Opinie o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Przodujecie w rankingu najgorszych firm, 2 czy 3 m-sce? Smiesznie bronicie tej "firmy".(usunięte przez administratora)

SOLO

SZCZERA PRAWDA, A PO OKRESIE PRÓBNYM SAMA PODSTAWA TO (usunięte przez administratora)

anonim - 2011-05-04 16:17:00 uuuu - 2011-04-30 15:19:37a - 2011-04-30 15:18:35anonim - 2011-04-29 16:37:33anonim - 2011-04-29 13:11:32Najgorsza Firma jaka znam, strasznie traktują ludzi. To co sie tam dzieje przekracza wszystkie granice! To chyba pracujemy w innych firmach, bo Stanleyowi można zarzucić duży hałas.Podaj jeszcze swój staż - i mnie nie (usunięte przez administratora)obroÅ�ca stanelya;p no tak takim ludziom jak ty nic nie przaszkadza albo jestes jednym z tych wychowanych wiesniakiem w gwozdziarni;0 . moj staz w Naszej szanowej gwozdzairni chcialbys go znac buhahahaha sadze ze dluzszy jak twoj a no nie w koncu sie tam wychowales 18 lat mlocie co?:Pa tak na marginesie jestem tu by dac wszystkim po dupie;)Naucz się pisać może ktoś Cię zrozumie. A co do ostatniego zdania to pewnie dostajesz porządnie w (usunięte przez administratora) i wylewasz swoje żale pokracznym stylem-więc nie jesteś pracownikiem stanleya tylko reprezentujesz bary mleczne! I co,że się wychowałem w stanleyu --(usunięte przez administratora) jestem z tego dumny! A jeszcze jedno podaj czas i miejsce a zobaczymy kto dostanie po (usunięte przez administratora). No cwaniaczku czekam! (usunięte przez administratora)postąp po męsku! HMMM... przyjdziesz sam? czy z ekipa gwozdziarzy?:P wszystko mi jedno sam wybierz pala...ncie. tylko mam nadzieje ze bedzie warto...

uuuu - 2011-04-30 15:19:37a - 2011-04-30 15:18:35anonim - 2011-04-29 16:37:33anonim - 2011-04-29 13:11:32Najgorsza Firma jaka znam, strasznie traktują ludzi. To co sie tam dzieje przekracza wszystkie granice! To chyba pracujemy w innych firmach, (usunięte przez administratora)

Inżynier Elektryk

Na początek dokumenty do wypełnienia (wykształcenie , doświadczenie itp.), potem z 4 testy jeden z wiedzy technicznej (rodzaje gwintów, dokładność suwmiarki,), test z fizyki obciążniki na linkach, przekładnie. Testy psychologiczne, gdzie się widzisz co wolisz robic siedzieć/chodzić w pracy. Test inteligencji 2 obrazki dobież 3. Ogólnie zajęło mi to 3 godziny. Następnie za 1 dzień tel. na rozmowę, na rozmowie moc żarówki, różnicówka, zabezpieczenie nadprądowe, ogolnie rzeczy i oczywiście dlaeczego w UR itp. Po pytaniach zostałęm zaproszony na dół do lidera, który mi odpowiedział co to jest UR... Wszystko OK, dostałem skierowanie na badania, badania z 5 godzin ogólne kolejki itp. Teraz najlepsze dzwonie że zrobiłem badania i oni oczywiście oddzwonimy, po 4 godzinach tel. "Sytuacja w firmie się zmieniła, przepraszam do widzenia" Strata czasu, naprawdę nie polecam.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

obecny pracownik - 2011-04-24 19:36:47chciałem jeszcze dodac że masz zapewnione pełne minimum odnośnie hałasu, przerwy w wyciszonej stołówce, szkolenia gdzie można się wielu rzeczy dowiedziec no i badania przed przyjęciem na które wydają ponad(usunięte przez administratora) na każdego.gratuluje braku ambicji;P i własnej wartości

obecny pracownik

chciałem jeszcze dodac że masz zapewnione pełne minimum odnośnie hałasu, przerwy w wyciszonej stołówce, szkolenia gdzie można się wielu rzeczy dowiedziec no i badania przed przyjęciem na które wydają ponad (usunięte przez administratora)na każdego.

obecny pracownik

nie rozumie waszych problemów i narzekania na tą firmę. poszedłem do nich wiedząc że to jaka to branża i doskonale sobie z tego zdawałem sprawę. nie mając skonczonych studiów nie sądzę, żebyście mogli znaleźc coś lepszego. chyba że lubicie akwizycję ;) dostaję 1986 brutto za prostą pracę, do tego dodatek za nocki, pełne ubezpieczenie, odzież ochronna itp. po okresie próbnym karty multisport, podwyżka, dodatki i premie. nie narzekam więc na nic, poszedłem tam do pracy a nie na wakacje więc to normalne że muszę pracowac. tak więc albo weźcie się do nauki albo nie narzekajcie na coś gdzie niczego lepszego się nie znajdzie nie mając zbytnio wielu rzeczy w cv, wystarczy uczciwośc i dobra sumienna praca, a najwidoczniej tego wam bardzo brakuje i chcielibyście za darmo dostawac (usunięte przez administratora)

Nawet nie musisz mieć wykształcenia a dobrze donosisz dyrektorowi na pracowników hali to po pół roku awansujesz wyżej /kierownik zmianowy z ustawiacza lub z opratora na lidera/ oczywiście z wyższą pensją. Ta że jak umieszdobrze donosić i masz tylko podstawówkę to napewno się nadajesz z szybkim awansem.

anonim - 2011-04-20 09:10:17 oj - 2011-04-19 22:00:53 Płaczcie- po prostu nie byliście w wojsku lub internacie.Praca w firmie tym bardziej produkcyjnej to ciągła walka. To nie to samo co podnoszenie kufla lub wyniesienie śmieci, bo mama 20 razy prosiła. W takich firmach właściciele (nie wiem jaka jest struktura więc pisze właściciele) są nastawieni na zysk rozumie jeden z drugim ZYSK. Jak by tam nie było źle są na pewno ludzie którzy tam pracują dłuższy czas i PRACUJĄ nie piszą na forum bzdur.Ktoś kto żył w poczuciu wyższości, że jak skończy studia to w pracy dostawią specjalnie dla niego biurko bezpowrotnie po 1989 roku minęły. Teraz żeby zasłużyć na dobrą pensję lub stanowisko trzeba zaiwaniać i wykazać się pracowitością, rzetelnością, godnym zaufania, uczynnym, nie kiedy troszeczkę wazelinki nie zaszkodzi i dumę nie raz i nie dwa schować do kieszeni no to po 3 latach dostaniesz lepszą pensje lub stanowisko a jak splot jakiś zdarzeń ułoży się pomyślnie dla twojej kariery zawodowej to wcześniej.Człowiek to stworzenie które uczy się na błędach i najpierw się trzeba sparzyć, ale przez takie oparzenia uczycie się życia.I nie piszcie proszę, że \\ Coś mi się wydaje, że to kadrowa lub ktoś z góry napisał. Można normalnie pracować nawet jeśli jest to ciężka praca, ale tam nie da się znieść atmosfery i traktowania ludzi! Jesteś zerem, które można zastąpić 50 nowymi zerami co tydzień! Nie masz pojęcia jak tam jest, to lepiej zamknij twarz! Jeśli jesteś kimś z góry, to marna prowokacja... masz niezle [usunięte przez moderatora] w deklu :)

oj

Jak napisałeś masz na mnie [usunięte przez moderatora]? Jestem za stary nie rozumiem o co Tobie chodzi.Może rozwiń to lub użyj innego zwrotu.Wylej wszystkie swoje żale-może Ci ulży.

dhjetklti

oj - 2011-04-20 17:49:54 No proszę napisał ktoś myślący. Tylko wyrażenie 50 zer jest niewłaściwe. Gdy Byś zastąpił(ła) pięćdziesięcioro nie nadających się lub wymogi fabryki nie spełniają kryteriów dla pięćdziesięciu. A pięćdziesięciu następnych następnych- no cóż na pewno ktoś z nich się nada.Panie lub Pani Myślący(ca) czytanie tekstu poszło Ci fenomenalnie,wkurzyłeś się i odpisałeś i bardzo dobrze. Ale piszesz że to ktoś z szefostwa!Napisał! Czytaj tekst! Jeśli tak samo rozumiesz mój wywód i to czego od Ciebie oczekuje nie wiem kierownik, brygadzista, zmianowy itp. to nic dziwnego że Masz problem. No a teraz się odgryź. Ja już nie mam nic wspólnego z tym [usunięte przez moderatora] pracy, a na ciebie mam [usunięte przez moderatora].

bo

Ktoś napisał prawdę a raczej kilka podstawowych praw tego świata, mogę cię zapewnić matołku że kadrowa na w swoim suchym poważaniu takie zapłakane opinie zasmarkańców, a skoro czujesz się zerem to nim jesteś. Życie to walka i choć trudno to zrozumieć to cały czas z jakąś obłędną uporczywością dają w tej firmie szanse pokazania się i nauczenia czegoś pierdółką z dyplomem i jeszcze nazywają to "programem młodego inżyniera". Jak by nie patrzeć wielu młodych inżynierów awansowało i to czasami na wysokie stołki, co niektórzy zostali, inni odeszli z dużym bagażem doświadczenia zdobytym w niesamowicie krótkim czasie, dziś mają ciepłe posadki i wspominają stanley-a niemal jak survival. Za kilka lat i kilka firm sami się o tym przekonacie.

oj

No proszę napisał ktoś myślący. Tylko wyrażenie (usunięte przez administratora)est niewłaściwe. Gdy Byś zastąpił(ła) pięćdziesięcioro nie nadających się lub wymogi fabryki nie spełniają kryteriów dla pięćdziesięciu. A pięćdziesięciu następnych następnych- no cóż na pewno ktoś z nich się nada(usunięte przez administratora)zytanie tekstu poszło Ci fenomenalnie,wkurzyłeś się i odpisałeś i bardzo dobrze. Ale piszesz że to ktoś z szefostwa!Napisał! Czytaj tekst! Jeśli tak samo rozumiesz mój wywód i to czego od Ciebie oczekuje nie wiem kierownik, brygadzista, zmianowy itp. to nic dziwnego że Masz problem. No a teraz się odgryź.

oj - 2011-04-19 22:00:53 Płaczcie- po prostu nie byliście w wojsku lub internacie.Praca w firmie tym bardziej produkcyjnej to ciągła walka. To nie to samo co podnoszenie kufla lub wyniesienie śmieci, bo mama 20 razy prosiła. W takich firmach właściciele (nie wiem jaka jest struktura więc pisze właściciele) są nastawieni na zysk rozumie jeden z drugim ZYSK. Jak by tam nie było źle są na pewno ludzie którzy tam pracują dłuższy czas i PRACUJĄ nie piszą na forum bzdur.Ktoś kto żył w poczuciu wyższości, że jak skończy studia to w pracy dostawią specjalnie dla niego biurko bezpowrotnie po 1989 roku minęły. Teraz żeby zasłużyć na dobrą pensję lub stanowisko trzeba zaiwaniać i wykazać się pracowitością, rzetelnością, godnym zaufania, uczynnym, nie kiedy troszeczkę wazelinki nie zaszkodzi i dumę nie raz i nie dwa schować do kieszeni no to po 3 latach dostaniesz lepszą pensje lub stanowisko a jak splot jakiś zdarzeń ułoży się pomyślnie dla twojej kariery zawodowej to wcześniej.Człowiek to stworzenie które uczy się na błędach i najpierw się trzeba sparzyć, ale przez takie oparzenia uczycie się życia.I nie piszcie proszę, że \ Coś mi się wydaje, że to kadrowa lub ktoś z góry napisał. Można normalnie pracować nawet jeśli jest to ciężka praca, ale tam nie da się znieść atmosfery i traktowania ludzi! Jesteś zerem, które można zastąpić 50 nowymi zerami co tydzień! Nie masz pojęcia jak tam jest, to lepiej zamknij twarz! Jeśli jesteś kimś z góry, to marna prowokacja...

oj

Płaczcie- po prostu nie byliście w wojsku lub internacie.Praca w firmie tym bardziej produkcyjnej to ciągła walka. To nie to samo co podnoszenie kufla lub wyniesienie śmieci, bo mama 20 razy prosiła. W takich firmach właściciele (nie wiem jaka jest struktura więc pisze właściciele) są nastawieni na zysk rozumie jeden z drugim ZYSK. Jak by tam nie było źle są na pewno ludzie którzy tam pracują dłuższy czas i PRACUJĄ nie piszą na forum bzdur.Ktoś kto żył w poczuciu wyższości, że jak skończy studia to w pracy dostawią specjalnie dla niego biurko bezpowrotnie po 1989 roku minęły. Teraz żeby zasłużyć na dobrą pensję lub stanowisko trzeba zaiwaniać i wykazać się pracowitością, rzetelnością, godnym zaufania, uczynnym, nie kiedy troszeczkę wazelinki nie zaszkodzi i dumę nie raz i nie dwa schować do kieszeni no to po 3 latach dostaniesz lepszą pensje lub stanowisko a jak splot jakiś zdarzeń ułoży się pomyślnie dla twojej kariery zawodowej to wcześniej.Człowiek to stworzenie które uczy się na błędach i najpierw się trzeba sparzyć, ale przez takie oparzenia uczycie się życia.I nie piszcie proszę, że "wysadzić w powietrze tą firmę" itd. itp. ponieważ większość pracowników to ludzie, którzy spokojnie pracują aby zapewnić byt sobie i swoim bliskim(takie są niestety wyniki badań) i mają gdzieś co wypisuje tutaj jeden czy drugi niedojda.Ale na pewno u was w fabryce komentarze tych bardziej pikantnych wpisów dostarczają wielu komentarzy i jest o czym poplotkować. Niestety życie to nie bajka więc radze wziąć się do pracy lub założyć własny interes. No i wtedy dopiero zobaczy jeden z drugim co to jest ciężka praca. Ale na to trzeba mięć pomysł no i jaja a po nie których wpisach wnioskować można tylko tyle, że nie znający życia chcą się wypłakać. Pa beksy. PS. A teraz możecie "pojechać mi po rajtach"(chyba tak się mówi w języku młodych). A ha, jakby ktoś nie doczytał nie mam nic wspólnego z Waszą fabryką.

Na początku mojego, może przydługawego, wywodu pragnę poinformować, że jest to opinia na temat pracy na stanowisku operator maszyn zgrzewarskich (najbardziej (usunięte przez administratora) robota w całej firmie). Zacznijmy od analizy ogłoszenia o pracę: „Jeśli jesteś zainteresowany pracą na produkcji, osobą zdrową, odpowiedzialną, dyspozycyjną, nastawioną na naukę oraz poznawanie nowych technologii, to proponujemy Ci możliwość zdobycia pracy poprzez odpowiednie przeszkolenie, w zakresie nadzoru (obsługi lub ustawiania) maszyn numerycznych do produkcji gwoździ.” Jeśli jesteś zainteresowany pracą na produkcji - Praca na produkcji wiadomo czym to smakuje w Polsce - wyzysk za grosze i to właśnie ma tu miejsce. osobą zdrową - jeśli nie jesteś osobą zdrową to szybko żegnasz się z pracą jeśli za długo chorujesz. Jeżeli chorujesz na okresie próbnym twój los jest przesądzony. nastawioną na naukę oraz poznawanie nowych technologii - czego tu się można nauczyć?! To jest uwsteczniająca robota! Napierdalasz cały czas jak automat te (usunięte przez administratora) gwoździe do pudełek. Szału można dostać! Przejdźmy do następnej części ogłoszenia: \"Zadania: bieżąca kontrola pracy maszyny zgodnie z procedurami technologicznymi odbieranie zwiniętych rolek ze zgrzanymi gwoździami i wkładanie ich do odpowiednich pudeł zamykanie pudeł zszywaczem pneumatycznym i ustawianie ich za pomocą przenośnika pneumatycznego na palecie kontrola jakościowa zgrzewanych gwoździ przez wykonywanie testów jakościowych, ocenę wzrokową oraz kontrola zgodności typu pudeł, etykiet, przekładek z typem pakowanych gwoździ.\" To wszystko można skwitować krótko: masz (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kogoś obchodzi czy ci się z (usunięte przez administratora) leje, czy ci się chce lać lub srać... norma, norma, norma... chodzi taka ciota liderek (usunięte przez administratora) i napierdala, że mało i mało, że tamta brygada zrobiła więcej... (usunięte przez administratora) co to zawody są?! Nie ma współpracy, tylko rywalizacja. Ryją ludziom banię, że więcej i więcej, baby na maszynach nie schodzą na przerwę, a na słowo przerwa reagują jakby je pierwszy raz słyszały. Kanapki wpierdalają na maszynie (co jest zabronione) i napierdalają te pudełka bo norma, norma... Idźmy dalej: OFERUJEMY pracę w renomowanej międzynarodowej firmie; - firma? to jest obóz pracy! przyuczenie do pracy od podstaw; - tutaj to prawda, ale za tym idzie robota za grosze, bo twierdzą, że ciągle się uczysz i długo zajmie spełnianie ich standardów pracy. [usunięte przez moderatora], najgorszy tępak załapie jak pakować te (usunięte przez administratora) gwoździe... praca na pełny etat - bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Stanley; - to się zgadza. Twierdzą, że szukają ludzi na stałe. Po okresie próbnym dostajesz umowę na 2 lata, potem na 5 lat i tak (usunięte przez administratora) 7 lat zanim zatrudnią cię na stałe. stabilne warunki formalnoprawne w ramach umowy o pracę; j.w. optymalny 3-zmianowy system pracy: poniedziałek-piątek, 6.00, 14.00, 22.00: - to mnie [usunięte przez moderatora] wie kim, żeby twierdzić, że 5 nieprzespanych nocy co 2 tygodnie to optymalny system pracy?! Człowiek nie możne normalnie funkcjonować rypiąc po nocy, a oni twierdzą, że to optymalny system pracy! przejrzysty i dogodny plan urlopowy; - to też jest mocne... cały urlop (powtarzam - cały) jest z góry rozplanowany i Tobie narzucony. Jeśli potrzebujesz wolne w innym terminie to MOŻE uda się wyprosić dzień czy dwa. Poza tym nawet w dni kiedy był planowany urlop, to go nie dali, bo przecież klient, bo korporacja i korporacja! Tam mają banie zryte tylko tą korporacją i nic więcej... atrakcyjne wynagrodzenie już po pierwszym miesiącu pracy - kolejne zajebiste stwierdzenie. Jak można twierdzić, że 1400 zł to atrakcyjne wynagrodzenie?! Przy tych kosztach życia w tym kraju, za taki zapierdol jak tam jest, za takie tempo pracy atrakcyjne wynagrodzenie to byłoby co najmniej 3000 zł NA RĘKĘ! system premiowania powiązany z jakością i wydajnością pracy; - premię można wyrobić, ale marną i ciężko, bo jeśli maszyna się (usunięte przez administratora) (a przy 20 letnich złomach ma to miejsce prawie codziennie) to nie wyrobisz normy i nie masz premii, a to nie jest z twojej winy... system wewnętrznych awansów stanowiskowych - możliwość rozwoju drogi zawodowej; - do tego punktu nie można mieć zastrzeżeń, bo rzeczywiście można awansować z operatora na ustawiacza. profilaktykę zdrowotną (szczepienia przeciwko grypie),

zarobki super-przedział kasjerow w markecie,a tam jest kopalnia odkrywkowa,BHP to nr1 za wypadek zawsze winny pracownik,mikroklimat firmy leczy problemy z drogami oddechowymi-katar to przeszłosc bo z takim kitem w nosie ciezko sie wysmarkac,mikroklimat psychiczny leczy z innych chorob-zachorujesz/wylatujesz ,firma bardzo chetnie podnosi kwalifikacje pracownikow-niestety czesto na ich własny koszt,wystawia rachunki lojalnosci za kilka złoty,PRZEJZYSTY PLAN URLOPOWY na papierze ,w rzeczywistosci w ostatniej chwili przesowaja jak im pasuje DOBRZE ZE SWIETA SA STAŁE BO JAJKA SWIECILI BY W LISTOPADZIE

gfjfjdgfhgdsrfgsdhs

Czytam to wasze biadolenie i rzygać mi się chce! Weźcie ruszcie (usunięte przez administratora) i zacznijcie szukać normalnej pracy. Nikt wam tego na tacy nie przyniesie! Mi udało się jakiś czas temu uwolnić z tego [usunięte przez moderatora] pracy i teraz wiem co to znaczy normalne życie, a nie [usunięte przez moderatora] jak wół w [usunięte przez moderatora], gdzie mają cię za nic, a do tego co trzeci tydzień pięć nieprzespanych nocy. Przecież nie da się normalnie funkcjonować pracując w takim systemie. Jeszcze szanowna pani kadrowa na szkoleniu mówi, żeby odsypiać te nocki. Ona ma pojęcie co to praca w nocy?! Przychodzisz rano, tramwaj jeździ, sąsiad wierci, dzieci w przedszkolu bawią się na dworze, a ty odsypiaj.... żenada!!!!!! Powiem krótko: MACIE [usunięte przez moderatora]!

kio

A "[usunięte przez moderatora]" jak Was kiedyś weźmie na rozmowe to zatnie mu się płyta i będzie powtarzał : "TRZEBA ROBIĆ TRZEBA ROBIĆ". Ten "wykształciuch" dysponuje bardzo bogatym słownictwem a jak mówi to macha rekami góra - dól, podobno robi tak, bo w czasie wypowiedzi tak intensywnie myśli nad doborem słów, że organizm broni się przed przegrzaniem jego ręce włączają się jak wentylator.

ciekawski

Heheheh a który to ten "[usunięte przez moderatora]" ?? Bo nawet nie wiem. Szkoda ze się sraka nie może wypowiedzieć tutaj. Niestety musi przepisać ten krzywy wyraz z ramki i biedny już się trzy dni męczy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.

Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.