Opinie o Kamila Czerkies Speedtrans w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kamila Czerkies Speedtrans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kamila Czerkies Speedtrans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamila Czerkies Speedtrans w Katowice

Staszek

Firma z Katowic wynajmuje samochód w małopolskiej wypożyczalni... Pracownik wzywa assistance bo samochód został okradziony z wkładów do lusterek i nie nadaje się do jazdy.. samochód wraca na lawecie brudny i z pustym zbiornikiem paliwa... pracownik nie stawia się osobiście przy zwrocie samochodu. W rozmowach telefonicznych pracownik obraża wyzywa przeklina i grozi oraz dyktuje swoje śmieszne warunki.. duży negatyw dla tej firmy bazującej na wynajmowanych samochodach

Własciciel
@Staszek

Panie Staszku a dokładnie firmo Trade Myślenice widzimy że Państwo odpowiedniki na nasz komentarz waszej firmy z wczoraj z przykrością Pana informuje że może sobie Pan pisać głupoty do woli wystarczy wejść na wasza stronę komentarze są takie same od naszej firmy i powtórzę jesteście (usunięte przez administratora) i nic więcej a teraz proszę sprawdzić pocztę bo wystawiamy fakturę za 2 dni parkingu w katowicach waszego popsutego auta ( 3razy korzystaliśmy od stycznia za każdym razem problem albo auta popsute albo (usunięte przez administratora) zaliczaek nie oddają) główny Szef nie odbiera telefonów podobno z powodu dlugow. Pozdrawiam . :)

ONA Nowy wpis
@Staszek

Panie Staszku, Wiemy co Pan Przeszedł i zgadzam się z tym co Pan napisał. My z Tym człowiekiem również mieliśmy problemy ten pracownik firmy Kamila Czerkies Speed trans tak dokładnie nazywa się Łukasz Dysy nam również przy zwrocie pojazdów wyzywał, przeklinał i groził a raz nawet o mało co nie doszło do rękoczynów. Wieczny problem ze zwrotem samochodu na czas , Pojazdy oddawane brudne, zaśmiecone i często uszkodzone. Jednak bardzo mnie zaintrygowała sytuacja z lusterkami nam również niby zgłaszał kradzież lusterek - dziwny zbieg okoliczności. Nie polecam firmy !!!!!

ONA Nowy wpis
@Staszek

Panie Staszku podzielam i dołączam się do Pana opinii. Również mieliśmy z firma Kamila Czerkies Speed trans styczność. Pracownik o którym Pan pisze to Łukasz Dysy. My również mieliśmy problemy z tym osobnikiem. Samochody nie oddawane na czas , zawsze brudne, często uszkodzone gdzie nie poczuwali się do pokrycia szkody. gdy stwierdziliśmy usterkę i za żądaliśmy zwrotu pojazdu zaczęły się groźby, wyzwiska i omało nie doszło do rękoczynów podczas odbioru aut. Zaintrygowała nas sytuacja z lusterkami bo nam też auto oddał bez wkładów - ciekawy zbieg okoliczności NIE POLECAM Z DALEKA OD TEJ FIRMY I TYCH LUDZI

Własciciel Nowy wpis
@ONA

Witam, z przykrością stwierdzam że nasza firma nie wynajmowała aut z innych wypozyczalni a do Krakowa jechalem po busa z powodu ceny za dobę bo taniocha się wydawała do tego pragnę poinformować że sprawa już została ruszona. Pozdrawiam serdecznie kolegów Pana straszka którzy dają komentarze na jego polecenia.

Właściciel speedtrans Nowy wpis
@ONA

Proszę udowodnić słowa które padają na nasz temat nazwisko podawane oficjalnie na stronie a nie jestem osobą publiczna żeby ujawniać dane ale Proszę być spokojnym skoro znacie Łukasza tak dobrze to chyba wiecie że dojdzie do tego kto takie głupoty pisze. Pozdrawiamy konkurencję oraz znajomych Pana Staszka. Auta mamy swoje 3 razy korzystaliśmy z usług TradeMyślenice porażka auta rozwalone beż gaśnic, trójkątów, apteczek szybko mogę udowodnić wszystko a teraz tak jak obiecalem prawdę wyciągnę kto takie głupoty pisze. Pozdrawiam serdecznie Łukasz :)

Kierowca71

Wporzadku ludzie pomocni , uczciwie podchodzą do pracownika oby takich firm więcej było. Powodzenia :)

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Kamila Czerkies Speedtrans w mieście Katowice? Czekamy na wieści od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Kamila Czerkies Speedtrans - Katowice

• Jak się pracuje w Kamila Czerkies Speedtrans?

Zobacz opinie na temat firmy Kamila Czerkies Speedtrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamila Czerkies Speedtrans?

Kamila Czerkies Speedtrans
  • Cypriana Kamila Norwida 9 lok. 13