PEM Direct Marketing

Poznań

Opinie o PEM Direct Marketing

anonim 1 2010-10-18 21:45:12
Firma świądcząca usługi marketingowe dla znanych marek motoryzacyjnych poszukująca osoby na stanowisko konsultanta w call center. Hahah , byłem na rozmowie i totalna porażka. W ofercie było napisane, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie + premia a podczas rozmowy "prezes" zjechał po mnie , że chciałbym 2800 netto! Totalny brak profesionalizmu.Na moje pytanie ile tu można zarobić , odpowiedział 1300 netto! - no faktycznie wynagrodzenie atrakcyjne ! Nie rozumiem po co wypisują takie bzdury w ofercie
pracownik 2016-10-14 16:58:06
Pracuję już ponad rok i z całego serca mogę polecić! Fajna atmosfera, nie jest to jakiś wielki biurowiec gdzie telemarketerzy siedzą w malutkich boksach, każdy ma duże biurko, nowy i sprawny komputery, na luzie można sobie wyjść do łazienki, zrobić kawę czy na papierosa. Projekty jakie się realizuje również są interesujące, głównie branża motoryzacyjna, kampanie reklamowe i informacyjne dla koncernu VW. Można łączyć pracę tutaj nawet ze studiami dziennymi, ponieważ grafik ustala się według własnych preferencji na początku miesiąca. Idealna praca dla studentów!
PEM Direct Marketing 2016-10-17 22:57:32
Pan anonim chyba pomylił adresy. Każdego kto chciałby się przekonać jak naprawdę traktujemy kandydatów do pracy i co oznacza atrakcyjne wynagrodzenie zapraszam na rozmowę do biura firmy. Wcześniej jednak proszę wysłać cwoje CV.
Zostaw swoją opinię o PEM Direct Marketing - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEM Direct Marketing