Opinie o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. w Wrocław

placido

ooo, dzięki za szybką odpowiedź, a mógłbyś napisać, czy na ustawiaczy biora tylko facetów, czy babeczki mają jakieś szanse? No i czy na tą funkcję trzeba mieć jakieś konkretne wykształcenie? I jakie obowiązki ma ustawiacz?

a/hoj

placido - 2012-11-18 00:29:45 A moglibyście tak z grubsza opisać stanowiska, czy macie tam jakieś obowiązkowe stroje robocze, ile wynosi wynagrodzenie (na rękę), czy jest to praca przy taśmie, czy są nadgodziny i ile tych nadgodzin, czy dostajecie umoew o pracę, czy jakąś śmieciówę, itp.?Wszystko co jest potrzebne do pracy zapewnia firma od długopisa poprzez ubranie robocze po papier itp. Umowy są zawierane bezpośrenio przez stanle\\\'y na okres próbny 3miesiące potem terminowa a 3 umowa jest na nieokreślony - jeżeli dotrwasz. Jeżeli chodzi o pensje to 2 wpisy wcześniej jest odpowiedź. Praca jest na początku monotonna i nieraz denerwująca dużo szkoleń i zebrań, egzaminów itp i jeszcze to, że wszyscy Cię na około oceniają od przełożonych po innych pracowników, no jesteś oserwony na okrągło czy dajesz radę. Jesli chodzi o stanowiska to od najgorszych:1) operator zgrzewarki simax(nie polecane) 2) operator zgrzewarki usa 3) operator stick (ok) 4) ustawiacze zgrzewarek, walcarek , gwoździarek, operatorzy ciągarek (te są też ok). W praktyce są awanse wewnętrzne i na ustawiaczy w większości przypadków biorą z operatorów, którzy się sprawdzili.

placido

a\'hoj

Zmiana trwa 8 godzin w tym 15min.przerwy I-sza zmiana 6:00-14:00 II-ga zm.14:00-22:00 III-cia zm.22:00-6:00.Pracujemy 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, co tydzień inna pora dnia tj.1 tydzień I zm. 2 tydzień II zm. 3 tydzień III zm. 4 tydzień I zm. itd.

Inżynier Elektryk

Na początek dokumenty do wypełnienia (wykształcenie , doświadczenie itp.), potem z 4 testy jeden z wiedzy technicznej (rodzaje gwintów, dokładność suwmiarki,), test z fizyki obciążniki na linkach, przekładnie. Testy psychologiczne, gdzie się widzisz co wolisz robic siedzieć/chodzić w pracy. Test inteligencji 2 obrazki dobież 3. Ogólnie zajęło mi to 3 godziny. Następnie za 1 dzień tel. na rozmowę, na rozmowie moc żarówki, różnicówka, zabezpieczenie nadprądowe, ogolnie rzeczy i oczywiście dlaeczego w UR itp. Po pytaniach zostałęm zaproszony na dół do lidera, który mi odpowiedział co to jest UR... Wszystko OK, dostałem skierowanie na badania, badania z 5 godzin ogólne kolejki itp. Teraz najlepsze dzwonie że zrobiłem badania i oni oczywiście oddzwonimy, po 4 godzinach tel. "Sytuacja w firmie się zmieniła, przepraszam do widzenia" Strata czasu, naprawdę nie polecam.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Witam. Wybieram się jutro na rozmowę do Stnaleya we Wrocławiu. Potrzebuję zdobyć doświadczenie na produkcji. Nigdy nie pracowałam na zmiany, więc proszę o wyjaśnienie, jak to wygląda. Czy przez cały tydzień pracuje się na np. 3-cią zmianę, czy może w ciągu tygodnia ma się mieszane zmiany. Czy system pracy ustawiany jest tygodniowo czy miesięcznie? Dziękuję za informacje. Pozdrawiam

snickers

Sorry, ale dla Twojej wiadomości w Polsce nie ma żadnej innej fabryki Stanle'ya niż nasza we Wrocławiawiu. A w Warszawie zajmują się zupełnie czymś innym.

snickers

Na początek w zależności od wyniku rozmowy kwalifikacyjnej dają około 1800 brutto.

AL

wynagrodzenie w firmie Stanley jest objęte tajemnicą.

gazik

Witam powiedzcie mi ile tam sie zarabia na stanowisku operatora maszyn lub ustawiacza czy jest to jakże popularne 1500 brutto ? czy może dają trochę więcej ?

aloha

POWINNI TEN BAŁAGAN ZAMKNĄĆ!!! zal mi ludzi którzy są zmuszeni pracować w tej formie i nie maja perspektyw na ina prace...

maszynista

szykuja się kolejne rekrutacje, bo ludzie teraz na wakacje masowo odchodzą. Dla nowych pracowników: dwie sauny macie gratis (jedna w systemie benefit, drugą na hali) 50 stopni Celsjusza. Wspaniała okazja żeby s (usunięte przez administratora) dnąć i odmłodzić swoją cerę. Pozdrowionka dla [usunięte przez moderatora].

stary twojej starej

Skoro było cię stać tylko na zamiatanie?!

gość

o 5s można dowiedzieć się np. z wikipedii więcej niż w tym zakładzie !!! U starego w obozie możesz sobie co najwyżej miotłą pomachać.

A 12

Wolno. Ale hałas jest ponad normę i zatyczki czy ochronniki nie sa wystarczające.

Rewizor

Kilka razy pisano tutaj o hałasie, a czy przed wejściem na hale nie ma żadnych ochronników na uszy/zatyczek ? Czy może, nie wolno czegoś takiego używać?

Rewizor

Czy dużo osób przychodzi na te ich spotkania rekrutacyjne?

troe

Bzdura, pracuję teraz w firmie produkcyjnej, więcej zarabiam, mam ponad 30min przerwy, wykonuję normalną pracę w normalnym tempie a nie tak jak w tym [usunięte przez moderatora] gdzie, było do 3600 gwoździ na minutę. Jak ktoś nie wieży niech się przekona, doceni każdą inną pracę.

noname

poczytaj w takim razie opinie o innych firmach produkcyjnych... wszedzie jest to samo... po prostu uwzięli się na nas pracujących...

bezwyksztalciuch

jello! dzis mialem sie wybrac na spotkanie rekrutacyjne, przezornie postanowilem sprawdzic opinie o zakladzie. totez i tu trafilem. jednym slowem masakra. jesli prawda jest to co zostalo tu opisane, to moge jedynie przeslac wyrazy glebokiego wspolczucia dla obecnych i przyszlych szeregowych pracownikow tego lokalu. sam rozgladam sie za praca, ale nie w (usunięte przez administratora) (slowo pojawia sie w wiekszosci postow). pozostaje tylko kradziez w tym kraju.

hmm

brud*

Zostaw merytoryczną opinię o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.

Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.