Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telepizza Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Katarzyna

Czy firma przyjmuje do pracy ludzi z orzeczeniem niepełnosprawności?

@Katarzyna

to musi być taki stopień którego po tobie niewidać

@...

z lekkim jest szansa

Bogdan

Nie mam pojecia jakim prawem ta firma nadal utrzymuje sie na polskim rynku Wykorzystywanie pracownikow za najmniejsze pieniadze to glowny punkt ich biznesplanu , następny punkt to najgorszej jakosci skladniki pizzy jakich nie mozecie sobie wyobrazic. Pamietam jak placili dostawcą po 1.30zl/h Albo taki smieszny twór jak pizzerkasjer za 11zl brutto. (usunięte przez administratora)

Dominika
@Bogdan

Rozumiem, że na benefity nie ma co tutaj liczyć? Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu i jeśli coś takiego jest to dajcie znać, co konkretnie obowiązuje.

Poli
@Dominika

Benefity są tak drogie, że juz lepiej kupić sobie karet (np na siłownie). Multisport to koszt około 95 zł jak dobrze pamietam. Prywatna opieka zdrowotna jest za 1zł po przepracowaniu chyba pół roku ale obejmuje tylko lekarza pierwszego kontaktu, nic poza tym. Żadne badania czy specjaliści już się nie zaliczają. Jest kilka opcji karty medycznej ale w porównaniu do innych firm to śmiech. Mój partner ma pełny zakres medyczny razem ze specjalistami, usg, rentgenami itd za 22 zł miesięcznie. W telepizzy to koszt około 150-200zł.

@Bogdan

roznoszenie ulotek się poprostu nie opłaca ,bo musisz wydać na buty co miesiąc to jest dobre ,do nabycia kondycji :)

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Poli

Premie są jedynie dla zespołu szefowskiego ale i oni rzadko kiedy je widywali, ponieważ normy sprzedażowe i inne tego typu były cieżkie do spełnienia. A jeśli już się udało wyrobić miesięczne założenie to na następne miesiące było tak duże, że nie było szans na premie przez 3 miesiące. Premie w wysokości 100zł brutto.

ja nie miałam premi

Jak jest z pakietem medycznym w Telepizza Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

...

To pytanie należy zadać pracodawcy :)

logo firmy Serwisant rowerowy
Dominika

Możecie napisać, na jakich warunkach zatrudnia Telepizza? Jaka umowa jest na start? Zaciekawiła mnie praca w tej firmie, stąd moje pytanie.

domi
@Dominika

ja miałam umowe odnawianą co miesiąc ,ale to bylo dawno

@domi

ja też ,tak samo

dorota.alicja2@gmai.com

W dniu 18 kwietnia 2020 roku corka zamowila 2 pizze w Pamstwa lokalu przy ulicy Gagarina. Przywiezione pizze były zimne, jedna z nich była przepieczona (ciasto twarde i przypalone). Natomiast sos czosnkowy rozcienczony do granic możliwości. Chciałabym też poinformować że w pudełku nie było podkłady papierowego pod pizza Z poważaniem Dorota Slawinska

barbapapa

Mało kasy na rozwój, kompleks pizzahut, dużo ludzi bez wyższego wykształcenia na wyższych stanowiskach np Pan Św.P. P.P., ale można się było dużo nauczyć - nie ma przyszłości w Polsce na 100% niestety

My

Witam właściciele Telepizzy na Trakcie Brzeskim zatrudniają kierowców na swoje samochody bez podpisania umowy czy oświadczenia o odpowiedzialności za auto, przy rozliczeniu nie wyplacaja pracownikowi wynagrodzenia bo odwracają sobie za na naprawy auta. (usunięte przez administratora) i kretacze.

Xxx

Zimna i spóźniona godzinę po zadzwonienie pan powiedział ze wyjechała po czym przyjechała 40 minut później okropnie zimna i sucha rozmiary i ceny pizzy nie pasują do siebie całkowicie 40 zł za 32cm śmiech na sali

Smakosz

Tragedia. Na zamówienie czekaliśmy prawie 1.5 h Pizza została dostarczona zimna, zaschnięta. Dostawcą była kobieta ok 80 lat życia. Ranty większe niż sama pizza. Prawie zero składników, nie pisząc o serze, którego nie było. Nigdy więcej.... Telepizza z Gagarina.

Arkado

Dziś zamówiłem 3 pizze średnie z lokalu ul Radzymińska Warszawa, Dostawą była zimna pizzę twarde jak kamień chyba powtórnie odgrzewane i zdarza sie to już któryś raz. Nie polecam i wręcz odradzam korzystanie z tego lokalu wszystkim klientom

Pizza Latchorzew

Witam niestety znowu mam nie przyjemność pisać do państwa skarge na waszych pracowników to jak wczoraj zostałem potraktowany nadaje się do zgłoszenia na policję nie dość ze dostawca jawnie okradła mnie na śmieszne 12 zł odjeżdżając mówiąc ze jie ma wydać nie było tez napoju który zamawiałem ale to tylko początek po zadzwonienia do lokalu i poinformowaniu o sprawie zostałem olany bezpośrednio pracownik powiedział mi ze on nic z tym nie zrobi śmiejąc se w słuchawkę.informuje Państwa ze wchodzę z tym na droge sadowa i oficjalna to jest koniec chamskiego zachowania waszych pracowników lepiej się zwierzęta zachowują niewiem czy (usunięte przez administratora)i ci pracownicy są czy (usunięte przez administratora) bo ludzie z upośledzeniem umysłowym maja woecej kultury jednocześnie informuje ze nie interesuje mnie żadna darmowa pizza od was w ramach zadość uczynienia.TYM RAZEM TEJ SPRAWY TAK ŁATWO NIE ODPUSZCZĘ ZGŁOSZĘ TO WSZĘDZIE GDZIE SIĘ TYLKO DA W MEDIACH FB I WSZĘDZIE GDZIE BĘDZIE WASZA FIRMA OPISZE TE SYTUACJE.!!!!!!

anonimowo

Telepizza - Latchorzew. (usunięte przez administratora)ę. Za 13zł/h trzeba było pracować za dwie osoby. Często zostawałem po godzinach, żeby dowieść komuś hamburgera i wycisnąć ostatnie grosze z biznesu. Premii nigdy na oczy nie widziałem, mimo, że dawałem z siebie dużo. (usunięte przez administratora) Dostawałem wymuszone dni, mimo, że ich nie chciałem - tak wygląda luźny grafik. Swego czasu jeździłem ze złamanym palcem, bo grozili mi kara za opuszczenie stanowiska pracy.(usunięte przez administratora). Dostawcy dostają kary, które idą na sprzątanie samochodu, bo nie donoszą na innych, którzy palą podczas pracy. Mimo, że każdy widział, że jestem osobą niepalącą, to byłem zmuszony płacić 150 zł na grupową składkę.(usunięte przez administratora) Każdy każdemu obrabiał plecy. Było 2 fajnych chłopaków, (usunięte przez administratora) Polecam osobom o mocnych nerwach i bez ambicji.

Kazimierz
@anonimowo

Napisałeś o tym, że często zostawałeś po godzinach. Czy mogłeś godziny nadliczbowe odebrać w późniejszych dniach w postaci wolnych dni? Jestem ciekaw, jak pracodawca rozliczał Twoje nadgodziny, dlatego, proszę, abyś uzupełnił swój wpis.

mamy 2019 rok a ja zarabiam 14zl/h na rękę✌????

Cezary

Forum pracownicze nie jest dobrym miejscem do wyjaśniania spraw, od tego jest firma!

LOs angelels

Nie szanują nawet potencjalnego pracownika któremu nie zapłacili a co dalej szczerze nie mam ochoty juz na starcie sprawdzać Ludzie szanujcie sie Umawiacie sie to cholera dzwońcie a nie potem dziwicie sie ze nie macie dobrych pracownikow

Barabaszek

Pracowałem w pizzerii jako kuponista i nie polecam tej pracy. Trzy młode (usunięte przez administratora) robiły za wielkie kierowniczki. Praca po 12-14 godzin, latanie po strefach, wyrabianie norm, narażanie się na (usunięte przez administratora) ze strony mieszkańców klatek schodowych, nie chcieli często otwierać, do tego praca w upale albo w deszczu. Do tego zastraszanie, że jak nie będą wszystkie strefy zrobione, to będzie zwolnienie w trybie natychmiastowym. Po za tym ze strony personelu też było dużo niemiłych uwag, że za długo, że nie są wyrabiane normy itd. I zarobki za godzinę rozdawania to 10.5zł do ręki, czyli prawie 2,5 euro albo niecałe dwa funty. :(

Weronika
@Barabaszek

@Barabaszek, rozumiem, że piszesz o pracy w Telepizza Poland w Warszawie, bo właśnie tej lokalizacji dotyczy ten wątek. Długo pracowałeś w tym miejscu? Jestem ciekawa też, na jaką umowę zatrudniane są osoby na stanowisku, na którym pracowałeś.

Weronika

@Karma, komentarz, do którego się odnosisz, został napisany dość dawno temu. Piszesz z perspektywy pracownika Telepizza Poland czy z innej? @shrek69, nie bardzo rozumiem sens Twojego komentarza. Wygląda na to, że nie pracujesz w tym miejscu, a na forum zbieramy opinie pochodzące głównie od pracowników danych firm.

deadlynightshade

Pracowałam przez miesiąc w telepizzy w Krakowie, także napiszę, co na ten temat sądzę. Nawet jeśli szukasz pracy dorywczej na wakacje, NIE DECYDUJ SIĘ NA PRACĘ W TELEPIZZY. Jako kelnero-pizzerka miałam marne 7zł za godzinę, zmiany miałam po 5-6 godzin, co mi się zupełnie nie opłacało. Jeśli chodzi o obowiązki... stanie na kasie, odbieranie telefonów, wydawanie zamówień zarówno na lokal jak i na wynos, robienie pizzy, wyciąganie jej z pieca i przygotowanie jej na dostawę. Najgorsze było to, że robiłam wszystko to co kelnerka, a nawet i więcej, a nawet durnych napiwków nie miałam. Do obowiązków dołączało zmywanie naczyń po gościach, zmywanie po innych pracownikach, zmywanie wszystkiego, wieczne sprzątanie lokalu i zapieprz cały czas. nie polecam. Za takie pieniądze to już lepiej siedzieć na kasie w Biedronce, przynajmniej zakres obowiązków mniejszy. Omijajcie telepizzę z daleka. teraz się tylko zastanawiam, co zrobić z ich koszulką. Może spalić?? Byli pracownicy, wypowiedzcie się. O właścicielach lokalu i kierowniczkach zmiany nawet się nie wypowiadam, bo to szczyt chamstwa i pomiatanie drugim człowiekiem.

@deadlynightshade

To chyba jakis pomyj spowodowany spadkiem emocji. Ja pracuje w Telepizzy już 6 miesięcy i zamierzam dalej. Napisze kilka słów dlaczego. Pracuje jako pizzero-kasjer. Zaczynałem od stawki 7 zł.(pierwszy miesiąc) a później sukcesywnie stawka wzrastała aż obecnie mam 9 zł. - już nie jest tak źle. Piszesz o ciągłym sprzątaniu - To chyba sobie wystawiasz niepochlebną opinię bo w lokalu gastronomicznym musi być błysk i nie ma uproś - nikt nie chciałby jeść w brudnym lokalu. Co do zmywaka to przecież (z tego co wiem) we wszystkich lokalach Telepizzy są zmywarki więc nie bardzo rozumiem o co chodzi. Piszesz, że nie miałaś napiwków - to dziwne bo ja i moje koleżanki/koledzy mamy. Co prawda nie takie duże o jakich opowiadają na Rynku ale zawsze to coś - a może nie dawałaś z siebie wszystkiego i dlatego nie dawali napiwków - to chyba nie wina Telepizzy. Co do kierowników to pewnie są wymagający (wypowiadam się za lokal w którym pracuję) ale nigdy nie spotkałem się z niczym niestosownym w relacji z personelem. Tak jak napisałem są wymagający ale i też pomocni przynajmniej Ja tak to odbieram. Taka rola Kierownika - musi panować nad wszystkim bo inaczej to byłby bałagan. A tak na marginesie przez ten czas kiedy ja tu pracuję to trochę osób przyszło i odeszło z własnej winy a część poprostu zostało zwolnionych bo powiem szczerze że gdybym ja był kierownikiem i miał do czynienia z pewnymi ludzmi, którzy np. po 2 tygodniach pracy nie potrafią odróżnić sosów i przygotowywać podstawowych produktów to chyba też bym wyszedł z siebie. Myślę sobie, że poprostu Ci nie wyszło i żalisz się tak ogólnie. Wystawiasz opinię negatywną niepotrzebnie bo zatrudniając się zapewne wiedziałaś co będziesz robiła bo na rozmowie rekrutacyjnej jest to przekazywane - na stawkę też się zgodziłaś - więc nie bardzo rozumiem ten wpis. Tak jak każde miejsce dla jednych jest dobre a dla innych nie. Niech każdy wybierze na podstawie swoich własnych doświadczeń a nie przez pryzmat takich niepochlebnych opinii. Co do koszulki to raczej jej nie pal - bo to nic nie da - poprostu albo oddaj do Telepizzy, albo zostaw na pamiątkę-myślę, że pomimo tych sflustrowanych zdań napewno spotkało Cię tam coś pozytywnego. Życzę Ci powodzenia a ja dalej pracuję dla Telepizzy bo to fajna firma dla młodych osób które chcą zdobyć doswiadczenie w firmie która daje dobre podstawy do rozwoju w przyszłości.

Karma
@pracownik

Jestem pelna podziwu ze mozna napisac taki artukul i spokojnie spojrzec w lustro..szczerze to pisze o soba nie pracujaca w lokalu...karma wraca :-)

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Telepizza Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Telepizza Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telepizza Poland Sp. z o.o.

Telepizza Poland Sp. z o.o.