Opinie o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Technicolor Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Juzniepracownik

Nie pracujecie tam! Stali pracownicy traktuje ludzi na umowę zlecenie jak śmieci! Zero szacunku! Każdy z nas to człowiek A nie scierwa! Więcej tam nie pójdę, znam swoją wartość i nie pozwolę aby mnie wyzywano i upokarzano gdzie miało miejsce w tej firmie! Pani na wejscu też nie jest lepsza, nie można się z nią dogadać, na każde pytanie odpowiada chamstwem! Niech się ktoś tym zajmie A nie dziwią się później ze nikt nie chce tam pracować! Bydło i Radom

Lolita345

Witam,może ktoś wie z którego miejsca dokładnie z ul.Kościuszki w Garwolinie jeździ autobus do tej firmy ? :)

Zm.C
@Lolita345

Lolitka,jak chcesz to Cię podrzuce ;)

kolo

Pracowałem tam prawie pół roku i prawda jest taka że większość operatorów jest w porządku ale można też trafić na zwykłego chama i on robi złą reklamę większości. Przy braku pracy można jeździć jakiś czas ale na dłużej to praca bez perspektyw ( umowy zlecenie lub tymczasowe na miesiąc, uciążliwe dojazdy )

Sama robota nie jest taka zła a winowajcą tego holokaustu są ludzie pracownicy Operatorzy,Liderzy wiele chorych umysłowo ludzi którzy pomiatają ludzmi jak chcą nie ważny jest wiek lub pochodzenie to nie akord w którym się zapier... odradzam linie A 4,A 5,bo tam jest najgorzej chodzi taki Lider o surowym spojrzeniu i gania ludzi i spisuje również na A 4 jest operator łysy taki co ma w zwyczaju wyzywać ludzi od różnych za byle co panoszą się jakby to była ich prywatna firma skur... skierowane do tych dwuch

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Samo bydło tam pracuje tyczy się operatorów jest to (usunięte przez administratora) stoją tam ochroniarze i sprawdzają czy nic nie ukradłeś tego badziewia nie kupił bym nawet za 2 grosze a traktują zlecenie jak bydło zero szacunku dla ludzi chyba że pojedyńcze jednostki a Liderzy tylko krążą jak kaci i spisują imiona i nazwiska totalna porażka turecka i odradzam ludziom o słabych nerwach tej pracy

Maciek

Z perspektywy czasu najniżej oceniam robotę w tym Technicolor. Chodzi o to, że za mało i za krótko tam robiłem i do tej roboty nie miałem ani głowy, ani jaj, ani dystansu.

mała

są przyjęcia na kontrakt szkolenie było ostatnio 14 albo 15 sierpnia na kontrakt sa zapotrzebowania jak i na pomoc operatora jak i na wózki widłowe

Ja pracuję przez agencję LeasingTeam na wózkach i jestem zadowolony. Dwa lata temu pracowałem na replikacji. Polecam. Zarobki też spoko.

Monik

Omijać Omijać i jeszcze raz omijać. Jest to (usunięte przez administratora) Nie przepracujesz do końca kontraktu nie otrzymasz premii 500zł za każady miesiąc. To takie zabezpieczenie pracodawcy żeby ludzie nie uciekli zarabiajac 1500-1700zł ( takie pensje mozna było dostawać 5 lat temu. NIE TERAZ. i Ten "kontrakt" na ktorego nie dostanie sie kredytu z banku. Szkoda czasu!!!

fdghjkl

dajcie nr do Piaseczna do siedziby głównej technicolor

enigma

pracowałam w tej firmie jeden sezon. o stabilizacji zawodowej nie ma mowy bo przeciez kontrakt trwa gdzies od lipca do konca grudnia a potem co?na zlecenie jezdzic? zaczepic się tam mozna ale ja przyszlosci nie widzialam. jak ktos się chce na operatora zalapac to chyba nie ma opcji bo ludzie jezdza po 6 lat na kontrakt i faktycznie robią dobra robote a i tak nikt ze znanych mi osob umowy na stale nie dostal

anonim1986

Pracowałem w tej firmie na kontrakcie cztery sezony dwa na replikacji a dwa na pakowni w tym sezonie znalazłem prace na miejscu u siebie wiec złożyłem wymówienie okazało się, że jeżeli nie przepracuje do końca grudnia nie dostane premii. Wykorzystują ludzi jak tylko się da jesteś pomocnikiem operatora a sam robisz jako operator. Nie polecam tej pracy nikomu co z tego że pare groszy więcej jak i tak operator zarabia dwa razy tyle

Ruski
@anonim1986

Co do premii to na rozmowie kwalifikacyjnej jasno było powiedziane ze jest to premia lojalnościowa i jest ona wypłacana tylko w przypadku pracy do grudnia. A operator ma dużo razy większą odpowiedzialność. Zawiść z was wyłazi...

@anonim1986

Od tego roku premia wypłacana jest co miesiąc razem z wynagrodzeniem. Miesięcznie 3165 zł brutto.

Simon
@Gość

A to ochrona też ma premie a którego dnia miesiąca jest wynagrodzenie?

TYCZY SIĘ KONTRAKTORÓW: Czy wiecie coś na temat premii, dostaliście ją? a Czy ktoś nie dostał? Czy ona jest wypłacana razem z wypłatą do 10-tego każdego miesiąca czy poźniej? Pozdrawiam

maciekkkk

jak mozna sie dowiedziec czy sa jakies miejsca wolne?

Rysiek

work service radom oddajcie mi 100 zł za uczciwą pracę bo już minęły 4 mie

Replikant

Pracowałem w 2012r jako "pomocnik replikanta" a w rzeczywistości to wiadomo - robiłem wszystko co starszyzna. Praca mi się podobała, lecz dojazdy na zmiany 12h już nie tak bardzo. Stołówka pierwsza klasa, z ludźmi można się dogadać. Umowa zlecenie 2500 brutto. Niestety z nagłych przyczyn musiałem porzucić tą pracę. Pozdrawiam dział DVD9!

Samo bydło z Warki i Garwolina.Dlatego nie było tam czego szukać.Porażka turecka jak napisał jedn z przedmówców...

byłyprac
@były pracownik

Bydło to mieszka na wsi w oborze. Sam tam mieszkasz, ale nie wypowiadaj sie o innych

Zlecenie

zwalniają na umowe o prace niemożliwe się dostać jedynie kontrakty podczas sezonu z tego co wiem .

przem

hej,wie moze ktos kiedy teraz rusz techni???

kala

Cześć wszystkim,mam pytanko.Jak tam do Was się dostać??? pozdrawiam Chodzi mi o produkcję.

Zostaw merytoryczną opinię o Technicolor Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Technicolor Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Technicolor Polska Sp. z o.o.