Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

ania

Są przyjęcia do zakładu i czy praca ciężka?

@ania

Są przyjęcia a praca jak to w korpo słupki muszą się zgadzać. Więc potu trochę trzeba przelać.

XYZ
@ania

Nie wiem jak z tymi przyjęciami, 3 tygodnie po rozmowie sam zadzwoniłem do firmy i dostałem informacje że musze poczekać minęły kolejne 2 tygodnie i nadal cisza..

Nowy w mieście
@Bono

A na produkcji jak?

@ania

Praca jak praca, trzeba robić swoje... Ciężko? Hm.. To zależy pod jakim względem.. Grafiku, monotonii wykonywanych ruchów, latem temperatury, presji na wynik... Czynnikowi jest dużo i wszystko zależy od psychiki pracownika. Trzeba się zatrudnić i samemu podjąć decyzję, albo zostaje, albo dziękuję..

Trzeba dużo dźwigać

denis
@ania

A jaka kasa na próbnym i atmosfera?

New
@denis

Przy okazji. Ktoś też tak miał, że po rozmowie musiał czekać ponad miesiąc za odzewem?

Wojtas

Witam wszystkich mam parę pytań i z góry dziękuję za odpowiedź więc lete z pytaniami ile można zarobić netto na miesiąc nie będąc studentem( wiek 35 lat) czy tylko jest system brygady aby ?jak tak to jak wygląda można jakiś przykład podać tygodnia pracy .Czy firma zapewnia dojazd ?jeśli tak to z jakich rejonów Poznania pozdrawiam Wojtas

@Wojtas

System pracy jest aby tylko 4 brygadowy po 12h trzy dni i trzy dni wolne. Kasy nie wiem, ale minimum te 3500 do 4000 wyciągniesz

Wojtas
@Operator

Dziękuję A mam jeszcze jedno pytanie czy Ukraińcy robią też?

Magazyn
@Wojtas

Oczywiście

Zuza

Witam. Zwracam się z pytaniem głównie do kobiet pracujących w tej firmie, ponieważ przymierzam się złożyć tu cv i wasza opinia pomogła by mi bardzo w podjęciu decyzji. Chciałam bym się dowiedzieć jak wygląda praca kobiet w bridgestone na jakie głównie stanowiska są przyjmowane ( obecnie pracuje na produkcji więc wiem co to znaczy ciężko pracować ) jaka jest formą pracy? I oczywiście czy jest rzeczywiście możliwość zarobienia oraz awansowania jak jest w opisie w ofercie pracy? I również jaka jest atmosfera? bo to też bardzo ważne. Z góry dziękuję pozdrawiam ☺

@Zuza

Nie wiem która to była opinia bądź polemizował bym czy umiesz czytać ze zrozumieniem

@Zuza

Tu jest wspaniała robota. Jest jak w wesołym miasteczku. Dobrze się tu bawimy i kasa jest od kitajców. Teraz w grudniu śpiewamy sobie piosenki świąteczne i tańczymy wokół maszyny, którą naprawiają mechaniki. Tylko ogniska na środku brakuje. Nigdzie się tak nie uśmiałem jak tutaj na kursach, szkoleniach, rozmowach z liderami i takimi innymi szefami, ocenami, ankietami....

@Zuza

Ostatnio wymyślili nową zabawę....''(usunięte przez administratora) Nie wiem dokładnie ile tam oferują za takie praktyki, ale zabawa jest przednia. To co istnieje w innych firmach całkowicie nieoficjalnie tutaj zostało wpisane do regulaminu i zrobiono z tego formalną procedurę. To zaistę wzbogaciło nas kulturowo jak muzułmanie we Francji. Pomysłów jest dużo, lidery zadowolone. Może zaczną nam zakładać teczki jak przed 89 rokiem. Wspaniale jest tu pracować...

Kocham korpo....

Mozis
@Wesoły Janek

Stul morde zasrancu za szafy

przygłup z Bridgestone
@Mozis

ale przygłupy i wsiury robią w tych oponach,patrząc na twoją wypowiedź to chyba podstawówke masz skończoną warunkowo i eksternistycznie.

@przygłup z Bridgestone

Prawda i nawet dyplomu technika nie obronil

Rekrut

Dzień Dobry. mam pytanie , chciałabym się przyjąć jako operator maszyn . Czy mogłaby wypowiedzieć się Pani która pracuje w Bridgestone jako operator ? jakie zarobki netto? jaka atmosfera?

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Beniu

Jak myślicie, gdy rząd wprowadzi to 1000zl wakacyjnego nasz pracodawca dołoży od siebie to zapowiadanie 10%????

Nie

Niee

Niby jak skoro to do 5200 brutto

Czolgista
@Beniu

Pewnie,że tak dostaniesz kartonik do złożenia (na radyjko)

Zatrudniona
@Beniu

Ty tak serio? Przecież nas to nie dotyczy...

Janusz
@Beniu

Z tego co mówią, to rząd wycofał się z bonu 1000+ na rzecz bonu wakacyjnego dla rodzin z dzieckiem bon 500+ na każde,ale na jakim etapie jest projekt to nie wiem. No i musiałbyś mieć do 5200 brutto

kapeć

nieee, ten wątły ciążownik

Blade twarz
@Janusz

Juhi gdzie są wpisy o Wiadernym? Cenzura w bsst?

Water head
@kapeć

O Kinga chodzi he?

@Water head

Co to znaczy, "he"? To jakaś gwara? Skąd to jest?

Z Twojej cegielni

Szef
@IQ guma

Przestańta, nie kłóćta się

@Szef

Nowy sef nowa gwara?

IQ guma

Przecież sam jesteś z wioski (usunięte przez administratora)

Daro

Witam Orientuje się ktoś na czym polegają testy na spotkaniu rekrutacyjnym, była mowa o Excelu, angielskim i chyba danych. Rekrutacja na inżyniera produkcji.

@Daro

Parę na rozkmine .. rozpisać grafik.... I 70% co byś zrobił gdybyś był jarząbek że wszystko zgłaszasz prezesowi klubu tęcza

@Daro

Najważniejsze żebyś nie sprawiał wrażenia zbyt ogarniętego, inteligentnego i pewnego siebie. Firma rekrutuje ciemnogród, ludzi słabych, wiernych swojemu władcy, takich którzy nie dostali by takich pieniędzy nigdzie indziej bo nic nie potrafią, a w B czują się jakby Pana Boga za nogi złapali

zielonko

I dlatego tam Cie zatrudnili

Pytaniowo

Witam Mam pytanie czy firma płaci więcej osobą, które maja dłuższy staż w firmie? Jaki dział ma najlżej oraz najgorzej i gdzie warto pracować na jakich maszynach? Przy zostaniu na nadgodzinach nie ma możliwości powrotu autobusem „firmowym”?

ceo
@Pytaniowo

Najlepiej mają ci co chodzą tylko na rano. Będziesz sobie trenował wolną jazdę na rowerze po fabryce bez celu... i drobnych ci nie starczy na posiadówy pod kawomatem. Reszta ma (usunięte przez administratora) na nich, a jeśli będziesz za wolny/ złamiesz zasady BHP z pośpiechu to nara. Po za tym jest fajnie i ciepło jak w domu. Przyzwyczaisz się.

Gugu
@Pytaniowo

Najlżej jest poza bramą tej fabryki????

Volver

Witam. Czy jest tu ktoś kto dojeżdża z okolic Wrześni?

Słaby Operator
@Volver

Która brygada ??? Skąd jeździsz ??? I jak i system 8h 12 h???

Zdrowy

Bus że Słupcy jeździ przez Wrześnie możesz dołączyć pozdro

Napierdalacz
@Volver

Skąd jeździsz ??? Która brygada???

Czy ktoś wie jaką kwota Nas uraczą na święta w tym roku?

Bono

Żadną dostaniesz tylko resztę socjalu co zostało .

Kur.a

Dostaniesz bieżnik z nietypowym stemplem

@Kur.a

Ogólnie to za mocno popłynęli z decyzją w sprawie tego oper. Nie takie rzeczy, śmieszne lub bardziej karygodne się działy w firmie... Trochę śmiechu lub nagana... Mało chodzi takich ludzi legend pod firmie? Coś niektórzy nawet awansowali... Jak emocje opadły do pewnie sumienie gryfie, co?

Guma

Tam ktoś w łapę bierze sprawdzając normy dopuszczalne związków hemicznych w powietrzu. Pieniądze nie są najgorsze. Płacą za stratę zdrowia

Gumny
@Guma

Mylisz się, zdrowia nie kupisz... zdrowiem nie ma ceny... Ewentualnie można przeplacić, ale zdrowiem

Guma
@Gumny

To tylko ironia wiadomo że zdrowie najważniejsze.

Bse

Jak to jest z tym pomiarem temperatury...? Koledze 3x pokazywalo powyżej 37,5st, raz 38st i co, i nic? Robił dalej...

Janusz
@Bse

Zgłosił to gdzieś? Poprosił o przerwę, zgłosił wysoką temp jako zdarzenia pot. wyp.? Bo jeśli pracował dalej, znaczy że nie ma problemu, tylko wspólnym głosem poruszając problem, można pokazać że nie dajemy rady w takich temperaturach pracować...

Jo
@Janusz

Janusz jemu chodziło o pomiar temperatury ciała haaahaaa.

Sequ

Po co robic badanie temperatury jak na hali jest po 37stopni

@Bse

Temperaturę mierzą 20m od "pras" przy przeciągu przy bramie w lutym i wychodzi 18

Żyje ? Żyje . A taka drobna temp to od gorącej gumy nie covida

rok

Chciałem zapytać o faktyczne zarobki operatora maszyn na początku i po jakimś czasie,zaczynam pracę przez Workservice Pozdrawiam i dziękuję za info

Dawtona
@rok

Przez work service nie jestes operatorem a pomocnikiem,ok 3.5netto bez nadgodzin,dwa razy przemysl czy chcesz pozniej przejsc na umowe z bs,mozesz zalowac,lepiej zrobic nadgodziny przez agencje i miec spokojna glowe niz brac udzial w 40stoletnim szkoleniu i byc wwalonym na jakas pokraczna maszyne ktora wiecznie szwankuje,zreszta poczekaj do wakacji na upaly ,po pol roku odechce ci sie 4ro brygadowki

Zainteresowana

Cześć. Proszę o wyrozumiałość, mam nadzieję że nie powtarzam pytania. Aplikowałam na stanowisko operatora I ciekawi mnie ile kobiet jest na brygadzie jako operator? Jest jakiś limit czy to zależy od brygady właśnie ? Zastanawiam się czy bez problemu można się odnaleźć w pracy gdzie większość to panowie. Pozdrawiam serdecznie, z góry dziękuję za odpowiedzi ☺

@Zainteresowana

Na konfekcji jest po 5 dziewczyn na każdą brygadę na inspekcji końcowej jest ich więcej.

Nicolaa
@Bono

na inspekcji jest ich najwiecej i maja lajcik luzik

Łos
@Nicolaa

większość ma tak zwane dziary

Sandra

Czas nie jest łatwy dla firmy więc zrozumienie jest potrzebne, ważne żeby firma przebrnęła ten szalony czas.

Barnaba
@Sandra

Pani Sandro, firma powinna również zrozumie, że prawdopodobnie większości pracowników wiedza o ekonomii i gospodarce, jest jak Yeti. Podobno istnieje.

@Sandra

Pani Sandro, żałosne jest to o czym Pani pisze... Ta firma ma taki kapitał że proszę się o nią nie martwić. A jeśli nawet znajdzie się w trudniej sytuacji, to nawet przez moment ona nie spróbuje zrozumieć Waszych kredytów i rodzin na utrzymanie, tylko Was zwolni (usunięte przez administratora)

W tej firmie liczy się tylko zysk.

Słaby Operator
@Anonim

Takie życie czy w korpo czy u prywaciarza trzeba (usunięte przez administratora)a nie płakać

pewniak:)
@Słaby Operator

pewnie, ze tak ja pracuje od 20 lat i donosze na wszystkich nawet sprzedałem swojego kolegę co dopisywał nadgodziny i dostał kopa z TL cały czas robię przekręty na złomie aby szef był zadowolony pozdrawiam mazis

a co ma się liczyć w firmie? To nie Caritas

Szef
@Anonim

Ameryki nie odkryłeś... A widziałeś kiedyś, firmę, przedsiębiorstwo, co by było nie nastawione na zysk? Wypłata operatora to jest bardzo cienka linia, musi dostać tyle żeby nie uciekł i nie za dużo żeby zysk był...

Turas
@Szef

Sef to ma jednak łep na karku w rządzie potrzeba teraz takich flachowcow

Ciekawe-w trosce o nas

Wszystko wskazuje na to, że jest to niemożliwe, bo przepis rozporządzenia określa, kto jest do tego zobowiązany. Gdyby go nie było, to pracodawca mógłby samodzielnie wprowadzać wymóg noszenia maseczek lub przyłbic, powołując się na regulacje bhp. Przypomnijmy, że firma ma zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. Pracodawcy powinni pamiętać, że jeśli zatrudnieni są wyposażeni w maseczki co najmniej o standardzie FP2, to firma stosuje środki ochrony indywidualnej. Jeśli ich nie mają - np. korzystają ze zwykłych maseczek - tzn. że nie mają zapewnionej ochrony w tym względzie. (usunięte przez administratora)

Gumny
@Ciekawe-w trosce o nas

Czyli te sknerusy nie dają Wam masek w przydziale? Z tego co wiem, to w innych firmach, różnych, jest przydział 50szt. Na miesiąc jednorazówek... Masz dwie sztuki na 8h.

@Gumny

mamy jedną na zmianę, na maszynach nie trzeba używać gdy jest możliwość odstępu 1,5m

Action
@Gumny

Mało masz szmatek w magazynku, owiń łeb i jazda do akcji

NormalnyOperator

Mam pytanko: Jak dostajecie maseczki to zamknięte po pięć czy z ręki do ręki na daną zmianę???

Specjal
@NormalnyOperator

Dla Ciebie specjalnie z wyszytym nazwiskiem i w złotym opakowaniu , wszystko robione na zamówienie

Uzi

Może to nie covid tylko (usunięte przez administratora) od tej gumy na płuca siada a piszą jako covid

@Uzi

no coraz gorzej, na FI opony bez stabilizacji gorące prosto w twarz oparami dają

@lol

Ja też się boję o swoje zdrowie, oddycham tymi oparami, na hali aż siwo od dymu, a wiadomo że związki chemiczne w nim są śmiertelnie niebezpieczne

Viarus
@Oper

Temat wałkowany tysiac razy ,na hali jest bezpiecznie nie ma żadnego dymu i przestańcie narzekać macie super pracę. Szkoda,ze juz tam nie pracuję.

A

Jakieś plany przejścia na system 12h?

Operator

Czy planowane są jakieś środki bezpieczeństwa w związku z drastycznym wzrostem zachorowań na covid? Czy nowa fala zachorowań odbije się na zamówieniach i produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE