Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

MMM

Jaki system pracy obowiązuje w magazynie ? Czy weekendy sa wolne ? Czy pracują na noc ?

Mag
@MMM

Weekendy tylko okresie szczytowe dyżury. Nocki sa

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

M

Oczywiście, że całe wynagrodzenie wpływa na konto. Co istotne w tych czasach zawsze jest na czas.

Anżej

@Robert czyli ta dotacja poszła tylko dla szefów a pracownicy nic nie dostali ?

Sołtys

Byłem pracowałem 6 lat, po mimo to mam dobre zdanie o firmie, nigdzie nie jest idealnie, ani kolorowo. Wiadomo kilku rzeczy może nie przemyśleli, lub mieli kiepskich analityków. Wiele firm korzystało w mniejszym lub większym stopniu z 'tarczy' finansowej. Pozdrawiam Druk.

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. występują paczki/bony świąteczne?

Smile

tak, paczki są co roku a bony - poprosimy w tym roku!

Janusz

Mam pytanie dlaczego na magazynie jest taka rotacja ludzi. Mam chec aplikowac na to stanowisko. Tylko zastanawiam sie dlaczego caly czas poszukuja magazynierow.

ktoś
@Janusz

domyśl się:)

M

Nareszcie dotarła do nas cywilizacja, będziemy miały Luxmed!

@M

I kartę Multisport:):)

Multi Multi
@Ania

Czy multisport już działa w covidzie?

Esman
@Multi Multi

Tak, działa

zainteresowany

jakie firma organizuje szkolenia? czy są to zewnętrzne szkolenia jak w innych firmach?

@zainteresowany

wydaje mi się, że jest to zależne od stanowiska, na moim były tylko wewnętrzne

@zainteresowany

Cześć, chciałam zapytać, czy potrzebujecie może szkoleń?

Beata
@Karolina

Czasem by się przydały z lepszego zarządzania czasem. Bo techniczne to raczej wewnętrznie trzeba każdego nauczyć samemu.

bULweRs

człowiek nie potrafi się skupić na pracy, cały czas ktoś się drze za uchem, dlatego zakładane są słuchawki i się odciąć od tego pierdolnika i robić swoje, ale nawet tego zakazują.

Staś
@bULweRs

Cześć, mam takie pytanie, czy nadal jest głośno w biurze, czy zrobiło się trochę ciszej i można się bardziej skupić? Będę wdzięczny za odpowiedź

Gość 4435

Wszystkim którzy tak pohlebnie wypowiadają sie o pracy w tej firmie gratuluję posady w biurze a jeżeli chca się przekonać jak jest naprawdę to zapraszam czasami na produkcję. Nie dość że praca po 12 godzin to za bardzo mrne wynagrodzenie bez możliwości podwyżki, nadgodziny wypłacane raz w roku a nawet jak są wypłacane to zawsze zdarza się tak że ze 20 godzin zabierają żeby tylko mniej zapłacić praktycznie na każdym dziale brakuje osób do pracy a osoby które przejzaly na oczy zaczynają odchodzić ogólnie pracując w tej firmie człowiek czuje się jak w (usunięte przez administratora) i całe szczęście że mi się wkoncu udało się wyrwać z tamtąd bo już miałem dosyć po 2 latach

@Gość 4435

Hehe, widze że kolega z tych co lubiom sobie ponarzekać na cały świat żeby człowiekowi było lepiej.. Trawa u sasiada zawsze bardziej zielona. Ja się cieszę, ze zmiany grafiku na 12h, bo sama o to prosiłam 4lata! Dzieki temu mam kiedy dzieciaki ogarnąć, lekcje odrobić, obiad i choc 12h nie jest lekkie to w moim domu wszyscy zadowoleni z tego grafiku!

Ciekawy
@Gość 4435

Witam, dlaczego ta odpowiedz ma date wczesniejsza czyli 30.03.2019 niz wiadomosc na ktora jest odpowiedzią (wiadomosc opublikowana w kwietniu)????? (usunięte przez administratora)

Osoba
@Gość 4435

Co na to wasz kierownik z Agi Media ? Nie wiesz pewnie o kogo chodzi ... ten co pracował krutko w MM

@M

Jak ogarniasz dzieci będąc 12h w pracy?

Rtb
@Gość 4435

W biurze też nie jest fajnie. Chore układy tam panują. Są tacy co nic nie robią np. taki jeden łysy, który bez przerwy jest zdenerwowany i warzywa się na innych. Ma fory bo umawia się z dyrektorem. Są też tacy, co na nich robić muszą.. Ci drudzy perspektyw nie mają.

Gosc

Witam,zostałem przyjety na magazyn,moze ktos napisac co dzieje sie w firmie ze ludzie odchodzą

@Gosc

Masz rację kierownik ok odchodzą przez Dyrektora sknerusa więcej odejdzie pracowników przez zarobki ,sobie potrafią wypłacić

@Wymóg

Jakies podwyżki daja po okresie probnym?

Kierownik
@Gosc

Żartujesz jak by dawali to zwalniał by się cały dział po magazynie zacznie się domino

Damian

Tak uważam !!! Gdzie papiery na mailu ??

Szukajacy
@Kierownik

Ile mozna zarobic na magazynie

Wymóg

Sknersto nie popłaca a taką drogę obrała Dyrekcja Gratulacje , odejdzie więcej wartościowych pracowników

@Gosc

wiele wątków, ciężko to streścić..., a na forum - jak zawsze - obiektywizmu niedoświadczysz???? Ale czasem dobrze sobie co jakiś czas poczytać forum, jedni boją się gaszenia światła, drudzy pracy czy krytyki, inni Buki z muminków, a wszystkich łączy Fantazja skrajności????

@Bard

Warto podjąć prace na magazynie,po opinniach mam mieszane uczucia co do tej firmy i nie wiem co robic czy wstawic sie danego dnia czy szukac czegos innego

@Gosc

Warto nie ufać innym, bo zgaduję, że w 90% na go worku udzielają się Ci niezadowoleni, którzy są na "nie". Także nie ufaj opiniom, po prostu przyjdź i sprawdź wyrób sobie własne zdanie:) ja nie narzekam, ja tu po prostu pracuję, dlatego forum mnie czasem bawi;)

Sclaas
@Gosc

Przyjdź i sprawdź. Zazwyczaj na tym forum tematy ciągną maruderzy lub konkurencja, żeby zaszkodzić. Firma jest stabilna, zatrudnia duzo ludzi, Ukrainę itd i działa od 40 lat, wiec bez paniki

Gośc
@Bard

Masz racje,to chcialem usłyszeć,Po okresie probnym dają podwyżki?nie chce wpasc z deszczu pod rynne

@Gośc

Nie wiem jak to jest teraz... zapytaj na rozmowie. Mój kierownik jest słowny, z tego co słyszę Jacek z magazynu też.

@Sclaas

Maruderzy haaaa dobre to powiedz mi na jakim dziale jest pełna obsada wszędzie braki a sory kierowników pełno sknerstwo

@Gośc

Nie daja

Grzegorz

Potwierdzam, bardzo w porzadku kierownik, ktoś jest mega świnia co chce mu zaszkodzić.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Rx

Jeśli jesteś początkującym żółtodziobem to może się czegoś nauczysz. Doświadczony pracownik nie ma tam czego szukać, bo niczego nowego się nie nauczy i nie rozwinie swoich umiejętności. Całe tzw. biuro to jeden wielki (usunięte przez administratora) podzielony na jakieś dziwne zespoły wsparcia sprzedaży zwane QROK. Nieudolny system zarządzany przez niekompetentnych ludzi. Naobiecują Ci wiele żeby tylko namówić na prace u nich. A potem rozczarowanie - jeden wielki nieudolny bajzel pod przykrywka nowoczesnej struktury firmy.

stik
@Rx

Tak QROK -i to wesoły pomysł, żeby co niektórzy nie musieli nic robić. Dyro ze swoimi ulubieńcami notorycznie jeżdzą do klientów, zwłaszcza w piątki popołudniu. Całęj reszcie obiecuje rózne rzeczy, których potem się wypiera. Jak nie masz układów to nie pożyjesz długo w tej firmie.

@stik

Kibicuję magazynierom, odwagi na złożenie wypowiedzenia. Może czas na inne działy .

filip
@Wymóg

Cała ekipa z magazynu sie posypała. Chłopaki odchodza przez szanownego kierownika magazynu.

Robert
@filip

Obecny kierownik magazynu to najlepszy gosc, jaki był w tej firmie w tym miejscu, wiec nie szkaluj na forum.

prosty

Witam. Chciałbym się dowiedzieć o transport w firmie ? Mają jakieś ciężarówki ? Szukam pracy na kierowce. Pozdrawiam.

Prawnik

Ellert firma z tradycjami tak się ogłasza widzę że jedyną tradycją tej firmy jest okradanie pracownika. Poraz kolejny wczasie gdy mogą skorzystać to robią nie należy im się pomoc z państwa bo dochody nie spadły to każą podpisać nowe umowy o 20% niższe pensje gratuluję pomysłu !!!!!

Pan Smith
@Prawnik

a ile dni szorujecie sprzęt obecnie? macie zlecenia? bo w wielu firmach nie jest to niczym nowym ograniczenie czasu pracy i z tym pensji, lepiej przetrzymać ten okres, niż redukować ludzi

@Prawnik

A Ty najlepiej wiesz,że dochody nie spadły. Są dwie możliwości albo świadomie kłamiesz albo nie wiesz co piszesz. To nie jest widzimisię. Z reszto czy każą Ci pracować tyle samo za mniejsze pieniądze?! Obniżany jest wymiar etatu. Popytaj kolegów z magazynu ile surowca teraz przyjeżdża. Nikomu z nas się nie podoba zarabianie mniej ale trzeba mieć świadomość tego jak trudna sytuacja jest w gospodarce jaki problem jest ze zleceniami. Drukarnia Ellert nie jest wyjątkiem. Wolę stracić 20%pensji niż bym miał zachować cały etat a ktoś inny zostałby zwolniony.

Dochody
@Marcin

Prosty sposób sprawdź historię produkcji będziesz wiedział ile zleceń było o tej samej porze rok temu a ile jest teraz

@Dochody

To chyba patrzysz na Marzec, a powinieneś na Kwiecień. Przy obecnej sytuacji gospodarczej sytuacja zmienia się z tygodnia na tydzień. Firma za miedzą już miesiąc temu to wprowadziła. Mam znajomych którzy którzy pracę potracili bo ich firmy wolały zwolnic pracowników, a może wyboru nie miały, niż wprowadzić 4/5 albo nawet postojowe.

Dochód
@Marcin

Po pieresze nie spotkałem żadnego pracownika co by myślał jak ty. Po drugie skoro twierdzisz że tak źle to powinni starać się z tarczy kryzysowej a nie dawać do podpisu Aneks. Po trzecie jak by spełnili warunki z automatu dostali byśmy obniżkę etatu więc nie wymydlaj lub nie podszywaj się pod pracownika

Bimber
@Pan Smith

Maszyny cały czas pracują ja do tej pory. Jeśli chodzi o archiwum zleceń to teraz jest około trzech tygodni do przodu ten numer zł. PŚ w piątek poleciało 4 z druku.

@Bimber

Dokładnie. Robota jak co roku, jaki kryzys?! pracownicy z zewnątrz ciągle robią, więc gdyby było źle to na pewno już siedzieliby na ukrainie.

czytający o gospodarce
@Dochód

tarcza to nie jest zabezpieczenie wypłat! to jest kroplówka żeby firma nie upadła! oczywiście jak zawsze z pójściem do lekarza, możesz sie zgłosić po nią jak źle się czujesz, albo zwlekać żeby Cie podłączyli jak będziesz umierający.

Ciekawy
@czytający o gospodarce

Do lekarza zobaczymy jak się wyleczą i nowa flota stanie na Placu Ciekawe co wtedy powiesz

@Dochód

To tak nie działa. Aby dostać pomoc w ramach tarczy pracownicy najpierw musza dostać 4/5 etatu lub postojowe 50% kolejny warunek to przynajmniej jeden miesiąc (pełny) muszą być obniżone przychody. Wiec za miesiąc gdzie masz już obniżone przychody żadnego dofinansowania nie dostaniesz. A tak w ogóle słyszałeś o jakieś firmie która by dostała już przelew z dofinansowaniem do pensji? Bo ja nie. Nie wiem z ilu pracownikami rozmawiałeś ale w kuchni za tekturkami specjalnie nie ma za dobrych warunków do tego. W sumie pomyśl jaki biznes ma firma w tym żeby obniżyć wymiar godzin jeżeli byłoby tyle pracy żeby wszyscy musieli na cały etat pracować. Nie wiem ile lat pracujesz w firmie ale jak dłuższy czas to zastanawiam się czemu już dawno nie zmieniłeś jak pierwsze co piszesz po redukcji etatu to oskarżenia o przekręcie. Jeżeli taką zła opinię masz o firmie to chyba nie od dziś ale jakoś pracujesz w niej.

Ktoś
@Pan Smith

Jak co roku okres kwiecień/maj/czerwiec jest okresem słabym w firmie. Wystarczy nawet spojrzeć w grafik z poprzednich lat gdzie aż roi się od odbiorów w tym czasie. Niektórzy nawet mieli po 100h do do odrobienia i to nie stanowiło problemu. Lecz teraz ktoś miał lepszy pomysł jak wykorzystać obecną sytuację ????

Koniec
@Prawnik

Nie wiem jak wy ale jeżeli cała firma nie będzie miała zmiejszony etat to ja idę do sądu pracy taka dyskryminacja jest karana

Mówię Sprawdzam
@Koniec

Wierzę gazecie prawnej i nie jest to prawda. Obniżenie wymiaru etatu może dotyczyć wybranych grup pracowników czy poszczególnych stanowisk. "Pracodawca powinien podejmować decyzje co do objęcia konkretnego pracownika danym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę dobro zakładu pracy" (usunięte przez administratora)

Gazecie
@Mówię Sprawdzam

A ja wierzę swojemu prawnikowi z którym się konyaktowalem a nie jakieś głupiej gazecie

Mówię Sprawdzam
@Gazecie

Każdy ma swojego doradce, ale zauważ, że ta gazeta publikuje dla całej polski rzeczy na temat prawa i pozycja GAZETA PRAWNA jest od lat na rynku, więc może dobrze sprawdzać wszystko, co publikuje;)

Gazeta
@Mówię Sprawdzam

Nie będę się z tobą spierał bo nie ma sensu okaże się po 1maja tak jak pisałem nie ma 100 % załogi zmniejszonej pensji mówię też nawet o tym rodzynki z druku to zobaczymy czy nie mam racje sąd to nie Gazeta

zdrowy rozsądek
@Gazeta

i co będziesz mieć z tego, jeśli nawet wygrasz skoro i tak Cię po czymś takim wyrzucą pod byle pretekstem...na każdego mogą znaleźć jakiegoś haka, taki się czujesz pewny, nie ma ludzi niezastąpionych... może i ta obniżka etatów nie jest do końca fair, ale lepiej schować dumę do kieszeni i przemęczyć się ze 3 miesiące a zachować pracę

Minus 20% do pensji tak się robi przekręt (usunięte przez administratora)

Tak z większą precyzją się wyrażaj . Obniżany jest wymiar etatu o 20% wiec i mniej będziesz pracował.. A wolisz żeby 20% albo więcej załogi zwolnili? A jakbyś się znalazł w tych 20% zwalnianych. Dla mnie lepiej się zgodzić na 20% etatu mniej do czasu poprawy sytuacji niż zostać zwolnionym z powodu braku pieniędzy na wypłaty.

tak tylko powiem

faktem jest że nadszedł kryzys i to się dzieje wszędzie..firma Ellert nie jest niczemu winna. Wynagrodzenie powinno być odpowiednio pomniejszone. Jednak wcześniej, w czasach dobrej koniunktury powinni dać ludziom godne pensje a tak nie było. Teraz ci etatowcy mieli by odłożone konkretne pieniądze na gorsze czasy. Jednak tak się nie dzieje w polskich firmach i przez to ludzie są sfrustrowani. Fakt, że część osób i tak by nie oszczędzała nawet jakby zarabiali po 10 000 ale już takich ekonomicznych ignorantów pozwolę sobie pominąć. Życzę wszystkim żebyśmy powrócili do normalności jak najszybciej..

Prawda

Czy to prawda że nie cała firma ma pomniejszone 20% tylko nie którzy

James

Ja to widze tak. Każdy kto wie trochę jak biznes działa wie że za pasem kryzys. I to konkretny. Z tego punktu widzenia myślenie że firma ta czy inna zarobi na tym, że zmniejszy pracownikom etat o 20% jest małostkowe i nie pasuje do problemów z jakimi muszą się teraz zmierzyć firmy i gospodarka. Dopłaty od rządu to drobniaki z kieszeni, które zresztą można dostać po fakcie jak się spełni wiele warunków, więc pracodawcy muszą przetrwać za kredyty, swoje pieniądze itp. I walczą o przetrwanie, a nie że sobie teraz wreczcie na pracownikach odkują. Tak się dzieje , z każdym dniem coraz bardziej w Polsce. Opcje są prostę, czy duża firma czy sklep za rogiem: redukcja czasu pracy i płacy, postojowe, zwolnienia część pracowników, bankructwo firmy. co kto woli

Qwerty2020

Ludzie okej, warunki zatrudnienia również (umowa o pracę), pieniądze jak na start do akceptacji. Szkoda tylko, że zwalniają pracowników z potencjałem przez epidemie koronawirusa. Najłatwiej zwolnic pracownika i mieć problem z głowy. Ale to świadczy tylko o firmie.

Czy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie, tylko umowy o pracę.

Zaintersowany

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Referent w magazynie. Jakiej pracy się można spodziewać co należy do obowiazków na tym stanowisku? Jak w ogóle oceniacie tam pracę na magazynie?

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.