Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Taka prawda

Jeżeli chodzi o oferty pracy biurowej to tylko sami studenci! Ogólnie agencja prostudencka !

zszokowany

Pracuje może ktoś w Semperflex, w miejscowości Odry? Mam ofertę pracy tam i nie wiem czy warto? Podobno wynagrodzenie netto od 3200zł. do 3600zł. hotel za darmo A może ktoś słyszał jak tam wygląda praca, jakie warunki na hotelu itd...

nie warto
@zszokowany

nie warto... work service to bankrut (poczytaj o nich). Klienci płacą faktury za pracę pracowników tymczasowych a Work Service tą kasę przeznacza na spłatę długów... przez co regularnie nie dostaje się wynagrodzeń w terminie lub wynagrodzeniasą obcinane: nie dostajesz nadgodzin, dodatków itp. a później firma miesiącami ściemnia że przelew wyszedł

@nie warto

Czy rzeczywiście jest tak, że firma Work Service jest na skraju bankructwa? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to może wiesz, dlaczego właściwie doszło do takiej sytuacji? Duża konkurencja na rynku, czy może błędne decyzje zarządu? Na oficjalnej stronie internetowej firmy w dalszym ciągu dodawane są nowe ogłoszenia o pracę, dlatego zastanawia mnie, czy potencjalni kandydaci mogą obawiać się tego, że w trakcie zatrudnienia ich umowa zostanie rozwiązana z uwagi na kłopoty agencji?

Toys

Nie polecam. Nie warto nawet tam aplikować.

Marek T.
@Toys

Gdzie nie warto aplikowac? Chodzi ci o jakas konkretna firme do ktorej rekrutuje WS, czy ogolnie o agencje Work Service?

Toys
@Marek T.

Chodzi i o samą agencję i o firmy do których rekrutuje, między innymi Bank jak i firmę telekomunikacyjną .

Work Service To Bankrut

Agencja jest praktycznie BANKRUTEM. Poczytajcie o ich sytuacji na portalach takich jak bankier.pl money.pl parkiet.pl. Ostatnio nawet prezes porzucił ten tonący statek. Pracowałem przez tą agencje i na szczęście w porę zmieniłem pracodawcę, moi współpracownicy w styczniu nie dostali wynagrodzeń na czas! I to trzeci miesiąc z rzędu!!! Najgorsze że Work Service NIE płacić składek na ZuS i pełnych wynagrodzeń ("zapominają o dodatkach i nadgodzinach"). Nie płacą też faktur kontrahentom, a odzyskanie pieniędzy od tej upadającej agencji jest niemożliwe gdyż stworzyli sieć spółek i spółeczek Poza tym maja puste kąta i zajęte rachunki bankowe (sam dostem pismo z ZUS to potwierdzające).

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Była kandydatka

Ta firma a właściwie ludzie w niej pracujący i rekrutujący to totalna kpina ! Bezczelni, niekompetentni, nie można o nic zapytać bo jak się dzwoni i zadajae pytanie to słyszy się odpowiedź, tu cytuję : "DO RZECZY BO NIE MAM CZASU" ! ŻENADA ! WSTYD I HAŃBA! TO agencja jest dla ludzi a nie na odwrót! Po to są i po to się im płaci , żeby odpowiadali na pytania bo w końcu to oni są zobowiązani znaleźć pracowników do pracy ! A tak nie jest! Powinno zamknąć się tę firmę ,gdyż to jak się zachowują rekrutujący to totalne dno !!!

@Była kandydatka

Masz nieprzyjemne doświadczenia związane z rekrutacją do pracy za pośrednictwem firmy Work Service? Mogłabyś napisać, czy finalnie udało Ci się spotkać z przedstawicielem firmy i znaleźć odpowiednią dla Ciebie ofertę pracy? Zastanawia mnie również, dlaczego akurat za pośrednictwem tej agencji pracy tymczasowej próbowałaś znaleźć zatrudnienie? Polecił Ci ją może jakiś znajomy?

Corning

Nie wyplacaja wynagrodzenia w terminach! Wyplata do 10 a wpłacaja kilka dni później! Nie polecam . Ominajcie tą agencję

WS
@Corning

Jeśli już pojawiają się komentarze to dobrze by było by były prawdziwe, wynagrodzenia wychodzą w terminie , proszę się zgłosić po potwierdzenie przelewu do biura

obserwator
@WS

Nie ważne czy wychodzą w terminie, przepisy mówią o tym że najpóźniej 10 wynagrodzenie musi wpłynąć na konto pracownika. Nie dotrzymanie tego terminu jest rażącym naruszeniem obowiązków pracodawcy i daje pracownikowi możliwość wypowiedzenia umowy w trybie natychmiastowym i dochodzenia odszkodowania, a nawet odprawy, ponieważ umowa jest rozwiązana z winy pracodawcy.

@obserwator

Do 10 pieniądze muszą wyjść z konta pracodawcy i dlatego przychodzą wam później, a jak wyjdą w sobotę to będą tsk jak każdy inny przelew weekendowy tzn we wtorek

Prawo pracy
@Adam

Nie zgodnie z prawem pieniądze muszą być 10na koncie pracownika

Vucu
@obserwator

Zależy jaki jest bank.. Przelewy mogą iść kilka dni.. A mogą robić przed 10 przelewy

ZapoznajSięZPrawem
@Vucu

kolego chyba czegoś nie rozumiesz pieniądze MAJĄ być do 10 dnia miesiąca i to pracodawca ma się zatroszczyć o to żeby to nie był akurat weekend a jeśli akurat tak przypada to mają obowiązek zrobić przelew wcześniej. Nie jest zależne jaki bank bo pracownika nie musi to obchodzić

Janek

@Maniek nie opowiadaj tu kocobolow i bzdur. Wyleciales za wodke z pracy i teraz probujesz tu szczekac. Trzeba bylo nie chlac.

Lech
@Janek

nie za wódke! ten mały szarlatan z virus łapał mnie za jajeczka! michaś ty zbereźniku!

@Lech

Chodzi o Stillera?

Diablo

Jeśli ktoś wybiera się do pracy w Siemens to odradzam koordynatora andrea ma w (usunięte przez administratora) ludzi praca jest ciężka przy 30tonowych silnikach całe składa się od podstaw zarobki 17tys koron na rękę jestem tu z żoną wyjeżdżamy bo życzliwa półka pracownica powiedziała że mojej ciężko a koordynatora w to odrazu uwierzyła

Pracownik Tychy

12.12.2018 a nadal nie ma wypłaty... to juz jest chore. kolejny miesiąc z rzędu .... omijajcie szerokim łukiem

Pracownica

Drugi miesiąc z rzedu nie mam wypłaty na czas. Jest 11.12.2018 godzina po 19 A pieniędzy nadal nie ma. Na infolinię nie da się dodzwonić a po otrzymaniu innym sposobem telefonu do głównych kadr Pani Michalina umywa ręce. Odradzam ta agencję pracy...

Beznadzieja, kasa nigdy nie była na czas. Wszystko pięknie do czasu jak się nie zacznie pracy, wtedy wychodzą wszystkie przekręty

Niki

AGENCJA WORK SERVICE JEST W SĄDZIE. OSOBIŚCIE IM ZAŁATWIE SPRAWĘ. PANI MAGDALENA PIWOWSKA ZAPEWNIAŁA MNIE, ŻE DO 10-TEGO SA WYPŁATY. JEST GODZINA 17:39, A KASY NADAL NIE MA NA KONCIE, A JEST 10.12.2018R. JESZCZE KITY WCISKA, ZE ONA WALCZYŁA O TO, ŻEBYM MIAŁA WYPŁATĘ NA CZAS. BUAHAHAHHA. 9 DNI MI WYSYŁAŁA UMOWĘ DO PODPISANIA, KTÓRA WCIĄŻ BYŁA NA BIURKU WE WROCŁAWIU. MAM UMOWE, WIĘC MNIE ROZPRAWA NIC NIE KOSZTUJE. ZWOLNILI MNIE PO JEDNYM DNIU PRACY, BO NIE PRZYSZŁAM NASTĘPNEGO DNIA Z BIEGUNKĄ, KTÓRA MIAŁAM OD KILKU DNI. WG. NICH, MIAŁAM ROBIĆ POD SIEBIE. Lubię atmosferę w Work Service SA za: NIC MI SIĘ TAM NIE PODOBA. MAILE NIE DOCHODZĄ, TELEFONÓW NIKT NIE ODBIERA.

T.B.T
@Niki

Potwierdzam 18;35 dalej nie ma :)

T.B.T

Potwierdzam jest 10ty godzina 18;35 i wypłaty dalej nie ma Porażka

Aga

Witam wszystkich! Chcę sie z Wami podzielić opinią na temat agencji Work Service. Niestety moje doświadczenia z ta agencją nie są pozytywne. Jest to najgorsza agencja z jaką sie spotkałam do tej pory a kilka już zdążyłam poznać. Mianowicie Work z Polski zrekrutował mnie wraz z partnerem do pracy w Czechach w Adiencie. Warunki mieszkaniowe beznadziejne tzn. na poczatku dostaliśmy pokój po menelach gdzie wszystko śmierdziało moczem w dodatku okno sie nie otwierało. Powiedzieliśmy naszej koordynatorce Pani Joannie, że nie zierzamy mieszkać w takim pokoju to znalazła nam pokój pietro wyżej. Pokój był czystszy, ale w łazience jeden wielki grzyb... Z racji tego że nie mieliśmy za co sie z tamtąd wyrwać byliśmy zmuszeni tam zostać. Praca w Adiencie to jeden wielki mobing i wykorzystywanie ludzi. Jedna osoba musiała robić za 3 osoby w bardzo szybkim tempie bo wszystko było na czas. Wypłaty ludziom sie nie zgadzały wiele osób majac tyle samo godzin przepracowanych mieli spore różnice w wypłatach. Jakim cudem? W dwóch słowach praca w Adiencie to (usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o koordynatorkę Panią Joanne to okazała sie jedną wielką oszustką. Jest bezczelna kłamie z żywe oczy. Po pierszym miesiącu przepracowanym wypłata przyszła ale o pasek nie można było sie doprosić. Wiec jak pracownik miał sobie sprawdzić czy wypłata sie zgadzała?!! Za wszystko potrącają odzież pracowniczą, buty w których nie da się chodzić, lekarza. Pani Joanna zamiast zająć sie pracą to całymi dniami siedziała sobie w knajpie zamiast siedzieć w biurze. Tylko wazeliniarze mieli dobre stosunki z koordynatorką reszta była traktowana jak polaczki naiwniaczki których może oszukać. W moim przypadku Pani Joanna nie polubiła mnie bo nie pozwoliłam sobie wejść na głowe. Kiedy postanowiłam zwolnić sie z Adientu i zakonczyc całkowicie wspołpracę z nimi koordynatorka nie odbierała tel gdzie była godz 17ta. Wiec napisałam smsa że rezygnuję z pracy. Po tygodniu koordynatorka zdzwiwona udając że nic nie wie że ukonczyłam pracę zaznaczyła że dostanę karę pienieżna za dni które nie chodziłam do pracy bo jej sie wydawało ze jeszcze pracowałam. 10tego juz nie pracowałam a koordynatorka ukonczyla mnie 14tego. Za jeden dzień nieobecności w pracy chciala mi dać karę 2 tys. koron. Okazało się że te kary na które chciała na mnie nałożyć to jest bzdura. Jest niekompetentna nie wie co robi i straszy ludzi karami. Główne biuro w Ostavie też jakas porażka. Kiedy zjechaliśmy do Polski postanowiłam zadzwonić do głównego biura w Ostravie i dowiedzieć sie jakim prawem koordynatorka narzuca na mnie kary skoro nie pracowałam od 10tego a nie 14tego. Na dowód miałam smsa. Pani w biurze nie potrafiła udzielić mi jakiejkolwiek informacji... Dopiero z Polski Work Service sie tym zajął. Jeśli chodzi o wypłate za kolejny miesiąc to totalna porażka. Pani Joanna na poczatku oklamała że wypłata została przelana na konto gdzie wgl takiego czegoś nie było. Później zaczeła ściemniać ze nie wie ile zarobiliśmy bo paska z wypłaty nie ma. Pasek z wypłaty ujrzałam dopiero po 2 tyg od terminu wypłaty. Okazało się, że nic nie zarobiłam bo za wszystko odciągneli kase. Jedna wielka bezczelna oszustka. Nie radze nikomu gdziekolwiek wyjeżdzaćdo pracy przez work service a szczególnie do Czech. Jeśli sie ktoś naiwny trafi i zdecyduje na wyjazd to radzę mu uważac na Panią Joannę. Potrafi w żywe oczy smiać sie i kłamać.

Andy
@Aga

Proszę zgłosić sprawę do sądu pracy i do prokuratury.

Joko
@Andy

Nie wiem ...czy wy macie takiego pecha czy to ja mam takie szczęście.Ale mogę się nie zgodzić z opinią co niektórych. biadolacych.Ja jestem tu prawie 2 lata przyjechałam tu z Agencji i uważam że work serwis to jest jeszcze najlepsza agencja jaka była w Adiencie.Warunki mieszkaniowe chyba nie di konca są zależne od pani Joanny...to nie ona osikala po pianemu pokój...niestety przyjezdzaja tu ludzie ktorzy na 1 miejscu stawiają alkohol a w pijackim amoku zapominaja że trzeba iść do pracy czy posprzątać po sobie pokój.Ledwie taki przyjedzie to L4 bo raczka boli z pracy....ale chlac to ma zdrowie.A potem dziwią się że zwolnieni i kasy nie wyplacaja.Niestety za sciemnianie nikt nie płaci...trzeba (usunięte przez administratora) .Ja mam po 50 i jeszcze tu u lekarza nie byłam a czasami rece i nogi do (usunięte przez administratora) mi wchodzą ale coś za coś.Bo zdarzalo sie że zarabiam powyżej 30000.

Bartosz Gach

Praca w worku service w Czechach w Adiecie jest ok wypłata na czas 3400- 3550 na rękę bez nagodzin plus darmowy bus z Polski codziennie do pracy no chyba w Polsce za 165 godzin takiej wypłaty nie dostaniecie komentarze które tu czytam piszą chyba ludzie z konkurencji Work Service plusy wypłata na czas Pan koordynator Lukas bardzo kompetentny i pomocny, atmosfera super tak jak i praca

Firma Ontex nie polecam wypłaty obiecują że będą super idziesz do banku oczywiście 2 lub 3 dniu później są na koncie chcesz wypłacić a tam wypłata jak dla osoby która nie ma rodziny czyli 1600 zl śmiech na sali a tak zachwalali że co miesiąc będę pensje 3000 /4000 zł Pan który pomaga Polakom załatwić sprawy w banku u lekarza itd porażka mąż był 2 tygodnie na L4 bo uszkodził sobie kostkę w pracy Pan Olek który tak załatwiła przepadły pieniądze za chorobowe obojętnie o co nie poprosi się na wszystko ma czas nie ukrywając tego są też ludzie którzy biorą zaliczki jak co piątek tak ich urządził że przywiózł dopiero po 21 przez cały dzień nic nie jedli a mieli też do pracy czyli bez obiadu i kolacji na samym powietrzu byli tego dnia w końcu się mąż zwolnił bo nawet się nie opłacało nie wypłacili chorobowego ,urlopu i oczywiście wypłata po terminie dziś mąż sprawdza konto a tam 800zl za 21 dni pracy nie wypłacili tez urlopu i chorobowego wstyd i hańba jak można tak traktować ludzi którzy chcą pracować a płacą marne ochłapy omijajcie tą firmę szerokim łukiem

dark-rk

Moje sugestie dla Work Service SA: kompletna porazka,szczegolnie w Czechach.Nie wyplacaja pieniedzy,fatalne warunki mieszkaniowe,nie polecam.Do Wroclawia w zaden sposob nie mozna sie dodzwonic.Trzy miesiace czekam na pieniadze za L-4,jestem zbywany i pieniedzy dalej nie ma.Zwalniaja ludzi z dnia na dzien bez zadnego powodu.Mnie chcieli zwolnic w tym samym dniu kiedy pracowalem,juz po zakonczeniu 2 zmiany.Teraz pozostaje mi sadowne odzyskania naleznosci.Najgorsza agencja z jaka mialem do czynienia. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanowac ludzi,a nie traktowac ich (usunięte przez administratora)

jaro26

Stillera już wypuścili z więzienia?

Prawda

Ludzie jak macie problem to idzie do sądu , a nie piszecie i ciągle biadolicie.

Kasia30
@Prawda

Dobrze ze pisza, bo skad maja ludzie sie dowiedziec?!!!!!!!! Duzo piszcie!!!!

Cezary
@Prawda

Taki jesteś mundry? Do sądu? Może samosąd lepszy? Przemyśl zanim coś głupiego napiszesz.

Anita
@Prawda

Bardzo dobrze że ludzie dzielą się swoimi opiniami. Można sobie zaoszczędzić sporo czasu i nerwów unikając kontaktu z pewnymi firmami.

tylko PiS

Na ta agencje potrzeba wysłać pisowskiego prokuratora, niech się nimi zajmą! Jeśli komentarze są prawdą powinni wypłacić milionowe odszkodowania za krzywdy, jakie wyrządzili ludziom wysłanym w takie warunki! Niech będzie w końcu prawie i sprawiedliwie !

Zazik
@tylko PiS

A myślisz, że dlaczego ludzie wyjeżdżają z Polski, większość normalnych właśnie ucieka przed PISem. Ludzie sami wiedzą na co się decydują jadąc za granicę. Są co najwyżej poszkodowani przez państwo, którego są obywatelami, także prokurator powinien nałożyć kary na partię, która rządzi, a nie na firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.