Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telepizza Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Olga

Witam od dłuższego czasu pracuję w Telepizzy na stanowisku kucharza. Owszem w weekendy jest sporo pracy, ale można też wyciągnąć niezłą kasę. Dla mnie ważne jest również to, że mam blisko do domu, bo pracuję na miejscu i robię to co lubię, a myślę że to jest w życiu najważniejsze!!!

-porazajace - 2010-12-08 19:35:09 myślałem, że praca za 2,70 zł netto to jest możliwa jeszcze na wschodniej Ukrainie, a nie w centrum Warszawy. Jak wół moja znajoma ma napisane 4 zł brutto za godzine. Ja nie moge w to uwierzyć, pracuje dorywczo w innej małej restauracji i dostaje ok. 120 zł za 8 godzin pracy... Proszę nie wypowiadaj się na temat umowy skoro nie przeczytałeś jej do końca. Wątpie aby Twoja znajoma miała płacone 2,70 za godzinę, napewno nie podjełaby się tej pracy, oprócz kwoty brutto jest dodana kwota netto o której nie wspomiałeś. Nie pracuje na Radiowej ale znam tą umowę.

-porażające

dotyczy lokalu przy ulicty Radiowej w Warszawie

-porazajace

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Alan

Jestem dostawcą na Prostej 2/14 i powiem tak ... Do placka trzeba mieć podejście ... Jak jesteś słaby i nie masz własnego zdania - ZGINIESZ ... Masz własne zdanie i robisz po swojemu i dokładnie - JESTEŚ NAJLEPSZY ... A co do kasy ... Ludzie ... Miesięcznie jest norma 350 kursów ... Ja robię spokojnie 550 i dostaje 1800 PLN + tipy (800) co daje ładne 2600 PLN więc jeśli chce się robić to się zarobi ... Myślicie że od siedzenia dadzą wam hajs ? Śmieszni jesteście ... A jeśli macie problem karaluszków (sami mieliśmy szczura i go złapaliśmy) to sanepid jest na ul. Chocimskiej w Warszawie Powodzenia cienkie bolki Pro Alan xD

kamil

skad ja znam te problemy ;)

su8201

Witam, pracowałem w telepizzy na czerniakowskiej wraz z moimi dwoma kolegami. Bylo to w wakacje, szukalem z kolegami pracy, wkońcu trafiliśmy na telepizze. mieliśmy(usunięte przez administratora)na godzine, wszystko by było wporządku gdybym po 4 godzinach pracy nie czół się jak przejechany walcem. Koleś który nas przez pierwsze dni pilnował kazał za wszelką cenę dostawać się na klatki aby rozdać po piętrach ulotki. Wkońcu zrezygnowaliśmy. Kierownictwo powiedziało nam że na początku przyszlego miesiąca mamy się zgłosić po pieniądze. Po czym okazało się że nikt nas nie zna, ani nie pamięta. Zaprowadziłem tam moją mamę która postraszyła ich artykułem w gazecie i pieniądze nagle się znalazły.

leo

pracuje juz prawie rok i jestem zadowolona nikt przez ten czas nie napluł do pizzy i nie widzialam karaluchow pracujesz ile chcesz... wiadomo ze jesli chcesz zarabiac gruba kase to nie w pizzeri ale przy duzej ilosci godzin da sie wmiare zarobic u mnie ekipa jest super:P ide tam z przyjemnoscia :))

Tedka

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po przepracowaniu sześciu miesięcy (zarówno dla pracowników na umowę o prace jak i zlecenie), fajna sprawa opieka medyczna w prywatnych przychodniach bez kolejek. Także po sześciu miesiącach dla chętnych karta multi sport na korzystnych warunkach. Możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy na koncertach i imprezach, na których Telepizza ma swoje namioty, dzięki temu można zarobić jak i obejrzeć koncert za darmo. W zależności od SV za wygrane konkursy między lokalami karnety na kręgle, bilard czy zaproszenia do kina. Wigilia pracownicza.

opieka medyczna to jest tylko trzeba minimum 6 miesiecy przepracować a socjal jest tylko trzeba wszystko w biurze osobiscie zalatwiac bo kierownicy wiele rzeczy nie przekazuja i o wielu nie mowia

sadyba25

Heh, tak czytam i szczerze Wam współczuję...Pracowałam parę lat temu na Nugat i to był najfajniejszy okres pracy w moim życiu. Może zarobki kiepskie, zamki, ulotki i inne bzdury - ale atmosfera? Coś pieknego, nawet kierowniczka (usunięte przez administratora) nie była w stanie nas wyprowadzić z równowagi każąc myć fugi szczoteczką do zębów i wymyślając inne "ciekawe" zajęcia w trosce byśmy sie nie nudzili...Ale jesli chodziło o sprawy pracownicze nie było problemu sie z nią dogadać :) Ale ludzie? Super? Nawet tzw: "pyknięcie" inaczej "straszny, nagły ruch" (usunięte przez administratora)) nie było dla Nas straszne - w takiej atmosferze i przy (usunięte przez administratora) żadne pyknięcie nie jest straszne :) Rzeczywiście jeśli chodzi o socjal to masakra - NIC. Żadnej opieki medycznej, uzezpieczeń, wyjazdów, integracji, szkoleń...NIC... Słuchajcie traktujcie tą pracę jak tzw. przejściówkę, dorywczą dla małolatów, chęć dorobienia paru groszy. Jak bedzie Wam źle w każdej chwili możecie się zwolnić i szukać czegoś lepszego :) W moim sercu zawsze jest miejsce dla Placków z Nugat - nawet za sprawą męża - którego tam poznałam i pokochałam :) Pozdro!

No to przy etacie (usunięte przez administratora)...napisz ile Dostałaś/eś:-)

Co moge napisac o pracy w Telepizzy... Jezeli ktos lubi pracowac od popoludnia do 1 w nocy i jeszcze zostawac na tzw. Zamku to polecam:p. Sciema totalna, ze grafik dostosowuja do Ciebie. Napiszesz prosbe, ze chcesz od rana do popoludnia to oni Ci walna od popoludnia do nocy:(usunięte przez administratora) nie wiem jak u innych ale mnie (usunięte przez administratora) sluzowke nosa:/ To na pewno nie jest maka kukurydziana. Nie jesteś tylko Pizzer - Kasjer ale tez Pizzer, Kasjer, Telemarketer, sprzatacz, czasem magazynier i zmywajacy dodatkowo jak masz zamek. Ogolnie ludzie w porzadku atmosfera tez ok ale zakres obowiazkow i godzin w pracy dobijajacy. Nie wiem jak z zarobkami przekonam sie jak dostane wyplate:P Powinno byc (usunięte przez administratora) za kazda godzine...

Ewwaaa

Nie polecam pracy w telepizzy!!! Pracowalam w lokalu w Warszawie jako pizzer kelner kasjer i sprzatacz. Nie placa za nadgodziny typu sprzatanie lokalu - na rozpisce masz napisane ze pracujesz do 21 30 i za to dostajesz kase a musisz zostawac niekiedy do godziny 24 i szorowac podlogi. Szczegolnie jest to ciezkie dla kobiet - trzeba nosic bardzo ciezkie przedmioty. Nie wspominam nawet o okropnie grubych koszulkach, braku klimatyzacji, koniecznosci noszenia dzinsow i CZAPECZKI przy wlaczonym piecu pocisz sie jak prosie. Wynagrodzenie (usunięte przez administratora)

paula

a ja tam jestem zadowoloona, mam fajnych ludzi , klimat jest smiesznie :))

Oluta

Ej, bo w sumie jeżeli ktoś został zwolniony za jakieś przewinienie to teraz będzie się wypowiadał negatywnie o firmie. Jeżeli szefowie są ogarnięci to i lokal normalnie funkcjonuje, a jeżeli szefostwo olewa wszystko ciepłym moczem to nie dziwne że zamiast lokalu powstaje (usunięte przez administratora) na kółkach i wałki są i nie miła atmosfera...

Ciekawe rzeczy tu wypisujecie wszyscy mogą sobie poczytać:-)

Oluta

W lokalu na Alejach pracowałam ponad rok temu, karaluchy i te mutanty zwane karaczanami schodziły z mieszkań-pustostanów nad lokalem!! w chwili obecnej ich tam nie ma :) może zarobki ogółem w TP nie są fantastyczne nawet jeśli chodzi o szefów zmiany ale możliwości rozwojowe pod wieloma aspektami bardzo chwalę!! Ta praca w brew pozorom uczy myślenia!! tylko jak wcześniej zostało wspomniane trzeba chcieć i być fair. a atmosfera zależy od ludzi :) (usunięte przez administratora)

RnR

(...) Albo do administratora budynku, bo z tego co wiem lokal znajduje się w bloku mieszkalnym. :/ Co do łamania prawa pracy i zaharowywania pracowników za darmo, to nie wolno generalizować. Jeśli działo się tak w kilku lokalach, to nie znaczy, że dzieje się tak we wszystkich. A co do narzekania na nadgodziny... pracownicy podstawowi uwielbiają nadgodziny ponieważ płacone są one podwójnie... krzywdzą one niestety szefów zmiany i większość nad nimi, ponieważ mają Oni nienormowany czas pracy... i to już boli Mnie samemu zdarzało się dochodzić do 270-80 godzin w miesiącu, a płacono mi za 160-180. Ale praca ciekawa i na pewno nie da się narazić na jakiekolwiek wady postawy wynikające z pracy siedzącej, bo zwyczajnie nie ma kiedy posiedzieć... Zdrowa robota :P

meg

najparwdopowdobmniej to ten sam (usunięte przez administratora) który sam uczył mnie robic walki na kasie wiec o czym tu mowa mowiąc klientom i innym ze robi sie walki fakt przy takich zarobkach jest to w takim miejscu niestety nieuniknione...pracowałam nie długo bo ok 3 imesiecy przyznam jedno zaplecze socjalne firmy kompletne zero atmosfera w pracy z tamtym składem mistrz(usunięte przez administratora) karaluchy fakt ale pretensja moze byc kierowana tylko do ówczesnej kierowniczki :) do nikgo wiecej:)

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Telepizza Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Telepizza Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telepizza Poland Sp. z o.o.

Telepizza Poland Sp. z o.o.