Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Bye Bye, Amor Amor

I żeby była jasność, dla wszystkich... Liczy się wydajności, nie człowiek

Jakie zarobki operator pras ?

Kobra i bonzo
@Kandydat

Prasowanie jajec ? 4 netto za taką pracę hie hie hie jeszcze dorabiam jako brumkorz

3000 i odpoczywasz

Pajac

+ 1,5 mosku

Coś tu śmierdzi..

Do końca maja ma być przelew za podwyżki...z tego co się orientuję nikt nie miał rozmowy z przełożonym na ten temat..zaraz się okaże że każdy dostanie po 1,7%i każdego będzie boleć pupa????

operator

Jest porozumienie!!! Jakie opinie?

operator
@operator

nijakie

bck
@operator

w jakich sprawach się dogadali?

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Obserwator

Co jest z tą firmą nie tak, że w radiu jest więcej ogłoszeń o pracy w Bridgestone niż muzyki?

????
@Obserwator

Dużo by tu gadać

Nyygus94
@Obserwator

Wczesniej wywalali a teraz takie zapotrzebowanie? , jaka kapucha na produkcji na początek?

Suwliwy
@Nyygus94

50zl na godzinę plus walki na fakturach

Facet1991
@Suwliwy

Za 50zl/h na początek to mogę robić xd

@Facet1991

Co Ci po tych pieniądzach, jak nie dożyjesz do emerytury?

Pytajnik

Kiedy macie postój letni? Jestem zainteresowany pracą ale kwestia terminu postoju jest dla mnie kluczową i nie wiem czy nie odłożyć aplikowania w czasie

Znajdziesz w Poznaniu lepsze oferty

Nowy w mieście
@Operator

A jak atmosfera w firmie?

@Nowy w mieście

Kiepska szykują się ponowne odejścia z ZZ po drugiej transzy wypłaty????

W październiku

Onan

Daj przykład

@Pytajnik

Przeszedles już rozmowę czy dopiero przeslales cv?

Zawiedziony

Czy dodatek 3000 PLN w poprzednich latach był przelewany osobnym przelewem czy razem z wypłatą jako część składowa wynagrodzenia?

@Zawiedziony

zawsze był razem z wypłatą

mamma mia 2
@Zawiedziony

Razem z wypłatą, jako składnik wynagrodzenia rok temu jaki 2 lata temu

Niekumaty

Czy dodatek 3000 PLN w poprzednich latach był wypłacany jako osobny przelew czy przelewem razem z wypłatą jako część składowa wynagrodzenia?

Zatrudniona
@Niekumaty

Razem z wypłatą

Niekumaty
@Zatrudniona

Czy dzisiaj (tj za kwiecień) ten dodatek został wypłacony?

Zatrudniona
@Niekumaty

To jeszcze nie ten czas ????

Vincent

Do jakiego poziomu logicznego można dojść ??? Trolle tak żyją ...Rozmawiałem z taką osobą ,logiki i biznesu nie ma, w takiej osobie .Tylko rozum zepsuty, i bardzo ograniczony, w myśleniu samodzielnym. Aż trudno jest pojąć, jak oni funkcjonują, w życiu codziennym . Tak działa firma mająca niby taki prestiż na rynku. Pozdrawiam wszystkich na dziale wulkanizacji .....oprócz pryncypałów ......

@Vincent

Nie szukaj tam logiki... Przyjdź, odbij kartę, zrób swoje, odbij kartę i wyjdź

Jonny

Witam pracowałem w tej firmie ponad 4 lata dziś mogę powiedzieć że nigdy nie pójdę na system 4 brygadowy obecnie zarabiam 3.5 plus dodatki co jakiś czas praca od poniedziałku do piątku

romr
@Jonny

Daj namiary na tą firmę w której pracujesz. Z checia tam pojde. Wiesz co. Nic nie odpiszesz. Taka prawda.

Jonny
@romr

Do Bridgestone też Cię ktoś zaprowadził za rękę? Poszukaj sobie sam firmy, do której z chęcią pójdziesz. Taka prawda.

romr
@Jonny

Johny. Znam miejsca w Poznaniu gdzie można zarobić nawet i 4800 na miesiąc. Ale za 280h. I co druga sobota pracującą. Jeśliby porównać zarobki Bridgestone do największych pracodawców w Poznaniu typu Volkswagen czy Kompania Piwowarska to obydwie te firmy wypadaja blado. Jak to sie mowi wszedzie dobrze gdzie Nas nie ma. Pozdrawiam

Otworz zimno bo mi okno
@romr

Kampania Piwowarska jest średnia, pracowałem tam na wózku, pracujesz od pn-pt ale zarobisz w okolicy 2500 na rękę. Po roku lub dwóch zarobisz do 3 tys. Fajny jedynie mieli deputat piwny, co mc dostawałeś 24 browarki do wyboru ^^

XYZ

Jakie przykładowo?

xyz2
@XYZ

Wszystkie co są pod banderą Lecha, Żubr, Książęce, Tyskie, Pils, Premium, Reds, Dębowe, Wojak, Grolsh itp

VW
@romr

Volkswagen wypada blado ? O czym ty piszesz ? Jak możesz porównywać siebie zapieprzajacego po siedem dni i trzy niedziele do gości co maja w tygodniu dzień wolnego za to, że musza przyjść w sobotę ?! Jak przyjdą w szare dni i nadgodziny w niedziele (tak jak bspz) to kładą na łeb na szyje też zarobki. A jeszcze świąteczne wakacyjne premia od mistrza.

@VW

vw wypada blado przede wszystkim, że wciąż zatrudnia przez agencję i tak szybko nie przejdziesz na bezpośrednie zatrudnienie

xxx
@romr

Jiz tak nie chwalcie VW. Zarobki gruuubo przesadzone.

xxx
@lol

Dokladnie. Jak juz przezyjesz agencję to zostajesz zatrudniony przez vw najpierw na rok a kolejna umowa na 21 miesiecy. A później to wola nieba czy przejdziesz na stałe (raczej nie) podziekują Tobie i kolejny na Twoje miejsce przez agencję...

Pssss
@xxx

Kolego.. ile razy w roku odbierasz wypłatę między 7 a 8k?

Łyn
@Pssss

Brutto co miesiąc.

gfd
@romr

nie sluchaj glupot,mam 38lat wiem gdzie dobrze płacą i przy 8godzinach nikt ci nieda wiecej jak bridgestone,pracowałem w bridgestone,exide,amino,nivea,volkswagen,vox i dziesiatki innych firm i nikt nie płaci jak bridgestone i exite.

Hmm
@gfd

To ile Wy zarabiacie średnio że Bridgestone tak dobrze płaci a inne firmy słabo wypadają ?

Leon
@Jonny

gdyby to była prawda to byś napisał gdzie robisz!!!!

Mason
@Pssss

Pracowalem w BSPZ,w zlotowkach co miesiac odbieram 12-13k, czytanie goworku bylych pracodawcow motywuje mnie do pozstania w Szwecji

X5 Zeneca

"5929,05 zł – tyle według GUS zarabia przeciętnie Polak zatrudniony w sektorze przedsiębiorstw. To ostatnie dane obejmujące płace z marca. GUS zestawił je z płacami za marzec 2020 r. i wyszło mu, że są one wyższe o 8 proc." Jak zabiorą dodatki, to kto oprócz kierownictwa i liderów będzie zarabiał powyżej średniej? Mydlenie oczu o uczciwości, o wspaniałym miejscu pracy, oskarżanie związków o brak dobrej woli. Tak naprawdę to liczą się zaoszczędzone na nas pieniądze, żeby pokazać się przed Dartouxem. Obiecał, że da max 2% podwyżki, zetnie wydatki, a teraz głupio mu prosić pana o więcej.

(usunięte przez administratora)średnie podwyżki 6,5 % a nie 2%

@X5 Zeneca

Zaczynają pojawiać się różne teorie spiskowe... Więc ja mam też swoją... Jak wiemy zamyka się Bethune, związki wywalczyły ogromne odprawy. Korporacja, jak każda inna nie lubi tracić, więc najlepiej gdzieś zabrać, żeby komuś dać... Jeden miesiąc bez wypłaconych dodatków u nas, równa się spłaconych dwóch lub jednego z gościa z Bethune

@Oper

Myślę że masz rację. Sam o tym już pisałem ale wtedy jeden z drugim sie z tego śmiali i twierdzili że dostaniemy kupę kasy bo im będzie na nas zależało po zamknięciu Bethune.

neutralny
@X5 Zeneca

a powiedzcie mi kto ogłosi sukces ? zenek bo zabierze dodatki i nie będzie podwyżek czy ZZ bo ogłoszą, że przydupili zenka? a jak to ma się matematycznie ? brak dodatków to ok. 6000 pln / rok.= 500 pln=m-c. a o jakie podwyżki walczą zz ? ktos kiedys z zz przedstawił korzyści tego co chcą ? takie proste wyliczenie. ile musiałaby wynosić podwyżka aby zrekompensować brak dodatków ? zz się same (usunięte przez administratora) bo myślieli, ze zenek nie zabierze dodatków , a tu zoink. zenek myślał,że postarszy zabraniem dodatków i zz podpiszą, i tu też zonk.

ale jaja
@X5 Zeneca

a słyszeliście najnowsze powiedzenie na fabryce ? "ZZ gdzie moje pieniądze" . Dobre. Czy zz ma jaja żeby odpowiedzieć?

@ale jaja

Tylko strajk... Nie ma wyjścia. Chcemy dodatki? To do boju

@neutralny

ZZ sobie doliczała dodatki ( wakacyjne ) do wywalczonych podwyżek 3 lata temu a teraz ma ich nie być? Szach mat dla ZENKA Brawo ZZ

Gumny
@ale jaja

Wszyscy narzekają na związki, wszyscy by chcieli brać na gotowo, wielka krzywda bo warunki pracy, płacy się pogarszają... Ale jak związki wyjdą do was z prośbą o pomoc, typu chodźmy, zawalczmy, pikieta, strajk, to już widzę jak wam kolana zagrają. Jeżeli wam zabiorą dodatki, to nie będzie wina ZZ, tylko waszych miękkich kolan

@Gumny

Tak tak a jak 3 lata temu cała fabryka chciała stanąć to co ZZ zrobiło? A teraz jak rynek jest jaki jest to ludzie są be. Zastanów się co piszesz

@Jo

A jaki jest rynek? taki że brakuje ludzi do pracy , a na budowie więcej w tej chwili zarobię. bye BSPZ

Jajogłowy skurwol

Ty masz wszyscy to widzą nie musisz powtarzać jak pajac nikt nie jest ślepy?

Jupik

Zapisujcie się do solidarności.

Po co?

Kasa
@Jupik

ile płacicie za zapisanie sie do s

Yoop
@Kasa

Niecałe 5 dych.

Abrakadabra

A co ci dały związki? I tak podpisują wszystko jak długopis. Nie słyszałem żeby komuś pomogli. Wymyślają tylko bzdury nikomu nie potrzebne. Związki ogólnie tak jak najbardziej tyle że z jaja i i konkretne a nie takie jak nasze

Związkowiec
@Jupik

Ostatnio w pewnej dużej firmie w okolicy... były zwolnienia. Dla przykładu powiem że jeżeli z 10 osobowej brygady umowa się kończyła 5 pracownikom to 4 z nich któży byli członkami solidarności nie otrzymało kolejnej umowy a 1 który (usunięte przez administratora) I nie był to pojedyńczy przypadek.

Mietas
@Związkowiec

Ta firma o której piszesz to zapewne Volkswagenek. Do lipca mają zwolnić 700 ludzi i mówili już o tym przed epidemią. Dla mnie rachunek jest prosty: Płacę składkę na Związki i nie ma żadnego efektu, więc gdy przestanę będę miał więcej w kieszeni. Niech się za prace wezmą i sami sobie zarobią.

POOL
@Abrakadabra

Pracujesz w naszej fabryce? Po Twoim wpisie jestem przekonany, że nie. Więc nie wypowiadaj się na temat działalności OZ. Jeśli nie słyszałeś o pomocy członkom OZ to zapraszam do kontaktu z przedstawicielami NSZZ SOLIDARNOŚĆ w Bridgestone Poznań.

POOL
@Mietas

Powodzenia przy rozwiązaniu umowy o pracę.

Zestresowany
@Abrakadabra

Ty to chyba piszesz z hr albo nic nie widzisz. Gdyby nie było ZZ to w czasie pandemii zakład zrobiłby z pracownikami co by chciał. Zwolnienia ,zmiana umów itd. Coś jeszcze hceez wiedzieć?

@Zestresowany

A tak nie robi co chce? Gdzie ty żyjesz. Jak chcą zwolnić to zwolnią. Związki nie mają nic do tego. I tak zawsze zgadzają się na wszystko gdy pierwszy pogrozi palcem. Są bardziej osrani niż zwykli pracownicy że mogą stracić robotę. Jak ktoś robi swoje to nic mu nie grozi a związki są mu do niczego potrzebne. Jak by to były związki z prawdziwego zdarzenia to ok ale te lamusy co są u nas to szkoda gadać.

Związkowiec
@Związkowiec

"A jeden który nie był w Solidaroności"

Hate
@Abrakadabra

Głupiego to się źle słucha

Kto wie
@Jupik

Coś wiadomo o rozmowach S z pracodawcą?

@Kto wie

jeżeli o to pytasz to znaczy że nie należysz do S, więc powinieneś czekać na koniec negocjacji i przyjąć wynik do wiadomości

ktoś
@Związkowiec

proste, nierobom z ZZ nie przedłużają....

NO związki
@Jupik

związki przegrały wszystko! - zabierają nam benefity ! nie zapomnimy tego zz !!!!

@NO związki

Wpisz się na listę poparcia propozycji pracodawcy to Zeniu na pewno da Ci benefity

treku

Praca dla ludzi twardych, bez wyksztalcenia, poslusznych. Warunki pracy fatalne. Zapylenie, smrod, wysoka temperatura, duze odleglosci do pokonania. Nie zycze nikomu pracy w firmie Bridgestone.

@treku

Krótko i zwięźle, ale niestety na temat.

Były
@treku

Nic dodać nic ująć, trafne w pkt. Dlatego już tam nie pracuje, a teraz mam wolny weekend

Ha ha
@treku

"Twardych bez wykształcenia" sorry ale jakieś wykształcenie mam i to średnie może i to mało ale niestety masz rację poszlusznych i (usunięte przez administratora) że trzeba tak (usunięte przez administratora)

Zenek
@treku

Słabi i leniwi są tu zbyteczni. Za to najlepsi mogą liczyć na docenienie i otrzymanie w dobie kryzysu i rozbudowy aż 2% podwyżki.

Jupik
@Zenek

Panie Zenku reklama się kręci z dodatkami i benefitami. Jak mamy odebrać to reklamę zmienić.

@Jupik

Jak związki nadal będą jedynie cienko popiskiwać to bankowo odbiorą

@Lolo

Panie Zenku, proszę się nie uginać i zabrać te niesprawiedliwe dodatki. W dobie kryzysu, nie trzeba reklamy, ludzie przyjdą do pracy nawet bez tych dodatków

Artur

Zapraszamy do związków zawodowych. Sami możecie tylko przytakiwać.

Komandor

No panowie....pewnie Związki Zawodowe na 1 Maja będą hucznie świętować zatwierdzenie 12-godzinnego trybu pracy. Pozdrawiam tych co opłacają składki by działaczom na stołkach żyło się lepiej.

Jak to?
@Komandor

To już pewne? Na wszystkich działach?

BmeLid
@Jak to?

Jak dobrze, że już mnie to nie dotyczy a majówkę spędzę na odpoczynku

CL
@BmeLid

Ja też będę odpoczywał od ciężkiej pracy

@CL

Chyba od siedzenia w biurze

BmeLid
@Operator

Od pilnowania Was żebyście wydajnie pracowali... Aha, postarajcie się w weekend, żebym w poniedziałek nie musiał się denerwować. Liczę na Was

Leon

Zenek się cieszy że komuś zabrali bo traci pln na dojazdy , To niesprawiedliwe dodatki powinny być!!! masz pod nosem zakład to masz to EGOISTO (usunięte przez administratora) W (usunięte przez administratora) obyś kiedys musial dojezdzac 50 km w jedną stronę do pracy może wtedy zrozumiesz!!!!! (usunięte przez administratora)

@Leon

Ale to nie nasza wina że jesteś z wioski, sam wybrałeś odległe miejsce pracy i miałeś świadomość że trzeba jakoś dojechać. Większość z was podpisywało umowę, w momencie gdy tych dodatków nie było i zarabialiście o wiele mniej.

Jak tam

Jak tam nastroje przed nową tura negocjacji? Będziecie podpisywali się na liście poparcia propozycji BS?

Wdupex

Tak!!!

Ja też :)
@Wdupex

Nie

Wacek

Chyba tak

NormalnyOperator

Ile wynosi podstawa wynagrodzenia na starcie dla operatora ??? Z góry dzięki z odp. Pozdrawiam

W bs pracuję ponad 10 lat. Jestem w zz i jestem za postulacjami związku. Zarząd nie traktuje nas poważnie. Solidarność odpuszczala przez ostatnie lata ale w końcu miarka się przebrała. Teraz wspierają nas nawet ludzie nie będący w solidarności. Nagrody, medale, podwyżki, samochody i imprezy, a pracownikowi 40 zl podwyżki. To ogromna korporacja, a nie firma śpiworów z Radomia... 40 zl nawet trudno mi to przeliczyć na euro. Nie dajmy się. Bądźmy solidarni.

Lol

Kalkulator proponuje jeśli w pamięci nie da rady przeliczyć.

@Lol

Ile Ci Zenek płaci za opinie? może ja też się zdecyduję

ZZ

Masz rację szkoda mówić robią z nas głupków. Za PRL było tak jak poniżej , u nas pewnie będą kosmetyczne zmiany ale sens ten sam Ja, niżej podpisany oświadczam i zobowiązuję się do zaniechania wszelkiej działalności szkodliwej dla Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, w szczególności do przestrzegania obowiązującego porządku prawnego[2].

Poznaniak
@ZZ

Historia się powtarza nasi dziadkowie mieli podpisać volkslistę (usunięte przez administratora)lojalki PRL a my zenkowskie

3 srebrniki

Członek

Za mało Judasz dostał 30

Tak tak tak
@Członek

Przynajmniej do okrojonej pensji dorobił

Robol

Wiadomo co teraz?. Nie ma porozumienia, zabierają dodatki, zarobki przestają być atrakcyjne. Czy związki podejmą jakiekolwiek dalsze działania?. Czy będzie strajk?. Nie wyobrażam sobie pracować tak samo, za mniejsze pieniądze z nieustająca presją wyniku...

@Robol

Teraz podziękuj że w ogóle masz pracę. Rynek pracy nie jest łatwy teraz.

@Robol

Wszyscy będziemy musieli iść do związków aby nam zapłacili za straty które ponieśliśmy.

krzych
@ZZ

Jakie są koszty? Kawa / herbata 24/7? Albo co? Jakie są twoje straty? Co ty tam robisz? Nie podoba? Idź zwolń się ... szukaj innej pracy. ...

***** zz
@krzych

A jakie są zyski niepodpisania pakietu? Potrafisz wytłumaczyć czy kozaczysz A i tak nie kumasz o co w tym chodzi.

@***** zz

Zysk jest taki że koszty pracy będą niższe, opona tańsza w produkcji i będziemy bardziej konkurencyjni na rynku.

Elektryk
@Lol

Rynek może nie jest łatwy teraz, ale w tej chwili zarobię więcej na budowie .

@Elektryk

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żebyś poszedł pracować na budowie. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolic. Mi dobrze tu gdzie jestem i o 5 zł nie będę płakał

@Rumcajs

Zamykają fabrykę w Bethune, gdzie będzie trzeba wypłacić ogromne odprawy pracownikom. Więc o konkurencyjność się nie martwcie, ktoś musi przejąć produkcję po Bethune. Jest dużo do wyciągnięcia i ugrania, tylko trzeba razem grać, do jednej bramki. Pokażcie charakter, a nie że można Was traktować jak ciemnotę przez Pana.

@Gość

Tym z zamykanej fabryki też tak mówili. Walczcie, walczcie to wywalczycie to samo.

I co z tego że mówili , a dostaną takie odprawy że ty przez 5 lat nie zarobisz

Lolo

I dlatego że oni dostaną takie odprawy ty nie dostaniesz dodatków. Proste jak budowa cepa. Kasa znikąd się nie weźmie. Poszło tam, zabraknie tu.

@Lolo

Stargard się nie dał a my jesteśmy frajerami

PK

Teraz z pewnością tęsknicie za mną...

:D
@PK

smacznego darmowe panie :) a panów cza zaprosić na darmową wyżerkę hehehe

@Robol

Teraz najedzeni po świętach wracamy na stare śmieci za mniejszy piniondz

@Taka prawda

Zgadza się ale teraz łatwiej podjąć decyzję o opuszczeniu Raju Zenia.....

?

Jesteś pewny że piniondz Mniejszy? Hłe hłe

@?

Nie no luzik. Jestem mało bystry, nie zauważam tych kilku stów mniej. Ogarnij się ziomek

@Taka prawda

Są tacy którym pasuje parę stów mniej, bo ważne że praca jest. Pewnie miska ryżu też byłaby wystarczająca...

CL
@Oper

Mam dużo kredytów do spłacenia i każda stówa jest ważna . Zeniu jest dla mnie Bogiem bo jak wyrzuci przyjdzie do mnie komornik.

Wzruszyłem sie

@Oper

Pewnie tak. Szkoda słów na takich. Oby sami się wykruszyli.

Nikt

Może pusty ale transparentny i uczciwy w wypowiedzi

BylyOper
@CL

Było tyle do ugrania. Daliście się zastraszyć i tyle, słabe wiejskie parobki...

@BylyOper

Było a teraz nawet płacze do wyższych władz pozostają bez echa - to że przysłali odpowiedź to czysta kurtuazja bo treści tam nie ma żadnej.

@Taka prawda

Odpowiedz była na wysokim poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE