Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Yak

Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd ..

Yak

Roberto Caralos

Vak

Bak rak

Rak

Tak tak

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
3letni pracownik WORKściemy

jeżeli mówimy o osobach które dorabiają sobie w work service np. na kasie czy w innym miejscu i wystarcza im godzinówka za najniższą krajową to jest wszystko w porządku. jednak jeśli tak jak ja jest się osobą nieuczącą się, ma się rodzinę i chce sie pracowac, to odradzam jakąkolwiek wpółpracę. przez 3 lata pracy firma nie zrobiła dla mnie nic. kompletnie. umowa najpierw na zlecenie, potem o pracę "tymczasową" a gdy zbliża się moment kiedy pracodawca musi dać umowe na czas nieokreslony....wtedy zmienia firmę, tzn work service to kilka nazw firm np:krajowe centrum pracy lub indystry personel.... w ten sposob omijaja pewne sprawy. mialam ponad 2 lata umowy o prace. upadla siedziba mojej firmy, work service od razu zmienil mi umowe na zlecenie abym nie dostala normalnego wynagrodzenia. poniewaz umowy nie podpisalam, wystawili mi nieobecnosc w calym miesiacu i nie wyplacili wynagrodzenia. zedra kazdy mozliwy grosz z czlowieka ale jesli czlowiek by zdychal nie dadza nawet 1ozl zaliczki na poczet przepracowanych juz godzin. niedouczony personel. rotacja kobiet ktore odchodzily bo sa tam dziwne praktyki. jesli masz nascie lat spoko. ale jesli myslisz powaznie o pracy-UCIEKAJ

Edyta

Czy jest na forum obecny ktoś, kto bezpośrednio pracuje w Work Service? Jak firma sprawdza się jako pracodawca? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na pozapłacowe benefity? Jak wygląda kwestia pakietu socjalnego?

gasto
@Edyta

nie pomogla wcale.odpusc sobie i znajdz inna agencje

ABC
@Edyta

Work jest kiepskim pracodawcom. Nie ma socjalny, jest za to mnóstwo dyrektorów. Trzeba się liczyć, że w większości działów nadgodziny to normalka. Dyrekcja, managerowie, kierownicy nie robią nic, aby zachęcić i zatrzymać przy sobie wieloletnich pracowników, którzy w końcu mają dość.

Bruder

Pracuje przez worka juz od prawie roku i uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :)

Abc
@Bruder

I jak tam sytuacja rodaku? Zostałeś Deutchem czy Work Cię olał?

Edyta

Na stronie internetowej firmy Work Service stale dodawane są nowe oferty pracy. Jeśli ktoś byłby zainteresowany ogłoszeniami, to dodaję link: https://www.workservice.pl/szukaj-ofert/ Czy ktoś z obecnych na forum będzie korzystać z pośrednictwa firmy? Na jakie stanowisko będziecie aplikować?

były pracownikk

agecja nie wypłaca wynagrodzeń

Edyta

@ela, jak konkretnie wyglądało pośrednictwo firmy Work Service? W jakich kwestiach Tobie pomogła? Gdzie otrzymałaś ofertę zatrudnienia? I na jakich warunkach? Myślę, że Twoja wypowiedź może pomóc osobom poszukującym pracy.

ela

serio ludzie nie zatrudniajcie się przez ta śmieszna agencję pracy !!! stracicie nerwy , jest dużo innych o wiele lepszych pracodawców i bardziej kompetentnych.

Iza z pl

2 lata temu oszukali mnie na 300 e za kategorie podatkowA. Zapisali panne w mojej karcie jako mężatke wsieli kasę na osobę wolną. 25.06.2018 mielismy jechać ze względu na brak funduszy wierząc ze work sErvice się zmienil i nie popełnił 2 razy tego samego błędu. Rano 2 h przed wyjazdem okazalo się ze pani nie ma dla nas zapewnionego noclegu. Koszmar stracone 600 zł aby oddać dla busa bo zamówiony byll

Pamiętajcie księgowa w tej " firmie" wyznaje zasadę, żadnych wypłat w piątki i poniedziałki. Chyba zbiera procenty na nagrody dla swoich kolesi. DNO totalne.

Pomoc

DO TELEWIZJI UWAGA LUB DO ELŻBIETY JAWOROWICZ. NAGŁOŚNIJCIE TO!!! Wszędzie Złodziejstwo W Polsce,Huje!!!

@Pomoc

A może sąd im się przyda. Nie potrafią się terminowo wywiązywać z umów. Już ktoś złożył wniosek do sądu. Może skończy się to bezkrólewie. Ale zabulą odsetki za zwłokę.

Edyta

Witam, przeglądając ofert pracy natknęłam się na tą firmę. Chciałabym zaczerpnąć od Was więcej informacji, jak wygląda proces rekrutacji, czy w ogóle jest sens składać do nich swoją kandydaturę? @anonymous, możesz rozwinąć myśl "Oszukali mnie na pieniądze"? Dostałeś inną wypłatę niż powinieneś? Próbowałeś to wyjaśnić? Pozdrawiam!

Pracuś
@Edyta

Dostałem ofertę pracy i jadę. Miieszkanie wynajęła firma. Warunki dosyć dobre. Mam nadzieję że sie nie zawiodę.

pracownik były.
@Pracuś

Pani nie zawiedzie, ale oni z pewnością tak.

Najgorsza firma pośrednicząca w zatrudnieniu z jaka miałam (nie)przyjemność pracować. Pracują tam niekompetentne osoby, które nie znają się na kadrach, nie wspominając o rozliczeniu. Co miesięczne wycieczki do pani z Work Service w miejscu zatrudnienia (Gdańsk) ponieważ zawsze się coś nie zgadzało. Błędnie wypłacane wynagrodzeni (podwójnie), jakiś czas z ich systemu wynikało, że jednocześnie robiłam 2 etaty - z umowy zleceni i umowy o pracę tymczasową. Nie otrzymałam pita za umowę o pracę, ale za to otrzymałam rozliczenie za umowę zlecenie z miesięcy gdzie byłam zatrudniona na umowę o pracę. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

oszukany
@Marta

Ma Pani rację. Ta firma to jawne dziadostwo, okradające pracowników.

oszukany

W tej firmie okradającej robotników jest potrzebna niezwłoczna kontrola finansowa. Księgowość , nieudolnie kiepsko działa. Przede wszystkim nie wywiązuje z terminowo zawartych umów. Nadmieniam, że telefoniczny kontakt z działem księgowości jest żaden nikt nie odbiera telefonu " telefon" krzak", chyba jak ta firma.

dzięczny pracownik + rozprawa

Najgorsza złodziejska firma. Za nadgodziny robotnikom nie płaci w terminie, za dojazdy - przyznany ryczałt od m-a maca, jest już koniec czerwcowa 2018r. Wykorzystują tylko pracowników. Zobaczymy jak to będzie na rozprawie sądowej. p. Kędziak jeszcze nie jest królem w waszej firmie. Jesteście nieudacznikami, nie wywiązujecie się Państwo z zawartych umów.

Nie polecam , praca w Koblenz w REWE ! Opisuja pięknie a jest calkiem inaczej .

Szablo
@anonymous

Ja mam tam jechać co jest tam nie tak

Kuba

Może warto docenić, że na początku ktoś organizuje za nas cały wyjazd?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.