Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Work Service SA?

Michal

To banda tępakòw!

Angela

Witam, czy od przyszłego roku będzie nabór do Ulm na komisjonowanie art drogeryjnych? Pozdrawiam

Niezadowolony

Może przeczyta to ktoś z szefostwa tej firmy, panie zamieszczające ogłoszenia o pracy w Czechach w treści każdego z ogłoszeń zapraszają do kontaktu telefonicznego. Dlaczego więc nie odbierają telefonu? Udało mi się wczoraj dodzwonić do pani Natalii miała do mnie oddzwonić i echo, próbowałam zadzwonić do niej dzisiaj ale skąd .... zupełny brak profesjonalizmu i olewanie ludzi. Co ro za agencja?

Bartek

Nigdy nie wyjezdzajcie z ta firma! to jest dno! Michał i i Robert tylko sciagaja łby ofiarne! no chyba że komus pasuje 240e miesiecznie wypłaty! i Michałowy paluszek w tyłku..

magda
@Bartek

Dokładnie zgadzam sie z tym michał zatrudnia samych kryminalistów którym póżniej daje kary za picie i palenie w miejscu zamieszkania

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
wtf

Profesjonaliści, że narody klękajcie. Firma z którą nie ma żadnego kontaktu. Dzwonisz do biura w jednym z miast powiatowych na telefony ze strony czy ogłoszenia: albo telefon wyłączny, albo nie ma takiego numeru. Dzwonisz do biura regionalnego na numer ze strony NIE MA TAKIEGO NUMERU! Dzwonisz do centrali: gdzie byś nie dzwonił nikt nie odbiera Dzwonisz na recepcję: Nie możemy zrealizować połączenia (wszystko w dni robocze pomiędzy 10:00 a 13:00) Szacunek to podobno podstawa a to, jak to nazwać?

Janrk

Jedzie moze ktoś teraz do pracy z nimi jako operator wózka widłowego? Chodzi o Niemcy. Oglaszaja się że potrzebują 5 osób

@Janrk

Sama przeglądałam ostatnio oferty pracy od Work Service i faktycznie - aktualnie szukają Operatorów na teren Niemiec (Bubsheim). W wymaganiach jest zaznaczona, iż potrzebna jest minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (to wymóg konieczny). Jestem ciekawa, czy znasz ten posiadasz komunikatywną znajomość tego języka?

Jasiek
@Janrk

Jade hyba haha do Straslundu 534 441 112 oddzwon

PIOTER

Szukam opinii o WORK SERVICE KATOWICE,i pracy w Hodkovice przy amortyzatorach

ODRADZAM. Byłam w Hodkowicach .Agencja nie zapewnia 37 godzin tygodniowo jak jest w umowie .Non stop wysylaja do domu .Wiele osob zwalniaja po dwoch tygodniach (najczesciej we wtorek a zliczki sa w czwartek 1000k).Wyrzucaja z hotelu z godziny na godzine i nie interesuje ich ze nie macie pieniedzy .Dadza wam do podpisania papierek po czesku z natychmiastowym rozwiazaniem umowy art 66 .(nie wiem czy jest to legalne co do umowy pracownikow z agencja ) Na umowie o prace work service tego nie ma.Sa wytyczne co do zwolnienia art 51 52 ,55 ale 66 nie ma .(bardzo ciekawe .)Nie zakladaja kont bankowych jak obiecaja na poczatku ze pomagaja to zrobic .Wiec jesli nawet przerobicie 1 miesiac i Was wyrzuca to wasze pieniadze nie zostana przelane na konto bo go nie zalozyliscie .Powiedza ze macie po nie przyjechac osobiscie (usunięte przez administratora)

Dzięki za Wasze wpisy, ale myślę, że tutaj bardziej chodzi o pracę w samej tej firmie, czy ktoś z pracowników mógłby krótko opisać warunki pracownicze?

@Marcin

Warunki pracownicze? Dokładnie co chcesz wiedzieć?

Hanna
@M

Mnie ciekawi na przykład rodzaj umowy, czy dają umowę o pracę, czy zlecenie. Możesz powiedzieć też coś o systemie pracy, np. czy pracujecie na nocki i po ile godzin. Z góry dzięki.

byly wspolpracownik

niestety ale zdecydowanie nie polecam tej agencji pracy, nie wyplacaja wynagrodzenia na czas, nie sa oplacane skladki zus na czas, brak jakiegokolwiek kontaktu z nimi, nie odbieraja telefonow, nie odpisuja na maile, nic dziwnego, ze coraz wiecej osob rezygnuje ze wspolpracy z nimi. dodatkowo dochodza do tego grozby z ich strony oraz zadluzenie, ktore pewnie spowoduje ze niedlugo zamkna swoja dzialnosc

@byly wspolpracownik

Dzięki za opinię. Długo współpracowałeś z agencją zanim zdecydowałeś się zrezygnować? Czy inni pracownicy też mieli podobne doświadczenia? Możesz powiedzieć coś więcej na temat kontaktu z agencją w sprawie wyjaśnienia tych sytuacji?

Tak
@byly wspolpracownik

Ja mam wyplacane na czas bez problemów

Potachujjj

Work service jak najbardziej 100% Polecam!!! Wszystko na czas i bez problemowy kontakt. Zaś ostrzegam przed pracą w firmie Adient Tachov Bor. Work service rekrutuje i wysyła tam swoich pracowników. Tempo pracy ktore nakręcają tamtejsi team liderzy, szczegolnie Polacy, podkrecaja wrecz nekają zastraszając bez zadnego szacunku ludzi na lince , jest fizycznie i psychicznie dla.normalnego czlowieka nie do wytrzymania. W.g mnie jesli ktos chce poczuc jak to jest w obozie.pracy ,serdecznie POLECAM Adient ktory zarabia miliony kosztem zdrowia setek ludzi...Wiele w zyciu robilem, ale tą prace zapamiętam do konca życia ! Najgorszy sen nie odda tego, co dzięki Work servisowi mogłem przezyc na wlasnej skorze. P.S Pozdrowienia dla ludzi z Garni Hotel gdzie pracownicy Work Servisu mają swoje zakwaterowanie. Tam tez np idąc do wspolnej kuchni, stawiasz garnek z makaronem, lecisz pod szybki prysznic, po prysznicu wracasz po jedzonko, a tam co?? garnka z makaronem juz nie ma....! Coz... Zrozumialem wtedy jak cenne są klodki na lodówkach.... Masakra. Totalna masakra. Odradzam wszystkim chetnym i napalonym na tą prace. Rotacja pracownikow okolo 30osob miesiecznie, daje do myslenia.....

Radegast
@Potachujjj

Zgadzam się w 100%(usunięte przez administratora)

@Potachujjj

Pracuje kilka miesiecy tam, nie jestem super silna osoba. Jednak daje rade. Jest tempo ale nic za darmo nie dostaniesz. Wszedzie trzeba sie naj...czy to w Czechach, Niemczech, Holandii. Kasa nie jest zła

M

Pracuje pod Workiem kilka miesiecy. Przyznaje na poczatku kolorowo nie było. Praca przy fotelach z jednej strony ciezko , stres , ciągła gonitwa. Z drugiej da sie przywyknać. Jesli ktoś nie chce pracować, nie będzie. Dlattego potem jest tyle negatywnych opini. Wiadomo trzeba liczyć swoje godziny itd. Ale po kilku miesiacach swoje można odłozyc. Mieszkanie zmienialam 3 razy, jednak nie było z tym wiekszego problemu. Koordynatorka pomaga jesli ma się problem.

Ulm

Hej, pracuje ktoś na komisjonerce w Ulm? ;>

Makis

Hej . ktoś wie coś na temat pracy w Czechach? w Hadkowicach nad Mohelkou w firmie Monroe ? . Jakie jest zakwaterowanie i czy wypłaty są ok tzn , czy są na czas i ile zarabia się miesięcznie w koronach . Chcę jechać tam do pracy i jestem ciekawy jakie są warunki czy Czesi lubią polskich pracowników. Proszę o konkrety nie jakieś bzdury , pozdrawiam

Andy

Witam, Może ktoś się podzieli opinia czy warto jechać do pracy do Drezna jako elektryk?

@Andy

Nie warto Niskie stawki i kiepska praca. Lepiej poszukaj sam, bezposrednio, bez kiepskich posrednikow

Na prawde

Mnie zastanawia ta grupa ludzi, którzy i tak jadą do nich do pracy w Czechach, po samych negatywnych opiniach można wywnioskować że coś jest nie halo i tak jest w rzeczywistości. Jadąc za granicę trzeba wynajdować tylko agencję macierzyste w danym kraju, w innym przypadku polskie agencje was oskubią albo w ogóle pracy nie dostaniecie. Polecam czeskie agencję takie jak Manpower CZ, DP Work, Hofmann, Personal Fabric, do innych nawet nie ma sensu przesyłać CV, wiem co mówię, mieszkam w Czechach już 6 lat.

Sebastian
@Na prawde

Ten wątek na forum dotyczy Work Service, a nie innych agencji i dyskusja toczy się tu o zatrudnieniu i warunkach pracy dostarczanej przez tę agencję pośrednictwa pracy, więc jeśli masz z nią jakieś doświadczenia zachęcam Cię do zostawienia opinii. Na stronie https://www.workservice.pl/praca/ jest dużo ofert pracy tymczasowej i stałej. Jeśli zdecydujecie się na zatrudnienie zostawcie tu informacje dotyczące swoich doświadczeń.

Katarzyna Rekruter
@Na prawde

Dzień dobry, My tez jestesmy Agęcja Pracy macierzystą w Czechach - Work Service Czech S.r.o. i na rynku czeskim prężnie działamy od 2013roku. Pozdrawiam, Rekruter Work Service

Lol
@Katarzyna Rekruter

"Agęcja" ???? Gratuluję rekruterów, którzy nie potrafią pisać. Na starcie podziękuję.

lukas

Witam Serdecznie mam pytanie w wogole w Polsce jest jakaś pozytywna agencja pracy która ma oferty pracy w Czechach? Bo z tefoco widzę to chyba nie. szukam agencji pracy na terenie Bytomia Zabrza Gliwic Katowic Chorzów do pracy w Czechach proszę o e-mail magdzinski83@gmail.com dziękuję

Masakra

Odradzam. Kiepskie warunki bytowe, pensja niziutka, slaby kontakt Darujcie sobie te firme

@Masakra

Co oznacza - niziutka pensja? O jakim konkretnie stanowisku mówisz? Jeśli pracowałaś w Work Service SA, będę wdzięczna jeśli wzbogacisz swój komentarz o parę przykładów i faktów. Pamiętaj proszę, że argumentacja swojego zdania jest bardzo ważna. Będę również bardzo wdzięczna za Twoje odpowiedzi.

Mika

Komisjonowanie w Coburg - czy ktoś był i może się wypowiedzieć?

Sławomir
@Mika

Jeśli dowiesz się czegoś na ten temat z innego źródła, to napisz tu proszę czego konkretnie się dowiedziałeś. Kontaktowałeś się już z Work Service SA? Jestem ciekaw jakie jest tam podejście do pracownika, czy oferują pomoc dla osób które pierwszy raz jadą do pracy. Daj znać jeśli coś wiesz na ten temat.

Magda

Hej, Wybieram się przez tą agencję do pracy w Niemczech do Ulm ( komisjonowanie ). Pracował ktoś tam i może coś więcej powiedzieć ? Czy rzeczywiście jest 160 h i jak warunki mieszkaniowe ? Z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.