Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Czy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

xxx

umowa o prace tylko

Grubson

Witam. Rozglądam się za nową praca - no ale pełno cwaniaków pracodawców co chcieli by żeby za psie pieniądze pracować. Ktoś mógł by mi napisać ile w Elert mogę zarobić jako nowy pracownik na produkcję , magazyn? Pytam bo boję się stracić czasu ,tylko po to by się dowiedzieć że jest misja ryżu xD Dajcie jakieś info ile się zarabia i po ile h jaka umowa itd Pozdrowka

Magdalena
@Grubson

@Grubson A mi powiedzcie jak wygląda rekrutacja w DRUKARNIA ELLERT? Też zastanawiam się nad aplikowaniem.

Mmp

Do joemonster piszesz o standardach firmy zobacz jakie są tu a po ofertach pracy widać w której firmie jest więcej etatów wolnych gdzie nie chce nikt przyjść

Ty

W opininiach mmp nic nie ma o standardach firmy tylko zadowolenie pracowników że odszedł coś w tym jest

Fakro
@Ty

To wpisz Mmp Bydgoszcz. To grupa w ranach jednego ooncernu

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Joemonster

Proponuję poczytać/dowiedzieć się o mmp i standardach jakie tam panują, warunkach pracy i traktowaniu pracowników. WIęc będąc tam kierownikiem raczej nie masz wielkiego wyboru co do stylu zachowania. Arek w Ellercie jest bardzo w porządku.

Ale się dogadaliscie

Ha ha (usunięte przez administratora)odszedł ale z magazynu a pytanie było o (usunięte przez administratora). Z druku on pracował tam i nie odszedł nadal jest

Kolo

Tak, odszedł sam, w piątek miał w sumie fajne pożegnanie

@Kolo

Dziwne bo w MMP wspominają co innego, cieszyli się bardzo z jego odejścia , wystarczy wejść na forum gowork MMP Józefów. Dobrze że tak krótko tam pracował, bo ludzie źle go wspominają

@Kolo

Podobno nerowowy i trzęsą mu się ręce, a jak się trzęsą to ukrywa je w kieszeniach tak słyszałem w MMP

Cyborg

Za co wyrzucili nieśmiałego Arkadiusza z poprzedniej pracy ?

Prost
@Cyborg

Nie wyrzucili. Mówił że potrzebował zmiany, ale po ponad 20latach ciężko się dziwić :)

@Prost

Dziwne bo w MMP pracował ~1,5 roku

Stary

Mądry wpis Karol Po co pisać prawdę jak znajdzie się taka jedna osoba jak Ty i będziesz kłamała na temat firmy

John

ALe to jest wogóle standard tego forum, w większości zżymanie się na los i sytuację 5% pracowników, którzy tworzą rzekomą "opinię" o firmie. Na jakąkolwiek firmę na goworku się nie wejdzie wygląda to tak samo. Dlatego nikt się tym nie kieruje. Ci co piszą myślą, że pracodawcy zaszkodzą, że zbudują mu złą opinię, podczas , gdy wszystko i tak kręci się jak trzeba. Jedni odchodzą, inni są zwalniani, w to miejsce przychodzą nowi i tyle. Naturalna rotacja. Tyle w temacie.

No dokładnie, plus pozdrowienia dla konkurencji:)

Rob

wystarczy jeden, który się gdzieś nie sprawdził, który pisze pod kilkoma nickami i wszyscy mają "obiektywny" obraz firmy:) Bo sprawdzić co inni piszą to jedno - zawsze to mówi o tych, którzy tam pracowali i pracują, ale samemu zobaczyć to co już co innego, ostatecznie razem ze mną pracuje nas tu na prawdę sporo - a ile tutaj pisze? czy ktoś zadowolony z pracy ma powód, żeby się tu udzielać? Raczej czasem ktoś tu tylko zerka jak ja, z ciekawości, co tutaj ktoś nawypisywał na temat swoich szefóf

Karol

No dobra, poddaję się. Poziom wypowiedzi i znajomości tematu firmy poniżej - szkoda gadać. Szkoda czasu na to forum, nie ma nic merytorycznego i zgodnego z faktami.

Dw

Wracają jak pisałeś technolog sprzedaż tam tyłki w krzesło posadzą fura i komura dostaną gdzie będzie im lepiej

Stary

Czy pisałem że pracuję nie ale wiem co się dzieje i piszesz bzdury wrócili Ci co są słabi i nie chcieli ich gdzie indziej .kilka set osób dobre ładne bajki piszesz pozdrawiam te kilkaset pracowników hahahaha

Karol

CO za bzdety piszesz. w fabryce pracuje kilkaset osob, do tego ukraina na zadanie. Starzy odchodza - nie wydaje mi sie, no moze poza tymi, ktorych zwolnili za sciemnianie ostatnio czy alkochol. Poza tym starzy to wracaja: wrocil technolog, dziewczyna do sprzedazy, dawny mechanik ostatnio byl na recepcji i pytal z checia powrotu... Wiec skoro Tobie sie nie udaje, to nie oczerniaj innych i firmy, w ktorej pracujesz, bo robisz do swojego gniazda, a to nie ladnie.

Stary

Powiedz mi jeszcze ilu zostało tych starych pracowników garstka za czasów rządu Ryśka i dr. Szewczyka dostać się do tej firmy było tylko po znajomości a teraz i ukrajinicy już nie chcą tak dobrze jest

stary

zamulasz to ty pokarz mi te 99% i pokarz te podwyżki ,nie okłamujcie ludzi, brak i tak ich do pracy i ilu ich zostało powiedz prawdę i tak zwani starzy odchodzą przestańcie kłamać ,wszystkie działy ledwie łączą koniec z końcem bo takie zarobki są

Stary

No nie wierzę ale fajnie podwyżki miła atmosfera skąd wy się urwali chyba jeszcze te luksusowe paczki was trzymają albo coś jaracie ha ha ha

Gosia
@Stary

no to sobie nie wierz i nie zamulaj. Tobie się chyba paczka swiąteczna z darami dla powodzian pomyliła. Jeżeli oczekujesz od firmy, że Cie wyposaży na święta we wszystko co potrzebujesz, to ogarnij się . Paczka świąteczna jest upominkiem, drobną rzeczy, i 99% ludzi (poza Tobą) to rozumie.

Dokładnie tak, również pracuję w firmie, w produkcji. Firma jest stabilna, wypłacalna, atmosfera jest dobra, warunki pracy także. Pracuję jako operator i cenię sobie stabilizację, mam rodzinę. Jeżeli ktoś chciałby szybko zarobić i to nie jest to miejsce dla niego raczej, jak rozmawiam z ludźmi też. Ale dla kogoś kto patrzy długodystansowo - jak najbardziej, co rok - dwa konkretna podwyżka i można sobie wypracować pozycję. wszystko na umowie. Poza tym stawki są konkurencyjne, jak na rynku, zawsze tak było, bo sam wiele razy sprawdzałem. Tu jest bezpieczeństwo, duża firma, nie przewróci się , niejeden kryzys przeszła (ja mam staż ponad 10 lat). Poza tym firma to nie tylko pieniądze. Powinny być jak najbardziej godne, żeby utrzymać się, ale warunki, atmosfera, czystosć, nie trzeba się użerać z buractwem, naprawdę napoziomie zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.