logo Work Service SA

Work Service SA

Wrocław

Opinie o Work Service SA

TomTom 2016-09-14 20:16:51
Też interesują mnie rzeczy o które pytasz...Z tego co ja rozmawiałem z Panią i mogę dorzucić to w przypadku zerwania umowy tej 10 msc zwraca się koszty kursu ( 3 tys. zł) Kurs językowy ponoć łatwy bo jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś nie zdał.
Może wypowie się ktoś kto pracuje tam już jakiś czas?
dftuj 2016-09-14 21:57:26
@ Tom Tom - serion ntyen kurs tyle kosztuje? No to jak juz sie człowiek decyduje na prace tam i go nie stać na zwrot, to musi [rzepracować minimal;ną ilosc czasu. No to nie wiem czy to takie fajne...
Kuba_541 2016-09-14 22:54:11
dftuj - ogólnie kurs opłaca Ci pracodawca Ty za niego nie płacisz , chyba ze sam zrezygnujesz to płacisz 3000 zł (koszt szkolenia języka niemieckiego i obsługi wózka). Jeśli oni Cie zwolnią to nie płacisz , chyba że Cie zwolnią dyscyplinarnie to wtedy musisz ale tego akurat nie jestem pewny.
Są dwie opcje pracy jako magazynier/wózkowy wynagrodzenie 9,61 euro brutto i jako komisjoner wynagrodzenie 9 euro brutto.
pufa 2016-09-14 23:12:17
Najważniejsze jest to, że każdy dba o dwuskładnikowe wynagrodzenie, a skoro premia się normalnie trafia do podstawy, to nic dziwnego, że są tak opłacalni.
Mats 2016-09-15 13:38:33
Aplikował ktos do pracy na magazynie?
kija 2016-09-15 13:40:51
Ja się nad Gorzowem zastanawiam @Mats tyle, że myślałem, ze to prace typowo magazynowe a w obowiązkach jest wpisane produkcja styropianu. O co chodzi?
Lech Tymiński 2016-09-15 16:41:03
Krzak chyba mówisz o niej pan lub to jednie sama pani dusz się broni takiej nie kompetencji jak u niej nie widziałem całe życie zaznaczając od tego ze nie uzyskasz od niej żadnych informacji konkretnych i na wiekszosc pytań jest odpowiedz ale o co panu chodzi lub bedzie pan zadowalany nie ma pojęcia o żadnej pracy do której cie kiereje to ze zgłaszałeś sie np jako komisjoner nie ma żadnego znaczenia wylądujesz gdziekolwiek jest miejsce dojazd do pracy oczywiście jet to twój problem na każdym kroku jestes traktowany przez paniom miej nisz zero lub idiota dzięki niej nie mogłem oddać ubrań bo ona nie przyjmie Alto to nie mój prywaty kierowca co rozumiem ale na pytanie ile to bedzie kosztować jednie ze mam się dogadać po niemiecku z kierowcom i jednocześnie zabroniła kierowcy mię zawieść nawęd odpłatnie dzięki czemu musialem pokryć koszta ubrań przepracowałem prawie miesiac w firmie bez 2 di dostałem dokładnie 160 euro śmiać się czy płakać nie wiem nie polecam regionu Worms i pani Dominik zwanej duszom osoba zupełne nie zdatna do żadnej współpracy zaczajając ze nic nie pomoże to jednie potrafi zaszkodzic omijać szerokim łykiem ten oddział nie wiem jak gidie didżej ale w tym regionie rządzi ta pani wiem ze jest na nią wiele skarg ale niestety żadnej reakcja pani Sylwia też wam nie pomorze są siebie warte chcesz oszczędzić sobie nerwów i strat finansowych to omijaj a jak nie wierzysz to sam się naszczekaj w tym miesiącu wleciał zredagowało ok 20 osób ok z tego 10 pijusów zgodzę się i tu popieram ale reszta normalnych ludi jak i ja zredagowało jednie z powodu tej pani podpisuje sie prawdziwym imieniem i nazwiskiem kto chce szczegóły pisać na fb jetem pod swoim imieniem i nazwiskiem choć jedna osoba co się nie da wyrolować to już coś a ocena jest jednie dla obu pań a nie firmy
ss 2016-09-15 16:47:09
Dobra dykcja nie jest niczym dziwnym, a taki kontakt z klientami jest standardowym obowiązkiem. Wiadomo czy w niedługim czasie pojawi się jakieś ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. likwidacji szkód? Sam mam doświadczenie w tym zakresie, więc czekam.
matev@onet.pl 2016-09-15 17:07:55
Operatorzy ww. Niemcy. Leinefelde. kto się tam wybiera w następnym tygodniu. Bede tez jechał a wiadomo z kims razniej
radzik 2016-09-15 18:04:58
@ss szukają takiego pracownika - no tylko, że nie "młodszego", a po prostu speca
Ania 2016-09-15 19:48:37
Witam, Rok temu pracowałam w tej agencji w Niemczech w okolicach Erfurtu. Pakowanie towarów, tzw projekt świąteczny. Jeśli nie zawalczysz o swoje to Cię wcisną na pchli hotel ale jak zawalczysz to i mieszkanie dostaniesz. Kasa około 1050euro ale minus mieszkanie rok temu 200euro w tym roku ściągją już 300euro. Problem taki, że WSZYSTKICH dają na 6-klase podatkową, czyli najgorszą i pierwsza wypłata jest opłakana. Praca fajna, lajtowa trafiłam na super ludzi. Starałam się w pracy nie balangowałam to i dostałam propozycje innego projektu, z którego skorzystałam i pracuje już poza agencją w normalniej niemieckiej firmie. Jeśli chodzi o kasę, wszystko było pod koniec projektu wyrównane ale nerwów nikt nie oddał. Powodzenia!! Pozdrawiam Ania
marika 2016-09-15 20:00:33
to w takim razie szanowna koleżanko skoro już masz takie doświadczenie, to może w takim razie powiesz nam jak konkretnie walczyć i wygrać jeśli chodzi o kwestie tego lepszego zakwaterowania - daj prosze jakieś złote rady albo skuteczne wskazówki proszę
Lech Tymiński 2016-09-16 06:22:57
dokładnie jak piszesz tylko jak by nie liczyć z dojazdami za 2 e dzień i ciuchy w zaokrągleniu 50 e to i tak minimum masz 300 anie 160 wiem ze 1 miesiąc najgorszy ale bez przesady
TomTom 2016-09-16 08:02:25
W takim katalogu co mi dali było napisane, że wózkowy zarobi nie mniej niż 1200 E netto. Więc od tego jeszcze mi potrącą za mieszkanie i dojazd skoro podają, że jest darmowe zakwaterowanie na 6 msc ? Ktoś rozmawiał na ten temat z wyjezdzających do Swarzędza ?
Mikołaj 2016-09-16 08:30:00
Teraz ofert za granice nie maja @tom tom wiec najlepiej zapytac w biurze o to bo nie zawsze masz potrącane za zakwaterowanie to zależy od agencji, dojazdy tez nie musza być płatne
Ahsb 2016-09-16 11:10:08
Czy ktoś już zakończył szkolenie w Swarzędzu i pojechał do wallersdorfu?
ewunia87 2016-09-16 11:42:34
a kochani czy u was taki Doradca Klienta Biznesowego to zarabia więcej niż standardowy doradca konsultant
Zly 2016-09-16 20:46:18
Nie powiem tu o wszystkich ofertach bo te mogą oczywiście się różnić, ale co do pracy w Czechach... cóż. Większość oferowanych rzeczy albo jest inna (jak premia w polskim biurze niby od razu, na miejscu po 3 miesiącach), albo w ogóle nie istnieje (jak zniżka 55% na wałówkę w nieistniejącej kantynie). Do tego koordynatorzy, choć widać, że się starają, to polskojęzyczni to oni nie są. Wybaczcie, ale Czech po 2 tygodniowym kursie nie jest polskojęzyczny, mimo szczerych chęci. Komunikacja w zasadzie nie istnieje. Nie będę tu narzekał na stawkę czy warunki pracy bo wiadomo, że nie jechało się do Luksemburga do sortowania jedwabników, ale takie odstępstwa oferty w kraju od tej na miejscu to po prostu brak profesjonalizmu.
gość 2016-09-16 22:59:00
A jakich socjali można się teraz spodziewać? Pozdrawiam
Pracownik 2016-09-18 14:32:39
Pracowalem na magazynach przez work .Nie polecam !!!!
pppp 2016-09-18 14:50:51
@Pracownik - a możesz uzasadnic dlaczego nie polecasz? Warto żebys dał znać, zwłaszcza, że poszukują
jala 2016-09-18 20:14:44
podbijam pytnie
jala 2016-09-18 20:18:49
podbijam pytnie
Mni 2016-09-18 22:01:35
A jakie pytanie podbijacie, bo zamiast tak mówić to byście chociaż trochę zapytali o co naprawde chodzi, generalnie tutaj na gowork jest dużo fajnych ludzi, ale mówcie jak jest, i coś o ogłoszeniach też
O.N.I 2016-09-19 12:11:25
Czy ktoś zakończył szkolenie w Poznaniu? wyjechał do wallersdorfu? Jak jest? Warunki? Praca? Może ktoś coś napisać? Daliście radę? Warto jechać?
natu 2016-09-19 12:21:54
widzę jakieś ogłoszenie na Przepakowywanie leków w Łodzi - czy waszym zdaniem się to opłaca? pakowanie gotowych produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze nie wydaje się bardzo trudnym zajęciem, sądzę że dam radę, ciekawi mnie jednak jak z godzinami i dniami pracy
TomTom 2016-09-21 13:15:19
Nikt nie odpisuje. Chyba musimy jechać sami zobaczyć inaczej się nie dowiemy tutaj niczego.
zaciakawiony 2016-09-21 13:16:57
A wiadomo jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną na przedstawiciela handlowego? Posiadam średnie wykształcenie, ale skoro zapewniona jest umowa o prace, to jest zdecydowanie o co walczyć, bo pewnie sa przy tym jakieś socjale.
O.N.I 2016-09-21 16:01:51
Tylko pytanie czy warto ryzykować? 3 tyś złotych? Trzeba to przemyśleć.
kalipso 2016-09-21 16:05:00
to bardzo fajne wynagrodzenie jak na start, nie wiem dlaczego ironizujesz. a widzę że macie teraz ogłoszenie na linię wychodzącą dla doradców bankowych
Yda 2016-09-21 18:09:02
Też się zastanawiam czy warto ryzykować i w razie czego płacić 3tyś. Ale zawsze można się przemęczyc i zarobić sobie. 1200 euro na rękę to nie jest źle przecież
Ruda 2016-09-21 19:21:56
Witam.
Otrzymałam dzisiaj ofertę z firmy Work Service International do pracy w Rhenus jako Magazynier/Komisjoner i chciałabym zapytać czy ktoś już pracował na w/w stanowisku w tej firmie i jak to wygląda w rzeczywistości z zamieszkaniem i tą pracą.
Będę wdzięczna za odpowiedz ponieważ pierwszy raz wybieram się do pracy w Niemczech.
gul 2016-09-21 20:03:59
@ Ruda, słyszałam, ze jest tam jakis opiekun który pomaga
Wajla 2016-09-27 12:50:54
Hej ja mam dwie lokalizacje do wyboru
ela 2016-09-27 12:53:05
Niekoniecznie musisz wyjeżdżać możesz tez przyjąć ofertę pracy jakie posiadają na terenie polski tez jest ich sporo i dla kobiet i dla mężczyzn.
babyblue 2016-09-27 19:26:29
Byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej (praca w Wallersdorf). Pani z agencji potwierdziła wyjazdy co 10 tygodni na tydzień roboczy (WorkService je organizuje). Aha, i mieszkania są darmowe przez 6 miesięcy, pod warunkiem, że mieszkasz w czteroosobowym pokoju. Ponoć jest opcja wykupienia pokoju na dwie osoby, ale ceny nie są znane. Po 6 miesiącach musisz szukać mieszkania i organizować dojazd do pracy na własną rękę. Z ciekawości jeszcze sprawdziłam ofertę pracy w Wallersdorf w Opolskiej agencji, oni już nie zapewniają kursów na wózki i z niemieckiego, tylko wymagają KOMUNIKATYWNEJ znajomości języka. Tylko jeśli BMW wymaga komunikatywnej, a od znajomych wiem, że wymaga zastanawiam się, czy my po 2 miesięcznym kursie ją posiądziemy :) KTOŚ JUŻ WIE COŚ WIĘCEJ?
M 2016-09-27 20:29:59
Zastanawiam się kto ci takich głupot nagadal, że są płatne ;)
M 2016-09-27 20:43:37
Jestem w Wallersdorfie juz prawie miesiąc. Warunki póki co są okej, pokoje 4 osobowe ale jakoś trzeba dać radę póki co i się gnieździc,obiecali lepsze warunki. Jeśli wyjeżdża się w parze dostaje się dwójkę i za pokój się NIE DOPLACA. przejazdy do pracy, na szkolenie są zapewnione. Ludzie w porządku, co weekend przyjeżdża ok 20 osób które kończą szkolenie w Poznaniu, jest nas juz ok 100, nie ma rewelacji z tymi pokojami ale jest okej. Jak się komuś nie podoba zawsze można coś wynająć ;) póki co pracy jeszcze nie zaczęliśmy, ale nas szkola i jeszcze za to płacą ;) wypłaty terminowe bo też ktoś o to pytał.
babyblue 2016-09-27 23:01:27
Czyli jeśli zechcę mieszkać sama z chopakiem w Niemczech, nie muszę dopłącać przez pierwsze pół roku? Pary i tak trafiają na pokoje dwuosobowe? Ano pani z agencji pracy mi tak powiedziała! To miło mnie zaskoczyłeś :)
Amni 2016-09-27 23:10:00
Ogólnie kiedyś, za dzieciaka sam pracowałem w Work Service SA i muszę szczerze powiedzieć, że naprawdę dobrze mi się tam pracowało, pracowałem na noce i generalnie niczego chyba lepiej nie wspominam jak tej atmosfery, dobrej kasy i nawet ciekawych ofert
babyblue 2016-09-28 00:55:47
Obym mogła napisać to samo o Work Service za jakiś czas
kija 2016-09-28 09:04:04
A wyjeżdzasz z nimi za granice @babyblue czy będziesz pracowała w Polsce? Bo u nas to nie wiem do końca jak jest ale wyjazdowo to ludzie nie narzekają, firma płaci za kwaterę i za przejazdy
babyblue 2016-09-28 09:25:14
Wyjeżdżam do Niemiec :)
Kasia 2016-09-28 11:13:53
Moim zdaniem jedni z najuczciwszych agencji pracy kiedyś tez byłam przez nich zatrudniona, wypłaty na czas zawsze tylko umowa co miesiąc przedłużana jest
K :) 2016-09-28 12:34:20
Ja wyjeżdżam z narzeczonym do Poznania na szkolenia od 24 października. Zobaczymy jak będzie :)
bossman 2016-09-28 13:50:49
A wiadomo jaka aktualnie panuje atmosfera w Olsztynie? To bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Dzięki
Aja 2016-09-28 15:12:43
Jedzie ktoś 10 października do Niemiec do magazynu rhenus?
zaciakawiony 2016-09-28 15:19:18
wydaje mi się, że jeśli chodzi o prace u nich to jest oferta jako Doradca Klienta z funkcją hipoteczną i to moim zdaniem bardzo dobrze wygląda, dajcie znac co o tym sądzicie jeszcze, bo zastnawiam się jak z premiami jest.
Nowy 2016-09-28 18:49:49
Aja - ja jadę 10.10.2016 do magazyny Rhenus.
werf 2016-09-28 19:32:33
ciekaw wlasnie jestem czy to na każdym stanowisku jest szansa na to żeby dostać premie kto wie może?
Zostaw swoją opinię o Work Service SA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service SA