logo Baltona

Baltona

Jarocin

Opinie o Baltona

nie mam nogi 2012-04-04 08:55:00
A keraniss już zaczął działać w naszych sklepach? Ktoś z naszych do nich trafił?
jaga 2012-04-04 23:04:03
ja nie
mam to gdzieś 2012-04-05 10:09:04
z tego co wiem to sporo osób.
WHERE 2012-04-06 17:02:41
Gdzie jest nasza obiecana premia :)? "Wielkanocna"
jurgen 2012-04-06 18:05:48
Właśnie!!! Gdzie premia? Czekamy do 19.00 (o tej godz. ostatnie księgowania w bankach). Jak nie będzie, to BUNT na pokładzie.
zosia 2012-04-06 21:19:53
A premii wielkanocnej nie ma:( [usunięte przez moderatora]
jaga 2012-04-06 21:25:23
premie wielkanocne ,a gdzie premie inflacyjne za styczen pan prezes [usunięte przez moderatora] nam dawal ,ale nie ma nic bo travel za trzy sklepy płaci kary ,ale to nic gdansk i katowice to nadrbia my lezymy a oni nowy budzet maja dodatkowo pani menadzer sz zadba o to
warszawiak 2012-04-08 22:27:35
To może teraz chociaż sie przyznamy kto ile zarabiał?
trawa 2012-04-10 22:11:15
Każdy wie że zarabialiście "dobrze":) Ma ktos odwage sie pochwalic?
James Bond Agent 0,7 2012-04-11 07:51:11
trawa - 2012-04-10 22:11:15

Każdy wie że zarabialiście "dobrze":) Ma ktos odwage sie pochwalic?
Lepiej nie - ta wiedza mogłaby was zabić.
trawa 2012-04-11 13:51:34
Tak czy tak każdy wie, że BH zawsze miało lepiej od reszty...
ech... 2012-04-11 14:15:01
trawa - 2012-04-11 13:51:34

Tak czy tak każdy wie, że BH zawsze miało lepiej od reszty...
ale co się na .. [usunięte przez moderatora]. w sezonie to nasze.
Ciężka praca (przynajmniej classic i perfumy) to i pensje wyższe. Trudno żebyśmy robili na wszystkich i jeszcze zarabiali marnie.
nie mam nogi 2012-04-12 22:31:20
Ja w ogóle nie wiem, w czym problem - mogliście przyjechać do Warszawy, wynająć sobie mieszkanie i pracować za te wspaniałe "kokosy" - ktoś wam zabraniał?
A przy okazji to może potrenujcie w tych rejonach pisanie CV, bo jak tak dalej pójdzie, to firma może nie dotrwa do końca roku.
ja 2012-04-13 12:07:04
A Ja pytam gdzie nasza premia za wyrobienie budżetu?? mamy już 13 sty a podobno do 10go maja być wypłacane dodatki??
buraku_u_u 2012-04-13 23:07:57
Twoja wypowiedź nie zasługuje wogole na jakikolwiek komentarz... Widać jak zoorientowany w sytuacji byłeś. Pozazdrościć. Na Warszawie świat sie nie kończy. Ktoś sie tu w siebie zapatrzył. Z Bogiem.
Zamykam te obrady bo swój honor mam.
jaga 2012-04-14 18:09:37
to teraz morze ... [usunięte przez moderatora] a się wykaże bo bh travel zakończył działalnośc zobaczymy jak się za was wezmie wszystkie straty bedziecie musieli odrobic bo my dostalismy swietne odprawy
ono 2012-04-14 21:38:14
ja - 2012-04-13 12:07:04

a z jakiego sklepu jesteś ?
karmel 2012-04-14 22:07:49
ech... - 2012-04-12 10:17:36

karmel - 2012-04-12 00:44:17

Dlaczego myślisz że inne sklepy nie zarabiają na siebie?

Skąd możesz wiedzieć jak wygląda praca w innych punktach?Może to wy mieliście łatwiej bo było was wielu na zmianach? Magazynierzy, kasjerzy, kier. zmian a na regionach jest tylko kasjer i robi wszystko. Przyjmuje dostawę, wystawia, doradza, sprzedaje itd. a zarobi wiele mniej bo to nie stolica. Jak pracowaliście to narzekaliście że macie mało a jak już nie pracujecie to się chwalicie za nieźle zarobiliście. Jak to jest w tej Baltonie ?
Myślałem że pewnych rzeczy nie trzeba tłumaczyć, ale jednak...

W Warszawie w najsłabszych miesiącach na jednego pracownika sklepu przypadało jakieś 100 tyś obrotu, w najlepszych miesiącach ponad 150 tyś - a jaki obrót przypada na jednego pracownika w rejonach? Policz sobie a dopiero potem pisz, czy u was pracowało się ciężej czy nie.

Owszem, w stolicy ułatwieniem jest magazyn, ale też skala handlu jest nieporównywalnie większa niż w innych miastach.

Poza tym - dostawy same się nie przyjmowały, same nie wystawiały na półki, i nie robili za na tego panowie z magazynu.

Piszesz że było nas więcej na zmianach? Ok, było 3, 4 kasjerów, ale przy większym ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyjeżdżało 12 palet towaru dziennie - czyli powiedzmy 3 palety na łebka w dzień, plus praca na kasie. Rozstawiłeś kiedyś na półki towar z 2 palet w ciągu zmiany, obsługując przy okazji 150-180 klientów?

I nikt z nas nie chwalił się, że zarabiał dobrze, szczególnie w ostatnim okresie - to w kraju urosła chyba jakaś legenda o naszych zarobkach. Większość z was pewnie jakby popracowała u nas miesiąc za nasze pieniądze to z przyjemnością wróciłaby do swojej pracy za 1500 na rękę.
Nie porównuj wszystkich sklepów w regionach do siebie. Jedni dostają jedną paletę na tydzień a drudzy 12 palet samego składu który trzeba przyjąć (nie ma magazyniera) wystawić i sprzedawać a w wolnej chwili uporządkować magazyn na kolejne dostawy Polmos-ów, coli, papierosów itd. Nie pisz ze codziennie rozładowałeś 12 palet bo tu piszą ludzie którzy pracują lub pracowali w Baltonie. Pewnie nie ma u nas ciągle tylu klientów co u was ale też mamy jazdę jak wchodzi o jedynym czasie 800 osób. Obrót na jednego kasjera jest u nas większy niż 100 tyś wiec wiemy jaki jest zapierdziel w Baltonie i nie ucieklibyśmy z Warszawy bo dużo pracy.
Nie ma zamiaru kłócić się z wami bo tak samo byliście traktowani jak my dalej jesteśmy. Całe te premie it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. Jeden sklep ma budżet np: 10tyś a drugi 100tyś a premii tyle samo albo wcale bo brakło 0,5%.

Pozdrawiam
P.S.
Zaczyna się sezon :)
ruda 2012-04-18 20:54:39
cześć . jak się masz? pracujesz ?, jeżeli tak na GL nasz nieaktualne dane...
W-wa już nie istnieje, a tych kilka osób zostawili na modlin - aby móc się wykazać posiadaną kadrą po wygranym - ewentualnie - przetargu, potem myslę , że dostaną tzw propozycję nie do odrzucenia - przejście do baltony za porozumieniem stron..nowe stawki , warunki lub zielona trawka..
dzban 2012-04-20 20:22:55
Jedno tylko zastanawia...
Jak bardzo nieumiejętnie trzeba kierować firmą by w ciągu trzech lat z wielkiej, szanowanej marki z tradycjami "BAL_ONA" zrobić tak wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ... W którym nawet już błota brakuje. [usunięte przez administratora] zastanówcie sie nad sobą. Cała polska się z was śmieje.
jaga 2012-04-20 22:44:26
macie racje takie [usunięte przez administratora] się dobrali że mamy to co mamy i powiem więcej tam gdzie ppl ma większe udzialy na lotniskach to tak samo będzie z wami bo baltona juz nie wróci do warszawy ,mieli szczescie że w gdansku sie udało i zdążyli podpisac umowę
taki 2012-04-21 09:59:48
hej. czy komuś sie juz zakończyło wypowiedzenie ( w-wa ) i czy otrzymał odprawę, wypłatę z funduszu ?
ono 2012-04-21 10:10:37
dzban - 2012-04-20 20:22:55

Jedno tylko zastanawia...

no to nie jest tak dokładnie, 3-4 lata wczesniej groziła nam upadłość i sprawy w sadzie, " inwestor" został zrobiony na szaro, pojawił sie inny który dofinasował to i owo, tylko dobrał sobie kiepskich strategów i wyszło jak wyszło... tak więc trzy lata temu to baltona była wielka w teorii, [usunięte przez administratora] i przyszła wpadka - zero kasy za towar to i po chwili brakowało towaru, wezwania do zapłaty, monity, w ostateczności sąd i upadlość, Flamingo zaiwestowało i powoli poszoł do góry...ale zycie nie lubi próżni i jest to co jest
mrx 2012-04-21 14:37:20
Mądrzą się tu niektórzy, [usunięte przez administratora] a ktoś tak na prawdę wie o co chodzi? [usunięte przez administratora] twierdzi, że o remont lotniska, co nie jest chyba takie bez sensowne?

A o co chodzi z tymi sklepami, które baltona ma jeszcze na lotnisku? pisał o nich ppl obwieszczając, że otworzyli aelię i cośtam jeszcze? Te sklepy działają? I jak ppl chce je zlikwidować przed remontem?
bananówka 2012-04-21 16:50:53
Jaki zarząd jest każdy wie i nikt mi nie powie, że w ostatnich trzech latach decyzje w sprawie firmy byly mądre. Sama nie jestem rekinem biznesu ale jak ktoś się na czymś nie zna to łapy z daleka.
ryba 2012-04-21 17:39:04
mrx - 2012-04-21 14:37:20

owszem, [usunięte przez administratora] ma racje ,że chodzi o remont lotniska i dlatego zarząd złożył w grudniu wniosek o zabezpieczenie roszczeń czytaj : umowy najmu do 2015 .. ponieważ lotnisko nie posiadało dla baltony innej zamiennej lokalizacji na lotnisku w w-wie. I tym samym rozpoczeło wojenkę z PPL. Wszystko było dobrze do chwili opóznienia ( podobno jeden dzień ) z dostarczeniem gwarancji bankowych i to własnie wykorzystał PPL - bo takie miał prawo i wykorzystał zapis w umowach , że w takiej sytuacji może wypowiedzieć umowy najmu w trybie natychmiastowym co tez uczynił i pozbył się problemu w postaci Baltony. Szkoda że [usunięte przez administratora]nie uświadomił sobie że wywołał wojenkę i nie może wkładać broni do reki przeciwnika . A tak się stało .
Co do sklepów Aelia i keraniss to otwaorzyli na naszych lokalizacjach na starym terminalu swoje sklepy oczywiście do czasu rozpoczęcia remontu. Na lotnisku w-wa nie już sklepów Baltony.
a my na to jak na lato 2012-04-30 22:39:15
Można walczyć ale skutek i tak marny.
BH już nie wróci.
Tyle w tym temacie.
ono 2012-05-11 21:59:23
nie mam nogi - 2012-05-10 16:19:04

A coś ci w tym przeszkadza?
nic mi nie przeszkadza. Pytam przecież grzecznie.. a na temat remontu jest pełno wykluczających się informacji i stąd moje pytanie. mam nadzieję , że została zaspokojona Twoja ciekawość i podejrzliwość.
Kiedy rozpoczyna się remont , jak długo bedzie można handlować na starym Terminalu w W-wie ?
nie mam nogi 2012-05-13 18:22:48
ono - 2012-05-11 21:59:23

nie mam nogi - 2012-05-10 16:19:04

A coś ci w tym przeszkadza?

To było pytanie do [usunięte przez administratora] - o cytowaniu mi się zapomniało :)
nie mam ręki 2012-05-16 21:53:41
Cześć człowieku bez nogi!
Co u ciebie znalazłeś jakąś ciekawą pracę?
pzdr.
nie mam nogi 2012-05-24 09:34:26
nie mam ręki - 2012-05-16 21:53:41

Cześć człowieku bez nogi!

Co u ciebie znalazłeś jakąś ciekawą pracę?

pzdr.

Tak, znalazłem, może nawet ciekawszą niż w Baltonie :)
Coś tu strasznie ucichło, naprawdę nic ciekawego już się nie dzieje w tej firmie? Czy może wytresowali już wszystkich tak bardzo, że nawet w necie boją się odezwać?
szkop 2012-05-24 23:18:23
Nie wytresowali nikogo:) Z dnia na dzień jakieś nowe idiotyczne sensacje:) Zero nadzieji na lepsze jutro:) Na cokolwiek:)
Tylko same utrudnienia:) I może już nikt nie pisze bo szkoda sie wogole wypowiadać... Nic to nie przyniesie.
taki 2012-05-25 11:57:08
szkop - 2012-05-24 23:18:23

a o których sensacjach piszesz ?
przeniesienie biura ?
[usunięte przez administratora] pozdr
niedziela 2012-05-27 23:05:10
O wszytskim:)
O tym ,że wszystko tu jest żałosne i kiedyś doprowadzi do zamknięcia spółki.
Tyle w tym temacie.
ono 2012-06-02 21:10:48
witam.
czy biuro to jeszcze pracuje ? mam troche spraw do załatwienia i nie wiem czy jest po co tam jechać ? .. może już pozamiatane w gabinetach...
Aspirujący 2012-07-13 15:42:41
Witam.

Mógłby ktoś uchylić rąbka tajemnicy odnośnie zarobków w tym sklepie, chodzi mi o stanowiska od sprzedawcy do kierownika, jaka podstawa oraz ew. premie. [usunięte przez administratora]
dzięki i pozdrawiam
szpieg 2012-07-15 12:10:03
Aspirujący - 2012-07-13 15:42:41

Witam.

Mógłby ktoś uchylić rąbka tajemnicy odnośnie zarobków w tym sklepie, chodzi mi o stanowiska od sprzedawcy do kierownika, jaka podstawa oraz ew. premie.[usunięte przez administratora]

dzięki i pozdrawiam
w warszawie - sklepów brak, w modlinie też nie będzie , po okresie próbnym było około 2200 brutto + premia za wyrobienie niemożliwego targetu... socjal to była opieka medyczna - wszystko w temecie..
Aspirujący 2012-07-16 20:30:27
To sprzedawca, tak?? A kierownik sklepu jaką ma? Jakie te premie, jak nie wyrobi się targetu to zero?
były pracownik 2012-07-19 13:51:03
Aspirujący - 2012-07-16 20:30:27

w baltonie było dobrze kilka lat temu...uciekaj jak najdalej od tej firmy!!! kierownik sklepu i kierownik zmiany to najgorsze fuchy w tej firmie...!
Aspirujący 2012-07-19 21:42:05
Jakiej firmy nie wpiszesz na wszystkie narzekają. Najgorsze fuchy, ale pewnie też najlepiej płatne na poziomie sklepu, więc ile płacą, ktoś wie?
nie mam nogi 2012-07-21 12:11:49
Aspirujący - 2012-07-19 21:42:05

Zapłacą ci tyle, ile sobie wynegocjujesz na rozmowie.
Aspirujący 2012-07-24 19:18:43
Pytałem, żeby nie krzyknąć za mało ;) Już byłem na pierwszej rozmowie, zobaczymy. pozdrawiam
,,, 2012-08-15 20:54:02
Przestań.Możesz sobie im krzyknąć i tak to oleją mi obiecywali więcej a w rezultacie dostałam mniej ciężka harówka i tyle chociaż sezon powoli mija, najgorzej jest zacząć w sezonie..... Ale Bogu dzięki już tam nie pracuje.
xyz 2012-09-12 13:36:44
Nie Polecam. ! Pracy w Baltonie i współpracy z [usunięte przez administratora]. Zero komunikacji, nieodpowiadanie na niewygodne pytania to normalka. Uwaga na Modlin!. Szykuje się [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Pensja na poziomie 2200 brutto, która proponują sprzedawcą to jest kpina. :)..
biblo 2014-12-23 17:31:50
baltona to firma z bardzo dużych doświadczeniem . Ich pierwsza placówka o ile się nie mylę powstała już w 1949 roku, a więc grubo ponad 60 lat temu. Od tego czasu jednak nie wykształcili się na tyle aby stanowić poważną siłę na naszym roku. Także wydaje mi się , że samym doświadczeniem za długo mogą nie przetrwać
Kuropatwa 2015-01-07 20:16:33
Wszystko ładnie, tylko pytanie czy poszukują obecnie nowych ludzi do pracy? Podejrzewałbym, że z roku na rok będzie u nich tylko lepiej. Wiadomo, że okres kryzysu przynosi różne problemy, jednak czy można liczyć na to, że rekrutacja będzie prosta i jasna i przy okazji na jakie warunki finansowe można liczyć?
wiśnik 2015-03-21 23:07:51
nie wiem czy warto interesować się akurat pracą w Baltonie obecnie... jeśli masz możliwość pracy jako sprzedawca w jakiejś innej sieci to spróbuj tam swojego szczęścia. Może przy okazji Twoja odpowiedzialność będzie mniejsza, a kasy tutaj raczej lepszej nie uraczysz niż w innych sieciach. pomyśl o tym
Kyane 2015-04-22 09:16:39
Pracowałam w Baltonie 3lata temu. Myślę, że tak jak wszędzie wszystko zależy od ludzi, kierownika. W sklepie, w którym pracowałam była masakra. Kierowniczka-tyran, traktowanie nieludzkie i wykorzystywanie do maksimum. Ale wiem, że w innych sklepach było lepiej. Jeśli chodzi o warunki finansowe w tamtym czasie to było ok. Pensja+prowizja od sprzedaży.
ala 2015-05-05 09:46:04
Pracowałam w Baltonie całkiem niedawno i szczerze odradzam. Wypłata to ok 1550zl netto, praca na 3 zmiany w sezonie letnim a poza od 4 rano się zaczyna. Dodatki które płacą za godziny nocne są wręcz śmieszne - w sumie to nikt nigdy nie wie ile bo nie ma rozliczenia miesięcznego:/, o rozliczenie trzeba poprosić a przy tym wysłuchać miliona pytać po co i dlaczego :/. Z miesiąca na miesiąc ustalany jest taki budżet aby go nie osiągnąć i żeby premii nie dali. Dziwna polityka firmy nastawiona na sprzedaż jakiś absurdalnych produktów impulsowych ( czytaj wciskanie klientowi batoników przy kasie ), wszelkie próby wprowadzenia zmian/ nowych pomysłów są ignorowane przez "górę" bo oni wiedzą lepiej :/
dfg 2016-05-05 21:24:02
hej widze ze pojawila sie oferta pracy na stanowisko sprzedawcy w Gdańsku czytalem ta oferte i wiem ze oferuja tam miedzy innymi zkolenia produktowe i sprzedażowe Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, system premiowania oparty na wynikach operacyjnych sklepu
Zostaw swoją opinię o Baltona - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltona