Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Weronika

@bULweRs, dlaczego uważasz, że firma nie daje warunków do pracy? Co byś zatem zmienił?

bULweRs

Podstawowy poziom kultury to chyba kadra kierownicza powinna posiąść!!!!!!!!!! Błagam, przestańcie drzeć te ryje. Zakazujecie pracownikom zakładania słuchawek, ale warunków do pracy nie dajecie. Naprawdę nikt nie chce słuchać tego jak Dyrektor drze głośno mordę...

Weronika

Chcecie poznać firmę bliżej? Zachęcam do zapoznania się z informacjami na temat DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. pod linkiem: http://www.ellert.pl/o-nas/

mamałyga

Hejter, widzę że frustracja odbiera podstawowy poziom kultury. Trochę szacunku dla innych, skoro tak o szanowaniu piszesz.

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
obserwator

Rzeczywistość jest taka że w tej firmie jest sam wyzysk pracowników. Pracownicy administracyjni są zmuszani do pracy na Introligatorni bo nie ma komu pracować, a do tego zarobki kiepskie. hehe ... dobre żarty. Czy w tej firmie są jeszcze pracownicy, którzy pracują po kilkanaście lat? chyba już się takich nie spotka. Tam pracują ludzie którzy nie mają gdzie pójść indziej bądź nie chce im się ruszy (usunięte przez administratora) i zmienić pracy.

warrior
@obserwator

Dobrze powiedziane. Pracowałem kiedyś w tej firmie ale długo miejsca nie zagrzałem. Obiecywali gruszki na wierzbie i wielkie zmiany. Mile widziane nadgodziny, a jak pracownik wychodzi po 8 godzinach to znaczy że ma mało pracy. Na dokładkę handlowcy muszą sami myć i czyścić samochody, do tego limit 600 zł, ale jeździć po klientach karzą... Handlowiec sam kalkuluje, robi oferty, wstawia zlecenia, planuje wysyłki i pilnuje wszystkiego, ale limit spotkań w tygodniu musi wyrobić. Reszta osób nie wie co należy do ich obowiązków wszystko jest spychane na handlowca.

Marzka

@obserator nie obrażaj ludzi którzy tu pracują po kilka kilkanaście lat. Jest jakiś powód że tyle lat tu pracujemy i to na pewno nie jest brak szacunku do siebie. Może Ty nie szanujesz siebie, ale wypraszam sobie takie teksty.

Weronika

@obserwator, a jaka jest według Ciebie ta rzeczywistość?

obserwator

tak szczerze to jak jest szanujący się pracownik to od razu jak przyjdzie do tej firmy to ucieka. pracuje 3-4 miesiące, styka się z rzeczywistością i ucieka.

przeszkolony

Powiedzmy sobie szczerze że firma nie inwestuje w pracowników. Nie ma szkoleń zewnętrznych i nie ma możliwości większego rozwoju. Nikt z nowych pracowników nie spędza tygodni na produkcji, a jeśli już to sam musi prosić i organizować szkolenia. Przychodzisz i od razu masz pracować. Dodatkowo nadgodziny mile widziane.

Jarek

Co za bzdury piszecie, szkolenie stanowiskowe zależy od rodzaju stanowiska. Np. nowi pracownicy z działu sprzedaży spędzają nawet kilka tygodni na samej produkcji, potem dopiero są szkoleni przez przełożonego już stricte stanowiskowo. A jeśli chodzi o inne szkolenia, to poza szkoleniami stanowiskowymi (które wiadomo, że są obowiązkowe) są organizowane szkolenia zarówno wewnętrzne i zewnętrzne. Sam miałem okazję odbyć dwa w ciągu ostatniego roku. Co prawda nie ma ogłoszeń na tablicy, kto jakie szkolenie przeszedł, ale wiem, że ludzie chodzą albo wyjeżdżają na szkolenia jeśli jest taka potrzeba.

przeszkolony

BHP to krótki filmik, nawet nie wiem czy trwa 20 minut. Przychodzi osoba z zewnątrz, która pewnie nigdy nie była na produkcji i szkoli pracowników. W tej firmie zdobywa się wiedzę w ekspresowym tempie.

Agnieszka

Wiesz jeśli chodzi o szkolenia to nie ma co się nabijać ze firma szkoli z bhp, taki jest obowiązek i chyba dobrze ze tego pilnuje, bo roznie z tym w firmach bywa. Szkolenia stanowiskowe na ręcznej są przeprowadzane przez liderki albo brygadzistki, najpierw nowi pracownicy idą do najprostszych prac, potem na coraz to bardziej skomplikowane, a najbardziej skomplikowane i najbardziej ciekawe z mojej strony przynajmniej to stendy, ale to już robią przeważnie dziewczyny z większym stazem. Jest tylko np. kilkadziesiąt skomplikowanych stendów do zrobienia i wygląda to tak że jest na przykład nagranie jak to ma wygladac, albo przychodzi konstruktor i objasnia nam jak to zrobić. Robi ktoś jeden na wzor a potem pokazuje innym jak to robic, uważam osobiście ze to dobry sposób. Ostatnio na przyklad robiliśmy super rzecz, takie kręcące się jajko kinder niespodzianke. Jak pokazywałam mojej malej w supermarkecie ze jej mama takie rzeczy robi to nie chciała wyjść ze sklepu musiałam jej zdjecie z tym zrobić:). To co jest fajne w tej pracy to to ze nie ma monotonii, robimy naprawde fajne rzeczy że i znajomym jest się potem czym pochwalić. W każdym sklepie sa nasze rzeczy i to nie dla byle jakich firm to robimy. Zal mi tych co tylko hejt mają w głowie, współczuje rodzinie. A rozwój, to biorac pod uwagę ze liderkami i brygadzistaki sa dziewczyny które były kiedyś na ręcznej to chyba samo mowi za siebie…

zainteresowany

a jak wygląda kwestia rozwoju w firmie? czy firma stawia na pracownika i daje możliwości na przyszłość?

tik tak

hahahahahahahaahaha szkolenia hahahaha BHP firma ma obowiązek przeprowadzić inaczej nie możesz być dopuszczony do pracy innych szkoleń nie ma !!!!!! koleżanka pokaż Ci mniej więcej co masz robić i tyle ludzie naprawdę nie róbcie sobie jaj takie głupoty wypisywać

zainteresowany

z tego co słyszałem to mało jest organizowanych szkoleń zewnętrznych. Czy w takim wypadku firma dofinansowuje szkolenia pracownikom?

Weronika

@Karolina, dziękujemy, przydatne informacje. A co wyróżnia DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.? Więcej dowiecie się pod linkiem http://www.ellert.pl/co-nas-wyroznia/dzial-kreacji/

Weronika

@Karolina, a co możesz powiedzieć na temat szkoleń, o których wspominasz? Przydatne? Można się wiele nauczyć?

@Weronika

pracuję na introligatorni, wiec w tym temacie mogę się wypowiedzieć. Są robione szkolenia dla nowych pracowników, takie "przyuczające" pokazujące jak prawidłowo wykonywać pracę i zgodnie z BHP, dlatego niekonieczne jest doświadczenie w takiej pracy

ciekawe ile z osób tam w ogóle pracowało. wypowiadają się osoby raczej niedoinformowane

KOMENTARZE

POZYTYWNE KOMENTARZE - czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00. Zapraszamy!

Czytam tak te komentarze i nie wierzę. Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy, ale niestety dużo słyszałem o firmie negatywnych opinii, że nie warto podejmować tam pracy, bo zaraz zwalniają człowieka. Mam propozycję z innej firmy i mocno się zastanawiam czy nie podjąć tam pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.