Opinie o Baltona S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltona S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Baltona S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona S.A. w Warszawa

Proces rekrutacji kompletnie nieprofesjonalny. Kobieta niezwykle niemiła, wyłudza informacje o innych firmach, sama nie udziela żadnych. Nie polecam!!!

Bartek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Stokrotka

A ktoś wie coś o pracy w księgowości??

Fiolek29
@Stokrotka

Polecam jak najbardziej.

Aneta

@Stokrotka chcesz aplikować? Czy obecni pracownicy firmy Baltona mogą podpowiedzieć coś użytkownikowi @Stokrotna na temat pracy w księgowości? Jak oceniacie zwyczaje panujące w firmie? Czy podoba się Wam atmosfera pracy? Wasze opinie pomogą innym użytkownikom, zachęcam do rozmowy.

Stokrotka
@Aneta

CHodzi o biuro w Warszawie, ktoś coś?? Bo jak narazie to żadnych konkretów

Fiolek29
@Aneta

Co dotyczy pracy w biurze w księgowości, to oceniam na bardzo dobrą. Panuje bardzo dobra atmosfera. Niema presji psychicznej. Czujesz siebie jak w domu. Większość ludzie w księgowości pracuje długo w firmie. Nie ma rotacji. Polecam.

Specjalista ds. Marketingu

1. Etap rozmowa telefoniczna 2.Spotkanie 3. Brak odzewu mimo zapewnień- totalny brak kultury i piszę to nie dlatego, że nie dostałem pracy. Ale wypadałoby poinformować o przebiegu rekrutacji.

O doświadczenie, obecne obowiązki. Standardy raczej nic ponad przeciętnego.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Czarek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie chcecie napisać?

migotka

1. Atmosfera w pracy - dno 2.zarobki - brak słów 3. wymagania nieadekwatne do zarobków 4. procedury rodem z epoki kamienia łupanego 5. szefostwo z centrali - czepialstwo o wszystko o co się da z naciskiem na Pana MM 6. Pomysły mają fajne i ambitne ale wszystko się mija z celem gdyż podejście wszystkich jest tak deprymujace, że odechciewa się wszystkiego po jednym dniu. 7. Najważniejszy punkt kadra pracowników - na jeden duuuzy sklep dwie osoby i to na kasie a na perfumach raj dla złodzieja. I oczywiście odpowiedzialność finansowa na pracownikach. 8. rotacja pracowników non stop- ludzie na szczęście szybko się ogarniają o co chodzi w tej pięknej firmie i jaki tu panuje (usunięte przez administratora)

xxx
@migotka

Wroclawski Manager to człowiek bez zasad i aż dziwne że jeszcze pracuje w tej firemce. Gościu za nic ma poszanowanie pracownika i aż się prosi aby ktoś go tak potraktował w końcu. Ale pamiętajcie - Karma wraca !

Aneta

@Xyz, wspominasz o odpowiedzialności finansowej - za co? Po ile godzin i w jakim trybie pracuje się w Baltona? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy! Każda z nich będzie bardzo ważna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tym miejscu.

Aneta

@Remigiusz, pracujesz w Baltona, czy po prostu jesteś dobrze zorientowany w sprawach firmy z innego tytułu? Jeśli jesteś pracownikiem to napisz proszę coś o warunkach proponowanych przez tego pracodawcę. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Baltona, to podrzucam kilka aktualnych ofert pracy - znajdziecie je tutaj: http://www.baltona.pl/index.php/firma/kariera/ . Będziecie aplikować na któreś ze stanowisk?

Firma się rozwija, weszła na giełdę. Myślę, że warto tu pracować!!!

Remigiusz

Firma weszła na giełdę już lata temu i z 10 złotych/akcja spadła do pięciu w niecałe dwa lata. To giełdowy trup, który podniósł sobie akcje w ostatnim okresie przez skup akcji własnych. I nic więcej. Co zwykłego pracownika obchodzą akcje spółki, skoro nie przekładają się na jego wypłatę?

Credy

Wszyscy pracownicy Baltony powinni się dowiedzieć, że osoby, które przychodzą teraz, zarabiają na start więcej, niż osoby z dwuletnim stażem. Na wstęp dostaje 2400 brutto. Dwuletni pracownik - 2200-2300. Cała góra o tym wie, wszyscy milczą. Po co dbać o dobrego, długoletniego pracownika? Lepiej zainwestować w osobę, która po dwóch czy trzech miesiącach odejdzie... Brawo Baltona! Jesteście niesamowici! Wasza polityka rodem z PRLu w końcu Was wykończy.

Aneta

Czy ktoś może odnieść się do mojego ostatniego pytania i napisać, jak w obecnej chwili przedstawia się atmosfera w Baltonie? To bardzo ważny aspekt zatrudnienia dla wielu osób, bo jak wiemy - wpływa na jakość pracy pracownika każdego dnia. Opinia na ten temat może pomóc wielu osobom niezdecydowanym.

Aneta

Jak ocenicie atmosferę panującą w firmie Baltona?

Połówka

Firma jest ok., prowadzą szkolenia dla pracowników. Wynagrodzenie jest również ok. Wiele osób chciałoby pracować w takim zakładzie. Mam ochotę na zmianę miejsca pracy i dołączyć do Baltony. Może ktoś ma wiedzę na temat warunków pracy i mógłby troszkę oświecić mnie?

nie_mam_nogi

dfg

hej widze ze pojawila sie oferta pracy na stanowisko sprzedawcy w Gdańsku czytalem ta oferte i wiem ze oferuja tam miedzy innymi zkolenia produktowe i sprzedażowe Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, system premiowania oparty na wynikach operacyjnych sklepu

Kyane

Pracowałam w Baltonie 3lata temu. Myślę, że tak jak wszędzie wszystko zależy od ludzi, kierownika. W sklepie, w którym pracowałam była masakra. Kierowniczka-tyran, traktowanie nieludzkie i wykorzystywanie do maksimum. Ale wiem, że w innych sklepach było lepiej. Jeśli chodzi o warunki finansowe w tamtym czasie to było ok. Pensja+prowizja od sprzedaży.

Kuropatwa

Wszystko ładnie, tylko pytanie czy poszukują obecnie nowych ludzi do pracy? Podejrzewałbym, że z roku na rok będzie u nich tylko lepiej. Wiadomo, że okres kryzysu przynosi różne problemy, jednak czy można liczyć na to, że rekrutacja będzie prosta i jasna i przy okazji na jakie warunki finansowe można liczyć?

wiśnik
@Kuropatwa

nie wiem czy warto interesować się akurat pracą w Baltonie obecnie... jeśli masz możliwość pracy jako sprzedawca w jakiejś innej sieci to spróbuj tam swojego szczęścia. Może przy okazji Twoja odpowiedzialność będzie mniejsza, a kasy tutaj raczej lepszej nie uraczysz niż w innych sieciach. pomyśl o tym

biblo

baltona to firma z bardzo dużych doświadczeniem . Ich pierwsza placówka o ile się nie mylę powstała już w 1949 roku, a więc grubo ponad 60 lat temu. Od tego czasu jednak nie wykształcili się na tyle aby stanowić poważną siłę na naszym roku. Także wydaje mi się , że samym doświadczeniem za długo mogą nie przetrwać

xyz

Nie Polecam. ! Pracy w Baltonie i współpracy z [usunięte przez administratora]. Zero komunikacji, nieodpowiadanie na niewygodne pytania to normalka. Uwaga na Modlin!. Szykuje się (usunięte przez administratora) . Pensja na poziomie 2200 brutto, która proponują sprzedawcą to jest kpina. :)..

,,,

Przestań.Możesz sobie im krzyknąć i tak to oleją mi obiecywali więcej a w rezultacie dostałam mniej ciężka harówka i tyle chociaż sezon powoli mija, najgorzej jest zacząć w sezonie..... Ale Bogu dzięki już tam nie pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Baltona S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltona S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltona S.A.?

Kandydaci do pracy w Baltona S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltona S.A.