Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Si

Firma podchodzi profesjonalnie i szkoli??? W firmie nie ma żadnych szkoleń! Stanadardy? Jakie standardy? Tam jest jeden wielki bałagan! Zero organizacji. To dlatego nowy pracownik musi czekać ponad twa tygodnie aż ktoś się nim zainteresuje? Aż dostanie komputer, telefon czy samochód?

Milka

Chyba sobie poustawiali powiadomienia jak tylko ktoś napisze prawdę o tej firmie i to co tam się dzieje... Dyrektor zaczął już nawet z innych teamów zgarniać klientów pod siebie. Panie dyrektorze sukces zespołu POSów to nie Pana sukces tylko ludzi, którzy tam pracują!!!

@Milka

Milka Nigdy nie uważałem tego za swój sukces raczej za sukces wszystkich pracowników Drukarni zarówno biura jak i druku, intro, magazynu, zakupów, jakości. Brak tej wiedzy świadczy o tym że nie wiesz jak wygląda proces w Drukarni. Co do "ściągania klientów z innych teamów" myślę, że jest to najlepszy dowód na to że w Drukarni w pierwszej kolejności poszukuje się pracowników wewnątrz, co świadczy o możliwości awansu i rozwoju.

CIEKAWE

Haaa ciekawe ile płaca za pozytywny komentarz zauważcie co pojawi się negatyw to zaraz jest grono zadowolonych

Co to za głupoty?! Ja pracuję już długo i nie było w ogóle żadnej sytuacji, żeby kogoś zwalniano bez powodu. A co do szkoleń, to firma faktycznie profesjonalnie szkoli i nie wymaga doświadczenia często, bo chce wyszkolić wg swoich standardów

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jaś

Firma może dobrze wyposażona w sprzęt, ale naprawdę nie ma dobrej opinii jako pracodawca. Firma szkoli pracowników a później zwalnia od tak, a konkurencja to wykorzystuje.

Jarek

Pracuję tam już pół roku i bardzo dobrze oceniam. Wypłaty na czas, dogodne warunki.

Weronika

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. otrzymała również kilka certyfikatów. Więcej dowiecie się ze strony - http://www.ellert.pl/co-nas-wyroznia/certyfikaty/

Macie rację żaden pracownik co pracował lub pracuje to nie chce się wypowiadać co się tu dzieje . Pracownicy odwoływani a praca idzie w kooperację żenada i nieudaczności zarządu i ukrywanie przed właścicielem co się w firmie dzieje , może młody jak popracował na produkcji widział i zrozumiał . Wiedza jego podciągnie firmę bo jestem ciekawy ile jeszcze wypłaty będą na czas .

Henryk
@pracownik

Nie prawda, widać że jest teraz full pracy i brakuje rąk do pracy, nikt nie jest odwoływany. Co za bzdury. Kim ty wogóle jesteś, że wiesz co jest ukrywane a co pokazywane? Jakiś mędrzec się trafił. Pracuję w tej firmie od dawna, mam styk z różnymi osobami, w tym także z kierownictwem i proszę mi wierzyć, że ktoś kto napisał ten post na prawdę nie zna się, a już na pewno nie ma dostępu do informacji ważnych. Szkoda czasu, ogólnie na tym forum nie ma nic co rzeczywiście opisywałoby firmę w więcej niż 5% tego czym firma w rzeczywistości jest. A już teksty "co tutaj się dzieje" - ha ha, żenada. Kilkaset osób tutaj codziennie pracuje, kolejne ileś współpracuje, kooperuje itp, pracownicy po 25 lat stażu, firma doinwestowana z najnowszą technologią, farbryka ogarnięta, atmosfera i kultura pracy i kontaktów na poziomie. Mogę wymieniać... bo pracuję tu długo, firma (koledzy) mnie nauczyła fachu, robię swoje i dobrze zarabiam , a dodatkowo na dobrym sprzęcie.

Weronika

@Kobens, rozumiem. A może powiesz coś więcej o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.? Jakie zauważyłeś plusy? Może być to pomocne dla przyszłych pracowników.

Kobens

introligatornia

Weronika

@Kobens dobrze to słyszeć. O jakim stanowisku mówisz?

Obeserwer

Na prawdę śmieszny jesteś z Twoimi pomysłami;) Ale z jednym mogę się zgodzić, na pewno pracownicy nie chcą aby ktoś bezpodstawnie oczerniał ich miejsce pracy, także tu masz rację, bo raczej nikt nie chce być bezpodstawnie oczerniany...

Swagii

@Obeserwer 2017-03-06 12:28 @Robert 2017-03-03 15:03 myślę że to pracownicy zrobili zrzutkę i zapłacili za usunięcie tych wszystkich negatywnych komentarzy, bo nie chcieli by ktoś oczerniał ich firmę.

Weronika

Pojawiły się ostatnio nowe oferty pracy. Zdążyliście się już z nimi zapoznać? Firma poszukuje Pracownik Introligatorni oraz Pomocnik Operatora Maszyn Introligatorskich. Jakie macie doświadczenia z tymi stanowiskami?

Kobens
@Weronika

Ja się zapoznałem, i jestem zadowolony z warunków pracy.

Sobotworek

Zastanawiam się jak nowy dyrektor, odnalazł się w firmie? chyba szybko został sprowadzony na ziemię i za wiele nie zdziałał

Swaggi

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!! Pozytywne komentarza pochodzą od firmy nie od pracowników. Kiedyś firma zapłaciła grube pieniądze za usunięcie ponad 16 stron negatywnych komentarzy. Każdy o na rynku o tym wie, więc radzę się zastanowić przed podjęciem pracy w Ellercie!!!

Robert
@Swaggi

Ja powiem krótko, jak jesteś wporzo i uczciwie i sumiennie podchodzisz do swojej pracy to dostajesz swoje wynagrodzenie i wszystko gra - tak to działa w moim przypadku. Jak zamiast pracą człowiek zajmuje się wtykaniem nosa w sprawy kierownicze to może zamiast np. na itroligatorni powinien odrazu na dyrektora startować? :)

Obeserwer
@Swaggi

Szkoda mi ciebie, chyba masz jakiś problem ze sobą zakładając że można wszystko tylko hejtować, a może to jednak piszą pracownicy, którzy nie chcą by im ktoś oczerniał miejsce pracy, w którym spędzają dość dużo czasu i trochę głupio jak jest spoko a ktoś tylko pisze jakieś głupoty....

Pertup

Jako pracodawce bardzo cenię sobie Ellerta. Pieniążki wypłacają zawsze na czas oraz atmosfera jaka panuje w pracy jest całkiem przyjemna.

wet
@Pertup

Masz rację tam się zarabia za ciężką pracę pieniążki ,a nie pieniądze.

Pertup
@wet

No a ile zarabiasz na swoim stanowisku? możesz podać jakiś konkret? - tak myślałem :] nie podasz. Płace standardowe jak wszędzie indziej, wcale nie odbiega od jakiś standardów.

Kamers

Kiedyś ja tam pracowałem, obecnie mój ziomek tam pracuje. Jako pracodawce oceniam go całkiem spoko, pamiętam że panowała tam miła luźna atmosfera - praca dobra zarówna na pierwszą pracę, ale sprawdzi się także jako zatrudnienie dla osób dorabiających do emerytury :)./

Prins

No ja się wypowiem, pracuję już jakiś czas, wiadomo ludzie ze wschodu jak najbardziej pracują w tej firmie - ale powiedzmy sobie szczerze obecnie są oni wrzechobecni w większości fizycznych prac, nie tylko u nas w firmie. Więc nie jest to żaden minus tej drukarni, a raczej obecna systuacja na rynku pracy.

ktoś

Do nadzoru mamy prośbę zatrudniliście przybyszów ze wschodu ,to dajcie im oddzielną szatnie bo gdy się przebierają to capi ponad godzinę tak jak by się 1000 byków zesrało z góry dziękujemy .

serio
@ktoś

Ciekawe jak ty pachniesz.Prawdziwy Polaku.

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.