Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Em.

Oddział w Gdańsku :) Pracowałam za pośrednictwem agencji przez 4 miesiące, w tym czasie był wielki problem z zapamiętaniem adresu zamieszkania. Korespondencja i wynagrodzenie przychodziło w zależoności od tego jak im było wygodniej, ja za to musiałam szukać po całym mieście gdzie jest moja umowa czy wypłata. Aktualnie mam problem z znalezieniem PITu, który jak zawsze został wysłany pod zły adres. Problem tej agencji nie jest w złych ofertach pracy, a w braku kompetentnych pracowników tam pracujących.

zadowolony

Polecam wyjazd do Niemiec przez Work Service. Z żoną kupujemy już drugiego Mercedesa i piękne mieszkanie w Warszawie. Jednym słowem warto:)

nata
@zadowolony

hahahaahahha

Don Pedro

Witam! Mam wyjazd 19 lutego w poniedziałek do Hodkovic do firmy Monroe. Może ktoś tam był i wie coś na ten temat.

Wkurzona
@Don Pedro

Pozatym firma work nie zrobila mi wogole przelewu nie dostalam nawet korony dzieki kamili. Uwazajcie na nia

jonik

Gonią ludzi do pracy jak popadnie im więcej tym lepiej dla nich, o jakim szacunku mowa ? Trafisz na kryminalistę w pokoju i masz przekaszlane.

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
jonik

W żadnym przypadku nie zjeździe tam rodacy ! Otrzymujesz umowę za dobre pieniadze ale jak oblejesz testy (75 % oblewa) to proponują pracę ale za 1600 złotych i warunki umowy dotrzymali i nic im nie zrobisz, a weź pracuj za tyle. Nie polecam.

lukaszkszo12

wyjezdzam do pracy 23.02 do bor u tachowa. ma ktos opinie co do pracy tam?

poliplacek
@lukaszkszo12

obie tu. nie polecam work service. Dostaliśmy wypłaty za styczeń przerobione 75 godzin 2300 czk gdzie inni ludzie pod innymi agencjami dostali po 10.500 czk za te same godziny. Wszystko umowa, praca etc jest skonstruowane w taki sposób, żebyś musiał przerobić 3 msc dopiero po tym czasie dostaniesz tyle kasy zeby uciec. Wypłaty 25 każdego miesiąca czyt. robisz luty i za luty dostajesz kasę dopiero 25 marca! Nie polecam! masz czas żeby się rozmyślić zmień agencje bo sama fucha jest ok. Ale ta agencja to dno i metr mułu. Wala takie wały że poezja. ( to miało byc t u nie wyżej)

wkurzony
@lukaszkszo12

Myślę o zbiorowym pozwie sądowym o oszukiwanie i naciąganie ludzi jak dowala im kare to sie odechce oszukiwania

maniek
@poliplacek

Potwierdzam !!! Za 82,5 godziny tj.jedenaście dni pracy ,wypłacili mi 2605 czk. Nigdy więcej worka.

Zizi
@lukaszkszo12

Tak testy są (usunięte przez administratora) nie zdasz wracasz mieszkania zależy gdzie trafisz ja miałem szczęście jeśli chodzi o mieszkanie ale nie zdałem testu więc wracam

Ona30

A co sądzicie liberec praca tam gdzie się robi klimizatory pod zespoły ponoć jest 3000i do dadki są również różne fajne?

Tylko razem

Ktos wie cos o firmie continetal kolo jicina dostalem propozycjie pracy przez word servis a opiekunem ma byc niaki dunka???? Prosze o opinie

Byly pracownik

Nie polecam Work Service Koln. Agencja mogaca sie pochwalic tragiczna reputacja w Kolonii i okolicach przez oszukiwanie i wykorzystywanie ludzi. Pracowalem tam prawie 3 lata i za kazdym razem cos sie nie zgadzalo jak nie wyplata tak moje godziny pracy. Praca w rewe na magazynie to istnie (usunięte przez administratora) w ktorym szukaja KOBIET... bo jak twierdza sa bardziej dokladne przy ukladaniu prawie 10 kg skrzynek z miesem... Obiecuja zlote gory i wysokie zarobki (fakt idzie zarobic prawie 2000 euro, ale trzeba tyrac bez przerwy) ale czy jest to warte zdrowia i nerwow? nie sadze... mam nadzieje ze ludzie nie popelnia tego samego bledu co ja i omina ta "agencje" szerokim lukiem

poliplacek
@Byly pracownik

robie tu. nie polecam work service. Dostaliśmy wypłaty za styczeń przerobione 75 godzin 2300 czk gdzie inni ludzie pod innymi agencjami dostali po 10.500 czk za te same godziny. Wszystko umowa, praca etc jest skonstruowane w taki sposób, żebyś musiał przerobić 3 msc dopiero po tym czasie dostaniesz tyle kasy zeby uciec. Wypłaty 25 każdego miesiąca czyt. robisz luty i za luty dostajesz kasę dopiero 25 marca! Nie polecam! masz czas żeby się rozmyślić zmień agencje bo sama fucha jest ok. Ale ta agencja to dno i metr mułu. Wala takie wały że poezja.

Polska
@poliplacek

Heyka czyatm te opinie i prosze o kontakt jakis telefon moze cos zorganizujemy wspolny pozew do sondu

Polska
@poliplacek

Nie wolno pozwalac na takie cos ze meilowo umowy sa po 23tys koron a w rzeczywistości 10tys kto sie zgadzia dajcie numey tel mi bede do was dziwonil i jakos sie spotkamy a pracuje w tej firmie 2miesiace miesiac bylem bez pracy a miesiac za grosze na zadluzalem sie u rodzimy

Edyta

@Byly pracownik nie jesteś zadowolony z agencji Work Service SA, a jednak Twój staż współpracy jest dość długi. Może to raczej świadczyć o tym, że jesteś zadowolony, a nie odwrotnie. @poliplacek a na umowie były określone stawki jakie dostaniecie?

Edyta

@Anna, @Don Pedro jak dojedziecie na miejsce to dajcie znać czy wszystko jest tak jak uzgodniliście z agencją Work Service SA. @Michał chodzi Ci o to, że należała Ci się premia, ale jej nie dostawałeś? No ale w końcu dostałeś te świstek z potwierdzeniem, że jesteś ubezpieczony? Może tylko Ty tyle czekałeś, a można innym udało się dostać szybciej? Może to był jakiś przypadek, że akurat o Twoim koordynator zapominał.

Mam wyjazd 26.02.18 w okolice Pilzna do firmy Adient, produkcja siedzeń samochodowych, przez agencje Work Service. Czy ktoś z Was tam pracował i może powiedzieć co i jak? Czytając poprzednie wątki zaczynam wątpić czy wyjazd to dobry pomysł.

Tajemniczy

Nie polecam. Kłopoty z wypłatą... Odradzam

Edyta

@Michał a co chciałeś egzekwować? Przecież napisałeś, że wypłaty zawsze były do 25 dnia kolejnego miesiąca, czyli dostawałeś pieniądze? I czy w Twoich sprawach zawsze jakiś problem z koordynatorem? Czy zgłaszałeś agencji Work Service SA, żeby może go zmienić?

@Edyta

chodziło np. o to, że pensja była ale z obiecywanymi premiami już różnie. Są takie sprawy, jak np. otworzenie konta w banku, ubezpieczenie zdrowotne. Potrzebny jest koordynator bo po Czesku nie mówię. Załatwienie pierwszego wyszło nawet całkiem sprawnie. Z ubezpieczeniem już gorzej. Wyrobienie właściwej karty ubezpieczenia trwa długo ale można dać chociaż tymczasowy świstek świadczący o ubezpieczeniu - przydatne zwłaszcza, kiedy planujesz zjechać na weekend do Polski. Koordynator najpierw kręci nosem, nie wie czy się da załatwić coś takiego, jak już się dowie to czekasz tydzień i codziennie mu o tym przypominasz. Koordynator jest pracownikiem Czeskiego WS więc dość ciężko byłoby pogadać z kimś o jego pracy, zresztą myślę, że i tak nic by z tym nie zrobiono. Ciekawe ile czasu zajmie mu ogarnięcie świadectwa pracy i wysłanie mi go, jak już przestanę pracować.

pieniądze wypłacane są dość późno - do 25 dnia następnego miesiąca. Ostrzegam jednak ludzi, którzy chcą wyjechać do pracy w Czechach. Polski WS skieruje was do Czeskiego oddziału. Wyegzekwować cokolwiek będzie bardzo trudno. Zwłaszcza jeśli planujecie wyjazd do firmy Ontex i waszym koordynatorem będzie Oleg - jest to osoba wysoce niekompetentna. Wiecznie się spóźnia, nie wie z kim się umawia i w jakiej sprawie, jeżeli ma coś sprawdzić to 5 razy trzeba mu o tym przypominać, jeśli się już czegoś dowie to i tak zapomni wam o tym powiedzieć. Praca ok, agencja też ale koordynator to dno i metr mułu!

Jak z płacą i atmosferą w centrali firmy ? Czy ktoś się wypowie ?

Edyta

Czy osoby poszukujące pracy zaglądają na stronę agencji Work Service SA? Znajdziecie tam sporo poradników, które pomagają w znalezieniu pracy. Czy komuś już taki poradnik faktycznie pomógł? Na przykład w tym firma podaje Wam dekalog kandydata, który lepiej znać, bo może spowodować, że okres na bezrobociu będzie dużo krótszy niż by się wydawało.

Bercik

Hodkovice jednym słowem lipa przyjedz zobacz na własne oczy brak słów.

Edyta

@Oszukany4 agencja Work Service SA znajduje się we Wrocławiu. @Oszukany2 a czy po przyjeździe do Polski zamierzasz się udać do siedziby agencji i wyjaśnić wszystkie niedogodności?

Pan michal jest najlepszym kordynatorem zawsze mozna liczyc na jego wsparcie I zrozumienie,zawsze odbiera telefon I jak sie poprosi o zaliczke jest juz na drugi dzien, zarobki tez ok,zarabiam 1600e miesiecznie pozdrawiam goraco cala ekipe work service

chwdm
@Kasia

jestem pracownikiem tej firmy i to co napisałaś to jedna wielka sciema lacznie z tymi zaliczkami na drugi dzien

Dawid

Ja zarobilem w tym miesiacu 2600e

karol
@Kasia

a gdzie ty tyle zarabiasz :) chyba za dwa miesiace łacznie i to moze byc problem.

@karol

Jak gdzie w work servise to normalna wyplata,niektorzy zarabiaja nawet wiecej pozdrowienia dla kordynatorow

karol

chyba 1600 zł a nie euro, wielka sciema,

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.