Opinie o McDonald's w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald's. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Toruń

@Pracownik, Twój komentarz odnoszący się do warunków pracy jakie świadczy McDonald z Torunia jest ostatni, lecz dodany już parę miesięcy temu. Czy w tym czasie sytuacja w pracy i związana z ustalaniem grafiku zmieniła się? Jakie nowe zmiany zaszły w tej firmie?

W tej restauracji nie ma sera, rzegnam.

Zdenerwowany klient
@Anonim

Potwierdzam, szukałam, ale nie ma.

Patrycja.

Witam, Chciałam skorzystać z usługi McDonald ale niestety się nie udało. Z chłopakiem chcieliśmy skorzystać z kiosku, po ponad połowie zamówienia kiosk stanął w miejscu. Oczywiście zdarza się , to tylko maszyna, urządzenie. Podeszliśmy więc do drugiego, gdy po dość czasochłonnym wyborze tego na co jednak mamy ochotę, po wprowadzeniu zmian nadszedł czas zapłaty.. Niestety i tym razem maszyna odmówiła posłuszeństwa , gdy poprosilam o pomoc jedną z Pań obsługujących, dostałam odpowiedź zwrotna że ktoś zaraz podejdzie.. Tak, możecie sobie wyobrazić jak po kilku minutach czekania nikt nie podszedł a my zrobiliśmy z siebie ofiary . Takim oto sukcesem skończyła się przygoda z McDonald'em. Brawo!

Totalny brak szacunku do pracownika. Grafiki są zmieniane co drugi dzień (oczywiście nikt nie pyta czy pracownikowi ta zmiana odpowiada), ale jeżeli chcesz zmienić godziny pracy, bo coś ci wypadło to okazuje się, że to niemożliwe. Supporty w Malankowie to koszmar. Wyzywanie od różnych, Ukraińcy, z którymi nie można się dogadać, bo nie mówią po polsku. Oczywiście nikt Cię nie pyta czy chcesz jechać, a nie ma z tego żadnych benefitów. Dojazd trwa dwie godziny, za które nikt nie płaci. Jak powiesz menagerowi, że nie chciałbyś jeździć to dzwoni do Ciebie szanowna koordynatorka D. i grozi zwolnieniem dyscyplinarnym. Najniższa krajowa, zbyt mało pracowników na zmianie. Brak porządnych szkoleń. Od razu rzucają na głęboką wodę. Oszczędzają na wszystkim co się da. Jedyny plus to to, że ta niska wypłata jest terminowo przelewana.

Pracownik Restauracji

Usiedlismy na spokojnie i pani zapytalła. Skąd jestem jakie mam oczekiwania finansowe, jak wyobrazam sobie prace, dlaczego mcdonald i po chwili dostalem skierowanie na badania do medycyny pracy

Jak u góry

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Anonymus

Przepracowałem tam jedynie kilka tygodni, ale mam trochę do napiasania. Po pierwsze elastyczne godziny pracy? Tak jasne, tylko przez pierwszy tydzień, miałem podpisaną umowę na 1/4 etatu, z dnia na dzień dowiedziałem się, że jestem na całym bez zapytania mnie o zgodę, kilka razy dostałem (usunięte przez administratora) od menagera, że mnie nie ma w tym piekle, cóż była zmiana grafiku o której nie wiedziałem... Po drugie, wieczne skargi, że robię coś za wolno, ładowali mnie na każde stanowisko, po kilka minut. Po trzecie, byłem ciągle na nockach, rozwaliłem sobie tryb dzień/noc, a jak poprosiłem o zmianę przynajmniej od 10 np. Do 22, menagerka mnie wyśmiała, i powiedziała, że nie ma kogo dać za moje miejsce... do tego Ci Ukraińce gadają między sobą nie wiadomo czy wbijają Ci nóż w plecy, czy co. Jeśli masz okazje podjęcia innej pracy, bierz drugą, do maca nie idź!!!! Odradzam nawet największemu wrogowi.

StopMc

Chcesz pracować w Mc donald? Przemysl to 100 razy zanim zaczniesz ta prace... Myślę iz zdecydowanie polecił bym zamiatać ulice niż prace w tej firmie. Szczerze odradzam każdemu wrogu i nie wrogu... Praca za robota za 8,4 netto plus 60gr za pranie?? W każdym mc będzie podobnie.. Nie myslcie sobie ze sie trafi do lepszej pseudo restauracji. W każdej z nich żeby wytrzymać to należy: 1. Sie poniżyć 2. Nie mieć godności do samego siebie 3. Pracować za najnizsza krajowa , gdzie w każdej innej pracy za najnizsza będzie Ci lepiej 4. To miejsce w którym jestes robotem 5. Elastyczne godziny? Haha masz na grafiku np od 10 do 18 a każą Ci zostać przykładowo do 20 czy nawet 22 6. Umowa o prace na 3/4 etatu. A godziny nadliczbowe poprostu nadliczaja Ci do pełnego etatu.. 5. Narazisz sie na nie przyjemne środowisko pracy. A należy do nich miedzy innymi: - opary z rozgrzanego oleju słonecznikowego - bakterie , salmonella itp... - wypadki, przypalenia, oparzenia -itp...itd... Kolego , kolezanko. Stać Cie na lepsza prace :)

Wiki

Praca w tej firmie to dramat ! , pracowałam około roku- wyzysk, skąpstwo ,brud,nie liczą się z nikim najważniejsza jest dla nich kasa.... nie polecam .Lepiej juz w Biedronce.Pozdro.

trolololo

Odnośnie zarobków - miesiąc w miesiąc coś mi się nie zgadza w wypłacie, grafiki elastyczne, standardy obsługi - śmiech na sali --> bareizmy wiecznie żywe! 9 miesięcy pracuję, jutro składam wypowiedzenie, bo wiem, że dłużej nie zniosę tej pracy, ostatni dzień pracy w tej firmie, będzie moim najszczęśliwszym dniem w tym roku, to jest pewne! strasznie można się wykończyć psychicznie... nieodpornym nie polecam. Owszem umowa o pracę jest, wypłata regularnie co miesiąc (klękajcie narody jeśli ktoś dostał premię), elastyczny grafik --> to wszystkie plusy... minusów jest znacznie więcej... niestety wolałabym pracować na umowę zlecenie, ale gdzieś, gdzie moje morale nie będą na poziomie niższym niż dno Rowu Mariańskiego...

Pracowałam tam 2 lata i bardzo dobrze wspominam tam prace. Atmosfera w pracy była fajna ludzie cudowni a to już jest pół sukcesu. Jednakże wypłata słaba im więcej się pracowało tym mniej to sie opłacało wychodziło koło 7 zł. Supporty osobiście mi sie nie podobały robiłam wszystko żeby tam nie jeździć ale można było sie dogadać. Szefostwo przenosiło pracowników do innych restauracji przez co też niszczyło ekipe. A po awansach niestety szybko sie zwalniali. Teraz w większości pracują Ukraińcy (bardzo mili ludzie) bo Pani Teresie najłatwiej jest ich oszukać jeśli chodzi o pieniądze, taka tania siłą robocza, pracują po 12 h codziennie czasami nawet bez żadnej przerwy w ciągu dnia, co jest nawet nie zgodne z regulaminem pracy. Praca tam nauczyła mnie radzić sobie z upierdliwymi klientami, nie dać sobie wejść na głowę, stawiać na swoim. A co najważniejsze można było liczyć na pracowników w przypadku jakiś awantur. I tak przy okazji z pracownikami z rubinkowa nie warto zadzierać bo i innym wypadku nie jadłabym tego :)

nicka

W Malankowie można pracować na nocki?

pg

Kiedyś pracowałem dla firmy DAKAT. Widzę po komentarzach użytkownika PLASTYCZKA, że po tylu latach nic się nie zmieniło. Pewną panią kierowniczkę restauracji już dawno powinni zamknąć w więzięniu za mobbing.

PLASTYCZKA

karier (usunięte przez administratora) tam zrobisz a nie karierę. zapraszają cię na rozmowę premiową a awansu i tak nie dostajesz. robisz za sztuczny tłum. Każdy kazdego podpier.... do menagera lub kierownika. menagerowie co niektorych restauracji pastwia się nad pracownikami i zmniejszają ich morale do pracy. ponadto klientów też traktują jak śmieci. leży sobie kanapka w OAT godzinę a oni ją wydaja klientowi bo nie robią świeżej bo na straty pójdzie. mobbing jest tam niesamowity wobec pracownikow a zwolnic to potrafią za jedno przekleństwo pracownika. totalny wyzysk pracowników non stop zmiana grafików bo za mało ludzi do pracy i te jeba.. supporty na malankowo gdzie 2 godziny tracisz na dojazd za który ci nawet nie zapłaca. o koordynatorach restauracji juz nie wspomne gdzie widza tylko czubek wlasnego nosa a (usunięte przez administratora) wiedza co tak naprawde dzieje sie na restauracjach gdzie kierownik zajmuje miejsca parkingowe dla gosci menagerowie pastwia sie nad pracownikami i wykorzystuja jak tylko sie da... a pupilkom zawsze daja mniejsza i lzejsza robote.... poza tym restauracja nie przestrzega przepisów BHP podaje zimne kanapki z przypalonym miesem. czystość pracowników tez pozostawia wiele do zyczenia. brudne oblane podarte koszulki, niemycie rąk regularnie według standardów a później jesz taką kanapkę z brudem z rąk albo z paznokci... desery też robią nie używając rękawiczek lub chociaż serwetek tylko łapią za wafelki gołymi rękoma... kosze na śmieci na holu czy poza restauracją to istne piekło. śmieci wywalają się z nich bo za dużo nawrzucane. takie cuda tylko na grudziądzkiej. moim zdaniem najbardziej chlewowa restauracja.

xyz

Praca w maku (malankowo) to tragedia wyzysk i tyle najlepiej zostawać po godzinach za darmo, pracować za dziesięciu bo zawsze jest za mało pracowników. A te śmieszne standardy to lipa każdy pracuje jak chce a standardy są przestrzegane tylko jak jest kontrola... po prostu żal żal, tam tylko wykorzystują ludzi i fakt że jest ciężko dostać pracę jak tylko ktoś znajdzie inną pracę to zaraz odchodzi.... TO NAJGORSZA PRACA JAKĄ MOŻNA MIEĆ!!!!!!!

Euzebio

Praca była dobra do czasu przejęcia placówki przez zajebistą firmę DAKAT. Po tym zaczęło się wszystko walić bo ciągłe wizyty jednego lub drugiego albo i całej familiady, którzy to zawsze byli nie zadowoleni. Cięcia były wszędzie gdzie było to możliwie i z tego co wiem jeszcze będą. No i ten etat i w wakacje malankowo... Pozdrawiam firmę DAKAT (usunięte przez administratora) PS. NIE POLECAM PRACOWAĆ! Chyba tylko by poznać fajnych ludzi!

były

Bo to prawda, że są sami nowi pracownicy. Większość starszych, doświadczonych poodchodziła, mieli dość. (usunięte przez administratora)

paula

Kolejny raz miałam przesolone frytki, których nie dało się jeść. Powolna obsługa... tłumaczą się nowymi pracownikami!

xyz

To ja Ci powiem, pracuje tam 4 miesiące na początek dostajesz 1/4 etatu.... nie ma szans na więcej... masz aneks do umowy na dodatkowe 80h... czyli oszczędzanie na czym się da. Wypłata przy całym etacie ( Po miesiącu go otrzymałem) CAŁY ETAT - 1100zł!!!!!!!!!! MASAKRA JAKAŚ, Latem prawie wogóle w Toruniu nie pracowałem, tylko w Mc Donald's w Malankowie... nie płacone za delegacje, bo w umowie masz że pracujesz na terenie Torunia, Malankowa. Na koniec sezonu dostałem premie w wysokości 100zł... Której tak naprawdę nie widziałem bo wypłaty dostałem 1150.... MASAKRA!!!! Właścicielka jest tak pazerna na kase i ta cała rodzina ( Arek -syn) Non stop zmiany grafiku, nikt nie raczy o nich poinformować pracowników, czasem się zdarza... Trzeba by codziennie jeździć grafik sprawdzać bo raz mi NN wpisano, po zmianie i kiedy nie przyjechałem. OMIJAĆ TA FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM> Oszczędzanie na wszystkim!

ex instruktor

Ja pracowałem w Mc na Szerokiej przez okres 5 lat. Ogólnie wspominam ten czas bardzo fajnie. Fajna ekipa, wyjazdy na tzw. supporting (tam odchodziły cuda hahahaha). Fakt, czasami było cięzko ale nie żałuję tego. To był początek mojej kariery zawodowej i bardzo dobrze ukształtowało mój charakter. Takie mini wojsko hahahahhaha. Ale jest jedno ,,ale\" ... Odkąd restauracja przeszła w prywatne ręce - zeszła na psy...Jestem zdania , że McDonalds osiągnąłby jeszcze więcej, gdyby nie oddawał restauracji licencjobiorcom. Oni psują tą firmę od środka. Pozdro dla ekipy z lat 1999 - 2004

borsuk

wilk - 2012-01-18 12:51:17 Siemanko chlopaki idziewczyny wy narzekacie ze jest tak zle ja pracowałem jako menadzer w maku jakies 6 lat temu przeszedlem wszystkie szczebelki jako pomywacz na nockach kuchnia serwis instruktor menadzer i zarabialem 800 zl ale mam same pozytywy teraz wiec nie ma co narzekac tam jest tak samo jak wszedzie wyzysk ale zamiast narzekac to sie zbuntujcie. I tak tego nie zrobicie :) Pozdrawiam narzekacze też tam pracowałem, ale żadnych \"pozytywów\" teraz nie mam... raczej sporo więcej popsutych nerwów i stracony czas, bo można było pracować gdzie indziej. tam wcale nie jest tak jak wszędzie, bo to było jedyne miejsce gdzie spotkałem się z takimi zachowaniami jak tam czyli praktycznie jawne niesprawiedliwe traktowanie, obrażanie pracowników, oczernianie, oszczerstwa, przemoc fizyczna i inny mobbing. nie wiem w którym McDonald\'s w Toruniu pracował kolega \"wilk\", ale na rogu ulicy Jamonta/Szosa Lubicka jakby się \"zbuntował\" to dostałby pisemną naganę, zwolnili by go, albo nie przedłużyli umowy itd. No chyba, że był jedną ze \"świętych krów\" pani kierownik restauracji i to, co mówił było traktowane z szacunkiem. jakby zastąpić kierownika restauracji kimś odpowiednim, to rozwiązało by się bez przesady jakieś 45-85% problemów restauracji.

wilk

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Toruń

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy McDonald's?

Kandydaci do pracy w McDonald's napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

McDonald's