Opinie o Pem Direct Marketing Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pem Direct Marketing Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pem Direct Marketing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pem Direct Marketing Sp. z o.o. w Poznań

Hugon

Nie wszystko może być idealne ale myślę, że jak robimy swoje to i powodu do zaczepiania nie będzie.

Xyz
@Hugon

No właśnie nie do końca :)

Artur
@Xyz

Cześć. Jestem nowy w tym wątku i tak sobie myślę, czy firma Pem Direct Marketing od początku zatrudnienia oferuje pełną umowę o pracę? Kwestia ta jest bardzo ważna dla wielu pracowników stąd też moje pytanie w tym zakresie. Może od Was uda mi się to ustalić? Będzie miło czegoś się dowiedzieć. Znajdzie się osoba chętna do udzielenia informacji?

Do Artur Nowy wpis
@Artur

Niestety nie. Większość pracowników zatrudniana jest na umowę zlecenie. To typowa praca dla studentów bez możliwości większego rozwoju za średnią stawkę (inne firmy oferują większe wynagrodzenie). Generalnie szkoda czasu :)

K. Nowy wpis
@Do Artur

Nie za średnią, tylko za najniższą :)

Do Artur Nowy wpis
@K.

Zaktualizuję trochę: zgadza się - najniższa krajowa i w 90% przypadków to zleceniówka lub umowa o dzieło. Podtrzymuje, że szkoda czasu. Była to moja najgorsza praca w życiu chyba pod każdym względem. Zero rozwoju, brak możliwości awansu itp.

Dominika Nowy wpis

Pracowałam tu na studiach przez jeden rok akademicki. Sympatyczna atmosfera, elastyczny grafik, wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo. Bez problemu udawało mi się łączyć pracę ze studiami, ponieważ zawsze dało się dogadać. Kasa jak dla studenta była okej. Miło wspominam :)

Xyz

Sama praca jak i wynagrodzenie jak najbardziej na plus. Godziny pracy również elastyczne. Największym minusem firmy jest jej własny prezes. Czepialstwo oraz nieuzasadnione pretensje na porządku dziennym. Ma swoich pupilków, resztę traktuje w zależności od humoru. Nie przedłużył mi umowy, ponieważ "sam nie wie co mu nie pasowało", a kiedy przyszłam podpisać rachunek nie stać go było na "do widzenia". Polecam pracę osobą mającym stalowe nerwy oraz lubiącym być gnojonym.

Izabela

Super, że postanowiłeś się tu wypowiedzieć, ale wiesz...tak naprawdę Twoja opinia nie mówi właściwie nic o tym pracodawcy. Przeglądała stronę internetową Pem Direct Marketing i zauważyłam, że szukają teraz Konsultanta telefonicznego oraz Audytora: http://www.pemdm.pl/kariera Może się wydawać, iż są to atrakcyjne oferty pracy. Dlaczego zatem mówisz, że ta firma to "słabizna"? Poproszę o jakieś konkrety!

Telemarketer

Atmosfera miła, spokojna. Kilka wstępnych pytań do kandydata. Przedstawienie struktury firmy- niewielkie call center, głównie przeprowadzanie ankiet z klientami branży samochodowych + pozyskiwanie leadów (premiowane przy wynagrodzeniu). Praca od pon- pt między 9-17. W trakcie rozmowy krótka prezentacja własnych predyspozycji telemarketerskich- symulacja rozmowy z klientem.

Czym się zajmujesz? Opowiedz o doświadczeniu zawodowym. Czy posiadasz predyspozycje sprzedażowe? Jaka jest Twoja dyspozycyjność?

@claire powiesz coś więcej na temat pracy w tym miejscu? nie wygląda to ciekawie

@Ania

zamiast Claire ja mogę Tobie powiedzieć o pracy. Grafik elastyczny, stawka całkiem niezła, a atmosfera bardzo przyjazna. Z zewnątrz budynek może wygląda nieciekawie, ale wewnątrz jest wszystko tak jak należy, a dzieje się dużo i warto podjąć tutaj pracę. A co do wypisywania pozytywów "za 10zł netto/h", to równie dobrze może być ta sama stawka dla pisania negatywnych opinii. Każdy powinien sam się przekonać jak to wygląda, a nie sugerować się opiniami z internetu, w którym można wypisywać wszystko.

Lidia
@Marta

Z doświadczenia wiem, że warto zapoznawać się z opiniami, aby wiedzieć na co ewentualnie uważać. W każdym bądź razie chciałam zapytać Cię o to, czy są w Pem Direct jakieś premie? Czekam na odpowiedź!

Claire
@Lidia

Nie ma. Gołe 13 netto na śmieciówce. Beznadzieja

Kazimierz
@Claire

A skoro nie ma premii, to pewnie funkcjonuje pakiet świadczeń socjalnych, a jeśli tak, to co wchodzi w jego skład? Nowi pracownicy też otrzymują stawkę 13 netto/h, czy mniejszą?

Cataphract

Mogę prosić o kontakt z jakimś byłym pracownikiem? Nie wygląda to dobrze

PEM DM

Jak pisałem już wczesniej. Odnoszę wrażenie, że ktoś próbuje zaszkodzić naszej firmie wpisując nieprawdziwe informacje o panujących w niej nieznośnych stosunkach, niskich płacach (wiadomo, że te zawsze mogłyby być wyższe), szefie, przed którym drżą podwładni i niesprzątanym biurze. Nie wiem skąd takie opinie, bo nie spotykam się z podobnymi na codzień, ale odnoszę wrażenie, że nie pisali ich obecni lub byli pracownicy, którzy zwykle kończąc pracę, z różnych powodów, najczęściej dziękują za możliwość jej podjęcia. Może autorem jest jakiś zawiedziony kandydat, który nie został zatrudniony? Nie wiem. Jednak pomimo tych wątpliwości wszystkie te opinie przyjmuję z pokorą gdyż stanowią dla mnie wskazówkę do jeszcze lepszego prowadzenia firmy, która w tym roku obchodzi swój jubileusz 20-lecia! Byłym i obecnym pracownikom życzę satysfakcji z wykonywanej pracy a zawiedzionych przepraszam jeśli kiedyś "nadepnąłem im na odcisk" :). Prezes zarządu

Claire
@PEM DM

No cóż jedno na pewno jest prawdą bo wystarczy spojrzeć jak jedzie się przez Winogrady. Budynek wygląda jak chlew.

Lopez13

Widzę że biedaczki siedzą i walą pozytywne komentarze za 10 zł netto :D Cóż wiarygodności to wam nie dodaje, raczej nie skorzystam z oferty. A budynek... masakra... Wygląda jak z filmu wojennego.

Ola

Bardzo dobre warunki pracy i sympatyczna atmosfera :)

Sylwia

Brudno w biurze? Śmieci? Chlew? Chyba, że sam robisz bałagan wokół siebie. Ale w końcu i tak sprzątaczka przyjdzie i posprząta za ciebie. No cóż niektórym brakuje kultury to fakt, ale większość potrafi się zachować.

Margaretka

Atmosfera bardzo przyjazna. W biurze porządek. Szef uśmiechnięty i życzliwy. Pracowałam przez ostatni rok. Bez zgiełku i presji na wynik, typowych w call center. Gorąco polecam to miejsce.

Stokrotka

Warunki jak na Poznań bardzo mierne, jedynie dla zdesperowanych studentów, a wielki Prezes mógłby pozbierać chociaż śmieci przed wyjściem bo naprawdę odechciewa się tam wchodzić. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i wygląd tego miejsca spowodował u mnie odruch wymiotny.

PEM Direct Marketing

Szanowni Państwo! Odnoszę wrażenie, że ktoś próbuje zaszkodzić naszej firmie wpisując nieprawdziwe informacje o panujących w niej nieznośnych stosunkach, niskich płacach (wiadomo, że te zawsze mogłyby być wyższe), szefie, przed którym drżą podwładni i niesprzątanym biurze. Nie wiem skąd takie opinie, bo nie spotykam się z podobnymi na codzień, ale odnoszę wrażenie, że nie pisali ich obecni lub byli pracownicy, którzy zwykle kończąc pracę, z różnych powodów, najczęściej dziękują za możliwość jej podjęcia. Może autorem jest jakiś zawiedziony kandydat, który nie został zatrudniony? Nie wiem. Jednak pomimo tych wątpliwości wszystkie te opinie przyjmuję z pokorą gdyż stanowią dla mnie wskazówkę do jeszcze lepszego prowadzenia firmy, która w tym roku obchodzi swój jubileusz 20-lecia! Byłym i obecnym pracownikom życzę satysfakcji z wykonywanej pracy a zawiedzionych przepraszam jeśli kiedyś "nadepnąłem im na odcisk" :). Prezes zarządu

Przedmówcy mieli racje. Pracowałem tam pół roku i stanowczo odradzam.

Alson

Tak jak napisał kolega wcześniej siedziba wygląda gorzej jak chlew. Żenada

Filip W.

No i siedziba wygląda jak chlew więc wstyd tam wchodzić nawet

Filip W.

Beznadzieja, zła atmosfera i (usunięte przez administratora) Warunki żałosne

PEM DM

Proszę pamiętać, że od 1 sierpnia 2019 r. stawka brutto = netto dla osób w wieku do 26 lat. Spora grupa pracowników, w tym studentów jest zwolniona z płacenia podatku dochodowego od wynagrodzeń.

anonim44444444444

Witam serdecznie, jaka jest stawka godzinowa na samym początku pracy? Ile czasu przerwy mają pracownicy?

do anonim44444444444
@anonim44444444444

Niestety stawka godzinowa niska (max 16 zł brutto), przerwy dostosowuje się samemu do ilości pracy. Jeżeli pracujesz na dole to atmosfera całkiem spoko ale na górze tragedia (wystarczy podpytać dziewczyn). Na plus grafik - można dostosować pod siebie. Jak ktoś niżej wspomniał - duża rotacja mówi sama za siebie.

Manager
@do anonim44444444444

Wysokość wynagrodzenia jest ustalana bezpośrednio z pracownikiem przy zawarciu umowy a pan anonim4...4 nie ma o tym bladego pojęcia bo w ogóle pracy nie podjął. Nie ma też pojęcia o atmosferze panującej w firmie a jego wpisy wywołują w naszym zespole tylko zdumienie i uśmiech politowania. Rotacja? No cóż! Rekrutacja nie oznacza wcale rotacji ale świadczy o zwiększonej potrzebie pracowników w związku z rozwojem firmy. Rezygnacja studentów kończących pracę i wyjeżdżających na zagraniczne staże raczej nie świadczy źle o firmie.

Kamil

Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Pem Direct Marketing Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pem Direct Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pem Direct Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pem Direct Marketing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pem Direct Marketing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pem Direct Marketing Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Szelągowska 41 lok. 2
    61-626 Poznań

Pem Direct Marketing Sp. z o.o.