Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telepizza Poland Sp. z o.o. w Warszawa

PracaW.Centrali

Witam, Jak w opisie, pracowałem na Infolinii w Telepizzy czyli na Centrali. Mam dobre wspomnienia bo atmosfera jest taka jak powinna być, ludzie są dla siebie mili, z Panią Dyrektor każdy na "ty", więc jest rodzinnie:) Minusy: Brak szkoleń na stanowisku, jeśli mam nazwać te szkolenie które było prowadzone to gorszego w swojej karierze jeszcze nie miałem...Umowa o praca? Tylko dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności, tak to standard umowa zlecenie 12-14 brutto, praca jest w biurowcu ale dla tych co mieszkają po drugiej stronie Wisły niż Mokotów to powodzenia z dojazdem, praca nie jest na typowej "słuchawce" normalny telefon stacjonarny, tak naprawdę obijasz się 8h na 1 zmianie bo mało jest telefonów a na 2 udajesz że pracujesz bo szefostwo patrzy...raporty? jeden na miesiąc, reklamacje ciągle te same o produkcie...przyznam szczerze pizza w Telepizzy kompletnie odbiega od jedzenia....nie polecam ale samą pracę w firmie polecam chodź zarobki są małe jak to w korporacji.

daruss4

Witam, Ile zarabia z-ca kierownika, a ile kierownik?

zatrudniona

Na początku chcę zaznaczyć, że pracuję w lokalu franczyzowym, w lokalach własnych pewnie jest gorzej, bo nie ma z kim się dogadać, wszystko ustala Warszawa. * Dostawca - stawka na samochód firmowy 10 zł/h brutto, przy samochodzie własnym dochodzi kilometrówka 50 gr/km netto. Głównym zadaniem jest rozwożenie pizzy, pakowanie jej i pozostałych rzeczy z zamówienia (napoje, sosy itp.) do termosu. W wolnej chwili składanie kartonów, rozlewanie sosów, zszywanie ulotek, dokładanie napojów do lodówki, skrobanie kuwet od ciasta. U nas jest taka zmiana dostawców, że nie opłaca nam się uczyć ich odbierania telefonów (strasznie trudna sztuka ;)). Na zakończenie dnia pomoc w sprzątaniu lokalu. * Pizzero-kasjer - chyba 8 zł/h brutto i ekwiwalent za pranie 1 zł/h. Podstawowe zadanie - obsługiwanie kasy, robienie pizzy, przyjmowanie zamówień telefonicznych, dbanie o porządek na kuchni. Czasami, przy dużym ruchu, skoczenie z zamówieniem do klienta, jeśli jest gdzieś blisko. Jeśli dostawca nie ma czasu, to rozlewanie sosów i składanie kartonów. * Kuponista (hostessa) - rozdawanie ulotek klientom do ręki, 10 zł/h brutto. U nas nie ma osoby, która roznosiłaby ulotki po domach - robi to firma. * Szef zmiany - 10 zł/h brutto i 1,8 zł/h netto ekwiwalent. Obowiązki: wszystko to, co pizzero-kasjer plus: codzienne przeprowadzanie inwentaryzacji, układanie grafików, składanie zamówień na produkty, przyjmowanie i szkolenie nowych osób. Dodatkowo odpowiedzialność za pozostałych pracowników i ciągłe tłumaczenia, dlaczego klient czeka 1,5 godz. na pizzę (cóż, takich mamy dostawców, że jadą na kurs 40 min, kiedy ja, jadąc samochodem, pokonuję ten dystans w 15-20 min...); odpowiadanie na skargi. Niektóre osoby po kilku latach pracy mają 11 zł/brutto. Plusy pracy w Telepizzy: - Przede wszystkim można nabrać doświadczenia, dla osoby tuż po szkole jest to świetna praca. Można też dorobić, jeśli ktoś ma już jedną pracę, ale potrzebuje kasy. - Elastyczny grafik - dostawcy pracują od 10 do której mogą albo od której mogą do zamknięcia lokalu. Czasami środki lub całki (jeśli chcą). Można zadzwonić, spytać, czy jest ruch i przyjść sobie później, jeśli akurat nie chce nam się pracować danego dnia. Można być od pierwszego kursu i się wyspać. Działa to też w drugą stronę - czasami dzwonimy z pytaniem, czy ktoś może się pojawić w pracy mimo dnia wolnego, ponieważ ktoś wypadł/zrezygnował/miał wypadek/jest duży ruch. Ale nikt nikogo nie zmusza i nie grozi zwolnieniem. - Umowa zlecenie - to jest moja subiektywna opinia. Aktualnie się uczę, więc dzięki temu mam wyższą stawkę, żadnych urlopów nie potrzebuję, L4 też nie, bo praktycznie nie choruję, a przynajmniej w razie czego każdego dnia mogę się zwolnić, gdyby coś mi nie przypasowało. Nie mam ochoty wiązać się z pierwszą lepszą firmą trzymiesięczną umową... Minusy: - Dla niektórych brak umowy o pracę. - Dosyć niskie stawki, szczególnie dla dostawców i w lokalach własnych (chociaż tam są też umowy o pracę dla niektórych, chyba cały czas płacą za kurs). - Nerwy, stres i presja czasu; z mojej perspektywy wnerwianie się na dostawców, którzy chcieliby tylko siedzieć na tyłku, a mieć płacone 20 zł/h. Zamieść nie, umyć podłogi na koniec dnia nie, naczyń pomyć nie. (W domu też nie sprzątacie...?) Z drugiej strony przez duży ruch leci szybko czas, adrenalina też ma swoje plusy - praca nie może być nudna :) - Z tego, co wiem, w lokalach własnych płaci się za wszystkie braki, co jest chore, bo kula mała warta jest 50 gr, a nabija się ją jako placka za 6 zł! U nas jedyne, co odkupujemy (jako szefowie), to napoje i pokrywamy manka, ale z reguły z napiwków nam na to starcza. Wszystko zależy od nastawienia. Jeśli ktoś w wieku 19 lat oczekuje 3000 za nicnierobienie no to sorry. Ja miesięcznie jako szef zmiany wychodzę 1800-2200 zł i jest to dla mnie duże wynagrodzenie jak na ten wiek i niewielkie doświadczenie. Nie wiem także, skąd narzekania na to, że trzeba sprzątać; logiczne jest, że jak narobiło się syfu przez cały dzień pracy, to potem trzeba to po sobie uporządkować. No naprawdę ciężko to zrozumieć? Niby jestem zastępcą kierownika, a też myję naczynia, podłogi czy lodówkę i jakoś nie odbieram tego jako ujmy na honorze. Zresztą w KAŻDEJ pracy robi się wiele rzeczy poza tymi zapisanymi w umowie. Jako że jest to praca w usługach, trzeba użerać się z klientami, którzy po pierwsze nie są wybitni, po drugie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a po trzecie oczekują gruszek na wierzbie. I często cwaniakują. Ogólnie o samej Telepizzy jako gastronomii - jedzenie końca pleców nie urywa, zwłaszcza na dostawie, gdzie pizza robi się dość miękka (w lokalu pozostaje chrupiąca). Cenowo różnie - czasami drogo jak cholera (24 zł za pizzę 30 cm w dostawie), czasami tanio (6 zł za małą 21,5 cm, w piątki średnia za 12, dwie 43-centymetrowe za 40 zł i inne prom

aaron

Praca z własnym samochodem w Telepizzy TO PORAŻKA. To tak jakbyś pracował za darmo. CWANIACTWO I WYZYSK.

logo firmy Serwisant rowerowy

Praca dostawcy to netto 4,2 za kurs z tego odlicz paliwo i koszt samochodu, czyli zero wychodzi z kursu. Zarobek to te 2zl na godzinę. Kłótnia wiecznie o zamki śmieci i otwarcia ... jednym slowem nie polecam. A, na napiwki tez nie co liczyć.

smaku

Pracowałem w Telepizzy kilka lat temu jako pizzer, a później pizzer / kasjer. Dopiero jak mnie znajomy "przeszkolił" w robieniu wałków, praca zaczęła się opłacać. Średnio zarabiałem około 800 zł netto oficjalnie i około 1000-1500 z wałów. Także nie było źle. Uczciwie zasuwałem 2 lata, później na wałach rok, a po roku znalazłem "normalną" pracę, w której już nie musiałem kombinować, żeby zarobić.

dostawa

Faktycznie mieli pecha... U nas jest 2.5 za h i 4.40 za kurs dodatkowo +7zl do tego jesli gdzies dalej + napiwki. Da sie wyrobic spokojnie 2000 na miesiac

Taki_tam_walczacy_o_godziwe_warunki_pracy_i_placy
@dostawa

Czytam i zastanawiam sie co za matoly pisza pozytywne opinie... 2000 czy 2500 to wedlug was, kretyni uczciwa stawka za prace w miejscu ktore przekracza o najmarniej 100% wszystkie normy BHP??? Od kiedy kasjer jest pomywaczem i sprzataczka a kierowca telefonistka??? Z ciekawosci pojechalem zapytac o prace (lokal w Warszawie, na Goclawiu). Jakis ruski (bez urazy) ledwie co mowiacy po polsku powiedzial, ze za chwile bedzie wlascicielka i powie co i jak. Czekam wiec na owa byznesłumen. Wchodzi jakis blond nie-wiadomo-co. Z tylu liceum a z przodu muzeum... Przyjechalo toto sfatygowanym mondeo mk4 przed liftem w kombi. Mysle sobie, super skoro wlasciciel jezdzi smieciem to zarobki pewnie porazajace. I nie mylilem sie. Kierowca: 5pln/h plus 1.5 od kursu BRUTTO! Pale glupa dalej i pytam o ksiazke sanepidu, szkolenia i zakres obowiazkow. Sanepid niepotrzebny (WTF??? Przeciez to zywnosc!!!!), szkolenie to zaraz mi powie a obowiazkai to, ze trzeba robic wszystko. Pytam co to znaczy wszystko? No, wie Pan sprzatanie, robienie pizzy, rozladunek dostaw, odbieranie telefonow itp... Po salwie smiechu z mojej strony i plunieciu w twarz (doslownie) temu czemus wyszedlem, wsiadlem do mojego evo6 i odjechalem podziwiajac w lusterku jej szczeke na poziomie chodnika prosto do sanepidu zlozyc stosowny donos. Od reki zajeli sie tematem... Jade jeszcze do PIP i skarbowki zeby sprawdzili czy wszystko jest w tej garkuchni zgodne z przepisami... Lokal prowadzi firma sedna s.c. ul. Pelni ksiezyca 3, wladyslawow, 05-506 lesznowola... Sadzac po rejestracji parcha wlascicielki (WPI) to okolice piaseczna.... Nie omieszkam sprawdzic rowniez legalnosci pracy euskiego w lokalu...

dostawca pizzy
@Taki_tam_walczacy_o_godziwe_warunki_pracy_i_placy

A gdzie teraz pracujesz?? Gdzie mozna fajnie zarobic. podrzuc cos ziomek

dostawca1

Przeczytałem wszystkie komentarze i albo mieliście pecha, albo coś jest nie tak z wami. u mnie jako dostawca dostajesz stałe 9zl/h +3 zl za kazdy kurs, +dopłata za dalsze kursy + napiwki. oczywiscie wynagrodzenie brutto ale i tak sie opłaca. na pełny etat 2300 zl netto lekką ręką jak ma sie oszczedny samochod. Jak ktoś lubi jeździc samochodem to praca idealna z wyjątkiem godzin pracy, sprzątania raz w tygodniu i bycia "na telefon" dzwonia i w ciagu 20 min musisz sie pojawic w pracy. U mnie ekipa bardzo fajna i wiadomo ze trzeba umiec rozmawiac z ludzmi wtedy nie ma problemow.

LESZCZU

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy Telepizza na tą chwilę jest warta uwagi, jeżeli chciałbym zostać dostawcą?

ando

Tak naprawde to kazda praca jest do (usunięte przez administratora) Najlepiej siedziec i nic nie robic. Zmieniacie prace jak rekawiczki bo tam za pozno koncze tam mi karzą sprzatac itd Od czegos trzeba zacząć. Młodzi odrazu chcą zarabiac po 5000 tys i najlepiej nic nie robic. W jakim świecie żyjecie???? od kilku lat pracuje w telepizzy i nie narzekam. Nie oszukujmy sie ze młodzież nie potrafi nawet dobrze posprzątać ba, stolika zetrzeć a odrazu chcieli by byc szefem zmiany.

Jeszcze pracuje w tym syfie
@ando

szef zmiany - dobre sobie pizzer z opcją (usunięte przez administratora) od tych debilnych SV którzy uważają sie za bogow. Ktoś wcześniej pytał o stawkę 1,50 zł /h jak najbardziej i na wszystkie przypadki odmieniają jak to dobrze się zarabia 700-800zł miesięcznie pod warunkiem ze 200h bedziesz pracował napiwki ratują sytuacje ale rewelacji też niema. Jak ktoś chce robić wszystko za 1200zł (z napiwkami) to powodzenia TELEPIZZA to taki (usunięte przez administratora) Czemu Inspekcja Pracy nie zrobi w końcu tego do czego została powołana... Polska to dziwny kraj..jednak

Kilka lat temu pracowałem jako dostawca na kosmicznej stawce godzinowej 1,5zł brutto. twój zarobek zależał jedynie od ilości dostaw w danym dniu. Oprócz tego że dostarczałem pizze byłem zaciągany musowo do prac typu sprzątanie, mycie podłogi odbieranie telefonów i wciskanie kitu, prace na kuchni, rozładowywanie towaru, prace konserwacyjne malowanie wymiana żarówek, roznoszenie ulotek, praca jako animator na kinderbalu, montowanie bilbordów w pobliżu restauracji, na pewno coś jeszcze ale niby w umowie miałem rozwozić tylko pizze. Ta firma to jedna wielka marketingowa ściema więcej wydająca na reklamę niż na jakość swoich produktów. Jedynie co było pozytywne to napiwki od klientów za szybka dostawę, dało się wyrobić z tego niezły profit.

sam jesteś kmiotkiem , pajacu,jak nie masz pojęcia na temat "pracy w telepizzy " to w jakim celu w ogole zabierasz glos,?

Raven

Generalnie dobrych kilka lat temu nadziałerm się na Telepizzę... pieniądze wyrzucone wbłoto. Minęło 8v lat i zamówiłem telepizzę - pieniądze jeszcze bardziej wyrzucone w błoto. Obsługa niekompetentna, ale najgorsze że nawet ser który jest podstawą pizzy to jakiś produkt analogowy a nie ser. Straszne świństwo. Ps. Większość dyskusji na temat Telepizzy jako pracodawcy jest bez sensu. Przecież oczywistym jest że praca w czymś takim to ściema bez dochodu. Kto pracuje w Telepizzy jest zwykłym kmiotkiem. Jaki człowiek taka praca.

hehe

Z napiwków tankujesz, raczej się nie zdarza, że to jest druga pensja, może u dostawców skuterowych..........bo oni nie tankują na własny koszt ale za to mają mniej za kurs o połowe

ninka

Witam, czytam to wszystko i płakać się chce, bo to wszystko prawda, tez byłam tak traktowana, pracowałam prawie 2 lata. Ja wszystko rozumię, że koszty, że koszty, ale czemu kosztem nas pracowników??? Zarabiałam może okolo 8 zł na ręke jako pizzerka, ale czasem po 5 dniach pracy byłam tak zmęczona, że szkoda gadać, a dlaczego? Dlatego, że robiłam wszystko, sprzątałam, myłam kible, robiłam pizze, obsługa klientów na kasie, klientów telefonujących, a czasem przez 8h czy zdarzało się, że przez 10 h nie miałam przerwy, bo ciągle był ruch, a jak sobie siadłam odpocząć i ruch się uspokoił to zaraz mnie wysłali do domu, bo nic się nie dzieje. Nikt Cię za nic nie pochwali, tylko ciągle słyszysz, że nie dajesz rady, że za mało posprzątałaś, że to źle zrobiłaś i to źle zrobiłam, masakra, jak chcesz przestac wierzyć w siebie to zapraszam do pracy w tej firmie!!!! Ale najlepszy jest grafik, niby masz na 15 czy 18 ale i tak zawsze mogą Cię przesunąć, albo zwolnić wcześniej lub nawet całkowicie odwołać, Ty nie masz nic do gadania, a jak coś Ci nie pasuję, to zrobią Ci kierownicy nazłość!!!! Najlepszym pracownikiem jesteś wtedy, gdy jesteś na ich zawołanie , ale tylko do czasu kiedy pierwszy raz się na coś nie zgodzisz.... Ogólnie nie polecam!!! A i najlepsze jest to że jak 30 stopni na plusie to Ty pracujsz na strefie produkcyjnej chyba w 50 stopniach, bo nie działa klimatyzacja, i to w koszulkach polo, dzinsach i czapce, i się pocisz, że aż pot Ci ścieka wszędzie, masakra.......

Pracowałam w Katowicach kilka lat. Najpierw napiszę o dostawcach. Rekrutacja jest co chwilę a dlaczego?(usunięte przez administratora)

?

od kursu i od godziny, za kurs jest więcej.

anonim8754

Z tego co widzę wypowiadają się pracownicy podstawowi Telepizzy. W dużej części się z Wami zgadzam, ale... Nie wymagajcie od swoich Kierowników nie wiadomo czego, bo oni łatwo też nie mają. Muszą pracować ponad 200 godzin miesięcznie, rano biegać na ulotki, a gdy są cięcia kosztów personalnych muszą odwalać robotę za pizzerów i dostawców. Nie mają za to nawet głupiego "dzięki, że jakoś sobie radzisz", tylko jeszcze muszą słuchać jak to ich pracownikom jest źle i nie dobrze w firmie. Oni też są ludźmi i czasem nie mają siły na ten cały cyrk. Gdyby pracownicy wykonywali dobrze swoją pracę i znali normy składników na produkty to by szefowie nie musieli non stop krzyczeć "mniej, więcej składników". Tak narzekacie, że każą Wam robić za sprzątaczkę, a Wy nie lubicie przebywać w miejscu w którym jest czysto? Dlaczego szef ma za Was sprzątać? Nie wydaję mi się by w innych firmach tak było. Jeśli chodzi o warunki pracy to faktycznie, stawki dla dostawców powinny być wyższe, bo to śmiech na sali. Robienie dziennie 100 km za 4,50 za kurs to żart, a jak nie ma kursu to siedzenie w lokalu za 2 zł... Ktoś pisał o kręceniu wałków. A nie pomyślałeś przypadkiem, że jak kręcisz wały to nie Telepizzy tylko Kierownikowi, który to potem musi oddać z własnej kieszeni gdy czegoś brakuje? Przy pensji 2300 brutto to żadna frajda stawiania komuś obiadu przez miesiąc... Co do składników i ciasta, lokal nie ma wpływu na to co przychodzi w dostawie, sprzedaje co dostaje. A jeśli chodzi o "ser" to zwykli pracownicy lokalu (włączam w to zastępców i kierownika) nie mają wpływu na to badziewie, gdyż tak zwana "góra" wie lepiej co lepsze dla klienta... Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi z chęcią poczytam i odpowiem

Guape
@anonim8754

Odpowiedz mi prosze czemu ktos zatrudniony na stanowisku pizzera/kasjera/kelnera/dostawcy ma dodatkowo zapierd...lac jako sprzataczka? Posprzatac po pracy to jedno, a myc podlogi i kible to drugie... PS. w normalnym lokalu sa osoby pracujace na zmhwakach i sprzatajace lkoal... I NIE SA to zadni z wymienionych wczesniej...

pracownik sprzed lat

W telepizzy bylo fajnie w latach 2000-2002.Wowczas tam pracowalem jako dostawca.Jako etatowi na kilometrach wyciagalismy rekordowo 3000pln.Wtedy krolowaly fiaty 126p. Produkt byl wysmienity, mnostwo skladnikow itp.Potem rzeczywiscie zaczeli na wszystkim oszczedzac i oszukiwac klienta.Ucieklem stamtad w 2003.Moja zona pomeczyla sie jeszcze pare lat jako kierownik.Rezim panowal tam zawsze ale kiedys jako student zarabialem 2-3 kółka jako dostawca.Wiem ze od dwoch lat nie daja sera tylko wyrob seropodobny o polowe tanszy.Ogolnie podziwiam smakoszy obecnej telepizzy. Aha ja nie z Warszawki tylko z malego miasta na poludniu kraju:)

ZibiMigdał.
@pracownik sprzed lat

Potwierdzam :-) Ja pracowałem w podobnych latach co 'pracownik sprzed lat'. Pizza miała ser, naprawdę była dobra. Teraz na pizzy nie ma sera, tylko wyrób seropodobny. Zarobki były średnie, najlepiej mieli dostawcy, potwierdzam. Odnośnie warunków pracy, to pamiętam pewną rodzinę spod Warszawy w lokalu na Kochanowskiego, (ojciec, syn i przez pewien czas córka), którzy pracowali razem na jednej zmianie. W sumie mogli nawet wtedy zarobić 5-6 tys. zł. na rękę. Więc nie mogło być aż tak źle. Rzuciłem pracę po tym, jak dowiedziałem się o pewnym zdarzeniu - otóż w jednym z lokali zatrudnił się starszy dziadek, emerytowany kolarz (ale jeździł małym fiacikiem). Pojechał na kurs i ukradli mu auto. Kierownik zmiany, notabene straszny gbur i idiota, zamiast pomóc mu w tragedii, jeszcze go zbeształ, że "opóźnia zmianę" i psuje grafik... no comments. Tzw. ulotkowanie, czyli roznoszenie ulotek po mieszkaniach to największy koszmar, ale kwitł wtedy (teraz chyba też) rynek zlecania roznoszenia ulotek ulotkowiczom, czyli najmłodszym pracownikom (uczniom) Telepizzy - dawało się 1,5 raza więcej, niż płaciła telepizza i wszyscy na tym dobrze wychodzili. No cóż, Telepizza o całe lata wyprzedziła fenomen tzw. słoików - w tej firmie "kadrę kierowniczą" (cudzysłów nieprzypadkowy) stanowili absolwenci ch...wych kierunków studiów, zwykle z małych miasteczek i wsi, dla których bycie kierownikiem zmiany lub kierownikiem lokalu (czyli de facto bycie psem centrali z Marymontu) to był życiowy sukces. Natomiast kadrę produkcyjną stanowili zwykle studenci - prawa, ekonomii, nauk ścisłych i jakichś innych dobrych kierunków, dla których zawodowe związanie się z taką firmą byłoby życiową porażką. Obecnie nie wiem jak jest, ale pewnie tak samo jak w innych fastfoodach z międzynarodowym kapitałem inwestycyjnym

dark

no cóż telepizza to \" kolos\" na glinianych nogach. Nie polecam tam pracy bo zarobki słabe, wymagania zdecydowanie zbyt wygórowane za te pieniądze - oszczędzają na wszystkim - na ludziach, na składnikach, na jakości, w związku z tym jedna osoba pracuje za kilka osób, produkt coraz słabszy ale to już każdy jest w stanie ocenić sam, \" restauracje \" ( bo jednak odbiegają od standardów i jakości usług jakie funkcjonują w restauracjach) wyglądają jak wyglądają - raczej nie chce się tam spędzać czasu, zimą zimno. latem nie do wytrzymania ze względu na piec, przy którym temperatura wynosi nawet do 45 stopni. Ogólnie nie mam dobrej opinii o tej firmie - ani jako o pracodawcy - polityka personalna to duża porażka ani o marce! Mam wrażenie, że dobre lata ta firma ma już za sobą, pora na zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Telepizza Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Telepizza Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telepizza Poland Sp. z o.o.

Telepizza Poland Sp. z o.o.