziom intel , nic nie robić a dużo zarobić ! pewnie siedzieć w tel i problem że coś wymagają

Norbi
@zielonko

Kolega ma rację takich jak ty potrzeba można robić ale jak człowiek a nie biegać jak goryl

Muti

@Norbi

Zgadzam się

zielonko

(usunięte przez administratora) na tory kolejowe myć szyby w samochodach , to Twoje życiowe osiągnięcie

Głupot nie pisz
@Kontur

Jak jest taki (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) żenada w uj szuszwole lekka praca z Ukrainy

Czerwonko

To i jeszcze 10k cepie

Lucky
@Kontur

To proste Polacy mniej piją, więc pensja może być niższa

Małgorzata

Czy ktoś może podzielić się doświadczenie pracy na stanowisku Lider zespołu produkcyjnego? Znalazłam ogłoszenie i szukam informacji. Jak wyglądała rekrutacja, czy dają odpowiedź zwrotną? Jak tam się pracuje, w tym zespole? Jak atmosfera?

Chciałbym po kilku latach wrócić do BS. Kilka lat temu praca była 7 dni z rzędu. Fatalny system. Teraz jak są 12 wydaje mi się że powrót będzie korzystny. Wiem, że urlop schodzi godzinowo, ale czy nadal obowiazują kwartalnie R-ki? Będę wdzięczny za info. Pozdro

Jo
@Kandydat

Tak R są bez zmian ale też jak urlop są liczone godzinowo. Rozliczane są na trzy miesiące i może wyjść np 2 R/12 i 8h . Wtedy trzeba 4h pokryć urlopem.

@Jo

Dzięki za odpowiedź.. Pozdro

Radar
@Jo

Bzdura.Nie możesz być jednocześnie w pracy 8h i 4h na urlopie jednego dnia. To niezgodnie z prawem pracy.

@Radar

To jak to rozwiązać?

2M
@Pytajnik

8h w pracy 4h R i wszystko ok

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Z tego co widzę, jakiś czas temu zatrudniali magazynierów, bo było ogłoszenie. Myślicie, że teraz można się zgłaszać do pracy, szukam czegoś na cito? Oby była umowa o pracę, jak tutaj jest z tym?

NICK

Technik mechanik utrzymania ruchu. Ktoś wie jakie oferują wynagrodzenie?

Napierdalacz
@NICK

Ja pracuję jako zwykły operator od kilku miesięcy i mam wypłatę na poziomie 7 tys to ty jak mechanik jakieś 8 tys na początek pozdro bardzo fajna firma polecam

Natalia
@Napierdalacz

zwykły? a słuchaj patrzą na staż podczas przyjmowania czy na start i tak każdy ma sztywną stawkę? zastanawiam się co zaoferują takiemu już z doświadczeniem. Ty podajesz kwoty brutto?

rex

Szkoda słów, (usunięte przez administratora) do kwadratu. Jeśli pracujesz - przemyśl to dobrze. Jeśli chcesz pracować - uciekaj gdzie indziej!

Lidia
@rex

Fajnie by było wiedzieć coś więcej. Czemu niby masz takie zdanie? Chodzi o zarobki niskie? Bo ktoś tu tak pisał. Czy może coś innego masz na myśli, że nie polecasz?

@rex

Masz rację (usunięte przez administratora) w uj też no stop potrzebują najlepiej niech z ulicy kogoś wezmą bo nie ma kto robić a rekrutacji żadnej nie ma głupoty ktoś pisze

Natalia
@Messi

nie no jak żadnej? a co z rekruterami, na czymś chyba muszą zarabiać. wiadomo w sumie ilu ich tu w firmie jest i jak konkretnie ich praca wygląda? standard jak wszędzie czy też mają jakieś inne obowiązki i jak im płacą?

Pytajnik

Rozumiem że nie idziemy do robo od 24 grudnia do 3 stycznia? Jak to pokrywacie? Jakieś dziwne pomysły powstają... Co robicie?

@Pytajnik

Będzie wypłacane postojowego . Ogólnie to nie nasze zmartwienie czym pokryć, ja wyrażam chęć pracy w tym czasie, to oni nie chcą żebym przychodził, więc niech oni się martwią jak mi to zapłacą

@Operator

(usunięte przez administratora) mają robotę bo byście (usunięte przez administratora) i w wigilię i święta wezmą ci z urlopu (usunięte przez administratora)albo za darmo będziesz (usunięte przez administratora)

@Operator

Żeby to było takie proste... Chyba wszyscy wiemy, że nie jest.

Dzień dobry, Czy „dobrą praktyka” w Firmie Bridgestone jest brak odpowiedzi na udział w pierwszym etapie rekrutacji? Podczas rozmowy zapewniano, że Firma jest uczciwa i kontaktuje się z każdym Kandydatem bez znaczenia ma wynik rekrutacji. Niestety słowa i obietnice nie idą w parze z realnym kontaktem - którego brak.

@Kandydat

Czekaj cierpliwie, na pewno odpowiedzą. Może nie wiedzą jeszcze co postanowić bo rekrutacja ma być zawieszona

@lol

@Lol a skąd posiadasz taka wiedzę dotyczącą wstrzymania rekrutacji? Ja nie ujawniłem na które stanowisko biorę udział :)

Lol
@Kandydat

Wiedzę taką przekazało kierownictwo firmy na ostatnim spotkaniu, nie było wyszczególnienia na konkretne stanowiska.

Helmut44

Firma prowadzona przez polskie nosacze. Zarobki słabe, smród przypominający gumę palona na asfalcie w całym zakładzie. Na stanowiskach biurowych ludzie również wypaleni jak guma. Bieda straszna dla chwytających się brzytwy - ogólnie panująca posępna atmosfera.

BylyOperejta
@Helmut44

Dziękuję za pomocną opinie. Jednak decyzja żeby iść stamtąd w (usunięte przez administratora) była najlepszą decyzją w moim życiu

Gdy zatrudniałem się kilka lat temu, pierwsze na co zwróciłem uwagę to twarze pracowników. Zdziwiło mnie, że jest tam tyle osób, które z twarzy wyglądają na alkoholików czy narkomanów. Otóż po 4 latach pracy w tej branży moja twarz również tak wygląda. To nie alkohol, to ciężka fizyczna praca, również w nocy, w upale, w unoszących się w powietrzu oparach gumy rozpuszczalników i innych chemikaliów tak wpływa na organizm ludzki. Polecam wszystkim, którzy obecnie pracują w tej firmie porównać swoje zdjęcia z tymi sprzed rozpoczęcia pracy w BS.

Pankryzys

Jesteście gotowi na globalny reset finansowy? Nadchodzi kryzys, taki jakiego jeszcze nie przeżyliście. Polecamy zabezpieczyć jakoś przyszłości, obmyślić plan na wypadek utraty pracy.

Racja
@Pankryzys

Nie wiem czy jesteśmy. Czy ktokolwiek jest. Myślę, że życie zweryfikuje czy u nas faktycznie było tak źle jak wiele osób doświadczy bezrobocia.

KoSiMaZaKi
@Racja

Nic nowego w tej firmie kryzys trwa od 2008 ????

Kiki

W najbliższym czasie rekrutacja zostanie ograniczona do minimum. Pisać sobie możecie co chcecie, a i tak większość kandydatów odejdzie z kwitkiem.

@Kiki

Póki co rekrutacja idzie pełną parą,po kilka osób nowych w każdym tygodniu

Mądra pracownica

Bardzo fajna lekka praca. Ogromna gama szkoleń i kursów. Łatwo można awansować. Bardzo dobre zarobki i zgrana załoga. Ja przy tej pracy odpoczywam.

Stary pelikan
@Mądra pracownica

To chyba masz pracę w biurze albo lole jedziesz głupot nie pisz

Gole
@Mądra pracownica

Przyjdź na wytłaczanie to dopiero odpoczniesz. Połowa ludzi na L4. Uszkodzenia kręgosłupów przez rozrywanie przez 12h pracy poklejonych mieszanek. A jak nie zdążysz rozkleić to 120 kg ci spadnie na stół za maszyną. To też musisz rozerwać...

Zwykła robotnica
@Mądra pracownica

Popieram praca fajna i tysionce chętnych. Ja wychodzę z tej pracy wypoczenta i szczęśliwa. To szczęście pracować dla takiej firmy

@Zwykła robotnica

Przestań głupoty pisać chyba że jedziesz lolo albo z biura jesteś penerowo

Czesiu
@Gole

Przyjdź na konfekcję, albo kontrolę końcową kolego wtedy poczujesz co to jest praca. Te Twoje wytłaczanie to odpoczynek z telefonem w ręku.

Zdzisiek
@Czesiu

Na kontroli się ciężko pracuje ?

EO Poznań
@Mądra pracownica

Wiadomo że praca jest relaksacyjna i łatwa. Od wielu już lat odpoczywam w niej. Najlepsza forma relaksu to praca na maszynie 12 godzin.

@EO Poznań

Tym bardziej latem, 12h w ponad 30 st...to jest to....szkoda że idzie zima...ale za to będzie pięknie pachnieć świeżym powietrzem, jak będą zamknięte wszystkie świetliki, bramy i okna

Playboy

A ja mam żółte i jestem niepełnosprawny słyszałem że przyjmują na ćwierć etatu ile mogę zarobić bo słyszałem że dają więcej coś na lewo pod stół

@Playboy

Jak będziesz oddawał swojego tyłeczka do ostrego masowania i męskich klapsów to dostaniesz więcej.

Messi

Dokładnie i nie tylko przy szwfostwie najlepiej jak chodzi jedz kuca albo na golaja chodź

@Zdzisiek

Bardzo fajnie się pracuje. Dobre zarobki.

Jolanta

Jestem ciekawa wieści o pracy na stanowisku Operator Maszyn Do Produkcji Opon. Czy macie info o jakiś szansach na awans? Jest to możliwe aby się rozwijać w strukturach firmy?

Oponiarz

Witam czy wie ktoś może jak wygląda praca na wózkach widlowych?

Magazyn
@Oponiarz

Musisz się liczyć z tym za zanim wsiądziesz na wózek, jakieś pół roku będziesz tylko ładował ręcznie opony,potem nawet spoko jak przetrwasz

Abazur
@Magazyn

Albo kto ma podstawówkę

@Magazyn

Czyli będziesz ebal jak (usunięte przez administratora) roboczy (usunięte przez administratora) z taką robota to robota do ludzi z żółtymi bo słyszałem że przyjmują i nawet co mają rentę bo im się kalkuluje bo dostaną coś na lewo pod stołem ta firma na psy schodzi

Hhh

A jednak, wciąż tam pracujesz...

Pytacz

Czesc. Chce się przenieść do Was z powodu systemu pracy (12h). Wiem, że kiedyś pracowaliście na 8. Czy te 12 są już na stałe czy jest niebezpieczeństwo powrotu do 8? Nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. Pozdro

@Pytacz

Nikt nie odpowie?

@Pytacz

nie ma pewnej odpowiedzi, nie zanosi się na powrót ale w regulaminie wciąż jest grafik 8h

Dziękuję.

@lol

Skoro w regulaminie jest nadal 8h, to znaczy że po 8h pracy, mogę odejść od maszyny i iść do domu i nic mi nie mogą zrobić...fajnie

@Operator

Mało tego. Możesz w ogóle nie podejść do maszyny i nikt cię nie zmusi!

Adob

Witam Was. Zapraszam do firmy obok. Nazywa się Adob. Przystanek za bridgestone 173 ze środki. Może nie dowożą, ale w 8h macie 4200 brutto. Branża chemiczno-nawozowa. Pracowałem w bridgestone, teraz tutaj. Nie ma porównania. 4 brygady są, ale na wybranych działach. W sezonie wychodzę lepiej niż w bridgestone. Może zakład nie wygląda na nowoczesny, ale jest mi tutaj lepiej niż w oponach. I nie gonią. Trudno się dostać bo po znajomych albo rodzinie. Ale było warto.

Oper
@Adob

Bardzo dobrze zrobiłeś... Pieniądze to nie wszystko, jeszcze trzeba mieć zdrowie żeby je wydać... Bridgestone daje zarobić, zdrowie zabiera

@Adob

Fajnie że się podzieliłeś tym, pozdrawiam i powodzenia

Borys jel
@Adob

A jakieś namiary gdzie składać cv

Mario
@Adob

Część. Jest możliwość żeby załatwić tam pracę? Pozdrawiam. Chciałbym dostać się do tej firmy.

przyszły prac
@Oper

dlaczego odbiera zdrowie? az tak zle jest?

@przyszły prac

siwo od oparów, nie wspominając o walcowni

Ass
@Adob

W bridgestone teraz pracujemy 3 dni 3 dni wolne, wychodzi 15 dni w pracy a zarobki większe a wszędzie trzeba pracować Noe ma tak że płacą za siedzenie więc zapraszam chętnych bo warto

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE